Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » RELIGIJA, FILOZOFIJA I PSIHOLOGIJA » zasto ljudi ? » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (20): « prva ... « prethodna 11 12 13 [14] 15 16 17 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
zgera
SexNepoznat

Poruka: 296

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od bjanka:

        citat od zgera:

      e hebi ga legendo. ako su ti ovo norme, mislis da je ok spustat se ovako nisko onda ne vrjedi dalje raspravljat. treba znat i ujest. ako je aleksandra ujela nju (i usput se zadrzala u okvirima teme) onda je to maherski uradila. a ovoj krv u glavu pa na sunce sa privatnim stvarima. ali eto to je po tebi stvar slifa. po meni nemoci. ali svak ima pravo na svoje misljenje


    Sve æe ti se samo kazati, prika moj 10.gif 25.gif


nema se meni sta kazivat. svakom svoje. vec eto pricamo se. pozdrav

09-12-2008 11:42 zgera is offline Pregledaj poruke od zgera Dodaj zgera u listu prijatelja
bjanka bjanka is a Female
trudim se




Poruka: 235

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

VAži prika ok. to i jeste najpoštenije.
pozz

___________________________________________________________________
Je l èovjek što se uvukao do peraja uvlakaè?

09-12-2008 11:46 bjanka is offline Pregledaj poruke od bjanka Dodaj bjanka u listu prijatelja
cackalica cackalica is a Female
gusterica




Poruka: 71

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ko zeli poput mjeseca biti izvor svjetlosti, mora poput mjeseca i dopustiti da psi na nj laju 35.gif 04.gif

Koliko ja kuzim ovaj forum, malo se kad ostaje na jednoj/zadanoj temi vazda se povlace neki raniji animoziteti medju forumasima/taborima i eto belaja...mozda grijesim ama mislim da je tu to, citam forum vec neko vrijeme...

09-12-2008 11:52 cackalica is offline Pregledaj poruke od cackalica Dodaj cackalica u listu prijatelja
trambulin trambulin is a Male
moforaja


Poruka: 2260
Location: mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

cackaj ti cackaj 13.gif 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
masta umire zadnja

09-12-2008 11:54 trambulin is offline Pregledaj poruke od trambulin Dodaj trambulin u listu prijatelja
asataN asataN is a Female
moforaja




Poruka: 4110

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od R2-D2:

    Jah lingvistike ovdje...
    pa i Vuk sam bi se postidjeo svojeg rada..oli sto bi van ga Srbi rekli na onin sibicama prije rata..Dva veka Vuka...
    ma kuratz...Glede tematike dosta vas pushe u onu zadnju rupu....dok timarite ...sa cigarom onako sa strane usta..ovlas...ko Klint Istvud...


Nemojte me dirati zbog offiranja , ali me ovo s cigarom podsjeti , neki dan u busu kad neki tip malo "sporiji" ali vidi se iz aviona neka dobrica ......i prica on s vozacicom autobusa oc cigarama ....pita je kakve cigare joj muz pusi , jesuli bijele sa zutim filterom ili s bijelim .....Kaze ona s zutim filterom , kad ce legenda "eh da mi je takve , bio bi ko Klint Isvud" 13.gif

___________________________________________________________________

    09-12-2008 12:01 asataN is offline Pregledaj poruke od asataN Dodaj asataN u listu prijatelja
    cackalica cackalica is a Female
    gusterica




    Poruka: 71

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od trambulin:

      cackaj ti cackaj 13.gif 13.gif 13.gif


    Sta? Je li mecku? Vidi sta imam cackalica 04.gif

    09-12-2008 12:04 cackalica is offline Pregledaj poruke od cackalica Dodaj cackalica u listu prijatelja
    bjanka bjanka is a Female
    trudim se




    Poruka: 235

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od asataN:

          citat od R2-D2:

        Jah lingvistike ovdje...
        pa i Vuk sam bi se postidjeo svojeg rada..oli sto bi van ga Srbi rekli na onin sibicama prije rata..Dva veka Vuka...
        ma kuratz...Glede tematike dosta vas pushe u onu zadnju rupu....dok timarite ...sa cigarom onako sa strane usta..ovlas...ko Klint Istvud...


      Nemojte me dirati zbog offiranja , ali me ovo s cigarom podsjeti , neki dan u busu kad neki tip malo "sporiji" ali vidi se iz aviona neka dobrica ......i prica on s vozacicom autobusa oc cigarama ....pita je kakve cigare joj muz pusi , jesuli bijele sa zutim filterom ili s bijelim .....Kaze ona s zutim filterom , kad ce legenda "eh da mi je takve , bio bi ko Klint Isvud" 13.gif


    13.gif 13.gif

    ___________________________________________________________________
    Je l èovjek što se uvukao do peraja uvlakaè?

    09-12-2008 12:05 bjanka is offline Pregledaj poruke od bjanka Dodaj bjanka u listu prijatelja
    trambulin trambulin is a Male
    moforaja


    Poruka: 2260
    Location: mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    vidim vidim, ali pogledaj malo koliko ovde ima mecki 18.gif

    ___________________________________________________________________
    masta umire zadnja

    09-12-2008 12:06 trambulin is offline Pregledaj poruke od trambulin Dodaj trambulin u listu prijatelja
    cackalica cackalica is a Female
    gusterica




    Poruka: 71

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Eh sad me prepade, nemoj vise svega ti... moracu kod Dude u Zalik 13.gif

    09-12-2008 12:09 cackalica is offline Pregledaj poruke od cackalica Dodaj cackalica u listu prijatelja
    Moah Moah is a Male
    brato




    Poruka: 624
    Location: trazim livadu :)

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    "PRIKA" se uvijek govorilo u Mostaru 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

    ___________________________________________________________________
    mi smo raja iz Mostara 01.gif

      ForzaVelez


        09-12-2008 12:10 Moah is offline Pregledaj poruke od Moah Dodaj Moah u listu prijatelja
        bjanka bjanka is a Female
        trudim se




        Poruka: 235

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od Moah:

          "PRIKA" se uvijek govorilo u Mostaru 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif


        Može i Muæa 10.gif 13.gif 13.gif

        ___________________________________________________________________
        Je l èovjek što se uvukao do peraja uvlakaè?

        09-12-2008 12:27 bjanka is offline Pregledaj poruke od bjanka Dodaj bjanka u listu prijatelja
        Stari Grad Stari Grad is a Male
        moforaja




        Poruka: 10597
        Location: iza zvijezde

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od zgera:

              citat od bjanka:

                citat od zgera:

                  citat od ria:

                .....šta se rugaš Bago....mora i to neko...jebi ga 21.gif 21.gif 21.gif ...nije lako diplit o kulturi...organizirat festivale....lizat se s èelnicima stranaka....valjat šupljake danonoæno....izigravati naj veæeg patriotu grada Mostara.....i još biti naj predaniji humanitarac...


                ....kako ti zamišljaš život takvih osoba....osoba koje nisu u stanju odgovorit na prosta životna pitanja....koje su pobjegle iz Mostara u vrijeme pakla...to je bilo užasno teško a ne ostati tu...sad hodaju po manikurama i pedikurama....masažama...raznim tretmanima....


                ....zato i postoje naši dragi roditelji...da se brinu za nas...kad mi ne možemo stiæi od patriotizma i silne patetike




                21.gif 21.gif 21.gif



              jada ovoga. pa bas nijedne vezano za temu. nego (valjda u nedostatku argumenata i zbog grize savjesti) prizemni licni napadi. ko s babom zivi i dze si bila kad sam bila...


            To je uvijek tako kad se gleda samo jeda post, izvaðen iz konteksta. Iskreno, jako malo je ovdje postova vezano za temu. Znaš u èemu je razlika najveæa, što neki govore otvoreno, a neki koriste onaj Robijev recept, uzmeš ono nešto pa ga pospeš šeæerom i gurneš. Jeste da me Robi ne voli i svašta mi piše pa i ovaj recept, ali ga moram pohvaliti za originalnost25.gif Ima jedan divan post Tanin ili Senin koji to puno bolje može pojasniti, ali tko æe sad tražit'.


          ovaj post je toliko odudarao da je morao biti izvadzen iz konteksta. pa bjedno je bona ovo. bila je neka druga tema neki dan pa mi zasmeta sta aleksandra pise. ali nije ovo nacin. ovo je prostacki. imas li radnu knjizicu, zasto zivis kod tate i mame, od cega placas frizera... ma daj molim te


        Kritikovani post je sam po sebi van konteksta upao u datoj raspravi i ovdje i nije problematicno bilo sto je on kao takav na jako fin nacin spusten od zgere i vadjen iz konteksta.
        Koliko je ko o cemu otvoren smo se imali prilike uvjeriti bezbroj puta do sada na forumu, ali u odgovoru zgeri na njegovo ili njeno napisano ne vidim nista suvislo (pa ni u citanjem izmedju redova po bilo kom algoritmu) sto moze opravdati post koji je kritikovan.
        A kada se vec o otvorenosti prica je onda bolje biti otvoren direktno prema osobi sa kojom je neko, direktno ili indirektno u nekoj vrsti konflikta ili neslaganja, nego na takav nacin povlaciti neciju privatnu situaciju i zivot po forumu, jer su to vec niske i prizemne stvari.
        Bilo bi i fer dati istoj osobi (Sandri) malo i kredita za nesto pozitivno sto se desava u gradu tokom samih koncerata - i za rad ulozen u organizaciju.
        Navoditi gdje je ko bio i nije bio u datom vremenu je adresirano ranije i od mene - osobu sa Sandrinim prezimenom nista veselo nije cekalo tokom ratnih sukoba od pocetka rata u Mostaru, to svi znamo i to je jedna posebna tema i prokletstvo koje je rat donio sa sobom - da nevini placaju za zlodjela drugih, nerijetko kad su ti drugi iste nacije (proklet bio dan kad je pojam iste izmisljen...).
        Da bi se sa ljudima otvoreno pricalo je potrebna dobra doza vjerodostojnosti od istih, a sprdanje i zezanje s nekim na specifican nacin u datom kontekstu moze biti znak necega, ako se zna citati izmedju redova.

        ___________________________________________________________________
        ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
        on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

          moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
        ) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
        ...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
        .. dosta je vise i tebe i tvoje
          tiranije
        ...

        09-12-2008 12:28 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
        Moah Moah is a Male
        brato




        Poruka: 624
        Location: trazim livadu :)

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        jeko Muca sad? 21.gif 21.gif

        ___________________________________________________________________
        mi smo raja iz Mostara 01.gif

          ForzaVelez


            09-12-2008 12:29 Moah is offline Pregledaj poruke od Moah Dodaj Moah u listu prijatelja
            bjanka bjanka is a Female
            trudim se




            Poruka: 235

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            A sad ozbiljno može jedno pitanje....
            Èesto èujem izraz "èetverica" je li to po nekim novim standardima pravilno. Pitam ozbiljno, stvarno me zanima.

            ___________________________________________________________________
            Je l èovjek što se uvukao do peraja uvlakaè?

            09-12-2008 12:29 bjanka is offline Pregledaj poruke od bjanka Dodaj bjanka u listu prijatelja
            bago bago is a Male
            moforaja




            Poruka: 3303
            Location: Suteren

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Ðe si prika iz Zalika...
            Èesta pošalica...
            U vrtiækim naraštajima...
            U Mostaru...
            Nekad, a bogami i sad... 01.gif

            ___________________________________________________________________
            665 - Skoro zao

            09-12-2008 12:30 bago is offline Pregledaj poruke od bago Dodaj bago u listu prijatelja
            Stari Grad Stari Grad is a Male
            moforaja




            Poruka: 10597
            Location: iza zvijezde

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                citat od bjanka:

              A sad ozbiljno može jedno pitanje....
              Èesto èujem izraz "èetverica" je li to po nekim novim standardima pravilno. Pitam ozbiljno, stvarno me zanima.


            Jest "pravilno" - samo po novokomponovanim politiziranim pravilima. A ta nam izgleda saraju svakodnevnicu uzduz i poprijeko.
            Kad se cetverica govorilo na dunjaluku ne znam i ne pamtim - a nek me neko ispravi ako grijesim, ali mislim nikad.
            I u mojim usima zvuci cudno, da ne kazem nakaradno, ali cetverica peterica sesterica se moze tumaciti kao izraz teznje da se razlikuje i da se negira proslost, ili cudan izraz inata.
            Kao sto je Mirko Novosel rekao: uzmite onda sve diplome koje ste stekli u onom sistemu i poderite ih i odrecite ih se, ako cemo raskidati sa prosloscu.
            Neka govori kako ko hoce - pitanje slobode izrazavanja, ali korektan jezik, pa bio on bilo koji, je pitanje kulture, razuma i ukusa.
            Vitoperiti, ili naglo po direktivi ga preobrazavati u politicke svrhe je glupost.
            Jezicke promjene nastale na takav nacin su neprirodne.

            ___________________________________________________________________
            ne zelim biti niciji advokat , ali mislim da se tvojim zlobama i proganjanjima ljudi treba stati na put...
            on je nastavljao da svojim kvaziintelektualnim napadima izvrgava mene (

              moju licnost , a ne moj forumski lik!!!
            ) uzasnoj , SVAKODNEVNOJ , kampanji proganjanja i omalovazavanja...
            ...sad ce se on malo presabrat pa napisat jedno dvije stranice seciranja moje licnosti i djela...sa papagajskim ponavljanjem niza neistina...
            .. dosta je vise i tebe i tvoje
              tiranije
            ...

            09-12-2008 12:54 Stari Grad is offline Pregledaj poruke od Stari Grad Dodaj Stari Grad u listu prijatelja AIM Screenname: later YIM Screenname: later
            bjanka bjanka is a Female
            trudim se




            Poruka: 235

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                citat od Stari Grad:

                  citat od bjanka:

                A sad ozbiljno može jedno pitanje....
                Èesto èujem izraz "èetverica" je li to po nekim novim standardima pravilno. Pitam ozbiljno, stvarno me zanima.


              Jest "pravilno" - samo po novokomponovanim politiziranim pravilima. A ta nam izgleda saraju svakodnevnicu uzduz i poprijeko.
              Kad se cetverica govorilo na dunjaluku ne znam i ne pamtim - a nek me neko ispravi ako grijesim, ali mislim nikad.
              I u mojim usima zvuci cudno, da ne kazem nakaradno, ali cetverica peterica sesterica se moze tumaciti kao izraz teznje da se razlikuje i da se negira proslost, ili cudan izraz inata.
              Kao sto je Mirko Novosel rekao: uzmite onda sve diplome koje ste stekli u onom sistemu i poderite ih i odrecite ih se, ako cemo raskidati sa prosloscu.
              Neka govori kako ko hoce - pitanje slobode izrazavanja, ali korektan jezik, pa bio on bilo koji, je pitanje kulture, razuma i ukusa.
              Vitoperiti, ili naglo po direktivi ga preobrazavati u politicke svrhe je glupost.
              Jezicke promjene nastale na takav nacin su neprirodne.


            Ok.Hvala puno na odgovoru.
            U potpunosti se slažem sa ovim "Neka govori kako ko hoæe"10.gif

            ___________________________________________________________________
            Je l èovjek što se uvukao do peraja uvlakaè?

            09-12-2008 13:16 bjanka is offline Pregledaj poruke od bjanka Dodaj bjanka u listu prijatelja
            chaba chaba is a Male
            moforaja




            Poruka: 2558
            Location: EU

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            ja uopæe nisan govor prominija

            13.gif 13.gif 13.gif

            broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane chaba dana 09-12-2008 u 13:25.

            09-12-2008 13:24 chaba is offline Pregledaj poruke od chaba Dodaj chaba u listu prijatelja
            Moah Moah is a Male
            brato




            Poruka: 624
            Location: trazim livadu :)

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            ni ja samo govorim "JE" 13.gif 13.gif 13.gif

            ___________________________________________________________________
            mi smo raja iz Mostara 01.gif

              ForzaVelez


                09-12-2008 13:32 Moah is offline Pregledaj poruke od Moah Dodaj Moah u listu prijatelja
                Sarajlija ba Sarajlija ba is a Male
                moforaja




                Poruka: 5981
                Location: U podrumu

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                ......a æa bi minja - gospe ti !?.....govorin .....nako.......ka u kuæi....! 07.gif ......oli ne smin na forumu.....!? 13.gif 13.gif

                ___________________________________________________________________
                Moj Mostare ko ti lomi grane,
                ko zavadi mostarske jarane,
                ko to tebi istoriju piše,
                ko to želi da te nejma više.

                broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Sarajlija ba dana 09-12-2008 u 14:11.

                09-12-2008 14:05 Sarajlija ba is offline Posalji Email za Sarajlija ba Pregledaj poruke od Sarajlija ba Dodaj Sarajlija ba u listu prijatelja
                Stranica (20): « prva ... « prethodna 11 12 13 [14] 15 16 17 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
                Postavi novu temu Odgovori
                Go to:
                preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com