Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » TAZE IZ MAGAZE » Mostar, Bosnia-Herzegovina: Rebuilt and Healing » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
dida62
SexNepoznat

Poruka: 1517

Mostar, Bosnia-Herzegovina: Rebuilt and Healing Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    http://www.youtube.com/watch_popup?v=AvzgrgWqNH8&vq=medium#t=30


Meni bi interesantno zato postavih 01.gif

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane dida62 dana 11-20-2010 u 21:20.

11-20-2010 21:09 dida62 is offline Posalji email za dida62 Pregledaj poruke od dida62 Dodaj dida62 u listu prijatelja
cheri cheri is a Female
moder u peMziji




Poruka: 3810
Location: Svizzera

RE: Mostar, Bosnia-Herzegovina: Rebuilt and Healing Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Odlièno,Dida 10.gif

11-21-2010 01:05 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
sara sara is a Female
moforaja




Poruka: 5288
Location: bogu za ledjima

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Super.... Dida 10.gif 33.gif

___________________________________________________________________
Drzite srecu kao pticu: sto njeznije i lakse ?Bude li se osjecala slobodnom ostace Ti rado u ruci" 33.gif

11-21-2010 03:02 sara is offline Pregledaj poruke od sara Dodaj sara u listu prijatelja
el-tozzinjo el-tozzinjo is a Male
majkin fakin




Poruka: 2333
Location: on island, located on Dharma: station number 6 - the Orchid.

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

isto ono sto napisah i u pp-u jednom clanu/ clanici foruma povodom ovog videa :

a Boga ti poljubim, kad pogledam ovakve klipove stranaca, sa sve optimisticnim zakljuchcima na kraju (seiing these twenty-something bosnians here in musala, its clear: they are looking forward to a BRIGHT AND PROMISING FUTURE 14.gif 14.gif i mean..what the fuckkkkkkk) jos se na momenat zajebem i pomislim da je mostar krenuo naprijed, neopterecen nacionalnim podjelama :)

kad tamo...covjek prica o rebuilding starog mosta kao o simbolickom ponovnom povezivanju istoka i zapada, a obe strane starog mosta su, simbolicki da se izrazim - na istoku ovima sa zapada ne pada na pamet nikakav rebuilding i simbolicko povezivanje :)

ali znas koji je momenat ukrao show citavom videu?

kad objasnjava ajvar - its like bosnian ketchup but... 13.gif 13.gif 13.gif

11-21-2010 04:06 el-tozzinjo is offline Pregledaj poruke od el-tozzinjo Dodaj el-tozzinjo u listu prijatelja
Stari Grad Stari Grad is a Male
moforaja




Poruka: 10597
Location: iza zvijezde

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Tozza, nastaviš li širiti ovako neraspoloženje po temama na forumu, mogo bi biti baniran bez opomene,
nadam se da smo se razumjeli 19.gif

___________________________________________________________________
ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

    moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
.. dosta je vise i tebe i tvoje
    tiranije
...

11-21-2010 04:28 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
el-tozzinjo el-tozzinjo is a Male
majkin fakin




Poruka: 2333
Location: on island, located on Dharma: station number 6 - the Orchid.

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

hm, mozda budem i optuzen za nacionalizam, jer koliko vidim, ovi sa zapada non stop potenciraju kako je grad podijeljen izmedju jednih i drugih. one trece niko vise i ne spominje ko da nikad zivjeli nisu 14.gif
ali ko zna...mozda je moje misljenje samo zasnovano na (pocetak

    "ogorcenosti na jednu stranu"
, a mozda je to i
    produkt blokade u srbiji, pa izgleda kao da sam uskracen za pojedine informacije



tako barem neki pricaju... a da li im je vjerovati, hm... 28.gif

11-21-2010 04:46 el-tozzinjo is offline Pregledaj poruke od el-tozzinjo Dodaj el-tozzinjo u listu prijatelja
bajta bajta is a Male
avenija kruzno


Poruka: 136
Location: mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Toza svaka ti dala... 10.gif

11-21-2010 11:43 bajta is offline Pregledaj poruke od bajta Dodaj bajta u listu prijatelja
antiprotivan antiprotivan is a Male
moforaja




Poruka: 2825
Location: Norway

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ja bih da dodam sitnu ispravku..

"mislim da ovi sa zapada ne bi potencirali da je grad podijeljen izmedju jednih i drugih, da to ovi domaci sami ne potenciraju"

Ovi sa zapada jesu puni bisera, jedan od njih je da su mnogi samoinicijativno i u najboljoj namjeri dolazili da nas uce "multikulturi", a u stvarnosti su oni ti koji su od nas mogli puno toga nauciti o multikulturi..

Medjutim, uprosteno i generalno receno, nisu oni krivi, nego mi, sto oni takve utiske stvaraju, i sto tako razmisljaju.

A grad kao grad isto kao ni drzava nikada nece poci naprijed sve dok oni koji sada zive u njemu prilagodjavaju taj grad sebi, umjesto da se oni prilagodjavaju gradu.
I ovo je uprosteno, a hocu reci, Mostar nema niti ce imati vrijednosti samo sa jednima, drugima ili trecima, tek tu vrijednost moze povratiti i sa jednima i sa drugima i sa trecima, i sa svima ostalima koji grad ne vide kao grad jednih, drugih ili trecih, nego kao svoj grad a bez nacionalnog (ili je mozda bolje reci nacionalistickog) predznaka !

Medjutim jasno je, ovakvo razmisljanje je prilicno ravno utopistickom u sadasnje vrijeme, sto prevedeno znaci - Mostar je odavno krenuo u 3 p.m, i kao sto nam se svaki dan iznova pokazuje - jos uvijek je ustrajno na tom istom putu !

___________________________________________________________________

    21.gif

    11-21-2010 13:13 antiprotivan is offline Pregledaj poruke od antiprotivan Dodaj antiprotivan u listu prijatelja
    refleksija refleksija is a Female
    moforaja




    Poruka: 3364
    Location: dark side

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ovaj dokumentarac je totalno nerealan...

    ___________________________________________________________________


      Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane refleksija dana 11-21-2010 u 13:41.

      11-21-2010 13:40 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
      el-tozzinjo el-tozzinjo is a Male
      majkin fakin




      Poruka: 2333
      Location: on island, located on Dharma: station number 6 - the Orchid.

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od antiprotivan:

        Ja bih da dodam sitnu ispravku..

        "mislim da ovi sa zapada ne bi potencirali da je grad podijeljen izmedju jednih i drugih, da to ovi domaci sami ne potenciraju"

        Ovi sa zapada jesu puni bisera, jedan od njih je da su mnogi samoinicijativno i u najboljoj namjeri dolazili da nas uce "multikulturi", a u stvarnosti su oni ti koji su od nas mogli puno toga nauciti o multikulturi..

        Medjutim, uprosteno i generalno receno, nisu oni krivi, nego mi, sto oni takve utiske stvaraju, i sto tako razmisljaju.

        A grad kao grad isto kao ni drzava nikada nece poci naprijed sve dok oni koji sada zive u njemu prilagodjavaju taj grad sebi, umjesto da se oni prilagodjavaju gradu.
        I ovo je uprosteno, a hocu reci, Mostar nema niti ce imati vrijednosti samo sa jednima, drugima ili trecima, tek tu vrijednost moze povratiti i sa jednima i sa drugima i sa trecima, i sa svima ostalima koji grad ne vide kao grad jednih, drugih ili trecih, nego kao svoj grad a bez nacionalnog (ili je mozda bolje reci nacionalistickog) predznaka !

        Medjutim jasno je, ovakvo razmisljanje je prilicno ravno utopistickom u sadasnje vrijeme, sto prevedeno znaci - Mostar je odavno krenuo u 3 p.m, i kao sto nam se svaki dan iznova pokazuje - jos uvijek je ustrajno na tom istom putu !


      svaka ti je ko iz musafa 10.gif

      za svaku svadju je ptorebno dvoje, evo i forum je dokaz 01.gif ..tako da, ne bi bilo "zapadne" da ovi drugi nisu sami prihvatili naziv "istocna" ...najbanalnije receno..

      11-21-2010 14:12 el-tozzinjo is offline Pregledaj poruke od el-tozzinjo Dodaj el-tozzinjo u listu prijatelja
      nove poruke | aktuelne teme | forum
      Postavi novu temu Odgovori
      Go to:
      preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com