Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » RAZNO » SVAŠTARA » sta mislite » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
tulpe tulpe is a Female
wicked


Poruka: 3040

Question sta mislite Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Koje je boje forum? Zelene, zute, plave.. sucmuraste, koje? Za mene je zut, od danas, nako ko pjesak .. pozutio ko slika stara




Kao sjecanje ..



Kao ... Hepatitis B 01.gifili C ...

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane tulpe dana 06-09-2012 u 01:01.

06-09-2012 01:00 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..ti si se jedina primila na bulatovica ..govorio sam ti zajabaji se sa njim .reko sam da nije ozbljan sagovornik ..kani se borbe sa vjetrenjacama .oticesh na hladjenje..sta cemo bez tebe 02.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

06-09-2012 01:06 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9503
Location: uh jebo te

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ma ti si daltonista 01.gif

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

06-09-2012 08:53 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
makso makso is a Male
Super Moderator




Poruka: 2849
Location: andaluzija

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

U pravu si. Forum je zuti..... kao tabela na EP 13.gif 13.gif


___________________________________________________________________
prest'o sam 18.gif

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane makso dana 06-09-2012 u 10:03.

06-09-2012 10:03 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
djemila djemila is a Female
Naj-Moder 2008




Poruka: 11483
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ljubicice bjela
sto si tako plava ,
ko zelena trava

07.gif

___________________________________________________________________
Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

06-09-2012 10:34 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od pasha:

    ma ti si daltonista 01.gif



..jebe me semafor 02.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

06-09-2012 10:36 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
tulpe tulpe is a Female
wicked


Poruka: 3040
pokretac teme Thread Started by tulpe

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od vjetar:

    ..ti si se jedina primila na bulatovica ..govorio sam ti zajabaji se sa njim .reko sam da nije ozbljan sagovornik ..kani se borbe sa vjetrenjacama .oticesh na hladjenje..sta cemo bez tebe 02.gif


Nisam se primila, nego na forumu vlada zesca diskriminacija .. polna, dobna, intelektualna.. to mi je postalo jasno samo s ovim slucajem Bulatovica. I niko se ne cudi zasto ne dolaze novi clanovi, ili zasto ne ostaju oni koji zavire ponekad, zato sto je bezveze na forumu. Na svako malo kritika.. a clan ne zna zasto , a klozeti poput Bulatovica ostaju, sirom otvoreni.. dugo.. i ne bi nikad otisli da neko strogo ne protestuje. Evo ja sam dvaput bila opomenuta od djemile i od pashe .. zato sto se previse javljam 14.gif kao nemoras "svakom loncu biti poklopac" ili "odgovarati na svaku temu, na svaki post" - djemila .. moja mama nije tako samnom nikad pricala, i nece niko. Gdje smo to ovo mi? U nekom komunistickom sistemu, ili sta.. sta misle pojedinci ovdje? Neki moderatori nisu sposobni, smatram, da vrse ovu funkciju. To kazem sasvim iskreno.. za mene se nista ne mjenja na ovom forumu. Jedino mi je zao sto nema raje .. 33.gif

06-09-2012 11:18 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..ako sve to znash da je bez veze na forumu zasto onda ti dolazish 02.gif ...pitash se sto raje nema ??zato ima vishe razloga ..neko nema vremena zbog obaveza u kuci na poslu , oko djece ,onda dobar dio raje se prebacio na facebook i tamo se druze dopisuju sa onim koje zele imati za svoje kontakt persone , tamo te nemogu iznenaditi tipovi poput bulatovica , ili da cistash nebuloze od vjetra 02.gifmalo je postalo starinski dolazit na forume , neki su posle deset godina umorni od foruma i raznih diskusija i rasprava koje se stalno ponavljaju , tema rat, politika nacionalizam su jedini razlozi zbog koji sve manje i manje ljudi dolazi na forumska druzenja ..onda razni tracevi i ogovaranja stvaraju forumske klanove i probleme ljudima , nashi nikovi su zivi ljudi koji trpe zbog takvi ogovaranja i oblajavanja .posle toga dolazi do sukoba medju ljudiima i na kraju dosta ljudi kaze , koji ce mi kurac i forum i druzenje ako cu otic na spavanje nasekiran .

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 06-09-2012 u 13:04.

06-09-2012 13:03 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..forum bi tulpe trebo biti svima nama mjesto gdje cemo se druziti a ne svadjati .ako neko ne misli kao Ja ili kao Ti , neznaci da mu odma morash skocit u oci i fatati ga zavrat .prvo sto bi morali znati dolaskom na forum je sledece .postoje razna i suprotna misljenja koje bi morali uvazavat ..otvaranjem neke teme na forumu za koju ti ili ja u unaprjed znamo ili mislimo da znamo da je tacna ..zamisli da ja otvorim temu Mesi najbolji fudbaler svjeta .ja otvorim temu i ocekujem da ce svi ljudi da hvale Mesija , kad se to ne desi onda se pocnemo ujedat podjebavat i na kraju se posvadjamo ..zasto bi svi ljudi na svjetu mislili da je Mesi najbolji igrac svjeta ,,zasto svi ljudi ex jugoslavije moraju velicat Tita .ako ja kazem da Tito za mene nije bio dobar vladar ili predsednik , trebam da popijem gnjev i bljuvotine cjelog foruma zbog toga sto sam ja reko da je Tito bio govno , kako se suprostavljati nekom misljenju ili ideji , naravno argumentima ili nekim dokazima za koje mi smatramo da su tacni i koji pobijaju neciju teoriju o nekom misljenju ..cim dolazi do verbalnog sukoba izmedju dva sagovornika to znaci da jedan od njih ne postuje tvoje milsjenje ..misljenje se mora uvazavat , suprotno misljenje u necivilizaciskim prostorima znaci sukob i rat ,dok za razliku u drugim civiliziranim sredinama znaci samo misljenje i nista vishe ..kod nas josh uvjek ima dobar procenat ljudi koji bi se sutra stanju bili pobit za neko svoje misljenje ..ne tako cesto se vidi u ukraini ili nekim drugim parlamentima bitka izmedju onih delegata ili ministara , po meni je ono samo uzrok ne demokratskog uvazavanja misljenja

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 06-09-2012 u 13:26.

06-09-2012 13:19 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
berber berber is a Male
moforaja


Poruka: 4430
Location: Na Tepi

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Crven ko fes 19.gif

___________________________________________________________________
nema vise ni tepe

06-09-2012 13:28 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od berber:

    Crven ko fes 19.gif



..okolo crven unutra zelen 19.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

06-09-2012 13:29 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
djemila djemila is a Female
Naj-Moder 2008




Poruka: 11483
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Bravo @Vjetre 10.gif 10.gif
To je sustina foruma.

a Bulatovic je na "godisnjem" 07.gif ili mirovini, takoreci 07.gif

___________________________________________________________________
Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

06-09-2012 14:19 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..jsi vidila sto se fino pricamo

.. 02.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

06-09-2012 14:22 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od djemila:

    Bravo @Vjetre 10.gif 10.gif
    To je sustina foruma.

    a Bulatovic je na "godisnjem" 07.gif ili mirovini, takoreci 07.gif



..Djemila to bi trebalo biti sustina zivota ..nashe razlicitosti nebi smjele biti uzrokom svadje isukoba i mrznje ,cak bi trebale biti i bogastvo ..bilo bi monotono da smo svi pripadnici jedne vjere , jedne nacije ili boje koze ,ili da imamo svi isto misljenje ..zamisli samo jedan dan na forumu kad bi svi postovi zavrsavali sa ovim znakom 10.gif 10.gif 10.gif .ja bi otiso isto dan ..ili da mi zena suti na svaku koju progovorim ili da mi kaze tako je 02.gif ja bi odma nasho drugu da se imam sa kim svadjat ..posto se posvadjamo onda nema razloga da trazim drugu samo zbog svadje , jer je imam u kuci 02.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

06-09-2012 14:27 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
tulpe tulpe is a Female
wicked


Poruka: 3040
pokretac teme Thread Started by tulpe

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

E to je to kad svi mali karakteri srozavaju forum na svoj nivo. Za mene je forum neko mjesto gdje cu saznati nesto novo, razmijenuti misljenja.. druziti se, radovati se istomisljenicima naravno.. jeli to nesto zabranjeno? Ili zasto je dozvoljeno nekim agresivnim tipovima dolaziti negdje na temu i zabranjivati je, istresati svoje negativne emocije, agresivnost. S temom je sve u redu .. ako nije bice sklonjena, i stotinu takvih primjera, gdje svako malo neki neobrazovan covjek dodje da se istresa na nekog clana.. po nekoj temi, zasto, samo zato sto ona stoji nasuprot njegovog stava ili licnosti, sto on u svom malom mozgu uvijek shvata tako, i licno i uvijek izaziva svadju. E to je taj nivo.. na takvom nivou naravno nema nicega, a kamoli razgovora ili foruma apsolutno nicega. Ja se ne cudim .. ali mi nije jasno kako rukovodeci tog foruma spustaju isti na taj nivo.. Nije mi to jasno, i kao da sve to jos nije dovoljno obracaju se clanovima koji se bore za forum sa negativnim kritikama. Eto toliko od mene .. a nije da neko mora odgovoriti, ne ocekujem to

06-09-2012 14:32 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
djemila djemila is a Female
Naj-Moder 2008




Poruka: 11483
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

@Vjetre, upravo zato i postoji forum, dosta nalik zivotu..i sto kazes, ne da daj boze da smo svi isti....ili da je sve svakome potaman...svakom treba dozvoliti dakaze svoje misljenje.ali ako ce ti njegovo misljenje ili stanje nasekirati, uvrijediti, ozalostiti-ovo najvise mislim na rat i desavanja-nazalost, neizbjezna tema,
onda treba staviti granice, pruzititi sansu da stane na lopticu, a ako nece..zasto dozvoliti da bude tu ako ce neko svake veceri otici nasekiran...

Opomene trebaju svima nama,ako nemamo samokontrolu...i mirna Bosa bogami i Hercegovina

___________________________________________________________________
Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

06-09-2012 14:42 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com