Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » FORUMAŠI » HUMANITARNE AKCIJE » pomoc » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (3): [1] 2 3 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
mala_iz_mostara mala_iz_mostara is a Female
puterica




Poruka: 91
Location: Mostar

pomoc Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

dali je neko od vas upratio neki dan (drugi dan bajrama) na BHTV prilog iz Mostara o nekoj zeni, meni se cini da se preziva Husrep, ima dvoje djece, skolaraca, zivi kod svoje majke, zena sehida, nikakvi uslovi, potrebna pomoc u svemu, pogotovo djeci skolski pripor.

Voljna sam pomoci, ali neznam tacno gdje se nalazi ta zena.

Haj pomozite mi,
da zajedno pomognemo toj djeci.

___________________________________________________________________
"Èudno je kako je malo potrebno da budemo sretni,
i još èudnije: kako èesto nam baš to malo nedostaje!"

10-30-2006 09:54 mala_iz_mostara is offline Posalji Email za mala_iz_mostara Pregledaj poruke od mala_iz_mostara Dodaj mala_iz_mostara u listu prijatelja
behar behar is a Female
samo sto nisam




Poruka: 1141

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Raja, mozda ne mora klima, mozda mogu i drva 11.gif

___________________________________________________________________

    11-07-2006 11:42 behar is offline Posalji email za behar Pregledaj poruke od behar Dodaj behar u listu prijatelja
    behar behar is a Female
    samo sto nisam




    Poruka: 1141

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od behar:

      Raja, mozda ne mora klima, mozda mogu i drva 11.gif


    ha ha ha , ne vidim vise ni s naocalama 18.gif

    promasila temu.

    P.S. dje ona tema o starackom?

    ___________________________________________________________________

      11-07-2006 15:48 behar is offline Posalji email za behar Pregledaj poruke od behar Dodaj behar u listu prijatelja
      Carmela Carmela is a Female
      vjeciti optimist




      Poruka: 7603
      Location: ja nisam odavle

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od behar:

            citat od behar:

          Raja, mozda ne mora klima, mozda mogu i drva 11.gif


        ha ha ha , ne vidim vise ni s naocalama 18.gif

        promasila temu.

        P.S. dje ona tema o starackom?


      Svejedno gdje je Behar, ali ko æe ložiti? 14.gif Ili misliš na centralno grijanje s kotlovnicom 29.gif no to je puno para a na raèunu ne znam da išta ima.

      ___________________________________________________________________

        Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

      11-07-2006 16:02 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
      behar behar is a Female
      samo sto nisam




      Poruka: 1141

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Ma moja Carmella samo sam htjela podici onu temu o starackom. Bijasmo se "zalaufali" pa sad nesto zashtopasmo, pa rekoh da napomenem.

      Naravno, da se bar plati struja za jedan mjesec, ako moze, valjalo bi.

      ___________________________________________________________________

        11-07-2006 16:18 behar is offline Posalji email za behar Pregledaj poruke od behar Dodaj behar u listu prijatelja
        Carmela Carmela is a Female
        vjeciti optimist




        Poruka: 7603
        Location: ja nisam odavle

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Evo koliko sam shvatila iz prepiski problem ispa bankovna provizija 19.gif

        ___________________________________________________________________

          Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

        11-07-2006 16:35 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
        tana tana is a Male
        rigorozni




        Poruka: 17884
        Location: na prinudnom radu :)

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        nevezano za ovu temu .....

        karmela ne mislim da je ispao problem oko transfera, samo smo trazili najbolji nacin

        ti i refleksija ste uzeli na sebe ulogu nosioca humanitarnih akcija u mostaru. fala vam za to.

        vi inicirajte akciju za sta smatrate da treba, i ako se sloze ostali koji su slali pare tako ce i biti. ja odma saljem pare koje trenutno imamo na americkom racunu, a raja ce slati na mostarski racun, ili na americki.

        ___________________________________________________________________
        kad ce mostar mama?

        11-07-2006 16:41 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
        Carmela Carmela is a Female
        vjeciti optimist




        Poruka: 7603
        Location: ja nisam odavle

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Onda nisam dobro shvatilablunt.gif , momak s nickom Red Army Zalik dugo je pominjao staraèki dom, otvorio se raèun, eto ima se i para...ostaje dakle najbolji naèin za prebacivanje? Evo, Hople je došao iz Amerike na par dana i mogao je ponijeti pare bez ikakve provizije, je li tako? Koliko znam, sam se nudio za to.

        ___________________________________________________________________

          Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

        11-07-2006 16:50 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
        tana tana is a Male
        rigorozni




        Poruka: 17884
        Location: na prinudnom radu :)

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        mozda nisi. na vama je da organizujete i pokrenete i sprovedete akciju. dakle ako smatrate da treba konkretno zapoceti akciju predlozite nam kome bi trebali poslati pomoc, mi koji ucestvujemo u tome cemo se najvjerovatnije sloziti sa vama jer vi najbolje znate situaciju - i pocnemo slati pare za konkretnu akciju. tako to fercera.

        nemoj da ispadne da ti pametujem nesto karmela, ali jedini nacin da se ikakva akcija odradi je da neko inicira, zapocne kampanju na forumu, i sprovede akciju. taj neko to ste ti i refleksija, i cini mi se red_army se ponudio da pomogne takodje. to smo znali u startu da ste vi nosioci akcija.

        na americkom racuni ima ako se dobro sjecam $180 trenutno namijenjeno za hum. akcije. te pare samo cekaju da ih posaljem u mostar na mostarski racun, ali neko mora konkretno da zapocne akciju. otvoris novu temu za konkretnu akciju. to sam vec jednom davno objasnjavo na temi "dakle da pocnemo"

        karmela, refleksija - ako mislite da se ja previse plekam i da pametujem slobodno recite i ja cu se povuci, mislim slacu ja moj prilog i dalje, ali se necu plekati u akcije. tj ne plekam se ni sada, samo znam da smo ovako bili prije organizovani i da je ferceralo ko dusa.

        ___________________________________________________________________
        kad ce mostar mama?

        11-07-2006 17:24 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
        Carmela Carmela is a Female
        vjeciti optimist




        Poruka: 7603
        Location: ja nisam odavle

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Ma daj Tana, ko æe nas uputiti ako ne netko ko ima veze sa svim! Evo, i putem foruma, a i na mobitel æu zvati Red Armyija i Refleksiju da se ponovo stupi u kontakt s ljudima za staraèki dom. Jesam li ja ili nisam za to nije važno, važno je da se u životu od usta ne treba svaštara pravit, a Red Army se zauzeo za staraèki dom i ja to poštujem. Pitanje je poštujete li vi ostali. Koliko vidim poštujete i to je u redu. Što se pak novca tièe...180 USD mislim da nije dosta, ali eto, neka RAZ javi rezultate financijskih pregovora s majstorima. Humanitarna akcija je i kad kupiš malo zimnice onom ko je ne može priuštiti, pa ubuduæe možemo i nešto takvo raditi...barem ja tako mislim.

        ___________________________________________________________________

          Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

        11-07-2006 18:00 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
        behar behar is a Female
        samo sto nisam




        Poruka: 1141

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od Carmela:

          Ma daj Tana, ko æe nas uputiti ako ne netko ko ima veze sa svim! Evo, i putem foruma, a i na mobitel æu zvati Red Armyija i Refleksiju da se ponovo stupi u kontakt s ljudima za staraèki dom. Jesam li ja ili nisam za to nije važno, važno je da se u životu od usta ne treba svaštara pravit, a Red Army se zauzeo za staraèki dom i ja to poštujem. Pitanje je poštujete li vi ostali. Koliko vidim poštujete i to je u redu. Što se pak novca tièe...180 USD mislim da nije dosta, ali eto, neka RAZ javi rezultate financijskih pregovora s majstorima. Humanitarna akcija je i kad kupiš malo zimnice onom ko je ne može priuštiti, pa ubuduæe možemo i nešto takvo raditi...barem ja tako mislim.


        10.gif

        ___________________________________________________________________

          11-07-2006 18:02 behar is offline Posalji email za behar Pregledaj poruke od behar Dodaj behar u listu prijatelja
          tana tana is a Male
          rigorozni




          Poruka: 17884
          Location: na prinudnom radu :)

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          slazem se da 180 nije puno. upravo zato vi trebate pokrenuti akciju na forumu, otvoriti temu posebno za ovu akciju, i soguran sam da ce raja slati pare. tako je barem bilo prije.

          ___________________________________________________________________
          kad ce mostar mama?

          11-07-2006 18:04 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
          tana tana is a Male
          rigorozni




          Poruka: 17884
          Location: na prinudnom radu :)

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          sjecam se da smo jednom prilikom platili gorivo za autobuise za mjesec dana ... mes' cini da je bio bas staracki dom ..... nisam siguran .....

          poenta je uparvo to sto kazes - ima raznih nacina da se pomogne, neko rece platiti struju za jedan mjesec - i to je nesto.

          ___________________________________________________________________
          kad ce mostar mama?

          11-07-2006 18:06 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
          Carmela Carmela is a Female
          vjeciti optimist




          Poruka: 7603
          Location: ja nisam odavle

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          E hajde sad i ostali, dakle, riješiæemo staraèki dom, izjasnite se brate jeste li ubuduæe i za ovakav vid pomoæi ljudima, tipa, drva, struja, karte, par kila krompira, školski pribor....jer takvih koji si to ne mogu priuštiti ima po cijelom svijetu, a u Mostaru pogotovo tako da ne bio bio problem da vam i sad izbacim barem desetak imena kojima je pomoæ ove vrste potrebna.

          ___________________________________________________________________

            Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

          11-07-2006 18:13 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
          tana tana is a Male
          rigorozni




          Poruka: 17884
          Location: na prinudnom radu :)

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          sto se mene tice sta god vi iz mostara predlozite ja cu se sloziti.

          ___________________________________________________________________
          kad ce mostar mama?

          11-07-2006 20:26 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
          _RED_ARMY_ZALIK_ _RED_ARMY_ZALIK_ is a Male
          raja




          Poruka: 1665
          Location: Na zidicu... ispod borova...

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          [quote]

            citat od Carmela:

          Onda nisam dobro shvatilablunt.gif , momak s nickom Red Army Zalik dugo je pominjao staraèki dom, otvorio se raèun, eto ima se i para...ostaje dakle najbolji naèin za prebacivanje? Evo, Hople je došao iz Amerike na par dana i mogao je ponijeti pare bez ikakve provizije, je li tako? Koliko znam, sam se nudio za to.[/quote/]



          e ovako , nisam sve citao , mrsko mi , prije sam citao dok je bila ona tema POMOC MOSTARU , a sad se ovako nemogu snaci , a i ono s 38.gif oko toga kako ce se novac poslati mi ide na zivce , tana ili neko od moderatora je trebao reci izabrao/uzeo sam taj i taj nacin za slanje novca , i gotovo , ko hoce neka salje , ko nece eto ga tamo , npr. ja cu zamoliti onog ko bude zaduzen za racun u mo(mislim da su refleksija i carmela)da ja posto ne volim bakcati oko tih racuna novac licno njima dam , pa neka oni prebacuju ako hoce, tako mogu svi iz mo , a vi vani saljite na racun , i gotovo , a ovo biranje nacina samo uzima vrijeme , i sto se tice toga sto je neko rekao da sam se ja zauzeo za staracki dom , meni je svejedno , ja cu prihvatiti bilo koji i bilo ciji prijedlog , ali ja spominjem starcki dom jer smo ja i refleksija davno isli tamo i obecali ljudima, i jer moje ime tamo pise , o do sada nismo nista uradili , ispa da smo se nas dvoje za 38.gif sa onom zenom , i kad vec spominjete moje prijedloge , nakon starackog na tekiji ima i onaj na radobolji , ali ovim tempom , taman cemo imati prvu generaciju raje sa mo fo u starackom domu

          ___________________________________________________________________



            broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane HAHAHAHAHA dana 08-03-2010 u 21:06

            11-08-2006 00:16 _RED_ARMY_ZALIK_ is offline Posalji email za _RED_ARMY_ZALIK_ Homepage of _RED_ARMY_ZALIK_ Pregledaj poruke od _RED_ARMY_ZALIK_ Dodaj _RED_ARMY_ZALIK_ u listu prijatelja
            Emir Emir is a Male
            samo sto nisam




            Poruka: 1120
            Location: NYC

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            i ja sam spreman ucestvovati.

            ___________________________________________________________________

              11-08-2006 00:16 Emir is offline Posalji Email za Emir Pregledaj poruke od Emir Dodaj Emir u listu prijatelja
              behar behar is a Female
              samo sto nisam




              Poruka: 1141

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  citat od _RED_ARMY_ZALIK_:


                meni je svejedno , ja cu prihvatiti bilo koji i bilo ciji prijedlog , ali ja spominjem starcki dom jer smo ja i refleksija davno isli tamo i obecali ljudima, i jer moje ime tamo pise , o do sada nismo nista uradili , ispa da smo se nas dvoje za 38.gif sa onom zenom , i kad vec spominjete moje prijedloge , nakon starackog na tekiji ima i onaj na radobolji , ali ovim



                13.gif 10.gif

                ___________________________________________________________________

                  11-08-2006 10:36 behar is offline Posalji email za behar Pregledaj poruke od behar Dodaj behar u listu prijatelja
                  Carmela Carmela is a Female
                  vjeciti optimist




                  Poruka: 7603
                  Location: ja nisam odavle

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  Red Army imaš pp 29.gif

                  ___________________________________________________________________

                    Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

                  11-08-2006 12:04 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
                  refleksija refleksija is a Female
                  moforaja




                  Poruka: 3364
                  Location: dark side

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  ne kontam sta je sad problem. red army i ja isli tamo pitali sta treba, ljudi rekli klima. red army se raspitivao za cijene i to je to. nek napise koliko kosta i skupit cemo novac i kupit. prosto ko pasulj! mislim bilo je prosto i prije par mejseci kad smo isli u staracki dom tako da ne znam zasto se sad komplikuje 14.gif
                  cak sta vise red army je i pisao koliko koja klima kosta!

                  ___________________________________________________________________


                    Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

                    11-08-2006 16:16 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
                    Stranica (3): [1] 2 3 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
                    Postavi novu temu Odgovori
                    Go to:
                    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com