Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » RAZNO » SVAŠTARA » Sta trenutno slusate? 1 Votes - Average Rating: 4.001 Votes - Average Rating: 4.001 Votes - Average Rating: 4.001 Votes - Average Rating: 4.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (147): « prva ... « prethodna 127 128 129 [130] 131 132 133 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
bijelilabud bijelilabud is a Male
bice nesto od mene




Poruka: 294

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ma šta bih ja bez Djemile.
Naðoh je sinoæ i èim je èuh, ostavih noænu smjenu i ... sa Djemilom na spavanje., da me uljulja I kažu ne mogu - ma zaspo odmah,k'o janje, uz njezin umilni glas. Evo poslušaj i ti Džemila.

    XyltiUieAtU#t=3s

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane bijelilabud dana 03-09-2013 u 11:36.

03-09-2013 11:33 bijelilabud is offline Posalji email za bijelilabud Pregledaj poruke od bijelilabud Dodaj bijelilabud u listu prijatelja
green green is a Male
Super Moderator


Poruka: 7086
Location: BiH

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od djemila:

    ..trenutno
      MBpLH1uuI7o


Tekst za ovu pjesmu napisala je... 01.gif 10.gif

Roðendanski poklon jednoj Tuzlanki neplanirano je postao veliki muzièki hit. Pjesma 'Dodirni me sluèajno', po kojoj je popularni Massimo Saviæ nazvao i svoj nagraðivani album osvaja sve one koji su je èuli.

Sasvim sluèajno Rasim je u kompjuteru 'naletio' na èetiri pjesme koje je napisala njegova supruga. Pjesme koje je Selma napisala za svoju dušu i koje nikada nisu trebale biti objavljene, a pogotovo otpjevane. POGLEDAJTE VIDEO!

    b0CKVmXGNwU


Selma se još nije ni povratila od šoka, a uslijedio je novi.

-Imamo obièaj da kod Seje i Vilija kupimo poneki CD. Ona još u šoku, stoji pored štanda, a ja od Seje tražim ima li šta za mene. Sejo, ko najveæi glumac 'lista' one CD-ove, gleda zagleda i ja u trenutku pomislim da je zaboravio šta treba da uradi. A onda stari majstor iz mase CD-ova izvadi onaj na kojem je omot sa Selminom fotografijom. Opet šok, govori Rasim kroz smijeh.

Taman kada je Selma pomislila da je taj dan više ništa ne može iznenaditi, pri ulasku u restoran sa zvuènika se èula-pogaðate-njena pjesma. Tu bi se prièa o romantiènom Rasimu i Selminom nezaboravnom roðendanu završila. Ali...

-S obzirom da je pjesma bila baš dobra, Dino, moj dobri drug, zamoli da mu je Selma pokloni. On je za nju snimio i spot i dao joj ime 'Bez daha'-kaže Rasim i nastavlja:

-U neka doba tu pjesmu je èuo Massimo Saviæ. Dino mu objasnio da je on to veæ otpjevao, snimio spot, ali Massimo navalio hoæe pjesmu da je on otpjeva. I, eto, otpjeva je Massimo-kaže Rasim za Bportal.

Album na kojem se nalazi pjesma Selme Jusufoviæ Massimo Saviæ je objavio krajem prošle godine, a kritièari i publika se slažu da je jedna od negovih najboljih ikad otpjevanih.

A sve bi bilo drugaèije da Rasim nije 'zavirio' u kompjuter...

    http://www.bosotoka.net/index.php/home/novosti/offtopic/3420-videotuzlanka-napisala-veliki-hit-fascinatna-pria-o-pjesmi-dodirni-me-sluajno-koju-ne-zna-ni-massimo.html
33.gif 33.gif 33.gif

___________________________________________________________________

    03-09-2013 12:00 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
    djemila djemila is a Female
    Naj-Moder 2008




    Poruka: 11491
    Location: Mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Green...Hvala ti za ovu divnu pricu.. 33.gif

    ___________________________________________________________________
    Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

    03-09-2013 12:08 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
    djemila djemila is a Female
    Naj-Moder 2008




    Poruka: 11491
    Location: Mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od bijelilabud:

      Ma šta bih ja bez Djemile.
      Naðoh je sinoæ i èim je èuh, ostavih noænu smjenu i ... sa Djemilom na spavanje., da me uljulja I kažu ne mogu - ma zaspo odmah,k'o janje, uz njezin umilni glas. Evo poslušaj i ti Džemila.
        XyltiUieAtU#t=3s


    07.gif ....bas lijepo... 33.gif

    ___________________________________________________________________
    Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

    03-09-2013 13:02 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
    djemila djemila is a Female
    Naj-Moder 2008




    Poruka: 11491
    Location: Mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      SWCEnvaNGBo&list=PLE537621042F4BCDF

    ___________________________________________________________________
    Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

    03-09-2013 13:07 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
    dubravka
    SexNepoznat

    Poruka: 534
    Location: beograd

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      http://www.youtube.com/watch?v=P0j14GrB-u8

    03-09-2013 21:23 dubravka is offline Posalji email za dubravka Pregledaj poruke od dubravka Dodaj dubravka u listu prijatelja
    dubravka
    SexNepoznat

    Poruka: 534
    Location: beograd

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      http://www.youtube.com/watch?v=Ki9xcDs9jRk

    03-09-2013 21:27 dubravka is offline Posalji email za dubravka Pregledaj poruke od dubravka Dodaj dubravka u listu prijatelja
    bijelilabud bijelilabud is a Male
    bice nesto od mene




    Poruka: 294

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Dubravka, moje poštovanje ! ruza.gif Èestitam ti na izboru Kohen- a . Mislim da je prije nekolike godine imao koncert u Ljubljani.

      wSy_TxOid6k&list=AL94UKMTqg-9AFujImke5XdfG-DhFbwl3J&feature=player_detailpage#t=0s

    03-10-2013 00:04 bijelilabud is offline Posalji email za bijelilabud Pregledaj poruke od bijelilabud Dodaj bijelilabud u listu prijatelja
    dubravka
    SexNepoznat

    Poruka: 534
    Location: beograd

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Svima topli pozdrav. Prolece...mirisi cvetanja...ali nigde onog mirisa...najlepseg,
    mirisa, behara u mostarska proleca...

      http://youtu.be/_lyve_egY8o

    03-10-2013 10:30 dubravka is offline Posalji email za dubravka Pregledaj poruke od dubravka Dodaj dubravka u listu prijatelja
    djemila djemila is a Female
    Naj-Moder 2008




    Poruka: 11491
    Location: Mostar

    Dubravka... Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    .Dubravka 33.gif

      _lyve_egY8o&feature=youtu.be

    ___________________________________________________________________
    Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

    broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane djemila dana 03-10-2013 u 10:59.

    03-10-2013 10:50 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
    djemila djemila is a Female
    Naj-Moder 2008




    Poruka: 11491
    Location: Mostar

    Dobro ce dobrim vratiti Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    33.gif

      FSPLhCgKroo

    ___________________________________________________________________
    Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane djemila dana 03-10-2013 u 10:57.

    03-10-2013 10:55 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
    bijelilabud bijelilabud is a Male
    bice nesto od mene




    Poruka: 294

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Evo fine pjesme, samo što Fata nije više k'o što je bila. Modernizirala se i ona, Jes' da su štikle brže od nanula, ali .... crvene, ko ... da 'prostiš u ... Još nauèila karate, moj brate , pa navukla crne èarape - sedmi dan*; suknu ''maj geri'' (jel' se 'vako zove onaj zahvat??) i prosu jadnom Muji kaHVu, she.. mu æeif.
    -----------------------------------------------------
    * Ja evo sedmi dan zaredom gledam snimak, vazda joj iste crne èarape.

      xlNwXABwPws#t=1s

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane bijelilabud dana 03-10-2013 u 11:22.

    03-10-2013 11:15 bijelilabud is offline Posalji email za bijelilabud Pregledaj poruke od bijelilabud Dodaj bijelilabud u listu prijatelja
    green green is a Male
    Super Moderator


    Poruka: 7086
    Location: BiH

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Dobar je spot, zanimljiv, mora se priznati...

    ___________________________________________________________________

      03-10-2013 11:43 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
      bijelilabud bijelilabud is a Male
      bice nesto od mene




      Poruka: 294

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od green:

        Dobar je spot, zanimljiv, mora se priznati...




      Dobar, dobar, slažem se ''green''. Ni ''Fata '' nije loša a i Muhoviæ fino pjeva . Svaka èast! 10.gif

      03-10-2013 12:07 bijelilabud is offline Posalji email za bijelilabud Pregledaj poruke od bijelilabud Dodaj bijelilabud u listu prijatelja
      dubravka
      SexNepoznat

      Poruka: 534
      Location: beograd

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        http://www.youtube.com/watch?v=VBv-zSoabKM

      03-10-2013 12:30 dubravka is offline Posalji email za dubravka Pregledaj poruke od dubravka Dodaj dubravka u listu prijatelja
      djemila djemila is a Female
      Naj-Moder 2008




      Poruka: 11491
      Location: Mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od bijelilabud:

        Evo fine pjesme, samo što Fata nije više k'o što je bila. Modernizirala se i ona, Jes' da su štikle brže od nanula, ali .... crvene, ko ... da 'prostiš u ... Još nauèila karate, moj brate , pa navukla crne èarape - sedmi dan*; suknu ''maj geri'' (jel' se 'vako zove onaj zahvat??) i prosu jadnom Muji kaHVu, she.. mu æeif.
        -----------------------------------------------------
        * Ja evo sedmi dan zaredom gledam snimak, vazda joj iste crne èarape.

          xlNwXABwPws#t=1s


      ' 04.gif 04.gif 04.gif

      sve si ti u pravu Labude... 07.gif


      jao cuj sedmi dan a iste carape

      ne znam kad me nesto nasmija ovoliko 04.gif

      ___________________________________________________________________
      Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane djemila dana 03-10-2013 u 17:44.

      03-10-2013 17:43 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
      bijelilabud bijelilabud is a Male
      bice nesto od mene




      Poruka: 294

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Evo jedne, samo za Djemilu i nasmijano društvo u æošku. Ja znam da volite Kseniju, a i ona voli vas.


      P:S:
      Vjetar iz pjesme nema nikakve veze sa našim forumskim ''Vjetrom''. Ovom pjesmom želim podsjetiti na skori kalendarski dolazak proljeæa.

        IiS_qBSOEs8#t=1s

      03-10-2013 19:00 bijelilabud is offline Posalji email za bijelilabud Pregledaj poruke od bijelilabud Dodaj bijelilabud u listu prijatelja
      djemila djemila is a Female
      Naj-Moder 2008




      Poruka: 11491
      Location: Mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      oooooooo


      Koja divna pjesma....bas po ukusu 33.gif

      Hvala,.

      ___________________________________________________________________
      Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

      03-10-2013 19:12 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
      dubravka
      SexNepoznat

      Poruka: 534
      Location: beograd

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        http://youtu.be/wcUx0ATtY1E



        http://www.youtube.com/watch?v=LETgdVY8vbE

      03-10-2013 19:56 dubravka is offline Posalji email za dubravka Pregledaj poruke od dubravka Dodaj dubravka u listu prijatelja
      djemila djemila is a Female
      Naj-Moder 2008




      Poruka: 11491
      Location: Mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      32.gif

        VhmuldW2pkk

      ___________________________________________________________________
      Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

      03-11-2013 09:34 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
      Stranica (147): « prva ... « prethodna 127 128 129 [130] 131 132 133 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
      Postavi novu temu Odgovori
      Go to:
      preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com