Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » FORUMAŠI » HUMANITARNE AKCIJE » Anja 1 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (9): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
unija bass unija bass is a Male
trudim se




Poruka: 232
Location: NY(za sad)

Anja Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ovo je bila prva vijest iz Mostara koja me docekala jutros,procitajte sami,djevojcica ima jos 15-tak dana
treba joj pomoc...

    http://www.bljesak.info/modules.php?name=News&file=article&sid=2863

07-29-2003 00:08 unija bass is offline Posalji Email za unija bass Pregledaj poruke od unija bass Dodaj unija bass u listu prijatelja
piljak piljak is a Male
mofo beba


Poruka: 2

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

1. Da li ima neko jos (u Mostaru) da potvrdi da su ovo tacni podaci, tj. da nije neka mucka?

2. Da bih izbjegao placanje 35 dolara za transfer, potrebna mi je adresa i ime na koje treba poslati "money order". Ima li ko da to moze nabaviti i objaviti ovdje?

07-29-2003 01:12 piljak is offline Posalji Email za piljak Pregledaj poruke od piljak Dodaj piljak u listu prijatelja
Winnetou Winnetou is a Male
Bik-koji-sjedi




Poruka: 8

Attention Anja Selimovic (55 dana) treba operaciju na srcu Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Anji Selimovic samo je 55 dana, a vec je veliki i pravi borac jer se svaki dan bori za zivot. Njezino malo srce je u ljepoti i cudnovatosti ovog svijeta pocelo kucati s velikim nedostatcima.
Mala Anja je prije 55 dana otpustena s mostarskog Porodiljnog odjela i u otpusnom pismu stoji kako se otpusta kao zdravo novorodjence.

Nazalost, istina je posve drukcija. Njezini roditelji Zeljka i Braco, koji imaju jos sina Tea starog dvije godine, primijetili su kako Anja slabije jede i otezano dise. Na prvoj redovnoj kontroli, kada je Anji bilo 35 dana, lijecnici su primijetili da sa srcem te iznimno lijepe male djevojcice, velikog borca, nesto nije u redu.

Nakon hitnih pretraga, koje je vodio djecji kardiolog Pedijatrijskog odjela KB-a Mostar prim. dr. Roncevic, dijagnosticirana je komplicirana urodjena srcana mana.

U Kardioloskom odjelu bolnice Kosevo u Sarajevu Anji je potvrdjena dijagnoza i djevojcica je hitno upucena u Zagreb.
Nakon uradjene kateterizacije srca, prof. dr. sc. Branko Marinovic je uspostavio konacnu dijagnozu u kojoj stoji: «Kod djeteta je potrebna neodlozna operacija srca tipa Rastellijeva zahvata, kojim bi se zatvorio VSD, a provodnikom s valvulom uspostavio kontinuitet desne klijetke s pulmonalnim trunkusom, koji se u tom slucaju odvaja od aorte.
Ovu operaciju treba izvesti vrlo rano, prakticki cim se dijagnoza postavi, jer u protivnom nastaje brza i ireverzibilna plucna hipertenzija.»

Kako dr. Marinovic u svojoj preporuci navodi da se ovakav zahvat na srcu ne moze izvrsiti u Hrvatskoj, malu Anju Selimovic uputio je na djecju kliniku u Austriji gdje se uspjesno rade takvi zahvati na srcu. Operacija srca kosta oko 60.000 KM. Roditelji male Anje nisu u mogucnosti platiti sve troskove pa su se odlucili za ovaj korak.

Molimo vas, skrenite pogled na ovaj clanak o maloj djevojcici, velikom borcu, i dok citate ove nase retke, imajte na umu da je svaka njezina minuta borba i da je svaka sljedeca upitna. Molimo vas, ne dopustite da se nasom neodlucnoscu u jednoj minuti zatvore okice, jer malo krhko tijelo svakim danom je sve slabije. Kada pogledate ovu lijepu djevojcicu, pomislite na vase voljene i da ste vi oni od kojih mozda zavisi koliko ce jos njezino srce kucati.

Humanitarna akcija za pomoc maloj Anji Selimovic

Racun otvoren kod Zagrebacke banke na ime oca BRACO SELIMOVIC:
3381002513957267


Preneseno sa bljesak.info

___________________________________________________________________
Bez obzira kuda idem
Uvijek znam odakle dolazim....

07-29-2003 14:32 Winnetou is offline Posalji Email za Winnetou Pregledaj poruke od Winnetou Dodaj Winnetou u listu prijatelja
unija bass unija bass is a Male
trudim se




Poruka: 232
Location: NY(za sad)
pokretac teme Thread Started by unija bass

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Podaci su tacni,djevojcica je bolesna,i nije joj jos mnogo ostalo,ako ne bude operisana.Ja sam i neke Americke dobrotvorne organizacije zamolio za pomoc,cekam odgovore,pomozimo,spasimo djevojcicu

07-29-2003 17:51 unija bass is offline Posalji Email za unija bass Pregledaj poruke od unija bass Dodaj unija bass u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17884
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

zna li iko PayPal ako imaju na koji se moze poslati lova ?

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

07-30-2003 07:53 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
La Koshcela La Koshcela is a Male
bice nesto od mene


Poruka: 282
Location: anamodoli unize

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Tana TI imas pay pal ...zasto nebi za sada dok se ne "uspostavi "i proradi neki drugi akont raja sa foruma slala pare na tvoj ili neciji drugi akont jer mi se cini da nema puno vremena a bitno je da se zna tacan iznos koji forumi "imaju" ..moze i moj paypal...nema veze...

___________________________________________________________________
~89~ OD ALJASKE DO AUSTRALIJE~89~

07-31-2003 06:03 La Koshcela is offline Posalji email za La Koshcela Pregledaj poruke od La Koshcela Dodaj La Koshcela u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17884
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

koscela, ideja ti je dobra, ali ja nazalost nemam kad iskupljat sve to.
najbolje da sejo (otac od anje) napravi paypal, to sam mu i predlozio na bljesak.info

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

07-31-2003 06:23 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
La Koshcela La Koshcela is a Male
bice nesto od mene


Poruka: 282
Location: anamodoli unize

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

procitao sam...ali mislim da nijedna banka u BiH neradi sa paypal u stvari paypal neprizna nijedan bank acc na podrucju bivse juge pa i shire...
nista...
ovako cemo...ja i Dragana pokusavamo da se dogovorimo o par stvari i najvjerovatnije da ce na moj paypal (ili Draganin)
dajte nam samo pola dana...
vidis koliko raje je zainteresovano... a pojma nemaju kako ce uplatiti...eto ....imas li ti
pojma...????
Najbolje bi bilo da neki od clanova iz Austrije....cekaj.....jel no Ferrrarri u Austriji...????

___________________________________________________________________
~89~ OD ALJASKE DO AUSTRALIJE~89~

07-31-2003 09:41 La Koshcela is offline Posalji email za La Koshcela Pregledaj poruke od La Koshcela Dodaj La Koshcela u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17884
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

super koscela, javi ha bude taj paypal pa da saljemo 10.gif

pomozimo maloj anji !

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

07-31-2003 10:25 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
La Koshcela La Koshcela is a Male
bice nesto od mene


Poruka: 282
Location: anamodoli unize

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ra
un je otvoren i kod:
Banka: Hypo-Alpe-Adria-Bank d.d.
SWIFT: KLHBBA22
Ra
un: 5321004361
Na ime Braco Selimovi

___________________________________________________________________
~89~ OD ALJASKE DO AUSTRALIJE~89~

07-31-2003 11:21 La Koshcela is offline Posalji email za La Koshcela Pregledaj poruke od La Koshcela Dodaj La Koshcela u listu prijatelja
La Koshcela La Koshcela is a Male
bice nesto od mene


Poruka: 282
Location: anamodoli unize

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

a za uplate preko paypal-a na moj racun ,prvo moram kontaktirati Bracu za dozvolu...
ili raja sa foruma se moraju izjasniti da je to ok
u ostalom...

    danko@arach.net.au

ja cu poslati nesto para na njihov racun ,u ponedeljak,(ako dobijem adresu banke) i svejedno mi je platiti za slanje novca,bez obzira na iznos...

___________________________________________________________________
~89~ OD ALJASKE DO AUSTRALIJE~89~

07-31-2003 11:30 La Koshcela is offline Posalji email za La Koshcela Pregledaj poruke od La Koshcela Dodaj La Koshcela u listu prijatelja
hanka kafanka
carica, gaborka i prva nanulasica

Poruka: 1119

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

.

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane hanka kafanka dana 04-27-2006 u 15:14.

07-31-2003 11:44 hanka kafanka is offline Pregledaj poruke od hanka kafanka Dodaj hanka kafanka u listu prijatelja
Frida Frida is a Female
puterica




Poruka: 109

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Zna li neko je li to kcerka Brace sto je stanovao na Aveniji (mislim Mostarka)?

07-31-2003 11:46 Frida is offline Posalji email za Frida Pregledaj poruke od Frida Dodaj Frida u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17884
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od La Koshcela:

    a za uplate preko paypal-a na moj racun ,prvo moram kontaktirati Bracu za dozvolu...
    ili raja sa foruma se moraju izjasniti da je to ok
    u ostalom...
      danko@arach.net.au

    ja cu poslati nesto para na njihov racun ,u ponedeljak,(ako dobijem adresu banke) i svejedno mi je platiti za slanje novca,bez obzira na iznos...

koscela, pls potvrdi da ti mozemo slati na na PayPal na ovaj mail:
    danko@arach.net.au


potvrdi prije ponedeljka ako mislis slati te pare tako da se i raja mogu oprikljuciti.

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

07-31-2003 17:25 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
obrisana
Gost


Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od hanka kafanka:

    Za sve iz skandinavije ako koristite netbank

    vrlo jednostavno je poslati dovoljni su samo ovi podaci:

    3381002513957267(racun primaoca)

    ZAGREBACKA BANKA MOSTAR

    BRACO SELIMIC ( i naznacit da je pomoc za malu Anju)


mogu li poslato hanko , iz svdske bez problema na ovaj racun

07-31-2003 22:52
hanka kafanka
carica, gaborka i prva nanulasica

Poruka: 1119

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

.

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane hanka kafanka dana 04-27-2006 u 15:14.

07-31-2003 22:59 hanka kafanka is offline Pregledaj poruke od hanka kafanka Dodaj hanka kafanka u listu prijatelja
obrisana
Gost


Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ovo treba odmah raditi

radi se o minutama

sutra

07-31-2003 23:09
La Koshcela La Koshcela is a Male
bice nesto od mene


Poruka: 282
Location: anamodoli unize

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Moze ,Tana, ima jos ljudi zainteresovanih..zato

    danko@arach.net.au

i molim naj kasnije do ponedeljka...
ja cu snositi troskove transfera novca sa mog akonta na Bracin akont...

___________________________________________________________________
~89~ OD ALJASKE DO AUSTRALIJE~89~

08-01-2003 02:17 La Koshcela is offline Posalji email za La Koshcela Pregledaj poruke od La Koshcela Dodaj La Koshcela u listu prijatelja
Kise
Gost


Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Je li ti se javila Dragana?
Haj molim te La Koschelo moja najdraza sa mostarskaraja.com (znas da ja nisam vise tamo) joj posalji pp sa ovim podacima. Danas su me ona i jos neki zamolili da im ovo provjerim.

Ti samo reci Dragani i reci da sam ti ja rekla da joj posaljes pp sa ovim podacima (i tvojim i Hankinim pa nek odaberu sta im je najsigurnije i najbrze), a ona ce ostalo odraditi tamo gdje treba i skim treba.

Ne bilo ti zapovjedjeno 10.gif
Nagradim te kojom na private 12.gif 11.gif

Ono za Bond 12.gif sto si zamolio ti odradjujem slijedece sedmice jer ne mogu prije. Ima nesto interesantno dosli su kod njih i volonteri iz USA, pa bi moglo biti zanimljivih fotki 01.gif
A ja ti joss radim, a kod mene je vec 02:21. 16.gif


I svaka cast raja 10.gif 10.gif 10.gif

08-01-2003 02:28
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17884
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od La Koshcela:

    Moze ,Tana, ima jos ljudi zainteresovanih..zato
      danko@arach.net.au

    i molim naj kasnije do ponedeljka...
    ja cu snositi troskove transfera novca sa mog akonta na Bracin akont...

koscela, stvarno cijenim ovo sto radis 10.gif

tana poslo pare. neka je dragi bog sacuva ...

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

08-01-2003 04:06 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
Stranica (9): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com