Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » ŽENSKI KUTAK » zeni je mjesto u kuci » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (20): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
d_g_s d_g_s is a Female
nisam vise posmatrac




Poruka: 174
Location: tu sam

Question zeni je mjesto u kuci Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ima jedna posebna vrsta zena koja ce iskoristiti svaku priliku da mi da do znanja kako je zeni mjesto u kuci. Naletjela mi je tako jedna neki dan. 08.gif Nikad nismo razmijenile vise od nekoliko usputnih recenica, ali ona ipak upada:
- A ti sad radis u xyz? - i nastavlja ne cekajuci moj odgovor:
- Znas, meni je to malo glupo. Umjesto da razmisljas o svojoj «buducnosti», familiji, udaji, djeci&,ti provodis dane i noci na poslu.
Kimam joj s razumijevanjem i ka¸em:
- Je 38.gif iga, zivot je preda mnom. Zar se bas svaka djevojka mora udati, izradjati djecu, stvoriti familiju i nauciti kuhati do 21. Eto, ako je tako, ja sam zakasnila 29.gif .
Ona stisce usnice, skilji u mene i mrmljajui sebi ne¨to u bradu, odlazi. Jedan nula za mene 35.gif jer taktika da snoba udaras tamo gdje je najtanji uvijek pobjedjuje i ponovno zakljucujem: sto je zena uskogrudnija, sto je uzi krug njezinih interesa, sto joj je u zivotu vaznije tko se udao za koga i sto je tko kupio, to ce se vise potruditi da meni naglasi kako je sve sto radim glupo.
Nije rijec o tome da mi smeta sto netko ima svoje misljenje o bilo cemu na ovome svijetu, nego na svom primjeru vidim da je u ovoj zemlji sve veci broj neotesanaca koji ce nekome iz cista mira reci da je sve ono sto radi glupo. Nema te sove koja se nece rugati sjenici. Da trecinu vremena koju potrose analizirajuci kako je nesto tudje ovakvo ili onakvo uloze u vlastiti projekt, bilo bi nam svima bolje i svijetom bi se setalo manje zlobnih drznica koje ce imati hrabrosti da ti kazu kako si totalna budala. 21.gif

___________________________________________________________________

    11-20-2003 22:39 d_g_s is offline Posalji email za d_g_s Pregledaj poruke od d_g_s Dodaj d_g_s u listu prijatelja
    adis b adis b is a Male
    rambling reck




    Poruka: 1083

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    jesi izbacila sve iz sebe, nemoj slucajno nesto zadrzati u sebi...

    ili je jos ostalo 35.gif 35.gif

    a sto se tice navedenih cinjenica/utisaka potpuno si u pravu

    ___________________________________________________________________
    ...

    11-20-2003 22:42 adis b is offline Pregledaj poruke od adis b Dodaj adis b u listu prijatelja
    seki seki is a Male
    proplivo




    Poruka: 19
    Location: Chapljina

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    A JA DJE VAM JE MJESTO NEGO U KUCI I TO U KUHINJI........ 13.gif

    ___________________________________________________________________
    http://www.jugoslavija.com/img/slikadana/tito_s.jpg

      ZNAJ DA JE KRAJ
        I VISE SE NE VRACAJ !!!!

        11-20-2003 22:44 seki is offline Pregledaj poruke od seki Dodaj seki u listu prijatelja
        Kise
        Gost


        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Imam familiju, muza, dijete, ponekad sam radila i po tri posla zato sto sam morala a ne htijela (muz bio nezaposlen donedavno).

        Volila bih i ja da me muz moze izdrzavati, a da ja samo privatno i kada hocu (jer mogu i tako) radim povremeno kod kuce i da onda imam dovoljno vremena da rodim i odgojim bar jos jedno (a boga mi zelja mi je i jos dvoje 01.gif) djece.

        Hebaji ga. Evo sada obadvoje imamo posao i jedva zivimo i sastavljamo kraj s krajem (a ne placamo kiriju, vec samo one uobicajene rezije).
        U Mostaru i na danasnji vakat tesko je i sa dvije prosjecne plate, a ne jednom.
        Mislim da tako nije samo u Mostaru nego svuda.

        I svaka mi se dlaka na glavi nakostrijesi kad mi neko ono "u sali pa privali" kaze zar mi nije vakat da malo sjedim kod kuce 08.gif 14.gif 14.gif

        Bih ja rado... ali me ne moze zapasti 16.gif

        Ne spominji mi ih - dje me nadje 21.gif 21.gif

        11-20-2003 22:46
        Kise
        Gost


        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od seki:

          A JA DJE VAM JE MJESTO NEGO U KUCI I TO U KUHINJI........ 13.gif


        Seki trka i zalij paprike u plasteniku, nemoj da ti zena i to mora radit 19.gif 35.gif 13.gif 13.gif 13.gif

        11-20-2003 22:47
        Ferrari Ferrari is a Male
        mister foruma '03, '04




        Poruka: 1841
        Location: Maranello

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        ja zajebana naslova 21.gif

        ___________________________________________________________________
        Signatur wird geladen ... ... bitte warten !

        11-20-2003 22:48 Ferrari is offline Pregledaj poruke od Ferrari Dodaj Ferrari u listu prijatelja
        d_g_s d_g_s is a Female
        nisam vise posmatrac




        Poruka: 174
        Location: tu sam
        pokretac teme Thread Started by d_g_s

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od seki:

          A JA DJE VAM JE MJESTO NEGO U KUCI I TO U KUHINJI........ 13.gif


        ZaGuzicu.gif

        ___________________________________________________________________

          11-20-2003 22:51 d_g_s is offline Posalji email za d_g_s Pregledaj poruke od d_g_s Dodaj d_g_s u listu prijatelja
          d_g_s d_g_s is a Female
          nisam vise posmatrac




          Poruka: 174
          Location: tu sam
          pokretac teme Thread Started by d_g_s

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od Kise:

                citat od seki:

              A JA DJE VAM JE MJESTO NEGO U KUCI I TO U KUHINJI........ 13.gif


            Seki trka i zalij paprike u plasteniku, nemoj da ti zena i to mora radit 19.gif 35.gif 13.gif 13.gif 13.gif



          smiley24.gif smiley24.gif smiley24.gif


          'ta ce Chapljina 35.gif

          ___________________________________________________________________

            11-20-2003 22:52 d_g_s is offline Posalji email za d_g_s Pregledaj poruke od d_g_s Dodaj d_g_s u listu prijatelja
            Maggie Maggie is a Female
            moforaja




            Poruka: 2736
            Location: daleko

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Neki dan se ja pravila mahnita, pa ostala kuci s posla (bolesna kobiva) i kad sam sve spremila u vrtic i na posao, sjela da pijem kafu 5 sati i gledam TV. Kad tamo na "Divorce Court" zena hoce razvod, jer joj je muz maximalni sovinista. Jedan od primjera je bio, kada je ona htjela da ode negdje, on se nije slozio, jer zeni nije mjesto nigdje drugo nego u kuci i budala je zakljuco u spavacu sobu, a vrata ukuco civijama.

            Ja budale 21.gif 05.gif

            Sad ozbiljno. Sto Kise kaze fino bi bilo sjedit kuci da se moze. Medutim zene koje smatraju da im je mjesto samo u kuci ne mogu da pojme da neke zene nisu tako "gradene". Ja sam poslije poroda dala otkaz na poslu i bila kuci. Devet mjeseci najduzih u mom zivotu. Bila sam sa svojim djetetom, ma nema nista ljepse, ali sam posandrcala. Kad sam dobila ponudu za ovaj sadasnji posao nisam mogla docekati da pocnem. Jednostavno nisam krojena da budem domacica.

            Zene o kojima ti pises to ne mogu pojmiti. Nema mi nista mrze kad me neko pita pa kako sam mogla dati bebu od 10 mjeseci u vrtic, de ce mi dusa. Sto, mislim se. Sa svojim je vrsnjacima. Nista mu ne fali. Licno i da sam kuci slala bi dijete u vrtic (barem 2 dana u sedmici), jer sam uvjerena da vrijeme koje provedu sa djecom svog uzrasta je nenadoknadivo.

            Eto, dozlaboga da smo mi "radne" mame pocinile ne znam kakvo kriminalno djelo, sto smo donijele odluku da radimo van kuce.

            Bjezi, nosi ih davo 08.gif

            ___________________________________________________________________

              11-20-2003 23:19 Maggie is offline Posalji email za Maggie Pregledaj poruke od Maggie Dodaj Maggie u listu prijatelja
              hanka kafanka
              carica, gaborka i prva nanulasica

              Poruka: 1119

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              -

              broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane hanka kafanka dana 04-26-2006 u 11:31.

              11-20-2003 23:35 hanka kafanka is offline Pregledaj poruke od hanka kafanka Dodaj hanka kafanka u listu prijatelja
              Sandy Sandy is a Female
              moforaja




              Poruka: 3842
              Location: kod Hita...

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              jooj dobre teme za nasekirat se 21.gif

              jako dobro su mi poznati takvi i slicni komentari , kritike koje inace ne podnosim, od osoba koje bi cijeli svijet da prilagode sebi, jer ne znaju drugacije....sve sto je drugacije - nije dobro ...

              ne kontam ni je kako neko moze po cijeli dan s kafe na kafu, dijete u skoli, muz na poslu, a ona u komsinice...na brzinu nesto smlati prije dolaska familije i ....ona je bolja domacica od mene, mada ja radim sve to i jos vise, zaradjujem platu.....ne kontam , ali ne kritikujem, u principu me ne zanima, samo nek mene niko ne dira boga ti 28.gif

              11-20-2003 23:50 Sandy is offline Posalji Email za Sandy Pregledaj poruke od Sandy Dodaj Sandy u listu prijatelja
              adis b adis b is a Male
              rambling reck




              Poruka: 1083

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              evo savrsenog mjesta i posla za zene

              ___________________________________________________________________
              ...

              11-21-2003 01:03 adis b is offline Pregledaj poruke od adis b Dodaj adis b u listu prijatelja
              Mala
              Dobri duh

              Poruka: 310

              RE: zeni je mjesto u kuci Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  citat od d_g_s:

                Da trecinu vremena koju potrose analizirajuci kako je nesto tudje ovakvo ili onakvo uloze u vlastiti projekt, bilo bi nam svima bolje i svijetom bi se setalo manje zlobnih drznica koje ce imati hrabrosti da ti kazu kako si totalna budala. 21.gif


              Draga d_g_s, da one iole analiziraju i misle o svome zivotu, ni bi bile tu gdje jesu!
              Nemaju dovoljno mozga da bi napravile ista,
              nego se bave tudjim zivotima,
              jer onda ne moraju da misle o svom, malom i jadnom 10.gif , zivotu!

              I druga stvar,
              meni je beskrajno je dosadno uopce vise obracati paznju na takve ljude i mislim da je njima sasvim dovoljna "kazna" to sto su u svojim malim cahurama!

              Zato,
              glava gore i 10.gif 10.gif 10.gif

              11-21-2003 02:11 Mala is offline Pregledaj poruke od Mala Dodaj Mala u listu prijatelja
              pasha pasha is a Male
              Super Moderator




              Poruka: 9503
              Location: uh jebo te

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              sto je zena uskogrudnija 21.gif

              sto je zena sirokogrudnija 28.gif

              ___________________________________________________________________

                neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
              Oscar Wilde

              11-21-2003 11:15 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
              d_g_s d_g_s is a Female
              nisam vise posmatrac




              Poruka: 174
              Location: tu sam
              pokretac teme Thread Started by d_g_s

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              35.gif

              ___________________________________________________________________

                11-21-2003 14:44 d_g_s is offline Posalji email za d_g_s Pregledaj poruke od d_g_s Dodaj d_g_s u listu prijatelja
                beli beli is a Male
                moforaja




                Poruka: 4109
                Location: USA

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                Ja bi im i krevet prenio u kuhinju.... 35.gif 19.gif 19.gif

                ___________________________________________________________________
                audicija u Holiwoodu sutra akshamli...
                autobus iza Hita polazi oko sedam ujutru, ako vozac ne potegne prethodne noci....
                Princ cuvaj mjesto na seciji....

                11-21-2003 14:49 beli is offline Posalji Email za beli Pregledaj poruke od beli Dodaj beli u listu prijatelja
                Kise
                Gost


                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                Mi smo ti malo helacile (Kise glavni krivac kao i obicno 27.gif ) temu d_g-s- pa nam je Lela otvorila novu na erotici Sex na stolu 19.gif 11.gif , a ovu tvoju pocistila 05.gif
                Izvini josh jednom 33.gif

                11-21-2003 14:49
                adis b adis b is a Male
                rambling reck




                Poruka: 1083

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                ama svugdje joj je bolje samo nek nije za volanom

                13.gif 13.gif

                ___________________________________________________________________
                ...

                11-21-2003 15:42 adis b is offline Pregledaj poruke od adis b Dodaj adis b u listu prijatelja
                Ingrid Ingrid is a Female
                liska foruma '03




                Poruka: 701

                RE: zeni je mjesto u kuci Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    citat od d_g_s:



                zato ja ne izlazim iz kuche 05.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

                ___________________________________________________________________
                010101010101010................1 05.gif

                11-21-2003 20:54 Ingrid is offline Posalji Email za Ingrid Pregledaj poruke od Ingrid Dodaj Ingrid u listu prijatelja
                Musala Musala is a Male
                rodjeni




                Poruka: 1304
                Location: pod pecinom izmedju Evrope i Lire

                RE: zeni je mjesto u kuci Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    citat od IDA:

                      citat od d_g_s:



                  zato ja ne izlazim iz kuche 05.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif



                svrlja vaz dan, vela havle 21.gif
                13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

                ___________________________________________________________________
                -Ja se ne slažem niti s jednom rijeèi koju si izgovorio, ali æu uvjek braniti tvoje pravo da ih izgovoriš.

                11-22-2003 01:16 Musala is offline Posalji email za Musala Pregledaj poruke od Musala Dodaj Musala u listu prijatelja
                Stranica (20): [1] 2 3 4 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
                Postavi novu temu Odgovori
                Go to:
                preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com