Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » FORUMAŠI » HUMANITARNE AKCIJE » Hitno potrebna pomoc forumasu 2 Votes - Average Rating: 5.002 Votes - Average Rating: 5.002 Votes - Average Rating: 5.002 Votes - Average Rating: 5.002 Votes - Average Rating: 5.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (8): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Pipi Duga Carapa
SexNepoznat



Poruka: 2170
Location: Ako nisam u Jazzbini, potrazite me u Pecini
pokretac teme Thread Started by Pipi Duga Carapa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Samo da obavijestim radi uplate:

S ozirom da je Elvis (UM) u bolnici od subote, te da ne zna za nashu akciju, konto je otvorila nasha chlanica 100%ja, koja Elvisa lichno poznaje i koja che mu predati novac.
Znachi, vlasnica konta je
Begic Mensuda (zena), te vas molim da povedete rachuna prilikom uplate.

Hvala 10.gif
Hvala i na podrshkama 33.gif



PS:
Edo, ja ne vidim zvezice...

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Pipi Duga Carapa dana 12-20-2007 u 00:29.

12-20-2007 00:08 Pipi Duga Carapa is offline Pregledaj poruke od Pipi Duga Carapa Dodaj Pipi Duga Carapa u listu prijatelja
HoneyMNE HoneyMNE is a Female
moforaja




Poruka: 2645
Location: Montenegro

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Edo:

    Cok skupice raja para...ali je veci problem kako ja vidim u testovima o transplaciji bubrega

    Zato sam pozelio da Mensud nadje donatora bubrega i da bude pozitivan nalaz 10.gif


nadajmo se da æe uspjeti u tome... 33.gif
daj Bože da bude sve kako treba 33.gif

___________________________________________________________________
HoneyMNE
*Što ja volim kad me ne znaju...a ne volim kada lažu* 18.gif
puca.gif

12-20-2007 00:08 HoneyMNE is offline Posalji Email za HoneyMNE Pregledaj poruke od HoneyMNE Dodaj HoneyMNE u listu prijatelja
Carmela Carmela is a Female
vjeciti optimist




Poruka: 7603
Location: ja nisam odavle

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ako se složite da se ovaj novac od prethodne akcije prebaci za UM-e, javljajte do nedjelje, najdalje ponedjeljka ujutro, jer iako Hairsuz ide u nedjelju, novac æe biti prebaèen do mene. Tako ako se izjasnite za veliko ZA, u šta èvrsto vjerujem, da se novac s paypala samo prebaci na raèun od stopostotne, da se ne podiže.

___________________________________________________________________

    Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

12-20-2007 00:23 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
Edo Edo is a Male
Bad Company




Poruka: 2324
Location: Somewhere in time......

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Pipi Duga Carapa:

    Samo da obavijestim radi uplate:

    S ozirom da je Elvis (UM) u bolnici od subote, te da ne zna za nashu akciju, konto je otvorila nasha chlanica 100%ja, koja Elvisa lichno poznaje i koja che mu predati novac.
    Znachi, vlasnica konta je
    Begic Mensuda (zena), te vas molim da povedete rachuna prilikom uplate.

    Hvala 10.gif
    Hvala i na podrshkama 33.gif



    PS:
    Edo, ja ne vidim zvezice...



Pipi nevide se odma...ali kad otvoris temu vidices da sam prepravio naslov ***_____****

I tema ce biti na vrhu jer je markirana kao VAZNA

___________________________________________________________________

12-20-2007 00:37 Edo is offline Pregledaj poruke od Edo Dodaj Edo u listu prijatelja
Pipi Duga Carapa
SexNepoznat



Poruka: 2170
Location: Ako nisam u Jazzbini, potrazite me u Pecini
pokretac teme Thread Started by Pipi Duga Carapa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

OK
Hvala ti 10.gif

12-20-2007 00:42 Pipi Duga Carapa is offline Pregledaj poruke od Pipi Duga Carapa Dodaj Pipi Duga Carapa u listu prijatelja
taxi taxi is a Male
Liska mjeseca avgusta




Poruka: 18170
Location: M&R

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Carmela:

    Ako se složite da se ovaj novac od prethodne akcije prebaci za UM-e, javljajte do nedjelje, najdalje ponedjeljka ujutro, jer iako Hairsuz ide u nedjelju, novac æe biti prebaèen do mene. Tako ako se izjasnite za veliko ZA, u šta èvrsto vjerujem, da se novac s paypala samo prebaci na raèun od stopostotne, da se ne podiže.


10.gif ZA

___________________________________________________________________

    12-20-2007 00:45 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
    R2-D2 R2-D2 is a Male
    BUKACHAAAAA


    Poruka: 5594
    Location: La La Land

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    O ovome momku Elvisu UM-u sam cuo sve najbolje i stvarno bi bilo dobro kad bi sto vise ljudi moglo izaci u susret sa novcanim prilogom pogotovo svi mi koji smo van Bosne i Hercegovine...
    Pipko ja sam ti poslao PP i odgovori mi molim te sto prije...

    ___________________________________________________________________
    I am sick,demented,perverted,arogant,sarcastic egomaniac and I am a living god ..
    Sha-Shi is my name..and off course,

      I do piss excellence in the morning..

    12-20-2007 00:52 R2-D2 is offline Pregledaj poruke od R2-D2 Dodaj R2-D2 u listu prijatelja
    Hogar Hogar is a Male
    moforaja


    Poruka: 2729
    Location: daleko

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Carmela:

      Ako se složite da se ovaj novac od prethodne akcije prebaci za UM-e, javljajte do nedjelje, najdalje ponedjeljka ujutro, jer iako Hairsuz ide u nedjelju, novac æe biti prebaèen do mene. Tako ako se izjasnite za veliko ZA, u šta èvrsto vjerujem, da se novac s paypala samo prebaci na raèun od stopostotne, da se ne podiže.


    Za, ako se mene pita.

    ___________________________________________________________________
    lose,lose MSP

    12-20-2007 00:54 Hogar is offline Pregledaj poruke od Hogar Dodaj Hogar u listu prijatelja
    R2-D2 R2-D2 is a Male
    BUKACHAAAAA


    Poruka: 5594
    Location: La La Land

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Bilo bi dobro da neko sastavi lijepo pismo i stavi njegovu sliku (jebaji ga bez pitanja)...i nek fino opise sta se desava i sta treba....
    Ljudi dragi toliko bezveznih chain letters kruzi netom...OVAJ BI IMAO SVOJU SVRHU....i moze obici svijet 10 puta u 5 -6 dana...
    sto ga vise ljudi primi...veca je sansa da se vise novca posalje...
    Pa imamo svi po jedno 20-30 nasih ljudi u inboxu sto forumasa sto ne forumasa...
    Ne znam...ali mi ovo zvuci kao dobra ideja (da se uradi nesto vise za ovako kratko vrijeme)...
    Nek mu je dragi Allah na pomoci....

    ___________________________________________________________________
    I am sick,demented,perverted,arogant,sarcastic egomaniac and I am a living god ..
    Sha-Shi is my name..and off course,

      I do piss excellence in the morning..

    12-20-2007 00:58 R2-D2 is offline Pregledaj poruke od R2-D2 Dodaj R2-D2 u listu prijatelja
    Edo Edo is a Male
    Bad Company




    Poruka: 2324
    Location: Somewhere in time......

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Za 10.gif u bilo kojem slucaju

    ___________________________________________________________________

    12-20-2007 01:33 Edo is offline Pregledaj poruke od Edo Dodaj Edo u listu prijatelja
    Kise
    SexNepoznat



    Poruka: 155

    Akcija za UMa Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Obecala sam bila samoj sebi – nikada vise ni na jednom forumu ni rijeci na «humanitarne akcije», ali ovde i na ovoj ne mogu da se ne oglasim....

    UMe tj. (jedan od)administrator na forumu Nesvrstanih je jedna od rijetkih osoba koja je na mene ostavila izrazito upecatljiv utisak. A rijetko kada, neko na mene ostavi prilikom kontakta ili upozavanja tako jak i pozitivan utisak kao sto je to uspio ovaj tek 27o godisnji momak.
    Momak koji je svoje djecastvo proveo u ratnoj, a i mladost evo boreci se sa ovom teskom situacijom u nasoj poratnoj B&H iz koje nikada nije nigdje otisao, a i sami znate kakva je finansijska situacija velike vecine ljudi koji su ovde. Barem o tome vam ne moram pricati/pisati. Utisak je takav – da ima mjesecima nastojim da ga «nagovorim» da bude moj mostarski zet (za moju mladju sestru) sto dovoljno govori o mom misljenju o njemu kao osobi....

    Zao mi je sto mu se sve ovo desava i znam da je suvise ponosan, ali i skroman - te da ce se naljutiti sto je ovo postavljeno na forume/e, ali ja ne mogu da ne podrzim ovu i ovakvu akciju poznavajuci tako divnu i nadasve jednostavnu osobu kao sto je UMe.

    Do ljetos – tacnije kraja juna, on nije uopste znao da je bolestan. Zavrsio je radi slabosti u bolnici u Tuzli i tada je ustanovljeno da mu dolazi do otkazivanja tj. odumiranja bubrega (oba). Vec od tada, neki od nas koji su znali za ovu situaciju poceli su da se raspituju (bez njegovog znanja) kako da mu pomognemo, pa su kontaktirani i poznati mostarski travari, nabavljeni su i ljekovi iz inostranstva koje je preporucio njegov doktor.... Sve sto se moglo uraditi vec tada.

    Nazalost, ja sam imala sve njegove nalaze i sluzbeno misljenje mnogih doktora kod kojih smo provjeravali i potvrdjivali tuzlansku dijagnozu, a koji su rekli da je tacno i glasi ovako kako mi je napisao i jedan forumas u nasoj privatnoj prepisci:

      Subject: RE: Molba....

        http://www.endemic-nephropathy.mef.hr/

      Kreatinin se izbacuje iz organizma mokracom. Kada bubrezi ne rade dobro, kreatinin raste i on je mjera bubrezne funkcije. Tuzla asocira na endemsku nefropatiju, bolest koja i dalje intrigira naucnike sirom svijeta (v. link). Ako se radi o tome, neizlijecivo je i vodi ka dijalizi i/ili presadjivanju bubrega. Bilo sta da je, nema dijagnoze bez biopsije bubrega, a toliko znaju i tuzlanski doktori.


    Da ne duzim.... Vec je bilo i odluceno da ce se izvrsiti sva potrebna i neophodna ispitivanja potrebna da se utvrdi da li bubreg njegove majke odgovara, da bi se izvrsila transplatacija. Majka da daruje svome sinu bubreg. Nazalost to do sada jos nije uradjeno jer je aparat potreban za tu vrstu dijagnoza u kvaru (bolnica Tuzla) i UMova majka bi trebala ici u Osjek da uradi te nalaze, a njihova finansijska situacija bas i nije zavidna.... Pogotovo sto je UMe od prosle sedmice u bolnici, i u momentu dok ja tipkam ovaj post isti je prikljucen po prvi put na hemodijalizu. Kako ce je podnijeti jer su mu nalazi (sadasnji) u kriticnom stanju ne zna se, a za sutra je odmah zakazana i druga, te svaki naredni dan dok mu aBd ne stabilizuju stanje.... A onda se zna sta je slijedece:

    Do kraja svog zivota (ako mu organizam bude mogao podnositi dijalizu, a bubrezi je «prihvatali») ovaj 27o godisnjak je osudjen da tri puta sedmicno (ili svaki drugi dan) ide na hemodijalizu u trajanju svake pojedinacno cca 4h. Vecina nas zna sta je dijaliza i koliki teret ona sa sobom vuce, a covjek/osoba nikada i pored takvog tretmana (od bolnih plocica koje se ugradjuju u rame i redovno se moraju mjenjati, pojave tzv. fistula i sl.) nije zdrav i stanje se u vecini slucajeva pogorsava, da transplatacija ostaje kao jedino i krajnje moguce rjesenje.

    I onda se nama sada nadati da ce majcin bubreg biti odgovarajuci, te da cemo moci omoguciti da se uradi ispitivanje da li je ona povoljan donator za svog sina? Jedina druga osoba koja bi UMu mogla donirati bubreg, je jos samo njegova mladja sestra.... Za mene bi to bila jos veca tragedija ove porodice.
    Zakon koji jos uvijek vrijedi (je na snazi) u B&H je takav da se prihvata doniranje bubrega samo i iskljucivo od najblizih clanova porodice oboljelog, sto znaci – otac, majka, braca i sestre.... UMe ima znaci samo dvije moguce opcije – jer u B&H nema «kupovine» bubrega, vec ako niko od tvojih bliznjih nije povoljan donatror, ne prihvata se zakonski da vam prijatelj ili neko od sire rodbine daruje isti. Mozete «dobiti» samo neki od onih koji su se opredjelili da budu donatori svojih organa bolnicama nakon sto umru ili nesrecno nastradaju, a liste cekanja na takav organ za transplataciju su ogromne i ceka se godinama. U zemljama Evrope i razvijenog dijela Svijeta ove operacije su uzasno skupe.

    Prema prvim imformacijama kojima raspolazem, u slucaju da UMova majka bude odgovarajuci donator transplatacija se moze izvrsiti u Tuzli (koja je cak i «jaca» bolnica od Klinicke Bolnice u Sarajevu) i taj zahvat bi uglavnom (vecim djelom) pokrilo osiguranje.... hmmmm....

    Ovo mi jos uvijek provjerava moj prvi rodjak Tuzlak koji je zaradio penziju u tuzlanskoj bolnici....
    Takodjer on je na sebe preuzeo (na moju molbu) da provjeri sta je sa tim aparatom u Tuzli? i da li postoji (slucajno u nekoj od mnogobrojnih privatnih poliklinika sirom B&H) isti takav aparat da UMova mama ne bi morala ici u Osjek na ispitivanja, jer su to sve dodatni troskovi.
    On ce provjeriti i javiti mi cim prije bude mogao sve relevantne podatke, o mogucnostima (sta, kako i gdje?) kao cijenama kostanja tih ispitivanja potencijalnog donatora neophodnog bubrega za UMa. A isto tako kolika je i cjena (sigurno ima neka tzv. «participacija») koja bi se morala platiti za samu transplataciju koja bi u tom slucaju najvjerovatnije bila radjena u Tuzlanskoj bolnici, jer imaju svu potrebnu opremu i specijaliste za tu vrstu operativnih zahvata.

    O svim podacima koje dobijem od rodjaka Tuzlaka (racunajte da je sutra ipak Bajram, pa onda zaredom i svi ostali praznici) i pribliznim novcanim sredstvima potrebnim za sve ovo, cete biti blagovremeno obavjesteni – odnosno cim i ja saznam sve do u tancine.

    Sve ostalo je na nama sada, a i stvari nase dobre volje i spremnosti da UMu pomognemo koliko smo u mogucnosti. Za sva eventualna pitanja koja imate u vezi ovoga napisanog, mozete mi se slobodno obratiti na PP ili na mail:
      kiseseki@gmail.com
    , ako zelite da provjerite vjerodostojnost nalaza, i da je ovo o cemu se pricam apsolutna istina – dobiti cete sve info kojima i ja raspolazem, da mozete sve i sami provjeriti, ako treba i u tuzlanskoj bolnici u kojoj je UMe trenutno na dijalizi i pod ljekarskom paskom do daljnjeg.

    Takodjer Vas molim da ovu akciju prosirite, ako mozete i zelite - cirkularnim mailovima i privatnim kontaktima na sto siri krug ljudi, rodbine i prijatelja za koje mislite da bi bili voljni pomoci.... Jer svaka pomoc je dobrodosla, a UMu ponajvise sada i nasa moralna podrska i da zna da ima prijatelje oko sebe kojima je veoma, veoma stalo do njega....



    Toliko od mene
    pozdrav svima iz hladnog Mostara
    Kise

    ___________________________________________________________________

      12-20-2007 01:36 Kise is offline Pregledaj poruke od Kise Dodaj Kise u listu prijatelja
      Kise
      SexNepoznat



      Poruka: 155

      Akcija za UMa Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      I da ponovim:


      Racun na koji se moze uplatiti je otvoren na ime UMove prijateljice Begiæ Mensude (Nick 100%ja na Nesvrstanim) i on za pokretanje ove akcije (za)sada a javno na forumima jos nista ne zna, kako je AP u prvom postu ove teme naglasio, a mi u ovoj situaciji dok je na dijalizi i dok ne prodje «prvi krizni period» ne zelimo da ga dodatno uznemiravamo i sekiramo sto smo ovo i ovako «pustili na svjetlo dana i u javnost». Mislili smo da je najbolje da za sada tako ostane, a novac ce mu biti urucen/stavljen ISKLJUCIVO na raspolaganje njemu i majci mu....

      Sve uplate, znaci, mozete znaci izvrsiti na gore navedeni racun koji je otvoren za UMa:

        Begic Mensuda
        Lukavac
        HYPO GROUP ALPE-ADRIA
        MOSTAR,KNEZA BRANIMIRA 2B
        SWIFT: HAABBA22
        CONTO:1237639339
        IBAN:BA393060123763933935

        CORESPODENTNE BANKE:

        1.HYPO ALPE ARDIA BANK AG,KLAGENFURT,SWIFT:HAABAT22 ACC-AUR 9323732;ACC USD 9233813
        2.DEUSCHE BANK AG FRANKFURT/MAIN ,ACC 93599850 SWIFT: DEUTDEFF
        3.WACHOVIA BANK N.A. INT. BRANCH,NEW YORK USA
        SWIFT: PNBPUS3NNYC;ACC-USD 2000193009987,CHIPS ABA-0509,FED ABA:026005092
        4.JP MORGAN CHASE BANK N.A.,NEW YORK USA
        SWIFT:CHASUS33 ACC._USD 400129442


      Zamolila bih vas jos samo da prilikom uplata naglasite na uplatnicama koji Nick (ili ime i prezime) i sa kojeg foruma (ili nevezano za forume) je izvrsio uplatu, da bi se kasnije – radi cistog racuna i duge ljubavi moglo sve javno postaviti.
      O izvrsenim uplatama mozete na ovom forumu putem PPa obavjestiti Carmelu ili mene na PP (ako vam je volja), na mostarskojraji takodjer Ministarku (Carmelu) ili mene (isti Nick – Kiše samo sa kvacicom), a na Nesvrstanim Nickove 100%ja ili Zivcho (a moze i jope Kiše).

      P.S. lijepo bi bilo ako bi se neko na svakom forumu za ove sto su u inostranstvu prijavio da nam «posudi» svoj pay-pal, pa da se ne placaju duple i troduple postarine.
      Sve opcije i vasi prijedlozi su prihvatljivi na ovoj temi nadalje i ubuduce....

      Teme su postavljene na sva tri foruma i na slijedecim linkovima:

      moforaja.com:
        http://www.moforaja.com/thread.php?threadid=20577&sid=&threadview=0&hilight=&hilightuser=&page=1


      mostarskaraja.com:
        http://www.mostarskaraja.com/index.php?page=Thread&threadID=417


      nesvrstani.net/forum/index.php:
        http://nesvrstani.net/forum/index.php?page=Thread&threadID=2180&pageNo=1



      Hvala vam svima unaprijed, na dobroj volji u moje ime i u ime jednog predivnog momka, kojeg bih najradije volila imati za zeta u mene mi.

      Pozdrav jos jednom....
      Kise (s kvacicom)

      Nas UMe

      ___________________________________________________________________

        12-20-2007 01:43 Kise is offline Pregledaj poruke od Kise Dodaj Kise u listu prijatelja
        Sandy Sandy is a Female
        moforaja




        Poruka: 3842
        Location: kod Hita...

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od Carmela:

          Ako se složite da se ovaj novac od prethodne akcije prebaci za UM-e, javljajte do nedjelje, najdalje ponedjeljka ujutro, jer iako Hairsuz ide u nedjelju, novac æe biti prebaèen do mene. Tako ako se izjasnite za veliko ZA, u šta èvrsto vjerujem, da se novac s paypala samo prebaci na raèun od stopostotne, da se ne podiže.



        ZA, naravno 10.gif

        12-20-2007 02:05 Sandy is offline Posalji Email za Sandy Pregledaj poruke od Sandy Dodaj Sandy u listu prijatelja
        Pipi Duga Carapa
        SexNepoznat



        Poruka: 2170
        Location: Ako nisam u Jazzbini, potrazite me u Pecini
        pokretac teme Thread Started by Pipi Duga Carapa

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        S obzirom da me pojedini chlanovii pitaju na koju adresu uplatiti novac putem Western Union-a, obavjeshtavam sve forumashe da je adresa ista, znachi

        Begic Mensuda
        75300 Lukavac
        Bosnia

        12-20-2007 09:19 Pipi Duga Carapa is offline Pregledaj poruke od Pipi Duga Carapa Dodaj Pipi Duga Carapa u listu prijatelja
        Mo_NavijaC Mo_NavijaC is a Male
        Mister 07


        Poruka: 1176
        Location: Jamio kucu u Mahali

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        ZA,naravno

        ___________________________________________________________________
        POBJEDIO SAM ANOREKSIJU...
        19.gif 19.gif

        12-20-2007 10:53 Mo_NavijaC is offline Homepage of Mo_NavijaC Pregledaj poruke od Mo_NavijaC Dodaj Mo_NavijaC u listu prijatelja
        Carmela Carmela is a Female
        vjeciti optimist




        Poruka: 7603
        Location: ja nisam odavle

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Hypo banka kaže da fizièke osobe koje kod njih imaju devizni raèun mogu primati uplate na isti (devizne naravno) putem interneta. Dakle, provjerite kod svojih banaka možete li vi poslati, pa æemo tako izbjeæi zavrzlame s paypalom.

        ___________________________________________________________________

          Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

        12-20-2007 14:55 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
        Pipi Duga Carapa
        SexNepoznat



        Poruka: 2170
        Location: Ako nisam u Jazzbini, potrazite me u Pecini
        pokretac teme Thread Started by Pipi Duga Carapa

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Prenosim vam ovaj post sa Nevrstanih, koji sam po sebi govori koliko je situacija kritichna.
        Svaka pomoch je dobrodosla, bilo da je novchana ili logistichka.
        U koliko neko poznaje medicinsko osoblje nekog vecheg centra, poput Sarajeva, Zagreba, Beograda i mosli da je u moguchnosti poochi da se Elvis smjesti tamo u bolnicu, nek nam se javi, bichemo mu izuzeto zahvalni.


            citat od: Hamsha

          Evo cu ukratko :D radi se o razlichitim informacijama o Tuzlanskoj bolnici

          Citat od Kise:
          *"Prema prvim imformacijama kojima raspolazem, u slucaju da UMova majka bude odgovarajuci donator
          transplatacija se moze izvrsiti u Tuzli (
            koja je cak i "jaca" bolnica od Klinicke Bolnice u Sarajevu
          )"

          *Informacije koje ja imam su: "
            u Tuzli su uradjene samo dvije transplatacije i ni jedna nije uspjela
          "

          Ako je ovo istina onda mi je van svake pameti da se to radi u Tuzli...nadam se da me kontash?

          Ja sam Zivchi bila poslala ime i broj telefona jednog specijaliste u Sarajevu, evo cu i ovdje napisati pa mozda taj tvoj rodjak ili neko drugi, zna nesto vise o tom specijalisti...

          Informacije sam dobila od Metalca prije otprilike mjesec dana, nisam mu tada rekla o kome se radi, izvini drug, nisam mogla ~wink~

          Metalac:
          "Europharm dr Hirosh tel 00387 33 773 020

          to je kilinika i br tel i to je dr Hiros on je zaista najbolji u SA a mozda i u BiH za te stvari"


          Ja samo kontam chovjek zivi u Sarajevu pa sigurno ima informacije iz prve ruke, o "dobrim" i "losim" doktorima jer se to kod nas jako brzo prochuje...

          Moja rahmetli zaova je lezala u Sarajevu i tamo je nekakav dr.Boskovic radio transplataciju...poslije se prichalo svashta, izmedju ostalog i da se bavio trgovinom organa...

          Sta je bio pravi razlog da transplatacija nije uspjela vjerovatno necemo nikada saznati...

          Isto kao sto nikada necemo dobiti odgovor na vjechno pitanje "da li bi josh uvijek bila ziva da smo tada imali pare da je posaljemo u Zagreb ili Ljubljanu na transplataciju, kao sto smo imali zelju?"

          U svakom sluchaju ja mislim da je bitno da se skupi sto vise informacija, da se provjere sve moguce alternative pa neka onda UM i njegova majka odluche.

          Do nas je da se ukljuchimo i da pomognemo koliko god mozemo, svako na svoj nachin i po svojim mogucnostima 10.gif

        broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Pipi Duga Carapa dana 12-20-2007 u 15:04.

        12-20-2007 15:03 Pipi Duga Carapa is offline Pregledaj poruke od Pipi Duga Carapa Dodaj Pipi Duga Carapa u listu prijatelja
        TigricaX TigricaX is a Female
        zvrk hanuma




        Poruka: 6105
        Location: Nesvrstana

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Koschela sa mostarskeraje.com nam je ustupio svoj paypal account. 10.gif

            citat od Koscela:
          Narode,
          dobih upravo SMS od osobe sa foruma, pita dali moze moj PayPal. Naravno da moze, zato je i otvoren i tome ce i sluziti.
          PayPal adresa ima vec negdje, evo da potvrdim
            koscela@amnet.net.au

          E sada, veoma sam zauzet, novi posao, nova firma, novi program, praznici ...od nedelje cu biti odsutan 4-5 dana, i da ne duzim josh cu samo podvuci da su praznici i da teba imati na umu da ni banke ne rade. Opet da kazem, mi ne mozemo promijeniti svijet, ali ....hmmmm...mozda i mozemo ako bar pokushamo.


          Evo, prva uplata vec stigla:

          anonimni $50

          pozdrav

          PS moze li neko copy-paste na stale forume...zurim u krevet da se ne onesvjestim


        Hvala svima na podrsci i pomoci. 10.gif

        ___________________________________________________________________
        "Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge
        i nema ljepših snova od onih što ih raða bol."

        broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane TigricaX dana 12-20-2007 u 19:10.

        12-20-2007 19:08 TigricaX is offline Pregledaj poruke od TigricaX Dodaj TigricaX u listu prijatelja
        _RED_ARMY_ZALIK_ _RED_ARMY_ZALIK_ is a Male
        raja




        Poruka: 1665
        Location: Na zidicu... ispod borova...

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od Sandy:

              citat od Carmela:

            Ako se složite da se ovaj novac od prethodne akcije prebaci za UM-e, javljajte do nedjelje, najdalje ponedjeljka ujutro, jer iako Hairsuz ide u nedjelju, novac æe biti prebaèen do mene. Tako ako se izjasnite za veliko ZA, u šta èvrsto vjerujem, da se novac s paypala samo prebaci na raèun od stopostotne, da se ne podiže.



          ZA, naravno 10.gif

        ZA

        ___________________________________________________________________



          broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane HAHAHAHAHA dana 08-03-2010 u 21:06

          12-20-2007 20:58 _RED_ARMY_ZALIK_ is offline Posalji email za _RED_ARMY_ZALIK_ Homepage of _RED_ARMY_ZALIK_ Pregledaj poruke od _RED_ARMY_ZALIK_ Dodaj _RED_ARMY_ZALIK_ u listu prijatelja
          putnik putnik is a Male
          brato




          Poruka: 529
          Location: mostar

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Ako clanovi mostarskog tima imaju pravo glasa ja sam ZA

          ___________________________________________________________________
          "Rijeci su isto ko gomile ljudi, nije nuzno znati sve, odaberi za sebe samo one prave..."

          Branimir J. Stulic, 2:30

          12-20-2007 21:47 putnik is offline Pregledaj poruke od putnik Dodaj putnik u listu prijatelja
          Stranica (8): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
          Postavi novu temu Odgovori
          Go to:
          preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com