Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » RAZNO » SVAŠTARA » Ponesto o Kusturici » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (17): « prva ... « prethodna 7 8 9 [10] 11 12 13 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
zorokrik zorokrik is a Male
samo sto nisam




Poruka: 1340
Location: St.Marino

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

10.gif 13.gif

18.gif 25.gif

___________________________________________________________________

    bar_dan.gif

    01-26-2014 02:30 zorokrik is offline Pregledaj poruke od zorokrik Dodaj zorokrik u listu prijatelja
    STECAK STECAK is a Male
    moforaja


    Poruka: 3604
    Location: Mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Textovi su sasvim oK a oni su pravo bezzeze.
    Negdasnji MRU je samo pravi , ovi poslije su "za sto lira u sto vira".

    01-26-2014 03:32 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
    taxi taxi is a Male
    Liska mjeseca avgusta




    Poruka: 18170
    Location: M&R

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Maslacak:

      Ti vjerovatno vidis neku vrijednost u ovome tekstu, isto kao i u prvom. Meni je i ovaj bezze. Novinar odradjuje sedmicnu kvotu u okvirima koje mu je odredio gazda koji ga placa.

      Sto ljudi, sto misljenja. (I sto gazdi) 01.gif


    Ok.Novinar odraðuje. Nismo li se složili o profesiji !?

        citat od Maslacak:

      Ima ljudi koji vole ono cime se bave i uzivaju u svojoj profesiji. Malo, ali ipak postoje.

    ___________________________________________________________________

      01-26-2014 05:44 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
      Maslacak
      SexNepoznat

      Poruka: 58

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Ne znam. Sta ti mislis jesmo li se slozili?. Ti napisa da svaki umjetnik ide negdje" jal zbog promovisanja , jal zbog zarade". Sa moje strane je dodato da ima ona treca kategorija koja voli sta radi i koja uziva u svojoj profesiji.

      A za ovog novinara mislim da ne samo da odradjuje nego usput sam sebe promovise. Napisa svu svoju biografiju, porijeklo, gdje mu je majka isla u skolu, itd itd, samo je falilo da napise sta je taj dan jeo. Nije da ne postujem tvoje misljenje ali ja stvarno mislim da su sve ovakve vrste tekstova bezze. Da ga ti nisi postavio kao odgovor na moje pitanje ne bi bilo procitano sa moje strane - iskreno.

      01-26-2014 06:13 Maslacak is offline Posalji email za Maslacak Pregledaj poruke od Maslacak Dodaj Maslacak u listu prijatelja
      makso makso is a Male
      Super Moderator




      Poruka: 2849
      Location: andaluzija

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      btw
      nisam znao da je ZAZ prisustvovala 21.gif

      Skakljiva tema. Ima jedna stvar koja se zove dostojanstvo. Ici na noge u izmisljeni Nemanjin grad, i pjevati kokardasima je ruzno, a pjevati izdajici svog naroda je jos ruznije i sramnije.

      Nije to kao pjevanje Beslica u Beogradu, ili Cece u Sarajevu. Kao gostovanje Kebe u Citluku...
      Nije to ucetsvovanje MSR na nekom koncertu ili festivalu u Subotici.

      To je odlazak na noge Nemanji i promovisanje njega 21.gif
      Zasto nijedna poznatija Ex-Yu grupa nije svirala tamo? (izuzev bore c.)
      Zasto nije bilo parnog valjka, leb i sola, crvene jabuke, Djoleta??????

      Osobno, imaju pravo da sviraju gdje hoce. Blacenje imena MSR je druga stvar.

      Ko je napravio razne verzije MSR, to ne znam, ne znam ko je krivac za to. Ne znam zasto se nije registrovala marka/brend, i onda ne bi moglo biti 3 MSR.
      Taman nesto kao 2 verzije Zabranjenog Pusenja.


      Novinari? no comment

      ___________________________________________________________________
      prest'o sam 18.gif

      01-26-2014 10:40 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
      pasha pasha is a Male
      Super Moderator




      Poruka: 9503
      Location: uh jebo te

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od makso:

        btw
        nisam znao da je ZAZ prisustvovala 21.gif

        Skakljiva tema. Ima jedna stvar koja se zove dostojanstvo. Ici na noge u izmisljeni Nemanjin grad, i pjevati kokardasima je ruzno, a pjevati izdajici svog naroda je jos ruznije i sramnije.

        Nije to kao pjevanje Beslica u Beogradu, ili Cece u Sarajevu. Kao gostovanje Kebe u Citluku...
        Nije to ucetsvovanje MSR na nekom koncertu ili festivalu u Subotici.

        To je odlazak na noge Nemanji i promovisanje njega 21.gif
        Zasto nijedna poznatija Ex-Yu grupa nije svirala tamo? (izuzev bore c.)
        Zasto nije bilo parnog valjka, leb i sola, crvene jabuke, Djoleta??????

        Osobno, imaju pravo da sviraju gdje hoce. Blacenje imena MSR je druga stvar.

        Ko je napravio razne verzije MSR, to ne znam, ne znam ko je krivac za to. Ne znam zasto se nije registrovala marka/brend, i onda ne bi moglo biti 3 MSR.
        Taman nesto kao 2 verzije Zabranjenog Pusenja.


        Novinari? no comment

      pjevati kokardama i bradonjama je nedopustivo
        http://kustendorf-filmandmusicfestival.org/2014/video-gallery/mostar-sevdah-reunion-concert/

      ja nigdje na ovom videu ne vidjeh shubare i kokarde a cujem sevdah i odusevljenje srpskih gledalaca i mladu raju odusevljenu izvodjenjem
        http://kustendorf-filmandmusicfestival.org/2014/photo-galleries/mostar-sevdah-reunion-concert/

      galerija slika i sve cetnici sa kokardama, ma fuj koja je ovo shuplja i koji su ovo licni interesi ukljuceni
      nije to kao pjevanje beslica u beogradu...
      nije moj ... to je kao sada nesto bolje u BG-u nema cetnika oni su samo u nisu u valjevu ili kragujevcu, nesmije Dzujic ici na koncerte po Srbiji, daj bogati
      niko ne pise da su na istom tom koncertu raja iz visegrada dosla autobusima... kakve bradonje i kokarde?
      blacenje imena MSR kao da je to svacija prcija, kao da to nije njihovo djelo, kao da je kajtaz napravio a ne izbacen pa laje po novinama...
      sve je ovo nekome licno zasmetalo pa laju po internetu
      nastup MSR-a na Kustendorfu je opet mostarksa raja koja se licnim kanalima cuje i potpomazu jedni druge i proguravaju na sceni nebi li uspjeli
      nije kusturica taj koji ih je pozvao i nije pozvan parni valjak... MSR je bolji i jaci od drugih

      ___________________________________________________________________

        neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
      Oscar Wilde

      01-26-2014 13:15 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
      taxi taxi is a Male
      Liska mjeseca avgusta




      Poruka: 18170
      Location: M&R

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      tako,tako.... samo subjektivno... 01.gif
      da je otišla "Sar e Roma" .... ne bi smjeli preko Ivana 13.gif 13.gif

      ___________________________________________________________________

        01-26-2014 13:58 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
        pasha pasha is a Male
        Super Moderator




        Poruka: 9503
        Location: uh jebo te

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        nisam ja subjektivan ja cu uvijek navlaciti na stranu Mise i Sandija i ne vidim razloge zasto biti subjektivan kada ih poznajem vrlo dobro
        u ovom slucaju i ne treba pokazati nimalo

        ___________________________________________________________________

          neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
        Oscar Wilde

        01-26-2014 14:30 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
        STECAK STECAK is a Male
        moforaja


        Poruka: 3604
        Location: Mostar

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        vrlo objektivno s tvoje strane

        01-26-2014 14:39 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
        taxi taxi is a Male
        Liska mjeseca avgusta




        Poruka: 18170
        Location: M&R

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od pasha:

          nisam ja subjektivan ja cu uvijek navlaciti na stranu Mise i Sandija


        Kako nisi subjektivan,a kažeš da æeš uvijek navlaèiti na njihovu stranu???
        Bez obzira šta urade? To je poenta èitave frke,i subjektivnosti.
        Poznamo ih,znaèi moramo odobravati šta god da uèine??

        Mislim da bi puno,puno više poentirali da je Faruk mogao napisati : svi èlanovi MSR odbili da uèestvuju na nemanjinom derneku !!

        Ja nisam za linè,samo kažem da im nije bilo mjesto tamo. I nisam jedini koji to kaže.
        Znaèi,ništa lièno,ništa subjektivno.

        ___________________________________________________________________

          01-26-2014 14:41 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
          cheri cheri is a Female
          moder u peMziji




          Poruka: 3810
          Location: Svizzera

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Ne znam ni smijem li napisat' da im vala nije bilo mjesto tamo ;)

          Èim to napišeš, vele da si ostao u 90-im, da mrziš Srbe, da ne shvataš šta znaèi profesionalni muzièar, pa još dodaju da je i Tereza govorila da neæe u BG pa otišla ( 14.gif 14.gif kakve to ima veze s ovim to znaju samo oni koji to napišu).

          Moj osjeæaj kad ih zamislim da se odazovu Emiru je negativan, a baš ono...zaboli me što su to uèinili, odrasli su ljudi, nek rade kako oni misle da treba. Zato je sva ona silna polemika na FB prošla bez i jednog mog komentara...

          I još nešto je smiješno: komentari tipa "volio bih vidjeti ko bi odbio ovakav poziv". Zar bi to bilo toliko nevjerovatno?
          Sigurna sam u neke da bi odbili, recimo Ðole tu nikad ne bi uèestvovao, pa šta sad, i on glup, primitivan, mrzitelj nekog naroda, šta li?

          Odoh, ima danas fešta za Wawrinku 04.gif

          01-26-2014 15:09 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
          Boza Boza is a Male
          moforaja




          Poruka: 4600
          Location: ni na nebu ni na zemlji

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Pasha nidze veze
          Jedno je poshtovanje poznanika i prijatelja i podrshka njima i tu ti niko nema shta prigovorit
          Neshto sasvim drugo je kada ti subjektivno komentarishesh Maksino objektivno kazivanje
          Uchestvovati na manifestaciji koju organizira moralno posrnula osoba,koja se mali milion puta pokazala kao
          dushmanin BH je nisko i nechuveno

          01-26-2014 15:11 Boza is offline Pregledaj poruke od Boza Dodaj Boza u listu prijatelja
          cheri cheri is a Female
          moder u peMziji




          Poruka: 3810
          Location: Svizzera

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Makso 10.gif za komentar!

          01-26-2014 15:12 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
          STECAK STECAK is a Male
          moforaja


          Poruka: 3604
          Location: Mostar

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Licno i osobno za mene su ucinili isti "gaf" koji je (nisam siguran da on to nije unaprijed proracunao-Kusturica )Emir Nemanja Kusturica ucinio odlazeci Milosevicu "na noge ".
          I sta su ucinili-- da budu u istom kolu sa njim , ili kao sto negdasnji slavni reziser Emir Kusturica rece kako ga "opisuju" -
          " znas ti si kao reziser izvrstan , odlican, super al' si kao covjek los.

          PS .Da li su oni losi kao ljudi, cisto sumnjam , bas kao i muzicari ,ali ,ali .....hm

          01-26-2014 15:24 STECAK is offline Pregledaj poruke od STECAK Dodaj STECAK u listu prijatelja
          pasha pasha is a Male
          Super Moderator




          Poruka: 9503
          Location: uh jebo te

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od taxi:

                citat od pasha:

              nisam ja subjektivan ja cu uvijek navlaciti na stranu Mise i Sandija


            Kako nisi subjektivan,a kažeš da æeš uvijek navlaèiti na njihovu stranu???
            Bez obzira šta urade? To je poenta èitave frke,i subjektivnosti.
            Poznamo ih,znaèi moramo odobravati šta god da uèine??

            Mislim da bi puno,puno više poentirali da je Faruk mogao napisati : svi èlanovi MSR odbili da uèestvuju na nemanjinom derneku !!

            Ja nisam za linè,samo kažem da im nije bilo mjesto tamo. I nisam jedini koji to kaže.
            Znaèi,ništa lièno,ništa subjektivno.


          mozda sam trebao staviti smajlija na kraju, da se razumijemo
          nisam ni ja za linca i znam zasto su bili tamo, a dali ima je mjesto ili nije to neka odluce kriticari

          ___________________________________________________________________

            neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
          Oscar Wilde

          01-26-2014 15:55 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
          green green is a Male
          Super Moderator


          Poruka: 7086
          Location: BiH

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Evo sad gledam TV emisiju "Nedjeljom u 2", voditelj spomenu kako je Emir Kusturica u kamere rekao da mu sarajevska režiserka Jasmila Žbaniæ popuši k... (bez cenzure) 21.gif jer je izrevoltiran filmom "Grbavica".

          i ko bi normalan išao takvoj osobi na noge...

          ___________________________________________________________________

            01-26-2014 16:02 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
            taxi taxi is a Male
            Liska mjeseca avgusta




            Poruka: 18170
            Location: M&R

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                citat od pasha:

                  citat od taxi:

                    citat od pasha:

                  nisam ja subjektivan ja cu uvijek navlaciti na stranu Mise i Sandija


                Kako nisi subjektivan,a kažeš da æeš uvijek navlaèiti na njihovu stranu???
                Bez obzira šta urade? To je poenta èitave frke,i subjektivnosti.
                Poznamo ih,znaèi moramo odobravati šta god da uèine??

                Mislim da bi puno,puno više poentirali da je Faruk mogao napisati : svi èlanovi MSR odbili da uèestvuju na nemanjinom derneku !!

                Ja nisam za linè,samo kažem da im nije bilo mjesto tamo. I nisam jedini koji to kaže.
                Znaèi,ništa lièno,ništa subjektivno.


              a dali im je mjesto ili nije to neka odluce kriticari


            Eto,to je to..... kritièari. Pa ko je kritièar,ako nisu novinari!? Oni su neko ogledalo.Nekad ispravno,nekad iskrivljeno. I ne bi trebali biti subjektivni,a mi obièna raja ,ipak smo pomalo subjektivni ako znamo tog i tog....pa ne damo na njega ,bez obzira šta je i zašto je nešto uradio.

            ___________________________________________________________________

              01-26-2014 18:03 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
              Japrak Japrak is a Male
              moforaja




              Poruka: 2118
              Location: kad bi i ja znao

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Znam samo jedno...
              ovo im je dobro naskodilo karieri.......malo ce im svijeta otici na koncert, vecina ce reci nek idu i nek drze kusturici koncert. Medju obicnom rajom mislim.......
              Vrlo dobro znaju da se digla prasina oko ovog nastupa u debildorfu a da se ne oglase ni jednom izjavom za javnost ili da daju neko opravdanje zasto je po meni dobro glupo jer svi mi znamo ko je kusturica, sto je neko rekao moralno posrnula osoba ( u najmanju ruku)..............

              ___________________________________________________________________

                01-26-2014 18:14 Japrak is offline Pregledaj poruke od Japrak Dodaj Japrak u listu prijatelja
                zorokrik zorokrik is a Male
                samo sto nisam




                Poruka: 1340
                Location: St.Marino

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                nesvatam kakvo je dizanje prasine na ovaj nastup!!Nastupi kao i hiljade prije i nadam se poslje...profesionalci zive od svog rada,mozda taxi trazi biografiju i molbu za musterije koje ce voziti...Mozda su Miso,Sandi i ostali omrznuti nekome sto sviraju na "crvenim vecerima"odradjenim za Velez,mozda im Zvezdasi,Dinamovci,Sarajlije zamjere....

                Stvarno previse paznje "glupom"clanku i izazivanju hajke na jednu odlicnu Mostarsku grupu.Sestic kao osnivac,producent,zastitnik imena ima valjda PRAVO da nesto SVOJE zadrzi za sebe i ljude-muzicare koje on cijeni i sa kojima zeli suradjivati!!!
                Ovo sto Japrak rece:".malo ce im svijeta otici na koncert, vecina ce reci nek idu i nek drze kusturici koncert. Medju obicnom rajom mislim..."
                Nadam se i mislim da niko NORMALAN nece takvo sto ni pomisliti

                18.gif 25.gif

                ___________________________________________________________________

                  bar_dan.gif

                  01-26-2014 18:29 zorokrik is offline Pregledaj poruke od zorokrik Dodaj zorokrik u listu prijatelja
                  taxi taxi is a Male
                  Liska mjeseca avgusta




                  Poruka: 18170
                  Location: M&R

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  Zorokrièe..... nije isto "Crveno veèe" ,Zvezdaši,Dinamovci, Sarajlije i ovaj nemanjin dernek.Ni blizu.

                  ___________________________________________________________________

                    01-26-2014 19:24 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
                    Stranica (17): « prva ... « prethodna 7 8 9 [10] 11 12 13 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
                    Postavi novu temu Odgovori
                    Go to:
                    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com