Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » SPORT » pretkola evropskih kupova » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (12): « prva ... « prethodna 7 8 9 [10] 11 12 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
torres torres is a Male
moforaja


Poruka: 2147

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

1:2 32 min

08-05-2010 17:33 torres is offline Pregledaj poruke od torres Dodaj torres u listu prijatelja
torres torres is a Male
moforaja


Poruka: 2147

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

1:3 53 min.

08-05-2010 18:16 torres is offline Pregledaj poruke od torres Dodaj torres u listu prijatelja
torres torres is a Male
moforaja


Poruka: 2147

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

1:5 83 min

08-05-2010 18:42 torres is offline Pregledaj poruke od torres Dodaj torres u listu prijatelja
Velezovac do groba
SexNepoznat



Poruka: 215

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

OFK olahko primi golove,a imali su dobrih sansi do penala.Sudija je prestrogo iskljucio onog igraca OFK-a kod penala.Ovi su dobili na iskustvo

___________________________________________________________________

    08-05-2010 19:25 Velezovac do groba is offline Pregledaj poruke od Velezovac do groba Dodaj Velezovac do groba u listu prijatelja
    abraxas abraxas is a Male
    moforaja




    Poruka: 6999
    Location: Jazzbina Abraxas

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Èekam da Èaba da svoj struèni prikaz. Do tada samo info: Hajduk,Dinamo,Maribor i Partizan nastavljaju takmièenje.

    08-06-2010 12:06 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
    green green is a Male
    Super Moderator


    Poruka: 7086
    Location: BiH

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Vahid Halilhodžiæ novi je trener Dinama! Proslavljeni BiH trener u Maksimir je stigao oko 13 sati, a nakon dvostanih pregovora sve je dogovorio sa braæom Mamiæ. 29.gif

    Link:

      http://sportske.jutarnji.hr/halilhodzic-stigao-u-maksimir--/878113/


    - Još uvijek sam iznenaðen ovakvim razvojem situacije i veoma sam sretan što sam postao trener Dinama. Poznajem ovaj klub veæ godinama i pratim njegov rad. Došao sam ovdje s velikom željom i s velikim ambicijama. Želim Dinamo u Ligi prvaka. Osvojio sam afrièku LP s marokanskom Raja Casablancom, s radio sam s Lilleom koji je kasnije ušao u Ligu prvaka, osvojio sam francuski Kup s PSG-om.. I zato vjerujem u Dinamov daljnji uspjeh. Ovo je moj projekt - kazao je Halilhodžiæ za službeni stranicu NK Dinama.

    ___________________________________________________________________

      08-16-2010 16:35 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
      bjelopoljac bjelopoljac is a Male
      bice nesto od mene


      Poruka: 350
      Location: USA

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Evo nesto iz Hrvatskog TISKA 02.gif


      Židak: Nema stranca do Bosanca!

      Nema stranca do Bosanca! Isprièavam se èitateljima ako sam baš tako gledao sinoænje utakmice! Tako se u èetvrtak naveèer razvijao hrvatski nogomet, nakon Hajdukove pobjede nad Rumunjima i Dinamov trijumf u maðarskom Györu. U naslovnim ulogama su bili Senijad Ibrièiæ i Vahid Halilhodžiæ! Dvojica bosanskih legionara, jedan genijalni nogometaš i jedan trener svjetskih kapaciteta. Koji je razbudio ono što je zaèeo Velimir Zajec, a Vahid Halilhodžiæ je u dva dana “razgorio” u samo dva treninga.

      Hajduk je u furioznoj igri oduševio stotine tisuæa svojih navijaèa, a Dinamovi graèi su napokon pokazali - karakter. I sasvim je nevažno, je li i on bosanski ili šibenski, jer Dinamovi navijaèi su, nakon Kaciana, Rore, Dražen Petroviæa i Shchildenfelda, “javio” se novi dobri duh zagrebaèkog nogometa - Ante Rukavina.

      Oprostite na euforiji, ona je u ovom èasu normalna, sasvim normalna, jer pobjede Dinama i Hajduka vratile su vjeru u hrvatski nogomet. Koji je bio poljuljan aferama, ispadanjima u pretkolima, defetizmu koji je ovladao i nakon ispadanja hrvatske reprezentacije sa Svjetskog prvenstva. Lošim serijama, nadamo se, došao je kraj.

      Kada sam prvi put vidio Senijada Ibrièiæa, vidio sam - Prosineèkog. Malo sam sumnjao u vlastiti vid, jer je Prosineèki sjedio u sveèanoj loži stadiona u Kranjèeviæevoj, a neki “mali žuti” je igrao dolje. Nekoliko puta sam pogledao i “gore i dolje” i shvatio da je “onaj dolje” jedan sasvim drugi èovjek. Èak nije bio ni Zagorec! Sinoæ je bio režiser jedne velike, Hajdukove pobjede. I kao dinamovac, uz èestitke, moram reæi da mi je žao što nije igrao u Dinamu. Ali Hajduk je takoðer veliki hrvatski klub. I nešto stariji od Dinama.

      Vahid Halilhodžiæ nije mogao u dva dana napraviti preokret u Dinamovoj svlaèionici! On je donio samo autoritet, ime svjetski vrijednog trenera, koji je stegnuo Dinamovu malodušnost, europsku melankoliju i, nadamo se, odveo Dinamo u Europsku ligu...

      Bravo Vaha! Ali, gdje su bili oni koji vode Dinamo? Gledali su to na TV-u u Hercegovini. Neki i u kinu “ Mosor”. Poštujem svaki protest, ali Dinamo treba podršku. Ovaj put je Ante Rukavina, nikad dokazan u Hrvatskoj, napokon potvrdio da je napadaè visoke europske klase i odveo je modre u Ligu Uefa.

      On je s dva gola (bio je blizu i hat-tricka) potvrdio da je pravi nasljednik Marija Mandžukiæa, a možda èak i bolji. Njegova era u Maksimiru je tek poèela i danas bih i ja tražio od igraèa - èestitajte Anti Rukavini na njegovim golovima! Doveo je Dinamo u predvorje Europe...

      08-20-2010 13:25 bjelopoljac is offline Pregledaj poruke od bjelopoljac Dodaj bjelopoljac u listu prijatelja
      chaba chaba is a Male
      moforaja




      Poruka: 2558
      Location: EU
      pokretac teme Thread Started by chaba

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Znaèi Dinamo i Hajduk 99% upadaju u EL, a i Partizan vjerovatno..
      Bio sam na Poljudu u èetvrtak i stvarno impresivno, to treba u turistièku ponudu staviti, èitav grad pije i pjeva 24 sata prije i nakon utakkmice, stadion pun, svi navijaju, stvarno za svaku pohvalu







      08-23-2010 10:47 chaba is offline Pregledaj poruke od chaba Dodaj chaba u listu prijatelja
      Velezovac do groba
      SexNepoznat



      Poruka: 215

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Evo taman prvo pol.zavrseno Anderlet-Partizan 0:1 10.gif

      P.S.Super su ove slike sa Poljuda

      ___________________________________________________________________

        broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Velezovac do groba dana 08-24-2010 u 21:42.

        08-24-2010 21:40 Velezovac do groba is offline Pregledaj poruke od Velezovac do groba Dodaj Velezovac do groba u listu prijatelja
        taxi taxi is a Male
        Liska mjeseca avgusta




        Poruka: 18192
        Location: M&R

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Proðe Partizan.
        Èestitam. 10.gif

        ___________________________________________________________________

          08-24-2010 23:28 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
          green green is a Male
          Super Moderator


          Poruka: 7086
          Location: BiH

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Èestitke za Partizan, velika stvar za njih i za cijeli Balkan.

          ___________________________________________________________________

            08-25-2010 00:16 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
            el-tozzinjo el-tozzinjo is a Male
            majkin fakin




            Poruka: 2333
            Location: on island, located on Dharma: station number 6 - the Orchid.

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            chaba

            hajduk je uvijek bio institucija, uvijek kapu skidam. dinamu to nikad nece poci za rukom, jer nekako..nema taj shmek...ali hajduk...sto ti kazes, u turisticku ponudu...

            08-25-2010 00:46 el-tozzinjo is offline Pregledaj poruke od el-tozzinjo Dodaj el-tozzinjo u listu prijatelja
            chaba chaba is a Male
            moforaja




            Poruka: 2558
            Location: EU
            pokretac teme Thread Started by chaba

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            jašta, buraz
            golemo Partizan proðe, svaka èast.
            A u LP bome uðe i Hapoel

            08-25-2010 09:42 chaba is offline Pregledaj poruke od chaba Dodaj chaba u listu prijatelja
            Hogar Hogar is a Male
            moforaja


            Poruka: 2729
            Location: daleko

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Odlicne slike chaba.
            Slazem se s Tozzom Hajduk je uvijek bio nesto posebno.
            I kako je lijepo kad se politika kani sporta.

            ___________________________________________________________________
            lose,lose MSP

            08-25-2010 09:48 Hogar is offline Pregledaj poruke od Hogar Dodaj Hogar u listu prijatelja
            chaba chaba is a Male
            moforaja




            Poruka: 2558
            Location: EU
            pokretac teme Thread Started by chaba

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Evo piše u Jutarnjem da Hajduk nikad nije prošao u Evropi nakon što je prviu dobio 4:1.

            1974./75. 2. kolo Lige prvaka
            Hajduk - St. Etienne 4-1
            St. Etienne - Hajduk 5:1

            1982./83. 2. kolo Kupa Uefa
            Hajduk - Bordeaux 4-1
            Bordeaux - Hajduk 4:0

            Golemo

            08-25-2010 10:17 chaba is offline Pregledaj poruke od chaba Dodaj chaba u listu prijatelja
            Hogar Hogar is a Male
            moforaja


            Poruka: 2729
            Location: daleko

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Jao sjecam se ove tekme protiv Bordoa. Prosto je nevjerovatno kako su onda podbacili na strani.

            ___________________________________________________________________
            lose,lose MSP

            08-25-2010 14:51 Hogar is offline Pregledaj poruke od Hogar Dodaj Hogar u listu prijatelja
            capljinac capljinac is a Male
            raja




            Poruka: 1676
            Location: na Neretvi

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            hajde nek se sada prelomi
            sretno 10.gif

            ___________________________________________________________________
            Kamen,krs i maslina
            vinograd i Neretva
            najljepsa je zemlja ta
            moja Hercegovina.

            08-25-2010 15:34 capljinac is offline Pregledaj poruke od capljinac Dodaj capljinac u listu prijatelja
            chaba chaba is a Male
            moforaja




            Poruka: 2558
            Location: EU
            pokretac teme Thread Started by chaba

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Ma jaštaæe nego prelomit, ova Unirea je u raspadu, sve su igraèe stavili na transfer listu.
            A maloprije Vaha na radiju kaže ispadne Dinamo li u èetvrtak da æe odmah u petak podnijet ostavku.

            08-25-2010 16:55 chaba is offline Pregledaj poruke od chaba Dodaj chaba u listu prijatelja
            Behma Behma is a Male
            rodjeni


            Poruka: 766
            Location: zemlja dembelija

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                citat od chaba:

              Evo piše u Jutarnjem da Hajduk nikad nije prošao u Evropi nakon što je prviu dobio 4:1.

              1974./75. 2. kolo Lige prvaka
              Hajduk - St. Etienne 4-1
              St. Etienne - Hajduk 5:1

              1982./83. 2. kolo Kupa Uefa
              Hajduk - Bordeaux 4-1
              Bordeaux - Hajduk 4:0

              Golemo


            Neces valjda da kazes da ce Hajduk dobiti petardu od Rumuna u revansu 21.gif

            08-26-2010 00:12 Behma is offline Pregledaj poruke od Behma Dodaj Behma u listu prijatelja
            capljinac capljinac is a Male
            raja




            Poruka: 1676
            Location: na Neretvi

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            prelomi se Hajduku, cestitke 10.gif

            ___________________________________________________________________
            Kamen,krs i maslina
            vinograd i Neretva
            najljepsa je zemlja ta
            moja Hercegovina.

            08-26-2010 21:18 capljinac is offline Pregledaj poruke od capljinac Dodaj capljinac u listu prijatelja
            Stranica (12): « prva ... « prethodna 7 8 9 [10] 11 12 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
            Postavi novu temu Odgovori
            Go to:
            preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com