Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » RELIGIJA, FILOZOFIJA I PSIHOLOGIJA » "Vehabije" i "Vehabijke" 1907 g » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (95): « prva ... « prethodna 10 11 12 [13] 14 15 16 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
green green is a Male
Super Moderator


Poruka: 7086
Location: BiH

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Bajro iz Hadžiæa... osuðen za terorizam u BiH, javlja se iz Sirije za jedan bosanski portal:

- Zbog èega ste Vi otišli da se borite u Siriju? Da li je ovo Vaše prvo uèešæe u ratu?
Otišao sam zato što hoæu da se uspostavi Allahov zakon na zemlji.

    Mi imamo svi za cilj pogibiju
, posebno u borbi protiv židova. Mnogi predznaci Sudnjeg dana upravo govore o tim borbama.
    Sirija nam uopšte nije važna, naš cilj je Jerusalem.
Mene ne gledaj kao bh. graðanina, mi isto razmišljamo od Kazahstana do Islanda.

Mislim da je ovaj Bajro imao grill na Pofaliæima prije desetak godina... 21.gif

Cijeli èlanak:
    http://www.haber.ba/vijesti/bih/48860-ispovijest-bh-mudzahedina-u-siriji-nas-cilj-je-jerusalem.html

___________________________________________________________________

    07-12-2013 14:57 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
    prowler2 prowler2 is a Male
    moforaja


    Poruka: 5249
    Location: usa

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Lep momak ... pravi semin habab. 01.gif

    07-12-2013 21:03 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ..ako su svi ovakvog profila licnosti kao ovaj Bajro onda mogu reci jadna drzava koju on brani i za koju se bori ,jesu li potrebni ovakvi ljudi vjeri ili nekome drugome to ne bi komentariso

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    07-12-2013 21:21 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    refleksija refleksija is a Female
    moforaja




    Poruka: 3364
    Location: dark side

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      http://www.sutra.ba/novost/90616/Verbalno-napao-djevojke-jer-hodaju-u-sorcu-za-ramazan


    14.gif

    i ovaj problem se u nas zanemaruje godinama...kad eskalira problem vecih razmjera bit ce kasno reagovati...

    ___________________________________________________________________


      Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

      07-23-2013 11:58 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
      green green is a Male
      Super Moderator


      Poruka: 7086
      Location: BiH

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      neka seljaèina... šljegla... pa sad kroji zakone po gradu...

      ___________________________________________________________________

        07-23-2013 14:14 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
        vjetar vjetar is a Male
        moforaja


        Poruka: 13977
        Location: dk

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        ..znam samo to pravi i istinski vjernik ne bi nikada napravio .

        ___________________________________________________________________
        laku vam noc pijuni

        spavajte ko lavovi i ko kraljevi

        07-23-2013 14:28 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
        -Svjetlost- -Svjetlost- is a Male
        raja




        Poruka: 1736
        Location: :)
        pokretac teme Thread Started by -Svjetlost-

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od refleksija:

            http://www.sutra.ba/novost/90616/Verbalno-napao-djevojke-jer-hodaju-u-sorcu-za-ramazan


          14.gif

          i ovaj problem se u nas zanemaruje godinama...kad eskalira problem vecih razmjera bit ce kasno reagovati...


        Sokantno, ovo bi zaista trebalo biti na prvoj stranici avaza....


        ......Ta nece biti to sto su u engleskoj neki dan ekstremnog desnicara uhapsili sto je bombe pored dzamije postavio i jos sto je osumnjicen za ubistvo jednog starijeg muslimana iz iste dzamije.... ... i da jos dodam da je engleska policija to nazvala teroristickim cinom... ta nece to biti na vijestima.... nego nadji neke krkane koji vrijedjaju curice...

        07-23-2013 19:44 -Svjetlost- is offline Posalji email za -Svjetlost- Homepage of -Svjetlost- Pregledaj poruke od -Svjetlost- Dodaj -Svjetlost- u listu prijatelja
        -Svjetlost- -Svjetlost- is a Male
        raja




        Poruka: 1736
        Location: :)
        pokretac teme Thread Started by -Svjetlost-

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od refleksija:

            http://www.sutra.ba/novost/90616/Verbalno-napao-djevojke-jer-hodaju-u-sorcu-za-ramazan


          14.gif

          i ovaj problem se u nas zanemaruje godinama...kad eskalira problem vecih razmjera bit ce kasno reagovati...


        Ovo ko je god uradio je smjesan ispao i vjerovatno je to i neko uradio ko sam sa sobom nije zadovoljan... pa onda na druge udara.

        Ali moze li jedno pitanje refleksija... u slobodnom drustvu svako ima pravo da se nosi kako hoce i da vjeruje u sta hoce... pa da li po tebi isto treba pisati o muslimankama koje nikab nose i koje svakodnevno neko naziva nindjama... jer nemas im pravo reci idi u Saudiju jer zivimo u demokratskom drustvu zar ne??!??!

        07-23-2013 19:48 -Svjetlost- is offline Posalji email za -Svjetlost- Homepage of -Svjetlost- Pregledaj poruke od -Svjetlost- Dodaj -Svjetlost- u listu prijatelja
        green green is a Male
        Super Moderator


        Poruka: 7086
        Location: BiH

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        A kakvi su ovo mutanti... 21.gif pola bula, a pola... 08.gif

        ___________________________________________________________________

          07-24-2013 00:35 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
          vjetar vjetar is a Male
          moforaja


          Poruka: 13977
          Location: dk

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          ..Green to gore nisu nkakvi mutanti vec obicen budale koje sluze anti propagandi u borbi protiv islamskog nacina oblacnja ,ova fotografija je mogla nastati u Srbiji ili bilo gdje u svijetu i zna se sta im je cilj ..milion posto sam siguran da ne postoji ni jedna pokrivena muslimanka koja bi pristala na ovakav vid oblacenja ,svrha ove slike je da neko povjeruje da postoje takve muslimanke i takvi vjernici .

          ___________________________________________________________________
          laku vam noc pijuni

          spavajte ko lavovi i ko kraljevi

          07-24-2013 01:45 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
          green green is a Male
          Super Moderator


          Poruka: 7086
          Location: BiH

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          a možda je fazon što se u kuæi ne vidi kroz tkaninu... a na dnevnom svjetlu vidi... ne mora biti fejk slika...

          ___________________________________________________________________

            07-24-2013 02:14 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
            refleksija refleksija is a Female
            moforaja




            Poruka: 3364
            Location: dark side

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            @svjetlost,

            ja licno nemam nista protiv da se neko oblaci kao recimo zene u saudijskoj arabiji...mada meni nema smisla ali licno nemam problem s tim niti bi nekog po pitanju oblacenja ikad vrijedjala....ima ljudi koji se oblace kilt a zive u bih itd...zaista nemam s tim problema...
            i nema potrebe uvijek zadavati kontru....ja sam sasvim svjesna kako se po svijetu karakteziriaju muslimani...meni je to kristalno jasno...ja govorim samo o ekstremnom cinu jedne obicne budale...cak sta vise iskreno nisam ga ni povezala s islamom nego ekstremnim otpadnikom Islama...po meni su to vehabije...

            ___________________________________________________________________


              Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

              07-24-2013 08:47 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
              refleksija refleksija is a Female
              moforaja




              Poruka: 3364
              Location: dark side

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                http://www.bljesak.info/web/article.aspx?a=089be4d3-f394-4a40-8263-15b608436ca4&c=a76d03e1-6e68-46ef-9626-00aa1c12c7ae



              evo....ovo nam sigurno ne treba

              ___________________________________________________________________


                Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

                07-24-2013 08:48 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
                Boza Boza is a Male
                moforaja




                Poruka: 4600
                Location: ni na nebu ni na zemlji

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                Refleksija ove novine su dosada napisale mali milion lazi pa me cudi kako ti to sve olako prihvatas za istinu
                Nezavisne nikad nisu napisale da je Dodik direktno poslovao sa Saricem i svim srbijanskim kriminalcima a sada se
                po kozna koji put te stvari prisivaju Izetbegovicu i vehabijama u jeku najveceg terorizma koji se obrusio na Bosnu
                od njenog nastanka od strane Miche Ronhilla i njegovih ahbaba
                Nezavisne nikada nisu napisale nijedan clanak o teroru koji se sprovodio i sprovodi nad Bosnom,Mostarom I nikada
                ne pomenuse ime nijednog teroriste iz istocne Hercegovine koji srushise pola Mostara i etnicki ocistishe te prostore
                odnosno pobise preko 1000 civila

                07-24-2013 10:49 Boza is offline Pregledaj poruke od Boza Dodaj Boza u listu prijatelja
                refleksija refleksija is a Female
                moforaja




                Poruka: 3364
                Location: dark side

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    citat od Boza:

                  Refleksija ove novine su dosada napisale mali milion lazi pa me cudi kako ti to sve olako prihvatas za istinu
                  Nezavisne nikad nisu napisale da je Dodik direktno poslovao sa Saricem i svim srbijanskim kriminalcima a sada se
                  po kozna koji put te stvari prisivaju Izetbegovicu i vehabijama u jeku najveceg terorizma koji se obrusio na Bosnu
                  od njenog nastanka od strane Miche Ronhilla i njegovih ahbaba
                  Nezavisne nikada nisu napisale nijedan clanak o teroru koji se sprovodio i sprovodi nad Bosnom,Mostarom I nikada
                  ne pomenuse ime nijednog teroriste iz istocne Hercegovine koji srushise pola Mostara i etnicki ocistishe te prostore
                  odnosno pobise preko 1000 civila


                ma s rezervom ja uzimam sve sto pise po novinama ali ovako nesto nam ne treba...ovakva "reklama"...a postojanje vehabija i njihovo djelovanje u bih medijima olaksava posao u propagiranju bih kao nesigurne zemlje....ovo ja gledam sa stanovista posla posto radim a strancima...

                ___________________________________________________________________


                  Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

                  07-24-2013 11:03 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
                  vjetar vjetar is a Male
                  moforaja


                  Poruka: 13977
                  Location: dk

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  ..cinjenica je da je BiH jako pogodno tlo za sva ekstremna djelovanja ..Banjalukom cesto prosetaju ljudi u cetnickim uniformama i to je za nekoga normalno ,ako mogu cetnici sa svojim obiljezjima hodat ulicama banjaluke onda i extremni vehabija daje sebi za pravo da zaustavi neku djevojku i odrzi joj lekciju oblacenja ..ako se desi da je u pitanju extremni vehabizam onda to odjekne u javnosti mnogo jace vec cetnistvo

                  ___________________________________________________________________
                  laku vam noc pijuni

                  spavajte ko lavovi i ko kraljevi

                  07-24-2013 11:49 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
                  -Svjetlost- -Svjetlost- is a Male
                  raja




                  Poruka: 1736
                  Location: :)
                  pokretac teme Thread Started by -Svjetlost-

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  Gledam nedavno nakav skup cetnika gdje bukvalno pozivaju na novi rat i ciscenje turaka, znaci nakva sjednica ima na youtube pokusat cu da nadjem... smjesno i to nigdje nema u medijama i haj Allaha ti zamisli da neki muslimani tako urade ma nebi ih bilo...

                  ....i dalje tvrdim da covjek mora biti svjestan da su ljudi razliciti i da MORAMO biti prema drugima kako i mi zelimo da ljudi prema nama budu! i da pravo izrazavanja vazi za sve ljude a ne samo za one "moje" ili "tvoje" .... pa da se reaguje na isti nacin ako je covjek iskren u brizi za ljudskim pravima i slobodama izrazavanja..

                  07-24-2013 13:10 -Svjetlost- is offline Posalji email za -Svjetlost- Homepage of -Svjetlost- Pregledaj poruke od -Svjetlost- Dodaj -Svjetlost- u listu prijatelja
                  -Svjetlost- -Svjetlost- is a Male
                  raja




                  Poruka: 1736
                  Location: :)
                  pokretac teme Thread Started by -Svjetlost-

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    Vr82luRHPJs

                  07-24-2013 13:13 -Svjetlost- is offline Posalji email za -Svjetlost- Homepage of -Svjetlost- Pregledaj poruke od -Svjetlost- Dodaj -Svjetlost- u listu prijatelja
                  refleksija refleksija is a Female
                  moforaja




                  Poruka: 3364
                  Location: dark side

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                      citat od vjetar:

                    ..cinjenica je da je BiH jako pogodno tlo za sva ekstremna djelovanja ..Banjalukom cesto prosetaju ljudi u cetnickim uniformama i to je za nekoga normalno ,ako mogu cetnici sa svojim obiljezjima hodat ulicama banjaluke onda i extremni vehabija daje sebi za pravo da zaustavi neku djevojku i odrzi joj lekciju oblacenja ..ako se desi da je u pitanju extremni vehabizam onda to odjekne u javnosti mnogo jace vec cetnistvo


                  slazem se s tobom ali ja postavih na ovu temu cisto sto je tema o v ehabijama...

                  moze se otvoriti tema o ekstemistima bilo koje vrste pa cemo uporedjivat 19.gif

                  anw...po pitnaju cetnika...prosli vikend sam bila u budvi...mislila sam da je neki skup cetnika kad ono jok...dosli na odmor...istetovirani s onim hjeroglifima (4 S), fino nose one "kapice" itd...anw...nisam se nimalo ugodno osjecala i zaista mi se crna gora ogadila...osim herceg novog...

                  @svijetlost, ne vidim razloga da stano kontriras...svi smo svjesni koja se medijska propaganda vrsi protiv Islama...ali po meni licno vehabije nemaju veze s Islamom i samo njihovo postojanje nanosi vise stete muslimanima nego bilo koji medij...

                  ___________________________________________________________________


                    Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

                    07-24-2013 13:45 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
                    green green is a Male
                    Super Moderator


                    Poruka: 7086
                    Location: BiH

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    vehabije su enciklopedijski primjer turbo-folka

                    evo najnoviji snimak koji poziva bh. omladinu u Siriju!

                    on bi da se zahvali Allahu na blagodeti džihada 28.gif 08.gif

                    video:

                      http://source.ba/clanak/5941415153305/vijesti/ Snimak%20mud%C5%BEahedina%20sa%20ovih%20prostora%20koji%20pozivaju%20omladi
                      nu%20u%20d%C5%BEihad


                    nije mi jasno kako smo postali ovako bolesno društvo...

                    ___________________________________________________________________

                      07-24-2013 14:35 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
                      Stranica (95): « prva ... « prethodna 10 11 12 [13] 14 15 16 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
                      Postavi novu temu Odgovori
                      Go to:
                      preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com