Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » RAZNO » SVAŠTARA » LoPovLuk » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (2): « prethodna 1 [2] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Senad Hadzifejzovic Senad Hadzifejzovic is a Male
rezimski novinar




Poruka: 3241
Location: Iza

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Za i njemu 14.gif
13.gif 13.gif 35.gif

___________________________________________________________________
Volim, fudbal, kosarku, tenis, .... al' od svega najvise volim sport.

01-18-2008 17:00 Senad Hadzifejzovic is offline Pregledaj poruke od Senad Hadzifejzovic Dodaj Senad Hadzifejzovic u listu prijatelja
gabi gabi is a Female
bice nesto od mene




Poruka: 399

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

13.gif 13.gif 13.gif

evo za moju rodicu 33.gif , i no sekiriki bit ce ratkapa.

___________________________________________________________________

    01-18-2008 17:01 gabi is offline Pregledaj poruke od gabi Dodaj gabi u listu prijatelja
    GARAVUSA GARAVUSA is a Female
    Misiica ljeta 07




    Poruka: 8664
    Location: Holland
    pokretac teme Thread Started by GARAVUSA

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Senad Hadzifejzovic:

      Za i njemu 14.gif
      13.gif 13.gif 35.gif




    kad me vuce za jezik , mozda mi je on i djizno radkape 29.gif


    Gabi love you 33.gif

    ___________________________________________________________________

      NIJE LAKO BITI JA ! ! !

    01-18-2008 17:06 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
    Baltazar Baltazar is a Male
    samo sto nisam




    Poruka: 1255

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Vidi mog bisera Garava04.gif,a Ima veze i sa kradjom. 04.gif 04.gif 04.gif

    Desilo se prije 3god u Avgustu 05.gif
    Parkiro se ja u centru nabrzakis da nesto pokupim i ostavim auto da radi 04.gif Kontam 29.gif nabrzinu cu ja to obavit.Taman uso u radnju i kroz izlog od radne vidim kako mi auto ooodeee 13.gif 13.gif Izletim iz radnje ko mahnit i zanjim. Kako je guzva bila stignem ga na semaforu koji nije bio daleko od radnje.Pridjem autu,a camuga se vec raskomotio,zika do daske,spusteni prozori i coolira 05.gif Izvadim ga iz auta i na sred ulice ga otresem ko kesu,mlatim li ga,mlatim 05.gif Gledaju oni ljudi sta se desava 14.gif ,kad eto policije sa svih strana i uhapse mene i camca(crnca) 05.gif 04.gif
    Doveli nas u stanicu i standardno,Sta je bilo?????bla-blaaaa 04.gif Ja im ispricam,sve kako jeste, kao OK 10.gif sve udure,sacemo mi to zavrsit.Medjutim dodje camugin advokat kojeg je on vec prije zovno. Optuzise mene za nanosenje teskih tijelesnih povreda 04.gif Odemo mi na sud i kod sudije ista stvar.Ispricam sta je bilo,ali jok 21.gif Ja kriv i gotovo.Njegov advokat je vec sastavio pricu navodno da je on bio nadrogiran,pijan i nije znao sta radi.Masirali me 3 sata na sudu 04.gif i na kraju pita sudia.Imam li Ja sta da kazem u svoju odbranu??? 23.gif
    Ja,kazem:"Kad nije znao sta radi,zasto nije sijeo u obliznji kontejner,a ne u moj BMW" 08.gif Gleda me onaj sudija blijedom,kaaaad se poce smijat 13.gif 13.gif ,ko mahnit.Lupi onim cekicem po stolu,camugi 6 mijeseci zatvor i godinu uslovnog,a Muci uslovno godinu dana i Community service 6 mijeseci 05.gif 13.gif 13.gif Kontam,haj uslovno i nekako.Zima ide i onako nema nista poslije 12 nocu,al ko ce cistit lisce,snjijeg po parkovima 30.gif i jos ako me neko vidi DRAMA!! 30.gif 13.gif 13.gif 13.gifDobijem savijet od jednog starog Raubera,sta da uradim 10.gif Odem ti ja kod Popa u crkvu i ispricam mu sta je bilo,a Pop legenda gleda u mene dobrih 5min i kaze"Plati prilog u crkvu i ja cu poslat pismo na sud da si cistio lisce,snjijeg oko crkve 6 mijeseci"Posto je i crkva dio komuniti ustanova 04.gif Reko" Pope pa zar nije grijeh lagati" 05.gif Grijeh je ono sto si ti uradio jadnom camugi i ovo sto mene tijeras da radim za tebe". 08.gif Rece pop i poprska me vodicom sa stola 05.gif
    Eto ti,pa vi samo probajte sacuvat imovinu na Balkanski nacin 04.gif
    PS.Hebajite se moram ici,auto mi stoji upaljen u dvoristu 05.gif 13.gif 13.gif

    ___________________________________________________________________
    Jaaa,moja ti sto se ispricasmo 04.gif

    01-18-2008 18:14 Baltazar is offline Posalji Email za Baltazar Pregledaj poruke od Baltazar Dodaj Baltazar u listu prijatelja
    Senad Hadzifejzovic Senad Hadzifejzovic is a Male
    rezimski novinar




    Poruka: 3241
    Location: Iza

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    13.gif 13.gif

    ___________________________________________________________________
    Volim, fudbal, kosarku, tenis, .... al' od svega najvise volim sport.

    01-18-2008 18:17 Senad Hadzifejzovic is offline Pregledaj poruke od Senad Hadzifejzovic Dodaj Senad Hadzifejzovic u listu prijatelja
    bago bago is a Male
    moforaja




    Poruka: 3303
    Location: Suteren

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Pa nisi mu završio prièu...
    Trebo si popu reæ' da si moro bježat radi vjere...
    I da ti to sad predstavlja problem... 01.gif

    ___________________________________________________________________
    665 - Skoro zao

    01-18-2008 18:22 bago is offline Pregledaj poruke od bago Dodaj bago u listu prijatelja
    rimda rimda is a Male
    raja




    Poruka: 1827
    Location: BULEVAR

    RE: LoPovLuk Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    [quote]

      citat od GARAVUSA:

    GGGggggggggggRRRrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr


    danas posla kod majke i idem prema autu kad imam sta vidit , ukrali mi prednje radkape , e grom im oci izbio sta ce im samo predje radkape 21.gif 21.gif 21.gif 21.gif , sad ja opet moram kupiti 4 radi te 2. i ovo je vec 2-3 put da mi kradu 21.gif 21.gif 21.gif GUBARIiii



    Deder kad su vas lopovi zadnji put obisli 29.gif[/quo

    Kupi aluminijske felge pa ce te se okanit .... malo im je teze citav tocak klepit ... 11.gif

    ___________________________________________________________________
    38.gif Admir Stupac 38.gif

    01-18-2008 18:25 rimda is offline Posalji email za rimda Pregledaj poruke od rimda Dodaj rimda u listu prijatelja
    Kutljaca Kutljaca is a Female
    Kuharica ipo




    Poruka: 6617
    Location: V.I.P

    RE: LoPovLuk Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Garo u mene mi moj ti Alen salje ove felgice tebi

    ___________________________________________________________________
    simply the best

    01-18-2008 18:40 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
    Senad Hadzifejzovic Senad Hadzifejzovic is a Male
    rezimski novinar




    Poruka: 3241
    Location: Iza

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Vece felne od auta 13.gif

    ___________________________________________________________________
    Volim, fudbal, kosarku, tenis, .... al' od svega najvise volim sport.

    01-18-2008 18:43 Senad Hadzifejzovic is offline Pregledaj poruke od Senad Hadzifejzovic Dodaj Senad Hadzifejzovic u listu prijatelja
    Baltazar Baltazar is a Male
    samo sto nisam




    Poruka: 1255

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Jaooooooooooooo recenice mi u tebe moa,moa 04.gif 04.gif 04.gif

    ___________________________________________________________________
    Jaaa,moja ti sto se ispricasmo 04.gif

    01-18-2008 18:44 Baltazar is offline Posalji Email za Baltazar Pregledaj poruke od Baltazar Dodaj Baltazar u listu prijatelja
    R2-D2 R2-D2 is a Male
    BUKACHAAAAA


    Poruka: 5594
    Location: La La Land

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    A bjeri Mucha sto me nasmija sabahile.....o'sebi se zabaviJo.....

    NEgo meschini da si ti na tom bemveju imo one they spininn nigga (feluge) ne felge 13.gif 13.gif i da ti je mrchavi targetiro avuto zbog radi toga....
    Sam si reko da se odma udomachijo....i da je puscho muziku...momachki...sto ce rech da si imo u bemvejum i avudijo sistem mochan( o basovima u gepeku necu da te pitam)...
    Nego savjet....
    Drugi put neg ti garo slucajno u frci pane pod tochkove drugog avuta....
    Eh da.....bola pa ni u garazi se avuto ne ostavlja da radi a ne u centru grada.....TGrebo si mu josh i gift card ostavit na volanu....
    10.gif 10.gif

    ___________________________________________________________________
    I am sick,demented,perverted,arogant,sarcastic egomaniac and I am a living god ..
    Sha-Shi is my name..and off course,

      I do piss excellence in the morning..

    01-18-2008 18:45 R2-D2 is offline Pregledaj poruke od R2-D2 Dodaj R2-D2 u listu prijatelja
    GARAVUSA GARAVUSA is a Female
    Misiica ljeta 07




    Poruka: 8664
    Location: Holland
    pokretac teme Thread Started by GARAVUSA

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    skupe felge , nije vrijedno mog clia u raspadu 28.gif


    zato mi i nije jasno sto meni kradu radkape kad imam najslabije auto na parkingu 29.gif


    Mujo super prica 02.gif 10.gif

    ___________________________________________________________________

      NIJE LAKO BITI JA ! ! !

    01-18-2008 18:47 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
    Baltazar Baltazar is a Male
    samo sto nisam




    Poruka: 1255

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Bola Robi Downtown,ko ce parking placat 20$,a da si ga samo vidio kako je Cooliro 04.gif 04.gif Reko bi co'ek snimaju filmove.
    PS.mozda bi bolje proso da sam imo ratkape ko Gara 35.gif 13.gif

    ___________________________________________________________________
    Jaaa,moja ti sto se ispricasmo 04.gif

    01-18-2008 18:50 Baltazar is offline Posalji Email za Baltazar Pregledaj poruke od Baltazar Dodaj Baltazar u listu prijatelja
    Baltazar Baltazar is a Male
    samo sto nisam




    Poruka: 1255

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Zaboravi ti rec moj Robi 04.gif 04.gif Nije Bemveju 04.gif Vego"Bemar" 35.gif 13.gif

    ___________________________________________________________________
    Jaaa,moja ti sto se ispricasmo 04.gif

    01-18-2008 18:52 Baltazar is offline Posalji Email za Baltazar Pregledaj poruke od Baltazar Dodaj Baltazar u listu prijatelja
    R2-D2 R2-D2 is a Male
    BUKACHAAAAA


    Poruka: 5594
    Location: La La Land

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Gara,da ta kradja tvojih radapica nije bila mozda GANG INITIATION ACT....da se nije kakva 'olandska street gang bacila u zesci kriminal pa su sa kradje bicikala okrenuli po radkapicama.....

    Mucha....jel mrki vec naso neku crnachku stanicu i memoriso je u radijon ???
    Nema sta brzi su.....al je izgleda na tvrd orah polomijo zube.....i na kraju popushio grand theft avuto.....
    Sada ce u zatvoru da dobije prekvalifikacije i da izadje posllje godine i po' josh spremniji...

    ___________________________________________________________________
    I am sick,demented,perverted,arogant,sarcastic egomaniac and I am a living god ..
    Sha-Shi is my name..and off course,

      I do piss excellence in the morning..

    01-18-2008 18:54 R2-D2 is offline Pregledaj poruke od R2-D2 Dodaj R2-D2 u listu prijatelja
    Princ-s-Neretve Princ-s-Neretve is a Male
    Licnost godine '05




    Poruka: 9968
    Location: Eo me tu sam !!

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    trebo si onda uzet spinners moj Mujaga 21.gif da mores salatu krizat sa njima 13.gif

    A cudna Popa 04.gif 10.gif

    Gara stavi kameru drugi put 10.gif sitnica 10.gif

    ___________________________________________________________________


      Kompleks je ko qrac kad se digne jebaji ga 19.gif
        13.gif

        01-18-2008 18:54 Princ-s-Neretve is offline Posalji Email za Princ-s-Neretve Pregledaj poruke od Princ-s-Neretve Dodaj Princ-s-Neretve u listu prijatelja
        Baltazar Baltazar is a Male
        samo sto nisam




        Poruka: 1255

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od R2-D2:

          Gara,da ta kradja tvojih radapica nije bila mozda GANG INITIATION ACT....da se nije kakva 'olandska street gang bacila u zesci kriminal pa su sa kradje bicikala okrenuli po radkapicama.....

          Mucha....jel mrki vec naso neku crnachku stanicu i memoriso je u radijon ???
          Nema sta brzi su.....al je izgleda na tvrd orah polomijo zube.....i na kraju popushio grand theft avuto.....
          Sada ce u zatvoru da dobije prekvalifikacije i da izadje posllje godine i po' josh spremniji...

        Brate,sreca pa bi guzva,a semafor blizu 04.gif inace bi zavrsio nedje u dijelovima garant.Najvise sam trco za aVtom sto insurans nece da plati stetu ako nadju kljuc u aVtu 04.gif ,a i pomalo zbog RIMSA 05.gif 35.gif 13.gif

        ___________________________________________________________________
        Jaaa,moja ti sto se ispricasmo 04.gif

        01-18-2008 18:58 Baltazar is offline Posalji Email za Baltazar Pregledaj poruke od Baltazar Dodaj Baltazar u listu prijatelja
        pasha pasha is a Male
        Super Moderator




        Poruka: 9503
        Location: uh jebo te

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Muca obnesel ti oko glave kad si popu placo sevap je sevap
        platio si sadaku jos vitre 13.gif

        ___________________________________________________________________

          neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
        Oscar Wilde

        01-18-2008 19:07 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
        pasha pasha is a Male
        Super Moderator




        Poruka: 9503
        Location: uh jebo te

        RE: LoPovLuk Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od GARAVUSA:

          GGGggggggggggRRRrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr


          danas posla kod majke i idem prema autu kad imam sta vidit , ukrali mi prednje radkape , e grom im oci izbio sta ce im samo predje radkape 21.gif 21.gif 21.gif 21.gif , sad ja opet moram kupiti 4 radi te 2. i ovo je vec 2-3 put da mi kradu 21.gif 21.gif 21.gif GUBARIiii



          Deder kad su vas lopovi zadnji put obisli 29.gif


        e vako ratkape su ti lose garant i iz iskustva znam da je tip skno dvije i ceka da kupii nove zna da su 4 u paketu kad kupujes
        tip prati pomno kada ces nove da nabacis
        nego savjet kada kupi te nove a ti stavi
        one dvije stare ne bacaj jer kad ti skine 4 nove ostavit ce ti one dvije stare
        a ti svoje dvije izvadi iz gepeka i postavi sve 4 i eto imas opet svoje ratkape
        e i jesi zakukala ko da su ti citavo auto odneli
        sta da je ko muci crncuga sjeo za volan
        13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif



        nije meni niko auto klepio ili nesto slicno ali sam ja bio u devru 19.gif
        naumili mi u Neum a corbe malo
        bidone i u pohode 19.gif
        taman mi natocili dva kad se neko zadera sa druge strane euta "sta to radite majku...!"
        udarimo mi nogu ali bidone ne puscamo treba za neum a koke cekaju 13.gif
        sreca pa mladosti na pretek i pobjegnemo mi coeku onako stariji 13.gif 13.gif 13.gif
        nisam ti ga ja vise nikad vise u benzin iso 19.gif
        jesmo ko djeca skidali antene i brisace 19.gif
        a mozel ovdje kad smo isli u sipke 19.gif

        ___________________________________________________________________

          neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
        Oscar Wilde

        01-18-2008 19:17 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
        Stranica (2): « prethodna 1 [2] nove poruke | aktuelne teme | forum
        Postavi novu temu Odgovori
        Go to:
        preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com