Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » ŽENSKI KUTAK » Kozemeticko-sminkerske Prevare » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (12): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Kutljaca Kutljaca is a Female
Kuharica ipo




Poruka: 6617
Location: V.I.P

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

yes ona njihova stara

p.s ta znas da beograd kaska za nama 13.gif

___________________________________________________________________
simply the best

02-14-2008 17:47 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
glumica glumica is a Female
Trn u oku


Poruka: 4415
pokretac teme Thread Started by glumica

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Sandy:

    je li ovo maybelline


    http://www.maybelline.co.uk/includes/l29l30l31l204l205_main.jpg



jes...ona najstarija...

koja nije ni bila u mostaru 02.gif

02-14-2008 17:47 glumica is offline Posalji Email za glumica Pregledaj poruke od glumica Dodaj glumica u listu prijatelja
Sandy Sandy is a Female
moforaja




Poruka: 3842
Location: kod Hita...

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

taman se spremam do prodavnice sad cu je kupit' 19.gif

nedavno sam uzela jednu od Lancome, nista posebno, nije vrijedna cijene 21.gif

02-14-2008 17:48 Sandy is offline Posalji Email za Sandy Pregledaj poruke od Sandy Dodaj Sandy u listu prijatelja
Sandy Sandy is a Female
moforaja




Poruka: 3842
Location: kod Hita...

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od glumica:

        citat od Sandy:

      je li ovo maybelline


      http://www.maybelline.co.uk/includes/l29l30l31l204l205_main.jpg



    jes...ona najstarija...

    koja nije ni bila u mostaru 02.gif


13.gif 13.gif 13.gif ok hvala

02-14-2008 17:49 Sandy is offline Posalji Email za Sandy Pregledaj poruke od Sandy Dodaj Sandy u listu prijatelja
Kutljaca Kutljaca is a Female
Kuharica ipo




Poruka: 6617
Location: V.I.P

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

13.gif haj i meni uzmi jednu da ne idem sutra 19.gif


ko kaze da nije bila...nisi lece stavila 19.gif

___________________________________________________________________
simply the best

02-14-2008 17:50 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
glumica glumica is a Female
Trn u oku


Poruka: 4415
pokretac teme Thread Started by glumica

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

sto se tice sjenila i pudera, kupujem ''domace'', marke aura .
nista ''firmirano'' (sem krema by clinique)
tita mi je sve isto 13.gif

02-14-2008 17:50 glumica is offline Posalji Email za glumica Pregledaj poruke od glumica Dodaj glumica u listu prijatelja
Kutljaca Kutljaca is a Female
Kuharica ipo




Poruka: 6617
Location: V.I.P

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

aura ovdje samo cigare imaju...nego de naljepi oci da izreklamiras malo 11.gif

___________________________________________________________________
simply the best

02-14-2008 17:52 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
lala lala is a Female
samo sto nisam




Poruka: 1331
Location: dalekoooo

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

sto se tice maski i tih djidja za lice...

nemojte nista kupovati nego vam je najbolje par puta sedmicno uzeti malo meda, mala kasikica soli...izmjesati to i time njezno istrljati lice. zatim isprati vodom. zdravo za kozu!

sto se tice sminke i pudera...vise nekoristim puder vec samo malo concealer, ali lancome i vichy su haos! jest da su skupi, ali vrijede. isto tako mi se svidja od nivea tonirana krema, cak i vise od lancome i vichy. ali je nema kupiti ovdje 29.gif ama nivea je zakon (mislim da je tonirana krema oko 22km, u sarajevu se mogla kupiti u apoteci...traje pravo dugo)

sampon - sve ovisi od kose. meni sva haman kosa poispada kad koristim herbal essences i pocne da se perut stvara. pantene je dobar (barem meni)...

___________________________________________________________________
rad je stvorio covjeka a nerad gospodina :)

02-14-2008 19:10 lala is offline Pregledaj poruke od lala Dodaj lala u listu prijatelja
narona narona is a Female
samo sto nisam




Poruka: 1446
Location: tamo daleko....

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

da li je neko probao Max factor Lipfinity,onaj karmin sto namazes ,pa kad se osusi imas poseban sjaj . Kao mozes jesti ,piti cijeli dan i ne skida se.

E meni ne ostaje cijeli dan ,jeste ono na krajevima ,bezzze.

Ima isto od maybelline ,za mene ista stvar. 29.gif

___________________________________________________________________

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane narona dana 02-14-2008 u 19:20.

    02-14-2008 19:11 narona is offline Pregledaj poruke od narona Dodaj narona u listu prijatelja
    Kutljaca Kutljaca is a Female
    Kuharica ipo




    Poruka: 6617
    Location: V.I.P

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ma gdje ces herbal pokazao se najgorim, dok sam oprala sa njim perut dobila 21.gif nikad vise. Cak sta vise ne koristim ni baby johnsons, jer ocigledno ne odgovara tjemenu odraslog. A narona taj lipfinity je samo dobar marketinski trik, svaki karmin se skine, cuj cijeli dan 29.gif jos ko gricka usne e vala...mora spasti...bolje ti je neku diskretnu olovku za usne i sjaj.
    E sad kako ko nanosi karmin...vizazisti kazu prvo puder nanjeti(u prahu) kako bi se bore(crtice)na usnama popunile...pa preko toga karmin, u sredinu gornje i donje usne malo sjaja(ako hoces da dobijes estetski na volumenu)...
    meni vala najvise odgovara kad me nesto malo pecka...onaj chilli.... 11.gif

    ___________________________________________________________________
    simply the best

    02-14-2008 19:19 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
    Trimusa Trimusa is a Male
    bice nesto od mene




    Poruka: 334
    Location: Cosak-navika iz skole

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ja mislio ovdje sve fine cure,ahaaaaaaaaaa fine ali pod maskom 35.gif 13.gif

    ___________________________________________________________________
    kis_my_ass.gif

    02-14-2008 19:23 Trimusa is offline Pregledaj poruke od Trimusa Dodaj Trimusa u listu prijatelja
    lala lala is a Female
    samo sto nisam




    Poruka: 1331
    Location: dalekoooo

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    neznam imali to dole na nasem trzistu, ali labela u boji poput burts bees. ti lipfinity nista nevaljaju. ofirala sam se neki dan na vjencanju radi lipfinity. nanijela na usne i nisam gledala u ogledalce narednih par sati...ma ostavi uzasan "isprekidan" sjaj na usnama...doduse nije sjaj vec samo boja.. 21.gif

    vazno je dobro usne medom i soli njezno istrljati takodjer...onda ukolnis sve mrtve celise sa usana i naneses neki njezni sjaj i to je to 01.gif

    ___________________________________________________________________
    rad je stvorio covjeka a nerad gospodina :)

    02-14-2008 19:24 lala is offline Pregledaj poruke od lala Dodaj lala u listu prijatelja
    lala lala is a Female
    samo sto nisam




    Poruka: 1331
    Location: dalekoooo

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    sto se tice olovaka za oci....jos nisam nasla da valja! svaka il se razmaze, il me oci peku, il...uvijek nesto

    ___________________________________________________________________
    rad je stvorio covjeka a nerad gospodina :)

    02-14-2008 19:25 lala is offline Pregledaj poruke od lala Dodaj lala u listu prijatelja
    Kutljaca Kutljaca is a Female
    Kuharica ipo




    Poruka: 6617
    Location: V.I.P

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Eto te ko moj brat, kaze sve zafasadirano puderima(cure) 13.gif i jes u pravu...za 90 posto...
    nego narona imala sam taj mejbilin, al kod mene je bilo sa jedne to bijelo sto se prije karmina nanese na usta, pa sa druge kao karimn. Ne valja.
    Meni se svidilo sto je sestra dobila iz USA, mala kockica, tu imas sve od sjena, pudera, rumenila, a stane u tasnicu i ne vidi se. I sve je super. Nema kicha. Mada je i skupo...

    ___________________________________________________________________
    simply the best

    02-14-2008 19:26 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
    narona narona is a Female
    samo sto nisam




    Poruka: 1446
    Location: tamo daleko....

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Trimusa:

      Ja mislio ovdje sve fine cure,ahaaaaaaaaaa fine ali pod maskom 35.gif 13.gif



    moras malo istaknuti ono sto je vec lijepo 35.gif 13.gif

    ___________________________________________________________________

      02-14-2008 19:26 narona is offline Pregledaj poruke od narona Dodaj narona u listu prijatelja
      Kutljaca Kutljaca is a Female
      Kuharica ipo




      Poruka: 6617
      Location: V.I.P

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      moja lala i ja sam probala sa soli i medom pa budu ko da me bumbrar izujedo 21.gif
      to uradi noc prije, bolje ti je 13.gif

      ___________________________________________________________________
      simply the best

      02-14-2008 19:27 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
      Kutljaca Kutljaca is a Female
      Kuharica ipo




      Poruka: 6617
      Location: V.I.P

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      lala imas dobrih lorealovih kreona-olovaka za oci. I ja uvijek to koristim. A ako ti suze uvijek nije do olovke, do ociju ti je, mozda si preosjetljiva, probaj svako drugu noc mazati chronompenicolom mascu. Smanjuje crvenilo..meni ljeti budu kad ronim pomogne. A i kamilica smiruje.

      ___________________________________________________________________
      simply the best

      02-14-2008 19:29 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
      R2-D2 R2-D2 is a Male
      BUKACHAAAAA


      Poruka: 5594
      Location: La La Land

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      kuku...jes' teshko ispravit greshke prirode
      13.gif 13.gif
      Nije vam lahko...

      ___________________________________________________________________
      I am sick,demented,perverted,arogant,sarcastic egomaniac and I am a living god ..
      Sha-Shi is my name..and off course,

        I do piss excellence in the morning..

      02-14-2008 19:29 R2-D2 is offline Pregledaj poruke od R2-D2 Dodaj R2-D2 u listu prijatelja
      Kutljaca Kutljaca is a Female
      Kuharica ipo




      Poruka: 6617
      Location: V.I.P

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      a sto se pudera tice tu treba biti najizbirljiviji...
      ja ne smijem nikakav..samo malo rumenila

      ___________________________________________________________________
      simply the best

      02-14-2008 19:30 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
      narona narona is a Female
      samo sto nisam




      Poruka: 1446
      Location: tamo daleko....

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od lala:

        sto se tice olovaka za oci....jos nisam nasla da valja! svaka il se razmaze, il me oci peku, il...uvijek nesto


      mozemo mi u nedogled hahahhahahaha

      znas ja sam kupila jednu olovku za oci ,porilicno sam zadovoljna, meka je za mazati i pise da se ne kecka 02.gif ali mrvicu ipak jeste,ali je ipak preporucujem ,marka Bourjois 01.gif

      opet cu je kupiti 10.gif

      ___________________________________________________________________

        broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane narona dana 02-16-2008 u 18:12.

        02-14-2008 19:32 narona is offline Pregledaj poruke od narona Dodaj narona u listu prijatelja
        Stranica (12): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
        Postavi novu temu Odgovori
        Go to:
        preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com