Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » SPORT » kk-lokomotiva 3 Votes - Average Rating: 4.673 Votes - Average Rating: 4.673 Votes - Average Rating: 4.673 Votes - Average Rating: 4.673 Votes - Average Rating: 4.67 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (39): « prva ... « prethodna 16 17 18 [19] 20 21 22 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Monty Monty is a Male
proplivo




Poruka: 11

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Vrlo tesko da ce biti nesto od toga, jer svakom je stalo samo do njegovog kluba...
Mislim da su to samo zelje nas par loko-nostalgicara. Mozda da par starijih clanova i ljubitelja Lokomotive pokrene neku ozbiljniju pricu, moguce da bi se dalo i nesto uraditi. Ovako, tesko da ce neko slusati nas koji imamo tek 20-tak godina.
Samo kada bi se spojio Velez sa KK Mostar 05, stvorila bi se jedna solidna ekipa Lokomotive, a ne jos da se pridruze i ostali klubovi...

___________________________________________________________________
ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez

09-04-2008 09:39 Monty is offline Pregledaj poruke od Monty Dodaj Monty u listu prijatelja
encha encha is a Male
puter




Poruka: 93
Location: Tamo gdje me ne mozes naci

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od mumin:

        citat od encha:

      iskreno lokomotiva je meni draza jer taj klub ima historiju
      izbacila je starshne igrace

      al sta vam uvijek smeta manjgo


    Bolan encha nesmeta nama mango ko èovjek al smetaju
    njegovi postupci ko je njemu dao zapravo da mjenja ime kluba
    mislio finamsiski bolje proæi ma jebese njemu bolan za klub
    njega interesuje I.M.T. e u tome je problem pa gdje god
    je bio to se ugasilo. encha ako negovoriš sa 15 - 20 ljudi
    do koga je donjih il dotebe šta misliš


ok razumijem

09-04-2008 12:49 encha is offline Posalji email za encha Pregledaj poruke od encha Dodaj encha u listu prijatelja
encha encha is a Male
puter




Poruka: 93
Location: Tamo gdje me ne mozes naci

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

eh sad kad bih se spojili velez i mostar05 imali bi vise nego dobar omladinski pogon
a prvi timovi se nebi spajali
nama je 70 % igraca otislo u spars iz omladinskog pogona
i sad neki zale za tim postupkom jer su za sutom otisli
a suta vise nije u sparsu..kao sto znamo ima svoj klub
bas nam se jucer jedan kadet prikljucio iz sparsa

09-04-2008 12:54 encha is offline Posalji email za encha Pregledaj poruke od encha Dodaj encha u listu prijatelja
zappa zappa is a Male
brato




Poruka: 538
Location: evropska unija

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Lokomotiva ima tradiciju ali mislim da je nebitno u ovom trenutku kako se klub zove...fali kvaliteta i bolje je oformiti tj. udruziti sve klubove u jedan dóbar koji bi nesto znacio u ligi

___________________________________________________________________
arguing over the internet is like a participating at the Special Olympics.Even if you win ... you are still retarded

09-04-2008 12:56 zappa is offline Posalji email za zappa Pregledaj poruke od zappa Dodaj zappa u listu prijatelja
4ab 4ab is a Male
avenija kruzno


Poruka: 128

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

èuo sam se sa manjgom, ni on nema ništa protiv da se spoji sve u jedan klub i da on preda vlast nekome. znaèi, samo treba malo inicijative i fleksibilnosti. najbolje za poèetak da klub ponese staro ime lokomotiva, a poslje... koliko para toliko muzike kao svugdje u svijetu.

09-04-2008 16:28 4ab is offline Posalji email za 4ab Pregledaj poruke od 4ab Dodaj 4ab u listu prijatelja
Monty Monty is a Male
proplivo




Poruka: 11

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ne znam, to je odlicna ideja... Velez vec ima nesto para koje dobiju za sezonu, ali to nije ni blizu dovoljno da se pokriju troskovi igranja A1. Ali kad bi se stvorila reskpetabilna ekipa sa solidnom upravom mislim da ni ulagaci ne bi izostali. Normalno, to ne bi bile neke pare, al neka se prodje sezona bez posudjivanja para i sa izmirenim minimalnim primanjima bilo bi drama... 10.gif

___________________________________________________________________
ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez

09-04-2008 18:11 Monty is offline Pregledaj poruke od Monty Dodaj Monty u listu prijatelja
zalik13 zalik13 is a Male
moforaja




Poruka: 4626
Location: Rio de Zalik

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od 4ab:

    èuo sam se sa manjgom, ni on nema ništa protiv da se spoji sve u jedan klub i da on preda vlast nekome. znaèi, samo treba malo inicijative i fleksibilnosti. najbolje za poèetak da klub ponese staro ime lokomotiva, a poslje... koliko para toliko muzike kao svugdje u svijetu.


Manjgu nikako ne treba zapostaviti,treba mu dati adekvatno mjesto u klubu i on ce to odlicno odraditi,a ne kao do sada da je sve radio od oruzara do predsjednika.imam obecanja bivsih lokosa da ce pomoci a i direktor fk lokomotive vec se izjasnio o pomoci.

___________________________________________________________________
- Ovdje u Mostaru i u vrletima suncane Hercegovine,oduvijek su se radjali stasiti i kršni momci,pa je njihov put do košarkaša bio i brži I lakši.

09-04-2008 19:27 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
4ab 4ab is a Male
avenija kruzno


Poruka: 128

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

evo i ja obeæajem pomoæ. samo naprijed. svaka pomoæ je dobrodošla, a za poèetak je dovoljno od onih koji vole košarku i koji su veæ bili u njoj.

09-04-2008 22:27 4ab is offline Posalji email za 4ab Pregledaj poruke od 4ab Dodaj 4ab u listu prijatelja
4ab 4ab is a Male
avenija kruzno


Poruka: 128

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

--------------------------------------------------------------------------------

Evo na ovoj stranici predlažite ljude za predsjednika, èlanove uprave, šefa struènog štaba (trenera),sekretara jedinstvenog zajednièkog mostarskog košarkaškog kluba (najlogiènije da startuje pod imenom i tradicijom lokomotive, ali nije neophodno).
Kad se iskupi dovoljan broj imena sazvati sve i formirati Inicijativni odbor za sazivanje skupštine i sreðivanje papirologije.

samo naprijed

09-06-2008 19:22 4ab is offline Posalji email za 4ab Pregledaj poruke od 4ab Dodaj 4ab u listu prijatelja
Monty Monty is a Male
proplivo




Poruka: 11

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Prijedlog za predsjednika kluba bi mogao biti Hara Kljako. Bivsi je Lokos, ima dosta stabilan klub, uticajan covjek... Treba mu predloziti, bilo je nekih naznaka da bi se mogli spojiti Velez i njegov klub tako da to i nije neostvarivo. Hara ima dobrog mladog trenera, Colakovic Admira koji bi trebao voditi pionirsku selekciju novog kluba.
Tu je i Sema Manjgo kojem bi trebalo naci odgovarajucu poziciju. Covjek zna nevjerovatno puno o kosarci pa bi bilo steta ne iskoristiti ga.
Emir Krpo, covjek koji nevjerovatno voli Lokomotivu i koji je jedan od glavnih pokretaca akcije za obnavljanje kluba. Mislim da bi mu bila cast da obavlja neku od funkcija.
Onda imamo i Ibrulj Senada, mislim da je bio trener Lokomotive. Proslu sezonu je bio delegat za A1 i A2 ligu. Ako ne bude obavljao tu duznost, moguce da ce htjeti pomoci.
To je otprilike to za pocetak. Zalik zna puno vise od mene o ljudima koji bi mogli biti zainteresovani za funkcije u Lokomotivi pa ocekujem i njegove prijedloge...
10.gif

___________________________________________________________________
ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez ForzaVelez

09-06-2008 19:59 Monty is offline Pregledaj poruke od Monty Dodaj Monty u listu prijatelja
encha encha is a Male
puter




Poruka: 93
Location: Tamo gdje me ne mozes naci

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Monty:

    Prijedlog za predsjednika kluba bi mogao biti Hara Kljako. Bivsi je Lokos, ima dosta stabilan klub, uticajan covjek... Treba mu predloziti, bilo je nekih naznaka da bi se mogli spojiti Velez i njegov klub tako da to i nije neostvarivo. Hara ima dobrog mladog trenera, Colakovic Admira koji bi trebao voditi pionirsku selekciju novog kluba.
    Tu je i Sema Manjgo kojem bi trebalo naci odgovarajucu poziciju. Covjek zna nevjerovatno puno o kosarci pa bi bilo steta ne iskoristiti ga.
    Emir Krpo, covjek koji nevjerovatno voli Lokomotivu i koji je jedan od glavnih pokretaca akcije za obnavljanje kluba. Mislim da bi mu bila cast da obavlja neku od funkcija.
    Onda imamo i Ibrulj Senada, mislim da je bio trener Lokomotive. Proslu sezonu je bio delegat za A1 i A2 ligu. Ako ne bude obavljao tu duznost, moguce da ce htjeti pomoci.
    To je otprilike to za pocetak. Zalik zna puno vise od mene o ljudima koji bi mogli biti zainteresovani za funkcije u Lokomotivi pa ocekujem i njegove prijedloge...
    10.gif

ja se potpuno slazem sa monty-jem

09-06-2008 20:04 encha is offline Posalji email za encha Pregledaj poruke od encha Dodaj encha u listu prijatelja
Diktator Diktator is a Male
ne more meda




Poruka: 30
Location: Ma ne znaš gdje je to...nemam ti rašta govoriti :D

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ja se ne zezam...
Monty je dosta toga uradio za klub i zaslužuje neku funkciju jer stvarno je aktivan u radu kluba...

___________________________________________________________________
...i u vatra i u dim i u pakao za njim...VfC 'till I die...

broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane Diktator dana 09-07-2008 u 01:56.

09-07-2008 01:54 Diktator is offline Pregledaj poruke od Diktator Dodaj Diktator u listu prijatelja
4ab 4ab is a Male
avenija kruzno


Poruka: 128

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Predsjednik: ........................

upravni odbor: ....................

treneri: ..............................

ime kluba: ...........................

09-07-2008 08:41 4ab is offline Posalji email za 4ab Pregledaj poruke od 4ab Dodaj 4ab u listu prijatelja
mumin
SexNepoznat



Poruka: 1312
Location: MOSTAR

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od 4ab:

    Predsjednik: ........................

    upravni odbor: ....................

    treneri: ..............................

    ime kluba: ...........................


brato prvo sastaviti incijativni odbor, od gore pomenutih ljudi
da pripreme skupštinu, poslože na ta mjesta ljude (na odgovarajuæim
funkcijama) koji vole, hoæe a i mogu te funkcije obavljati. kad se to
uradi sve ostalo dolazi ko pjesma tu treba samo malo volje i puno
puno rada 10.gif

___________________________________________________________________

    09-07-2008 09:38 mumin is offline Pregledaj poruke od mumin Dodaj mumin u listu prijatelja
    4ab 4ab is a Male
    avenija kruzno


    Poruka: 128

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Prvo ne mislim da su gore svi pomenuti ljudi. Ima u ovom gradu još ljudi, i to malo uspješnijih nego sadašnjih košarkaških radnika (uz dužno poštovanje sadašnjih). Cilj, po meni guranja u jedan pravac je izmeðu ostalog i vraæanje u košarku nekih koji su mnogo dali i još mogu dati košarci u mostaru, a malo su se ohladili zbog totalnog haosa i anarhije u mostarskoj košarci.
    Vjerovatno, osim Zalik 13 ostali koji se javljaju i neznaju da u ovom gradu ima dosta onih koji su nekad bili ili na neki drugi naæin pomagali Lokomotivu, Student, Mostare.
    Ko nezna to su bili prijeratni klubovi u našem gradu.

    09-07-2008 12:53 4ab is offline Posalji email za 4ab Pregledaj poruke od 4ab Dodaj 4ab u listu prijatelja
    Diktator Diktator is a Male
    ne more meda




    Poruka: 30
    Location: Ma ne znaš gdje je to...nemam ti rašta govoriti :D

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Mogu li ja biti predsjednik ?? 13.gif

    ___________________________________________________________________
    ...i u vatra i u dim i u pakao za njim...VfC 'till I die...

    09-07-2008 12:59 Diktator is offline Pregledaj poruke od Diktator Dodaj Diktator u listu prijatelja
    4ab 4ab is a Male
    avenija kruzno


    Poruka: 128

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ovakav kao ovi aktuelni može biti svak pa i ti. Usput, zna li iko ko su zvanièni funkcioneri, prije svega predsjednici ovih postojeæih klubova u Mostaru?

    09-07-2008 15:50 4ab is offline Posalji email za 4ab Pregledaj poruke od 4ab Dodaj 4ab u listu prijatelja
    encha encha is a Male
    puter




    Poruka: 93
    Location: Tamo gdje me ne mozes naci

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    znam da je kk mostar05 hara kljako

    09-07-2008 17:02 encha is offline Posalji email za encha Pregledaj poruke od encha Dodaj encha u listu prijatelja
    encha encha is a Male
    puter




    Poruka: 93
    Location: Tamo gdje me ne mozes naci

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od 4ab:

      Predsjednik: ........................

      upravni odbor: ....................

      treneri: ..............................

      ime kluba: ...........................

    ja bih emira ako fizioterapeuta
    hhe
    salim se naravno mogao bih on bit predsjednik

    09-07-2008 17:04 encha is offline Posalji email za encha Pregledaj poruke od encha Dodaj encha u listu prijatelja
    Diktator Diktator is a Male
    ne more meda




    Poruka: 30
    Location: Ma ne znaš gdje je to...nemam ti rašta govoriti :D

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    A Enchu bi izbacio iz ekipe... 18.gif

    ___________________________________________________________________
    ...i u vatra i u dim i u pakao za njim...VfC 'till I die...

    09-07-2008 17:45 Diktator is offline Pregledaj poruke od Diktator Dodaj Diktator u listu prijatelja
    Stranica (39): « prva ... « prethodna 16 17 18 [19] 20 21 22 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
    Postavi novu temu Odgovori
    Go to:
    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com