Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » LJUBAV » Ljubavna pisma » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
kitasepita
SexNepoznat

Poruka: 56

Ljubavna pisma Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

volite li pisati simpatiji, ili voljenoj osobi ljubavna pisma?
volite li dobiti ljubavno pismo, nevazno ko ga je napisao?

prvo ljubavno pismo sam napisala u 7. osnovne, ali sam ga napisala za moju prijateljicu da ona dadne svojoj simpatiji. ljepse sam pisala od nje pa me zamolila.

a inace nekome ko se meni svidja sam napisala prvo ljubavno pismo '93. nakon toga ponovo sam pisala jesen '95. nakon toga ponovo jesen 2002.
znaci napisala sam 3 ljubavna pisma. napisala sam jos stotine pisama koja nisam poslala ili koja su bila namjenjena prijateljima, raji i sl.
ovde nije rijec o mailovima, vec o pravim starinskim pismima.

nijedan od ove trojice sto sam ja njima napisala ljubavno pismo nije meni uzvratio ljubavnim pismom. ne mogu bas reci da sam dobijala neka prava ljubavna pisma u zivotu, mozda ono poluljubavna. to je od nekih u koje ja nisam bila zacopana.

imam 2 velike kutije od cipela pune pisama sto sam davno dobila od tih nekih obozavatelja. nisam ih citala ima sigurno 5 godina, ali se spremam uskoro sici u podrum i izvaditi te kutije, i prisjetiti se svega. znam da je bilo divnih citata i stihova sto su mi pisali.
puno emocija ce navrijeti, mozda i koju suzu u nostalgiji pustim.

kako ste vi stali s ljubavnim pismima?

04-13-2003 17:45 kitasepita is offline Pregledaj poruke od kitasepita Dodaj kitasepita u listu prijatelja
obrisana
Gost


Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Primala sam i pisala ljubavna pisma . Tada nije bilo mailova , samo pismo i telefon.

Upoznala sam na moru , decka iz Zenice . Bila je to morska ljubav . Razmijenuli smo

adrese i razisli se sa obecanjem da cemo pisati .

Vratila sam se u Mostar . Malo tugovala , prisjecala se ali nisam cak ni razglednicu napisala.

Kad jedan dan pismo za mene . Prvo sam ga okretala sa svih strana zavirivala , a onda

sam otisla na terasu zgrade da u miru citam .

To je bilo moje prvo ljubavno pismo . E, sad tesko mi je opisati sva ta osjecanja .

Tada smo poceli da se dopisujemo . Znam da sam nestrpljivo ocekivala odgovore i znala

biti razocarana i tuzna ako pismo nije stizalo onda kada sam ja planirala.

Imali smo pricljivog postara , saljivdziju Ramiza . Drazo bi ruku u torbi , kao prebira, sa

izrazom lica ,pismo je tu, samo ne mogu da ga nadjem . A onda osmjeh i ono

ma bit ce sutra.

Imala sam sacuvana sva pisma do rata .

A onda ko je razmisljao da ce sve to biti unisteno

04-13-2003 18:46
kitasepita
SexNepoznat

Poruka: 56
pokretac teme Thread Started by kitasepita

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ja sam uvijek voljela citati ljubavna pisma u Ciao (Ona)

ufuravala se da se prepoznajem u svakoj situaciji.

04-14-2003 08:06 kitasepita is offline Pregledaj poruke od kitasepita Dodaj kitasepita u listu prijatelja
Blagaj88201 Blagaj88201 is a Female
proplivala


Poruka: 14

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Draga moja,

evo ti pisem polako jer znam da sporo citas......( 05.gif )


ups... izvinite sto kvarim temu - NECU VISE

04-18-2003 19:35 Blagaj88201 is offline Pregledaj poruke od Blagaj88201 Dodaj Blagaj88201 u listu prijatelja
Aleksandra Aleksandra is a Female
moforaja




Poruka: 10252
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ja napisala par ljubavnih, tj vise poluljubavnih, pisama(tek sa 29 godina 29.gif ,prvi put)

izgleda da sam proletila

simpatija mi nije odgovorila,

nema veze,

ja sam napisala sve iskreno i od srca,ne opterecujem se predrasudama......sta?? kako??......

najvaznije je biti iskren,najbolja su ta pisma bez puno razmisljanja kad samo pises o0no sto u tom trenutku osjecas.

33.gif


obozavam ljubavna pisma

___________________________________________________________________






          04-25-2003 23:53 Aleksandra is offline Posalji Email za Aleksandra Pregledaj poruke od Aleksandra Dodaj Aleksandra u listu prijatelja
          First Lady First Lady is a Female
          samo sto nisam




          Poruka: 1404
          Location: NY

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          vazda mi bilo drago zavuci se u mamine stvari (normalno dok je ona na poslu) i citati pisma koje je stari pisao dok je bio u vojsci

          par razglednica iz tog perioda sam i sacuvala

          ___________________________________________________________________
          Live, and let LIVE!!!

          06-04-2003 05:20 First Lady is offline Posalji email za First Lady Pregledaj poruke od First Lady Dodaj First Lady u listu prijatelja
          Ingrid Ingrid is a Female
          liska foruma '03




          Poruka: 701

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Dobra stvar u pismu ljubavnom ili nekom drugom je to sto osim sto citas retke u pismu ,citas i osobu.Steta pa su sve manje u opticaju.

          ___________________________________________________________________
          010101010101010................1 05.gif

          08-21-2003 00:26 Ingrid is offline Posalji Email za Ingrid Pregledaj poruke od Ingrid Dodaj Ingrid u listu prijatelja
          GARAVUSA GARAVUSA is a Female
          Misiica ljeta 07




          Poruka: 8664
          Location: Holland

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Zasto su muska pisma uvijek kratka.....

          ali bogami i onih par slatkih rijeci je ponekad dovoljno, ja sam evo jedno uokvirila 26.gif

          ko zna kada ce drugo

          ___________________________________________________________________

            NIJE LAKO BITI JA ! ! !

          08-24-2003 19:08 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
          hanka kafanka
          carica, gaborka i prva nanulasica

          Poruka: 1119

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          .

          broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane hanka kafanka dana 04-27-2006 u 18:14.

          08-24-2003 22:10 hanka kafanka is offline Pregledaj poruke od hanka kafanka Dodaj hanka kafanka u listu prijatelja
          GARAVUSA GARAVUSA is a Female
          Misiica ljeta 07




          Poruka: 8664
          Location: Holland

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Pa doduse cim mi nadje knjigu koju sam ga zamolila da mi posalje , i spremi malo vise materijala salje ovaj put paket.

          Haj da mu vijerujemo.... 10.gif

          ___________________________________________________________________

            NIJE LAKO BITI JA ! ! !

          08-24-2003 22:19 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
          buckuris buckuris is a Female
          buduca bahra :)




          Poruka: 2084
          Location: SFRJ Njemacka

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          ja volim ljubavna pisma 07.gif
          prva dva sam napisala u srednjoj skoli
          jah
          nista razumio nije,kenjac 21.gif 28.gif
          znam da mu je zajednicka prijateljica
          neke stvari prevodila 29.gif 21.gif
          i poslije me pitala,jel ok,kako je ona skontala 13.gif

          ___________________________________________________________________
          muskarci imaju problem za svako rjesenje 29.gif

          12-30-2004 02:49 buckuris is offline Posalji email za buckuris Pregledaj poruke od buckuris Dodaj buckuris u listu prijatelja
          Princ-s-Neretve Princ-s-Neretve is a Male
          Licnost godine '05




          Poruka: 9968
          Location: Eo me tu sam !!

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          ma stacu pisat ja samo grudnjake i tangice cuvam !!!!!!!!! 07.gif 35.gif 10.gif

          ___________________________________________________________________


            Kompleks je ko qrac kad se digne jebaji ga 19.gif
              13.gif

              12-30-2004 02:53 Princ-s-Neretve is offline Posalji Email za Princ-s-Neretve Pregledaj poruke od Princ-s-Neretve Dodaj Princ-s-Neretve u listu prijatelja
              obrisana
              Gost


              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  citat od Princ-s-Neretve:

                ma stacu pisat ja samo grudnjake i tangice cuvam !!!!!!!!! 07.gif 35.gif 10.gif



              13.gif 13.gif 13.gif

              12-30-2004 23:06
              Princ-s-Neretve Princ-s-Neretve is a Male
              Licnost godine '05




              Poruka: 9968
              Location: Eo me tu sam !!

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              sta je komsinice? 21.gif 35.gif Majke mi cu Butik otvorit jednog dana!!! 10.gif

              Ma sto se tice nisam nikad pisao pisma nekad onako iznenadim ceduljom i tako to 10.gif a pisale su one meni imam i dan danas to sve negdje na jednom mjestu!!!!

              ___________________________________________________________________


                Kompleks je ko qrac kad se digne jebaji ga 19.gif
                  13.gif

                  12-31-2004 00:56 Princ-s-Neretve is offline Posalji Email za Princ-s-Neretve Pregledaj poruke od Princ-s-Neretve Dodaj Princ-s-Neretve u listu prijatelja
                  buckuris buckuris is a Female
                  buduca bahra :)




                  Poruka: 2084
                  Location: SFRJ Njemacka

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  pod jastukom,kazi oma 13.gif 35.gif

                  ___________________________________________________________________
                  muskarci imaju problem za svako rjesenje 29.gif

                  12-31-2004 01:03 buckuris is offline Posalji email za buckuris Pregledaj poruke od buckuris Dodaj buckuris u listu prijatelja
                  antiprotivan antiprotivan is a Male
                  moforaja




                  Poruka: 2825
                  Location: Norway

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  Ozbiljno razmisljam o izdavanju knjige...

                  "100 najljepsih ljubavnih pisama - za svaku priliku !"

                  ___________________________________________________________________

                    21.gif

                    12-31-2004 01:13 antiprotivan is offline Pregledaj poruke od antiprotivan Dodaj antiprotivan u listu prijatelja
                    buckuris buckuris is a Female
                    buduca bahra :)




                    Poruka: 2084
                    Location: SFRJ Njemacka

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    posalji rukopis,da pregledam 18.gif 35.gif

                    ___________________________________________________________________
                    muskarci imaju problem za svako rjesenje 29.gif

                    12-31-2004 01:53 buckuris is offline Posalji email za buckuris Pregledaj poruke od buckuris Dodaj buckuris u listu prijatelja
                    antiprotivan antiprotivan is a Male
                    moforaja




                    Poruka: 2825
                    Location: Norway

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    ma poslacu ti linkove, ja cu samo da skupljam...ko Vuk... 23.gif

                    ___________________________________________________________________

                      21.gif

                      12-31-2004 02:11 antiprotivan is offline Pregledaj poruke od antiprotivan Dodaj antiprotivan u listu prijatelja
                      First Lady First Lady is a Female
                      samo sto nisam




                      Poruka: 1404
                      Location: NY

                      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                          citat od antiprotivan:

                        Ozbiljno razmisljam o izdavanju knjige...

                        "100 najljepsih ljubavnih pisama - za svaku priliku !"




                      10.gif samo ti
                      naci ce se ko ce citati

                      nekada davno sam procitala knjigu pisama koje je napoleon uputio josefini
                      zanimljivo sta se svasta sazna iz "ljubavnih" pisama 10.gif

                      ___________________________________________________________________
                      Live, and let LIVE!!!

                      12-31-2004 18:31 First Lady is offline Posalji email za First Lady Pregledaj poruke od First Lady Dodaj First Lady u listu prijatelja
                      nove poruke | aktuelne teme | forum
                      Postavi novu temu Odgovori
                      Go to:
                      preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com