Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » RAZNO » SVAŠTARA » E dragi muskarci ! » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
tulpe tulpe is a Female
wicked


Poruka: 3040

Text E dragi muskarci ! Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Dragi Muskarci, mi zene smo PERFEKTNE zato sto ne postajemo CELAVE, imamo INTERANCIONALNI dan, mozemo obuci i ROZE i PLAVO bez problema, mi smo sigurne da su nasa deca NASA, imamo PRVENSTVO u slucaju brodoloma, ne placamo racune u kinu ili restoranima, prve smo oslobodjene u slucaju da smo u grupi taoca, ako smo prevarene mi smo ZRTVE, ako prevarimo oni su ROGONJE, mi mozemo prespavati sa prij...a...teljicom bez da nas odmah osude kao HOMOSEKSUALKE, mi mozemo obratiti paznju na VISE STVARI u isto vreme, zena ambasadora je AMBASADORKA, a sta je muz ambasadorke?! Zena predsednika je PRVA ZENA, a sta je muz predsednice?! Ako resimo da radimo "muske" poslove mi smo PIONIRKE, a muskarac koji resava "zenske" poslove, za nas je "ZLATAN" a za muskarce "PEDER". I najzad, mi smo sposobne da radimo apsolutno sve sto muskarci rade i to na STIKLAMA!!!:))

X

04-03-2012 21:28 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
tulpe tulpe is a Female
wicked


Poruka: 3040
pokretac teme Thread Started by tulpe

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Kopirala sa FB

04-03-2012 21:29 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
KULJE1969 KULJE1969 is a Male
raja




Poruka: 1794
Location: Brace Krpo 19

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Zamislite da se stvarno pojavi neko kao Arnold u filmu Junior da se porodi on umjesto nje koji bi to bio preokret.Onaj za kojeg su rekli bili da se navodno porodio on je bila ona pa uradila plasticne operacije itd da bude musko.

04-04-2012 01:51 KULJE1969 is offline Pregledaj poruke od KULJE1969 Dodaj KULJE1969 u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17884
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

heheh super ti je ovo tulpe 13.gif

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

04-04-2012 19:59 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
tulpe tulpe is a Female
wicked


Poruka: 3040
pokretac teme Thread Started by tulpe

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ma sta je super.. izazivate sazaljenje, ne valja nista 33.gif

04-04-2012 20:38 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
taraba taraba is a Male
guster




Poruka: 62
Location: Mostar

RE: E dragi muskarci ! Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od tulpe:

    Dragi Muskarci, mi zene smo PERFEKTNE zato sto ne postajemo CELAVE, imamo INTERANCIONALNI dan, mozemo obuci i ROZE i PLAVO bez problema, mi smo sigurne da su nasa deca NASA, imamo PRVENSTVO u slucaju brodoloma, ne placamo racune u kinu ili restoranima, prve smo oslobodjene u slucaju da smo u grupi taoca, ako smo prevarene mi smo ZRTVE, ako prevarimo oni su ROGONJE, mi mozemo prespavati sa prij...a...teljicom bez da nas odmah osude kao HOMOSEKSUALKE, mi mozemo obratiti paznju na VISE STVARI u isto vreme, zena ambasadora je AMBASADORKA, a sta je muz ambasadorke?! Zena predsednika je PRVA ZENA, a sta je muz predsednice?! Ako resimo da radimo "muske" poslove mi smo PIONIRKE, a muskarac koji resava "zenske" poslove, za nas je "ZLATAN" a za muskarce "PEDER". I najzad, mi smo sposobne da radimo apsolutno sve sto muskarci rade i to na STIKLAMA!!!:))

    X


Ha ha teksta što me nasmija jebem ti miša. 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

04-04-2012 20:41 taraba is offline Posalji email za taraba Pregledaj poruke od taraba Dodaj taraba u listu prijatelja
abraxas abraxas is a Male
moforaja




Poruka: 6999
Location: Jazzbina Abraxas

RE: E dragi muskarci ! Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od tulpe:

    Dragi Muskarci, mi zene smo PERFEKTNE zato sto ne postajemo CELAVE, imamo INTERANCIONALNI dan, mozemo obuci i ROZE i PLAVO bez problema, mi smo sigurne da su nasa deca NASA, imamo PRVENSTVO u slucaju brodoloma, ne placamo racune u kinu ili restoranima, prve smo oslobodjene u slucaju da smo u grupi taoca, ako smo prevarene mi smo ZRTVE, ako prevarimo oni su ROGONJE, mi mozemo prespavati sa prij...a...teljicom bez da nas odmah osude kao HOMOSEKSUALKE, mi mozemo obratiti paznju na VISE STVARI u isto vreme, zena ambasadora je AMBASADORKA, a sta je muz ambasadorke?! Zena predsednika je PRVA ZENA, a sta je muz predsednice?! Ako resimo da radimo "muske" poslove mi smo PIONIRKE, a muskarac koji resava "zenske" poslove, za nas je "ZLATAN" a za muskarce "PEDER". I najzad, mi smo sposobne da radimo apsolutno sve sto muskarci rade i to na STIKLAMA!!!:))

    X



U pravu si Tulpe i zato nikao ne kontam kako puštate da vas jebemo.....æelavi..debeli...smrdimo na nikotin i alkohol... 21.gif

04-04-2012 20:42 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
tulpe tulpe is a Female
wicked


Poruka: 3040
pokretac teme Thread Started by tulpe

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ja opet ne znam skim ovaj prica 01.gif

04-04-2012 21:08 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
tulpe tulpe is a Female
wicked


Poruka: 3040
pokretac teme Thread Started by tulpe

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ha ha .. jes vidio taraba 05.gif

04-04-2012 21:10 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
abraxas abraxas is a Male
moforaja




Poruka: 6999
Location: Jazzbina Abraxas

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Pokušavam uspostaviti kontakt s tobom. 02.gif

04-04-2012 21:10 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
tulpe tulpe is a Female
wicked


Poruka: 3040
pokretac teme Thread Started by tulpe

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ne vec dobiti odgovor na pitanje koje te muci.. napravi termin. 01.gif

04-04-2012 21:15 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17884
Location: na prinudnom radu :)

RE: E dragi muskarci ! Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od abraxas:


    U pravu si Tulpe i zato nikao ne kontam kako puštate da vas jebemo.....æelavi..debeli...smrdimo na nikotin i alkohol... 21.gif


hahahhahahahhaahha ahahahaahaaa haha 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

04-04-2012 22:09 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
tulpe tulpe is a Female
wicked


Poruka: 3040
pokretac teme Thread Started by tulpe

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

13.gif

04-05-2012 00:07 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com