Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » LJUBAV » Indijski fllmovi » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (3): « prethodna 1 [2] 3 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
bijeli labud bijeli labud is a Female
bice nesto od mene




Poruka: 392
pokretac teme Thread Started by bijeli labud

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od djemila:

    Gledala sam Indijske filmove i svaki koji sam vidjela je predivan, puno osjecanja, cesto tuzan,ali zaista svaki rado gledam 10.gif



To Djemila... vidi se ko ima dobar ukus 10.gif

evo od mene jedna 33.gif

11-07-2006 15:50 bijeli labud is offline Pregledaj poruke od bijeli labud Dodaj bijeli labud u listu prijatelja
bijeli labud bijeli labud is a Female
bice nesto od mene




Poruka: 392
pokretac teme Thread Started by bijeli labud

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od refleksija:

    joj volim ih i ja. u pamcenju mi ostao visnja (samo ne znam jel turski ili indijski) i jos jedan u kojem se sexaju (ali onako mozes vala svasta naucit) 02.gif


naravno, te filmove kad jedan put pogledas..moras ih zavolit 10.gif
A i dosta su naucni..kao sto kazes 10.gif 02.gif



refleksija 33.gif

11-07-2006 16:03 bijeli labud is offline Pregledaj poruke od bijeli labud Dodaj bijeli labud u listu prijatelja
bijeli labud bijeli labud is a Female
bice nesto od mene




Poruka: 392
pokretac teme Thread Started by bijeli labud

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Zadavalica:

    ajme,za malo ne presushih gledajuci takve filmove 26.gif



33.gif

11-07-2006 16:05 bijeli labud is offline Pregledaj poruke od bijeli labud Dodaj bijeli labud u listu prijatelja
antiprotivan antiprotivan is a Male
moforaja




Poruka: 2825
Location: Norway

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od bijeli labud:

        citat od antiprotivan:

      meni ako se place, ne trebaju mi indijski filmovi...ja samo dnevnik upalim ! 19.gif


    antiprotivni,
    Kao prvo, nije zato sto mi se place pa haj da stavim jedan takav film..mislim da ima dosta toga na ovom svijetu i bez ovih filmova...ako mi se gleda film, gledacu zato sto mi se svidja ta vrsta filma..a ako zaplacem..tacu ja kad sam pravo emotivna cura10.gif

    A kao drugo ti onda upali te dnevnike..ima se sta vidit .. 21.gif


    Antiprotivni, evo imam i za tebe jedan dobar film 13.gif


Samo ti gledaj, ja sam se malo zezuckao, normalno je da neko voli ove, a neko one filmove, najgore je kad si udata, imas jedan tv a istovremeno Bidai na jednom, a finale kupa na drugom kanalu..

___________________________________________________________________

    21.gif

    11-07-2006 16:06 antiprotivan is offline Pregledaj poruke od antiprotivan Dodaj antiprotivan u listu prijatelja
    bijeli labud bijeli labud is a Female
    bice nesto od mene




    Poruka: 392
    pokretac teme Thread Started by bijeli labud

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od antiprotivan:

          citat od bijeli labud:

            citat od antiprotivan:

          meni ako se place, ne trebaju mi indijski filmovi...ja samo dnevnik upalim ! 19.gif


        antiprotivni,
        Kao prvo, nije zato sto mi se place pa haj da stavim jedan takav film..mislim da ima dosta toga na ovom svijetu i bez ovih filmova...ako mi se gleda film, gledacu zato sto mi se svidja ta vrsta filma..a ako zaplacem..tacu ja kad sam pravo emotivna cura10.gif

        A kao drugo ti onda upali te dnevnike..ima se sta vidit .. 21.gif


        Antiprotivni, evo imam i za tebe jedan dobar film 13.gif


      Samo ti gledaj, ja sam se malo zezuckao, normalno je da neko voli ove, a neko one filmove, najgore je kad si udata, imas jedan tv a istovremeno Bidai na jednom, a finale kupa na drugom kanalu..



    eh to je onda druga stvar 10.gif
    nista gore kad imas jedan tv a svak hoce svoje da gleda..muka je to 08.gif

    ja volim gledati Bidai a isto i finale kupa 04.gif ..mozes mislit kako je tek meni..morala bih onda da biram..ali nea sanse..nemogu i da hocu 13.gif

    11-07-2006 16:13 bijeli labud is offline Pregledaj poruke od bijeli labud Dodaj bijeli labud u listu prijatelja
    tana tana is a Male
    rigorozni




    Poruka: 17884
    Location: na prinudnom radu :)

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    joj sjecam se ima 20 godina igro u mostaru indijski film "bidai" - rastanak

    place citavo kino suza suzu goni. 13.gif

    ___________________________________________________________________
    kad ce mostar mama?

    11-07-2006 17:29 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
    behar behar is a Female
    samo sto nisam




    Poruka: 1141

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od tana:

      joj sjecam se ima 20 godina igro u mostaru indijski film "bidai" - rastanak

      place citavo kino suza suzu goni. 13.gif


    a muzika cvili, rasplakala bi i najveceg arlekina 13.gif

    ___________________________________________________________________

      11-07-2006 17:31 behar is offline Posalji email za behar Pregledaj poruke od behar Dodaj behar u listu prijatelja
      TigricaX TigricaX is a Female
      zvrk hanuma




      Poruka: 6105
      Location: Nesvrstana

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od bijeli labud:

            citat od TigricaX:

          Zasto je ova tema na podforumu "Ljubav"?


        mozda zato sto je u tim filmovima LJUBAV u pitanju..i zato sto uvjek ONA savlada 10.gif
        a gdje bi je drugo mogla staviti? Nisam jos naisla na podforum "FILM" ili tako nesto.. a ni ovdje joj nista ne fali..na svom je mjestu 10.gif



        33.gif




        33.gif

        ___________________________________________________________________
        "Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge
        i nema ljepših snova od onih što ih raða bol."

        11-07-2006 19:38 TigricaX is offline Pregledaj poruke od TigricaX Dodaj TigricaX u listu prijatelja
        buckuris buckuris is a Female
        buduca bahra :)




        Poruka: 2084
        Location: SFRJ Njemacka

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        ja bas ne volem...nekako mi je to sve...kicasto 29.gif 28.gif

        jos kad svaki cas razvale neko pjevanje 21.gif 28.gif 17.gif

        ___________________________________________________________________
        muskarci imaju problem za svako rjesenje 29.gif

        11-07-2006 21:56 buckuris is offline Posalji email za buckuris Pregledaj poruke od buckuris Dodaj buckuris u listu prijatelja
        obrisana
        Gost


        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Ja stvarno uzivam u romanticnim ljubavnim filmovima...

        Gledala sam par indijskih, i moram reci da sam samo jedan do kraja pregledala... Neznam ni kako se zvao...
        Nekako kichasti, kako Bucka kaze... Muzika manje vise, ali kad film traje 4 sata, za mene je to serija, i nikad zavrsiti...

        Ja ih bas ne volim... 19.gif

        11-07-2006 22:26
        a_m_r_a82 a_m_r_a82 is a Female
        seka




        Poruka: 629
        Location: U.S.A-New York

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Nisu mi mrski ali ni previse dragi,svaki je na isti kalup on bogat ona ne ili obrnuto,nasljedstvo muzika je pola i vise filma,traju obavezno 4h i na kraju krajeva dosta mi je sjebada u zivotu a indijski film te mora rasplakati jos ako si zena pa molim te lijepo 26.gif suza do koljena peskir mi treba 13.gif

        ___________________________________________________________________

          11-14-2006 03:04 a_m_r_a82 is offline Homepage of a_m_r_a82 Pregledaj poruke od a_m_r_a82 Dodaj a_m_r_a82 u listu prijatelja AIM Screenname: x YIM Screenname: x
          habiba75 habiba75 is a Female
          raja




          Poruka: 2341
          Location: lebdim

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od tana:

            joj sjecam se ima 20 godina igro u mostaru indijski film "bidai" - rastanak

            place citavo kino suza suzu goni. 13.gif
          a sjecam se i ja 11.gif citav zenski rod moje blize i dalje familije je bio u kinu..i majka i mama i tetke i mi djeca..svi placu a mi djeca jecamo sto za filmom sto za ovim starijim,krive nam se mame ko sretne 33.gif

          ___________________________________________________________________
          JESAM LI VAM GOVORILA!?

          11-14-2006 09:23 habiba75 is offline Pregledaj poruke od habiba75 Dodaj habiba75 u listu prijatelja
          Shperka Shperka is a Female
          bice nesto od mene




          Poruka: 340

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          ...stari mi imao videoteku prije rata tako da sam imala priliku da gledam i ove indiske a boga mi i turske filmove, i to masovno 02.gif ..a najvise bi ih gledala dok ih stari presnimava tj. pravi kopije jer su isli ko halva, nisi ih mogo ispresnimavati koliko je njih na dan znalo se iznamiti...pogotovo zene....sjecam se jedan dan ja uletila u starog poslije skole, Sladja bila na smjeni,,kad dodje jedna zena.."Dobar dan, imate li "Ochi"", imamo kaze Sladja ali na zalost svih deset kaseta je iznajmljeno, pade zena preko shanka, "Molim vas zovi te gazdu, narucila sam film za danas, zovite gazdu" i ila da ga zove,,,a pored shanka stajala dva poker automata i na jednom od njih je trenutno sjedio Zika s tekije, i zar dopizdila mu zena,,i mahnitov je s noge na nogu iz videoteke,,,kad sat dva poslije, eto zene opet, ali prvo glava churi da vidi koga ima u citavoj radnji, kad je vidila nema Zike " Zovite gazdu, zovite gazdu" 13.gif eto meni je nesto to ostalo bas duboko duboko u sjecanjui vazda se nasmijem
          ....mada su stvarno zene znale dolazit uplakane kod nas, pa ne stignu sve filmove koje su posudile pregledat i dodju samo da kazu da ce one rado kaznu platit ali da zadrze josh dan kasete 21.gif 02.gif
          ....a eto ja nikad nisam cmizdrila 02.gif... ne vele 02.gif

          ___________________________________________________________________

            11-14-2006 10:58 Shperka is offline Pregledaj poruke od Shperka Dodaj Shperka u listu prijatelja
            bijeli labud bijeli labud is a Female
            bice nesto od mene




            Poruka: 392
            pokretac teme Thread Started by bijeli labud

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            hajte ljudi, recite koji su vam najbolji indijski filmovi?

            33.gif

            12-01-2006 01:01 bijeli labud is offline Pregledaj poruke od bijeli labud Dodaj bijeli labud u listu prijatelja
            buba088 buba088 is a Female
            puterica




            Poruka: 101
            Location: Kanada

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            pre tri sedmice, isla sam u kino da gledam indijski film "Umrao Jaan" u kojem glumi Aishwarya Rai...

            zenska je stvarno prelijepa ali film je bio uzas...zamalo nisam zaspala

            meni se najvise svidjaju filmovi od Deepa Mehta, a narocito fimovi Earth i Water...

            ___________________________________________________________________

              12-01-2006 03:14 buba088 is offline Pregledaj poruke od buba088 Dodaj buba088 u listu prijatelja
              Dzani Dzani is a Male
              moforaja




              Poruka: 2023
              Location: Coming near You!!

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  citat od buba088:

                pre tri sedmice, isla sam u kino da gledam indijski film "Umrao Jaan" u kojem glumi Aishwarya Rai...

                zenska je stvarno prelijepa ali film je bio uzas...zamalo nisam zaspala

                meni se najvise svidjaju filmovi od Deepa Mehta, a narocito fimovi Earth i Water...


              Lazes 35.gif Cim si rekla "Zamalo nisi Zaplakala" Ja znam da jesi 100% 13.gif

              U glavnom sta ima veze, reci nemoj se stidit 01.gif 10.gif

              12-01-2006 12:00 Dzani is offline Posalji Email za Dzani Pregledaj poruke od Dzani Dodaj Dzani u listu prijatelja
              bijeli labud bijeli labud is a Female
              bice nesto od mene




              Poruka: 392
              pokretac teme Thread Started by bijeli labud

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  citat od Dzani:

                    citat od buba088:

                  pre tri sedmice, isla sam u kino da gledam indijski film "Umrao Jaan" u kojem glumi Aishwarya Rai...

                  zenska je stvarno prelijepa ali film je bio uzas...
                    zamalo nisam zaspala


                  meni se najvise svidjaju filmovi od Deepa Mehta, a narocito fimovi Earth i Water...


                Lazes 35.gif Cim si rekla "Zamalo nisi Zaplakala" Ja znam da jesi 100% 13.gif

                U glavnom sta ima veze, reci nemoj se stidit 01.gif 10.gif


              de dzani, ponovo procitaj 13.gif 13.gif

              12-02-2006 22:14 bijeli labud is offline Pregledaj poruke od bijeli labud Dodaj bijeli labud u listu prijatelja
              buba088 buba088 is a Female
              puterica




              Poruka: 101
              Location: Kanada

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              dzani, da ti mozda nefale ocale...zaspala bolan, zaspala...hvala labudice

              ___________________________________________________________________

                12-03-2006 05:34 buba088 is offline Pregledaj poruke od buba088 Dodaj buba088 u listu prijatelja
                nik obrisan
                Gost


                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                Jeli neko gledao "The Rising" ja propustila! 16.gif 23.gif

                12-03-2006 05:35
                LanaMo LanaMo is a Female
                moforaja




                Poruka: 2125
                Location: Svugdje Pomalo...Pretezno vise tu nego tamo...

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                Indijski filmova se bas i nesjecam...ali sto su me turski znali rasplakati...da bog sacuvaj...suza suzu goni... 21.gif 26.gif 07.gif

                ___________________________________________________________________
                Ne misli da je trenutak sreæe nešto maleno!

                12-03-2006 05:48 LanaMo is offline Pregledaj poruke od LanaMo Dodaj LanaMo u listu prijatelja
                Stranica (3): « prethodna 1 [2] 3 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
                Postavi novu temu Odgovori
                Go to:
                preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com