Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » SPORT » SP u Fudbalu 2010 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (15): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
dolaf dolaf is a Male
brato




Poruka: 618
Location: preko vode

SP u Fudbalu 2010 Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Pravila ponasanja za zene i zivotne saputnice tokom SP 2010
Kucni red izmedju 11.6. i 11.7.2010.

§ 1 Za to vrijeme je muz apsolutni vladar nad tv-prijemnikom i daljinskim.

§ 2 Za to vrijeme je zena bezglasno uposlena kucanskim poslovima izvan dnevnog boravka.

§ 3 Prije svake tekme se mora muzu osigurati gajba hladne pive, naglasak na hladne.

§ 4 Za vrijeme tekme je zeni zabranjen boravak u dnevnoj sobi. Opskrba grickanjem (chips, slani stapici, kikiriki...) i pivom je moguca...

§ 5 Na poluvremenu je zeni dozvoljeno 15-minutno pristupanje dnevnoj sobi zbog ciscenja pepeljare i zamjene praznih boca svjezim i hladnim novima bocama. Suskanje kesama je zabranjeno kao i verbalna komunikacija.

§ 6 Najmanje 30 minuta prije pocetka utakmice covjeku ponuditi s ljubavlju pripremljen obrok. Mentalnu pripremu covjeka za utakmicu ne smetati, a takodjer u tom razdoblju usnice drzati zatvorene.

§ 7 Za vrijeme prvenstva izbjegavati bilo koje aktivnosti koje bi mogle posluziti razmnozavanju. Slicno tome, suzdrzite se od nosenja odjece koja bi u covjeku mogla pokrenuti zelju za takva djela. Nosenje odgovarajuce odjece i sa tim povezane aktivnosti mogu se naravno nadoknaditi 11. do 18. juna poslije 22:45 sata a od 19. juna. u slucaju produzetka utakmice i izvodjenja jedanaesteraca, najranije poslije 23:30 sati ali pod uvjetom da je rezultat utakmice bio po zelji covjeka.

§ 8 Ako covjek u svojoj velikodusnosti dopusti zeni jednu ili dvije minute baciti pogled na igru, izbjegavati pitanja koja bi mogla izdati nogometno-tehnicki intelekt zene (npr.: sta je "ofsajd", sta je "prednost").

§ 9 Zeni je, pod prijetnjom iskljucenja iz prostorije, strogo zabranjeno izjasnjavati se o izgledu igraca, npr.: "ah sto Canavaro ima lijepe noge".

§ 10 Ako pod § 3 do § 5 spomenuti uvjeti (grickanje i pivo) kao i pod § 6 spomenuti obrok, ne budu po zadovoljstvu covjeka ispunjeni, on moze dozvoliti zeni da odgleda kraj utakmice kod njenih prijateljica. U tome slucaju zabranjeno je zeni pri povratku doma covjeka opterecivati sa nevaznim stvarima kao sto su sadrzaji razgovora te veceri.

§ 11 Ako kucni budzet dozvoljava moze si zena kupiti jedan mali televizor i na odstojanju od najmanje 10 metara od covjeka konzumirati: "sapunice" ili "ljubavne drame". Jacina tona mora biti tako podesena da ne smeta covjeka.

Da, drage zene, ako se budete pridrzavale ovih minimalnih pravila ponasanja vasi muzevi ce vam biti zahvalni i pokusati:

a) ne prosuti pivo po tepihu

b) ne umrviti svaki kvadratni centimetar u okrugu od 3 metra oko fotelje

c) prilikom objedovanja pod § 6 spomenutog obroka ne spominjati stalno kulinarske vjestine njegove majke

P.S. Posaljite ovu poruku sto je moguce prije na adresu sto je moguce vise muskaraca kako bi oni blagovremeno znali za svoja prava i na sto je moguce vise zena kako bi se mogle blagovremeno pripremiti za prvenstvo i upoznati svoje obaveze.

Autor ovoga teksta ne preuzima nikakve sudske niti druge odgovornosti u vezi sa naglim porastom razvoda brakova.

35.gif

___________________________________________________________________
"A onda, kad im to nije uspjelo poèeli su prièati sve glasnije i glasnije da Bosne nema.Pa koga ste onda pokušali osvojiti??"

"Skloni obuæu kad prelaziš Unu,Savu,Drinu. Operi noge u rijekama Bosna je æilimom zastrta."

'ruka osiljena,drska.Stari most obori-bruka,
najljepsa munara bio,opet bice-nasa odluka.

05-17-2010 01:43 dolaf is offline Pregledaj poruke od dolaf Dodaj dolaf u listu prijatelja
metallica metallica is a Male
moforaja




Poruka: 8228
Location: CH.WILLA(uglavnom)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

stavit ci 10-ku (cenera) na Engleze cim izadje ponuda na kladionicama 18.gif

___________________________________________________________________

    05-17-2010 11:36 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
    Japrak Japrak is a Male
    moforaja




    Poruka: 2118
    Location: kad bi i ja znao

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ja na holandeze, moji vjeciti gubitnici...... 07.gif

    ___________________________________________________________________

      05-17-2010 11:57 Japrak is offline Pregledaj poruke od Japrak Dodaj Japrak u listu prijatelja
      abraxas abraxas is a Male
      moforaja




      Poruka: 6999
      Location: Jazzbina Abraxas

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Zalijepiti Pravila na zid..... 10.gif

      05-17-2010 14:21 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
      chaba chaba is a Male
      moforaja




      Poruka: 2558
      Location: EU

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Jes, kad bi smio 13.gif

      05-17-2010 15:04 chaba is offline Pregledaj poruke od chaba Dodaj chaba u listu prijatelja
      abraxas abraxas is a Male
      moforaja




      Poruka: 6999
      Location: Jazzbina Abraxas

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Biti æe ovjekovjeèeno slikom.....Dole feminizam! 10.gif

      05-17-2010 15:24 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
      chaba chaba is a Male
      moforaja




      Poruka: 2558
      Location: EU

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Za one koji ne smiju gore navedena pravila izložiti ženi, predlažem kratki teèaj integracije žene u nogometnog znalca.

      Lekcija 1. : Offside

      Ulazis u radnju sa prijateljicom... gorite od zelje za kupovinom ...
      Ona se odmah odvaja jer je videla neke sandale sa cirkonima u levom
      uglu radnje.

      Prilazis drugom pultu i druga si u redu iza zajapurene devojke sjajnih
      ociju koja je primetila iste cipele koje stoje na pultu ispred BAS KAO
      I TI...Znaš da ih i ona želi bar u istoj meri i da je spremna na sve
      da ih dobije. Nijedna od vas nema tasnu pri sebi! Bilo bi potpuno
      nepristojno da je zaobidjes i da joj zauzmes mesto i da odmah dohvatis
      cipele posebno iz tog razloga sto nemas TASNU i PARE pri sebi.
      Prodavacica je potpuno mirna i ceka razvoj dogadjaja. Tvoja
      prijateljica u drugom uglu radnje proba sandalice koje je „snimila" i
      ima tasnu sa novcanikom kod sebe. Pogledate se i ona vidi dilemu u
      tvojim ocima. Sprema se da ti dobaci svoju tasnu.
      Ako uspe da ti je dobaci onda LADNO možeš da zaobidjes zajapurenu devojku ispred sebe i da kupis cipele njoj ispred nosa. Mada, mogla bi da baci tasnicu i ispred devojke i dok je ona još „uvek u letu" ti možeš da zaobidjes devojku i da je uhvatis i odmah kupis cipele. Sigurno ti je jasno da je glupo da budes ispred druge devojke „dok torbica nije bacena u tvom pravcu".

      Cestitam! - Upravo si naucila pravilo OFSAJDA!

      05-17-2010 15:35 chaba is offline Pregledaj poruke od chaba Dodaj chaba u listu prijatelja
      abraxas abraxas is a Male
      moforaja




      Poruka: 6999
      Location: Jazzbina Abraxas

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Reæi æu ti Èaba.....drugarice hajte u šetnju....ova poduka nije za ženski mozak a niti za muški jezik. Daj nešto kraæe...muškije..kao..Ofside ti je dušo kao kad ti ja kažem Odjebi....Nemoj ti to Èaba raditi u svojoj kuæi ako misliš da nije zgodno. Možeš kod mene dobiti azil.....Inaèe ja se spremam, cijeli dan se vrti ovaj song:

        http://www.youtube.com/watch?v=cdkwrEhwexg&feature=related

      05-17-2010 15:44 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
      grizovic senad grizovic senad is a Male
      mofo beba


      Poruka: 5

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      dolafe! potpuno s slazem sa tobom mogu nas pustiti 1 u4 god na miru toliko bi trebale biti razumne ali nije svaka ista ja cu probati uvesti ova pravila pa cu ti javiti na ljeto kako je zavrsilo.VOSDRA BELI

      ___________________________________________________________________
      beli

      05-17-2010 15:49 grizovic senad is offline Pregledaj poruke od grizovic senad Dodaj grizovic senad u listu prijatelja
      berber berber is a Male
      moforaja


      Poruka: 4448
      Location: Na Tepi

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      svako evropski i svjetsko prvenstvo u fudbalu moja zena ronca.
      kakav je ovo televizor samo fudbal na njemu prikazuju 11.gif

      ___________________________________________________________________
      nema vise ni tepe

      05-17-2010 19:23 berber is offline Pregledaj poruke od berber Dodaj berber u listu prijatelja
      PST PST is a Female
      samo sto nisam




      Poruka: 1156
      Location: vazda u kuci

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od grizovic senad:

        dolafe! potpuno s slazem sa tobom mogu nas pustiti 1 u4 god na miru toliko bi trebale biti razumne ali nije svaka ista ja cu probati uvesti ova pravila pa cu ti javiti na ljeto kako je zavrsilo.VOSDRA BELI




      vi muskarci ste stalno pusteni na Miru (neko zensku ,a neko koju hoce ) 13.gif

      pa jos mjesec dana pravila nam uvodite , cekaj samo kada se mi zene udruzimo i skontamo zabrane

      prvo idem kupiti 30 novih tangi ,pa udarim setnju ispred TV

      drugo imam jos vremena da otkazem kablovsku i internet

      a u medjuvremenu jos koja zena ce dati svoj predlog 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

      05-17-2010 20:29 PST is offline Homepage of PST Pregledaj poruke od PST Dodaj PST u listu prijatelja
      metallica metallica is a Male
      moforaja




      Poruka: 8228
      Location: CH.WILLA(uglavnom)

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od PST:

            citat od grizovic senad:

          dolafe! potpuno s slazem sa tobom mogu nas pustiti 1 u4 god na miru toliko bi trebale biti razumne ali nije svaka ista ja cu probati uvesti ova pravila pa cu ti javiti na ljeto kako je zavrsilo.VOSDRA BELI




        vi muskarci ste stalno pusteni na Miru (neko zensku ,a neko koju hoce ) 13.gif

        pa jos mjesec dana pravila nam uvodite , cekaj samo kada se mi zene udruzimo i skontamo zabrane

        prvo idem kupiti 30 novih tangi ,pa udarim setnju ispred TV

        drugo imam jos vremena da otkazem kablovsku i internet

        a u medjuvremenu jos koja zena ce dati svoj predlog 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif



      ovo sa tangama ti je extra ideja 27.gif 10.gif



      kad bi meni moja tako setala jabi joj rekao "Ljubavi ti si SRCE strpi se jos malo" 33.gif 18.gif 04.gif

      ___________________________________________________________________

        05-17-2010 21:13 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
        abraxas abraxas is a Male
        moforaja




        Poruka: 6999
        Location: Jazzbina Abraxas

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Vi žene! Možete hodati i gole ali niko vas neæe u taj vakat. I ako naðete nešto to æe biti biseksualci,crnci i psihopati. Normalan muški svijet mjesec dana odmara,pije pivu,puši i ne kupa se. Ja sam svoja pravila veæ saopštio. Draga rekla kako ti kažeš,jeste li èuli djeco. Meni ih bi nekako žao, pa sam odluèio da udružim sa njenim neæacima, bratom i tastom te napravimo futbal room. Da ne smetamo. Njima telenovele a nama nogomet. Žene! Ovog ljeta ostavite muške noge i meðunožja muškarcima. Ajd sad vi 05.gif .....

        05-17-2010 21:24 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
        asataN asataN is a Female
        moforaja




        Poruka: 4110

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Paaaaaa ima uvijek muzicara......njih ne interesuje fudbal ....

        ___________________________________________________________________

          05-17-2010 21:33 asataN is offline Pregledaj poruke od asataN Dodaj asataN u listu prijatelja
          abraxas abraxas is a Male
          moforaja




          Poruka: 6999
          Location: Jazzbina Abraxas

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od asataN:

            Paaaaaa ima uvijek muzicara......njih ne interesuje fudbal ....


          Ima ali to su oni što traže da znaš svirati pozaunu ili flautu......mladi i stari roker,oni što udaraju snažno,i su ti na tekmi.

          05-17-2010 21:36 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
          asataN asataN is a Female
          moforaja




          Poruka: 4110

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          nisu nisu ......ne znate vi sta propustite dok gledate utakmice 04.gif

          ___________________________________________________________________

            05-17-2010 21:43 asataN is offline Pregledaj poruke od asataN Dodaj asataN u listu prijatelja
            PST PST is a Female
            samo sto nisam




            Poruka: 1156
            Location: vazda u kuci

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            vidi ideja kod abraxasa!
            soba za fudbal-QQQ 21.gif
            kod mene moze takva soba biti samo na terasi 13.gif 13.gif 13.gif

            a joj kada se saberem 2sina plus muz =3

            3 na prema 1

            zene sta cemo?

            05-17-2010 23:07 PST is offline Homepage of PST Pregledaj poruke od PST Dodaj PST u listu prijatelja
            abraxas abraxas is a Male
            moforaja




            Poruka: 6999
            Location: Jazzbina Abraxas

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Reko bi i tebi ali kao što maloprije rekoh, kavalir sam pa neæu. 13.gif 13.gif

            05-18-2010 01:32 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
            dolaf dolaf is a Male
            brato




            Poruka: 618
            Location: preko vode
            pokretac teme Thread Started by dolaf

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                citat od abraxas:

              Zalijepiti Pravila na zid..... 10.gif


            svakako Abra, zid ,frizider,vrata u dnevni boravak,sprijeda i ozada ako slucajno fulne...
            rece mi po prijetnjom" ona ce u kupovinu,eto vas tamo"...more, more svake cetvrte godine ,
            nije lose.... 10.gif

            ___________________________________________________________________
            "A onda, kad im to nije uspjelo poèeli su prièati sve glasnije i glasnije da Bosne nema.Pa koga ste onda pokušali osvojiti??"

            "Skloni obuæu kad prelaziš Unu,Savu,Drinu. Operi noge u rijekama Bosna je æilimom zastrta."

            'ruka osiljena,drska.Stari most obori-bruka,
            najljepsa munara bio,opet bice-nasa odluka.

            05-18-2010 15:30 dolaf is offline Pregledaj poruke od dolaf Dodaj dolaf u listu prijatelja
            duskoma duskoma is a Male
            brato


            Poruka: 554
            Location: Zemun

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Pocelo je skupljanje reprezentacije Srbije za SP pa mi se ukazala sansa da se slikam sa nekikim od njih koji su prvi dosli.Inace radim u sportskom centru Partizan Teleoptik.



              Uploaded with




                  Uploaded with




                      Uploaded with




                          Uploaded with




                              Uploaded with




                                  Uploaded with




                                      Uploaded with

                                        ___________________________________________________________________
                                        Akcijas

                                        05-27-2010 08:54 duskoma is offline Posalji Email za duskoma Pregledaj poruke od duskoma Dodaj duskoma u listu prijatelja
                                        Stranica (15): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
                                        Postavi novu temu Odgovori
                                        Go to:
                                        preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com