Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » FORUMAŠI » HUMANITARNE AKCIJE » Molim vas za "P O M O C"!!! » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (2): « prethodna 1 [2] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
delicve delicve is a Male
proplivo


Poruka: 16
pokretac teme Thread Started by delicve

Vehid je HVALA ... Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Hvala cheri kako tebi tako i svima ostalim jako mije drago stome razumijete isto ste uz mene kada mije najteze pa sta da kazem malo je hvala a eto stose tice odjece obuce i svega ostalog potrebnog za zivot mije potrebno te i skolskog pribora eto jos jednom veliko hvala svima sve najbolje od vehida i porodice....

___________________________________________________________________
MOLIM sve ljude dobre volje za pomoc...Unaprijed ..Hvala..Vehid..

03-07-2009 01:52 delicve is offline Homepage of delicve Pregledaj poruke od delicve Dodaj delicve u listu prijatelja
cheri cheri is a Female
moder u peMziji




Poruka: 3810
Location: Svizzera

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Od Vehida jedno veliko hvala Mostarcima za ovu pomoc koju su mu pruzili, pomoc o kojoj mozete procitati ovdje

    http://www.pomocve.com/?


Sad sam ga malo cula na telefon, da vidim kako ide i kako zivi sada, covjek ne prestaje zahvaljivati svima koji na bilo koji nacin pomognu, jer je situacija jako teska. Najvise, naravno, brine i za svoju djecu, kojoj treba sve omoguciti da bi nastavili i skolu, a on se ne moze pobrinuti ni za sta iz kreveta. A i njemu za lijecenje treba novca, pa se sve sastalo, tako da nijedna pomoc nije suvisna, kako ko moze. Vazno je da je od srca. 33.gif

03-07-2009 11:33 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
curka curka is a Female
avenija kruzno




Poruka: 87

RE: Vehid je HVALA ... Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

dragi vehide...sad procitah sta te snaslo, pregledah slike...gledam onu djecicu i zenu tvoju...i suze mi krenuse na oci ako vjerujes...nije sazaljevanje, ne zamjeri mi...ali neko suosjecanje i zelja da vam pomognem se rodise istog momenta...
...kad saznam kakvih sudbina ljudi prezive i kako zive, upitam se da li mozda premalo cijenim sto je nama dobro, sto si mozemo dosta toga o cemu drugi sanjaju, priustiti..ne mislim samo o materijalnim stvarima...nego o najelementarnijim ljudskim potrebama da zive normalno...
...da skratim...
...ja sam vam zeljna pomoci...i uradicu to!..ovo sam ti mogla na pp poslati, ali nisam,...iz razloga, sto ce jos neko mozda ovo procitati i odluciti se da mi se pridruzi i na bilo koji nacin nesto uradi da vama pomogne!
...zelim vam mnogo snage i strpljenja!...topli pozdrav iz svice, jasmina

___________________________________________________________________
Neki ljudi ulaze u naše živote, ali brzo i izlaze.
Neki ostaju neko vrijeme i ostavljaju tragove na našoj duši, nakon èega mi nikad više nismo isti.

03-07-2009 11:41 curka is offline Pregledaj poruke od curka Dodaj curka u listu prijatelja
cheri cheri is a Female
moder u peMziji




Poruka: 3810
Location: Svizzera

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Curka, ja ne mislim da ce tebe Vehid pogresno razumjeti, jer nije sazaljenje, nego, ako si covjek, ne moze te ne potresti ovakva prica, prica koja se bilo kome moze desiti, jer je covjek ni kriv ni duzan ostao prikovan za krevet. A znam sigurno da ce puno ljudi reagovati bas ovako kako si i ti, jer svi zajedno mozemo pomoci Vehidu i njegovoj familiji. 10.gif 33.gif

03-07-2009 11:46 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
delicve delicve is a Male
proplivo


Poruka: 16
pokretac teme Thread Started by delicve

vehid je Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Vehid je...evo na samom pocetku ovog javljanja zelim prvo da pozdravim sve forumase i davam pozelim sve najbolje,a evo vidim da ima vas dosta ovdje na forumu koji ste uz mene i koji me razumijete stomije posebno zadovoljstvo a vidim da ima vas koji zelite mi pomoci sto se od sveg srca zahvaljujem u svoje ime i u ime moje cijele porodica a za sve je malo reci samo hvala jasam dirnut dosta sto me razumijete a sta drugo mogu ovako prikovan za krevet sem reci hvala mada je malo hvala al eto ja vam svima zelim sve najbolje na ovom svijetu to zelim iz svog srca licno a hvala mostarcima koji sumi kupili kolica tako da od predproslog ljeta mogu izici napolje za ljetnje doba hvala hvala im svima veliko dobro djelo ih snaslo za ucinjeno meni da nije nih jos bi bio uvijek u krevetu kao prethodne godine ukupno u krevetu u jednom komadu sam proveo 7 i pol godina do kolica,pa evo dase ivama jos jednom svima zahvalim na pomoci...hvala hvala hvala....10000000 hvala

Vehid i porodica bosna
00387 32 772 910

___________________________________________________________________
MOLIM sve ljude dobre volje za pomoc...Unaprijed ..Hvala..Vehid..

03-08-2009 00:40 delicve is offline Homepage of delicve Pregledaj poruke od delicve Dodaj delicve u listu prijatelja
cheri cheri is a Female
moder u peMziji




Poruka: 3810
Location: Svizzera

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Vehide, nisi sam, uz tebe smo 10.gif 33.gif i uz tvoju familiju.
Pomoci ce raja, kao sto pomognu uvijek gdje treba.

03-08-2009 11:31 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
sany sany is a Female
seka




Poruka: 673
Location: njemacka

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od cheri:

    Vehide, nisi sam, uz tebe smo 10.gif 33.gif i uz tvoju familiju.
    Pomoci ce raja, kao sto pomognu uvijek gdje treba.


Cheri,sve sto sam ja htjela reci to si ti ovdje napisala 10.gif 10.gif 10.gif
Ja se pridruzujem 10.gif

Vehide 33.gif

___________________________________________________________________
Bogat si tek kad imas nesto sto nikada ne mozes kupiti novcem.....

03-08-2009 12:34 sany is offline Pregledaj poruke od sany Dodaj sany u listu prijatelja
djemila djemila is a Female
Naj-Moder 2008




Poruka: 11491
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Veceras u 21.00 h na TV Hayat ce biti emisija u kojoj ce biti govora o oboljelom Vehidu Delicu.
33.gif

___________________________________________________________________
Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

03-09-2009 20:40 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
delicve delicve is a Male
proplivo


Poruka: 16
pokretac teme Thread Started by delicve

vehid je Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Postovani forumasi srdacan pozdrav od Vehida...evo dase zahvalim jos jednom svim ljudima dobre volje na razumjevanju i na pomoci...evo da obavijestim gospodina Mensuda da pomoc koju je poslao nije jos stigla do mene rekli sumi na banci da na moj racun nije jos stiglo pada obavijestim mensuda tako sumi rekli a zahvalio bih se jos jednom svima vama na pomoci u drugom javljanju cuse zahvaliti ako zele javno osobe koje sumi pisale na p.p. ako to dozvoljavaju ako ne onda preko p.p. ...veliko vam hvala svima jos jednom ....vehid i porodica

    www.pomocve.com


00387 32 772 910

___________________________________________________________________
MOLIM sve ljude dobre volje za pomoc...Unaprijed ..Hvala..Vehid..

03-12-2009 23:50 delicve is offline Homepage of delicve Pregledaj poruke od delicve Dodaj delicve u listu prijatelja
delicve delicve is a Male
proplivo


Poruka: 16
pokretac teme Thread Started by delicve

vehid je Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

postovanje svima na forumu...evo samo par rijeci moj slucaj ide ponovo na Hayat televiziji u ponedeljak ne ovaj nego tamo slijedeci ista emisija jedva sam prezivio u isto vrijeme pa ko moze neka pogleda istinitost svega stosam naveo u svojoj molbi....hvala svima jos jednom sve najbolje..

Vehid

03-19-2009 23:53 delicve is offline Homepage of delicve Pregledaj poruke od delicve Dodaj delicve u listu prijatelja
djemila djemila is a Female
Naj-Moder 2008




Poruka: 11491
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Nemas potrebe uvjeravati Vehide,

ko hoce da vjeruje ne trebas mu dokazivati /da je Bog do drugacije/

..ja sam gledala emisiju, Vidjela tvoju muku

i opet cu gledati sljedeci ponedeljak,

a emisija zove "Jedva sam prezivio"

tebi pozdrav 33.gif

___________________________________________________________________
Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

03-21-2009 13:59 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
delicve delicve is a Male
proplivo


Poruka: 16
pokretac teme Thread Started by delicve

snimak Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

pozdrav...evo svi koji zele licno da pogledaju snimak o meni nedavno je postavljen od strane jednog gospodina na stranici:

    www.irmin.com


hvala svima


vehid

___________________________________________________________________
MOLIM sve ljude dobre volje za pomoc...Unaprijed ..Hvala..Vehid..

05-05-2009 23:30 delicve is offline Homepage of delicve Pregledaj poruke od delicve Dodaj delicve u listu prijatelja
Stranica (2): « prethodna 1 [2] nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com