Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » KULTURA » Sonja Savi » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (3): « prethodna 1 [2] 3 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Santicka Santicka is a Female
avenija kruzno




Poruka: 115
Location: Ulica lipa ...

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Pokoj joj dusi 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif

___________________________________________________________________

    09-24-2008 23:15 Santicka is offline Pregledaj poruke od Santicka Dodaj Santicka u listu prijatelja
    Hogar Hogar is a Male
    moforaja


    Poruka: 2729
    Location: daleko

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    A lesinari su se odmah skupili da prevrcu po privatnom zivotu 08.gif , koja se sve bagra naziva novinarima.

    Beogradska štampa je u sredu pokazala kakvim rasadnikom talenata raspolaže, ali i kakvim stavom prema životu i osobi koja nije imala dlaku na jeziku, a koja je zadužila mnoge od nas. Smrt Sonje Saviæ mnogi mediji su iskoristili za dodatno podilaženje niskim strastima èitalaca koji, je li, „to i baš tako žele da èuju i vide”.Piše: Dejan Kožul

    Igor Mandiæ za sebe, a i za sve one koji se bave pisanjem, bilo to u novinama, na blogovima, internet portalima, za one koji pišu romane, pesme... kaže da su pisci. Ne književnici, novinari, pesnici.... veæ pisci, dobri ili loši.

    Beogradska štampa je u sredu pokazala kakvim rasadnikom talenata raspolaže, ali i kakvim stavom prema životu i osobi koja nije imala dlaku na jeziku, a koja je zadužila mnoge od nas. Smrt Sonje Saviæ mnogi mediji su iskoristili za dodatno podilaženje niskim strastima èitalaca koji, je li, „to i baš tako žele da èuju i vide”.

    U gomili nezvaniènih i informacija datih od neimenovanih izvora i komšija, gotovo do detalja se opisuje stan u kojem je Sonja Saviæ provela poslednje trenutke svog života sa „bliskim prijateljem” (Veèernje novosti), „deèkom” (Press). Novinari istraživaèi su saznali od komšija da je stan bio pretrpan špricevima, da je rasprodat sav nameštaj, kao i da je Sonja uvek bila bleda i da nije èesto dolazila u svoj stan.

    Nema potrebe zalaziti previše u samu dubinu tekstova. Dovoljno je pogledati naslove: „Sonja Saviæ preminula od prekomerne doze heroina” (Alo), „Sonja se predozirala” (Gazeta), „Sonju ubila droga” (Veèernje novosti)... Nije bilo potrebno oèekivati prekomerno patetisanje, iako su u tu fazu gotovo svi mediji ušli veæ sledeæi dan, što se može i razumeti, ali moglo se barem sa malo više poštovanja odnositi prema nesreænoj smrti Sonje Saviæ.

    Saèekati zvanièno saopštenje o uzrocima smrti bilo bi dovoljno, ali raja traži veselo, krv, skandal, a najbolje ako se sve to utrpa u isti koš sa drogom. Još ako bi se dolilo malo sekti u taj koš, dobila bi se tema na kojoj bi se dalo jahati danima. Zato se valja zaèuditi na nemaštovitosti urednika spomenutih medija, a što se novinara tièe dovoljno je citirati poslednje reèenice iz Veèernjih novosti, autora N. M. Nedeljkoviæ i D. S. Miniæ, koji su govorili o Sonjinoj nostalgiji za osamdestima: „Mnogi iz tog društva doživeli su istu sudbinu kao i Sonja. Ubila ih je droga!”.

    ___________________________________________________________________
    lose,lose MSP

    09-25-2008 15:33 Hogar is offline Pregledaj poruke od Hogar Dodaj Hogar u listu prijatelja
    Carmela Carmela is a Female
    vjeciti optimist




    Poruka: 7603
    Location: ja nisam odavle
    pokretac teme Thread Started by Carmela

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ako i jeste umrla od heroina, nije ni prva, a bome neæe biti ni posljednja.
    Pokojna Sonja je bila jedna velika umjetnica i to svi trebaju imati na umu 33.gif

    ___________________________________________________________________

      Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

    09-25-2008 15:42 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
    slobiani
    SexNepoznat



    Poruka: 581
    Location: mlijecni put

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Hogar:

      A lesinari su se odmah skupili da prevrcu po privatnom zivotu 08.gif , koja se sve bagra naziva novinarima.

      Beogradska štampa je u sredu pokazala kakvim rasadnikom talenata raspolaže, ali i kakvim stavom prema životu i osobi koja nije imala dlaku na jeziku, a koja je zadužila mnoge od nas. Smrt Sonje Saviæ mnogi mediji su iskoristili za dodatno podilaženje niskim strastima èitalaca koji, je li, „to i baš tako žele da èuju i vide”.Piše: Dejan Kožul

      Igor Mandiæ za sebe, a i za sve one koji se bave pisanjem, bilo to u novinama, na blogovima, internet portalima, za one koji pišu romane, pesme... kaže da su pisci. Ne književnici, novinari, pesnici.... veæ pisci, dobri ili loši.

      Beogradska štampa je u sredu pokazala kakvim rasadnikom talenata raspolaže, ali i kakvim stavom prema životu i osobi koja nije imala dlaku na jeziku, a koja je zadužila mnoge od nas. Smrt Sonje Saviæ mnogi mediji su iskoristili za dodatno podilaženje niskim strastima èitalaca koji, je li, „to i baš tako žele da èuju i vide”.

      U gomili nezvaniènih i informacija datih od neimenovanih izvora i komšija, gotovo do detalja se opisuje stan u kojem je Sonja Saviæ provela poslednje trenutke svog života sa „bliskim prijateljem” (Veèernje novosti), „deèkom” (Press). Novinari istraživaèi su saznali od komšija da je stan bio pretrpan špricevima, da je rasprodat sav nameštaj, kao i da je Sonja uvek bila bleda i da nije èesto dolazila u svoj stan.

      Nema potrebe zalaziti previše u samu dubinu tekstova. Dovoljno je pogledati naslove: „Sonja Saviæ preminula od prekomerne doze heroina” (Alo), „Sonja se predozirala” (Gazeta), „Sonju ubila droga” (Veèernje novosti)... Nije bilo potrebno oèekivati prekomerno patetisanje, iako su u tu fazu gotovo svi mediji ušli veæ sledeæi dan, što se može i razumeti, ali moglo se barem sa malo više poštovanja odnositi prema nesreænoj smrti Sonje Saviæ.

      Saèekati zvanièno saopštenje o uzrocima smrti bilo bi dovoljno, ali raja traži veselo, krv, skandal, a najbolje ako se sve to utrpa u isti koš sa drogom. Još ako bi se dolilo malo sekti u taj koš, dobila bi se tema na kojoj bi se dalo jahati danima. Zato se valja zaèuditi na nemaštovitosti urednika spomenutih medija, a što se novinara tièe dovoljno je citirati poslednje reèenice iz Veèernjih novosti, autora N. M. Nedeljkoviæ i D. S. Miniæ, koji su govorili o Sonjinoj nostalgiji za osamdestima: „Mnogi iz tog društva doživeli su istu sudbinu kao i Sonja. Ubila ih je droga!”.

    ihhhh......
    neki dan sam bas se uzrujao oko pomenute knjige o magi iz ekv,sto zbog izuzetnog postovanja prema bendu,sto zbog toga sto imam jednu dobru poznanicu koja joj je prva rodica tj sestra od strica....
    sta reci ne treba slaviti neciji kraj nego slaviti neciji trag...
    i takvim senzacionalistickim natpisima najbolje je ne pridavati znacaj....
    mislim,sta reci za novinare koji se prizivaju na sta su komsije rekli...
    a eno slobodan sijan ima puno ljepse i pravednije rijeci...ako potrazis nacices ih... 33.gif

    ___________________________________________________________________
    play listen your mind and try to be brave
    hey ready or not i am coming on your way

    http://myspace.com/monolitband

    09-25-2008 15:55 slobiani is offline Pregledaj poruke od slobiani Dodaj slobiani u listu prijatelja
    Hogar Hogar is a Male
    moforaja


    Poruka: 2729
    Location: daleko

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Super je to receno slobiani, koliko je malogradjanskih, licemjernih spodoba prodefilovalo a koje nisu ostavile nikakav trag, ili im se trag zatro nakon 3 mjeseca.

    ___________________________________________________________________
    lose,lose MSP

    09-25-2008 16:01 Hogar is offline Pregledaj poruke od Hogar Dodaj Hogar u listu prijatelja
    zappa zappa is a Male
    brato




    Poruka: 538
    Location: evropska unija

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    sjeca li se neko da li je Sonja glumila u filmu "Pejzazi u magli"...hvala

    ___________________________________________________________________
    arguing over the internet is like a participating at the Special Olympics.Even if you win ... you are still retarded

    09-25-2008 16:09 zappa is offline Posalji email za zappa Pregledaj poruke od zappa Dodaj zappa u listu prijatelja
    slobiani
    SexNepoznat



    Poruka: 581
    Location: mlijecni put

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od zappa:

      sjeca li se neko da li je Sonja glumila u filmu "Pejzazi u magli"...hvala

    je li to o narkomanima?mislim da je glavnu zensku ulogu glumila ana marija petricevic,sonje se ne sjecam u tom filmu....

    ___________________________________________________________________
    play listen your mind and try to be brave
    hey ready or not i am coming on your way

    http://myspace.com/monolitband

    09-25-2008 16:14 slobiani is offline Pregledaj poruke od slobiani Dodaj slobiani u listu prijatelja
    zappa zappa is a Male
    brato




    Poruka: 538
    Location: evropska unija

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od slobiani:

          citat od zappa:

        sjeca li se neko da li je Sonja glumila u filmu "Pejzazi u magli"...hvala

      je li to o narkomanima?mislim da je glavnu zensku ulogu glumila ana marija petricevic,sonje se ne sjecam u tom filmu....

    jeste u pravu si... 10.gif rade serbedzija kao otac u filmu

    ___________________________________________________________________
    arguing over the internet is like a participating at the Special Olympics.Even if you win ... you are still retarded

    09-25-2008 16:16 zappa is offline Posalji email za zappa Pregledaj poruke od zappa Dodaj zappa u listu prijatelja
    slobiani
    SexNepoznat



    Poruka: 581
    Location: mlijecni put

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Suze kolega za srpsku Gretu Garbo
    desk - 25. septembar 2008. u 08.19
    Dan posle šokantne vesti o smrti jedne od najboljih srpskih glumica Sonje Saviæ, njene brojne kolege i prijatelji slažu se u tome da je ta umetnica, izuzetnom pojavom i glasom, kao i beskompromisnim životnim stilom, obeležila srpsku i eks-Ju kinematografiju.

    Pamtiæe je po njenoj inteligenciji i kao fantastiènu glumicu koja je zraèila neverovatnom lepotom i talentom, ali i kao „urbanu, izranavljenu dušu”.

    Glumac Petar Božoviæ kaže za „Blic” da mu je u sredu ujutru stigla poruka na mobilni telefon koja poèinje sa, „umrla nam je...”. „Šta drugo èovek može da uradi u tom trenutku osim da zaplaèe. Otišla nam je glumaèka perla. A to kako se sudbina igra sa nama, to je veæ sasvim druga stvar”, rekao je Božoviæ.

    Mira Banjac se priseæa da je sa Sonjom poslednji put radila na seriji „Vratiæe se rode”, ali da æe joj zauvek u seæanju ostati rad na filmu „Balkanski špijun”. „Seæam se da je Sonja, dok smo spremali taj film, èesto dolazila kod mene da zajedno radimo. Volela je da je iskritikujem, da joj dam zamerku kako bi što bolje uvežbala ulogu. Bila je veoma draga osoba, sa posebnim zahtevima za umetnost, slobodno mogu da kažem da je bila ekstra glumica. Izuzetna osoba, veoma mlada da bi sada umrla. Imala je to neko retko zanimljivo lice za film. Jako mi je žao što je više nema”, kaže Mira Banjac.

    I glumac Branislav Leèiæ slaže se da je Sonja bila izuzetno talentovana osoba, „retko odlièna glumica”. „Moje duboko ubeðenje je da je nju ubila njena velika inteligencija. Ona se, takoreæi, urušila u sopstvenu pamet. Zbog toga mislim da je ona poželela nešto više od svega, od života i posegnula za nekim drugim stvarima. Nas dvoje smo završili glumu kod istog profesora... Izuzetno sam je cenio i poštovao, i kao èoveka i kao odliènu glumicu”, navodi Leèiæ za „Blic”.

    Goran Radakoviæ kaže da je sa Sonjom radio nekoliko filmova i da je svaki rad s njom bilo jedno novo, neverovatno iskustvo. „Ona je bila, da tako kažem, zaèetnica jedne nove glume na koju su se kasnije ugledale mnoge mlaðe glumice. Ovo je zaista jedna velika nesreæa jedne tužne sudbine”.

    Milena Draviæ æe Sonju pamtiti po njenoj inteligenciji i kao fantastiènu glumicu. „Žao mi je što je sebi prekratila put drogom. Sada æe se tek videti sve što je uradila, koliko je bila dobra i talentovana. Mnogo mi je teško zbog njene smrti. Radile smo zajedno, bile smo iz istog kraja... ”.

    Muzièar Vlada Divljan doživeo je vest o smrti Sonje Saviæ kao veliki šok. „Videlo se na njoj da joj stalno nešto fali. Pamtiæu je po lepoti i pameti, ali i vrlo velikoj osetljivosti. Nikako nije uspela da progura ovo naše vreme. Bila je previše senzibilna. Bilo joj je jako teško. Teško se mirila s nepravdama i bahatošæu, kao i s èinjenicom ko vlada ovom zemljom. Nije izgledala baš dobro u zadnje vreme i znao sam da se tako nešto može dogoditi. Stvarno mi je žao”.

    Frontmen „Elektriènog orgazma” Srðan Gojkoviæ Gile kaže da su Sonja i on ista generacija. „Isto smo godište i znamo se dugi niz godina. Pamtiæu je kao veliku i talentovanu glumicu. Bila je meðu najboljima iz svoje generacije. Puno smo se družili u prvoj polovini osamdesetih. Nismo toliko saraðivali, koliko smo se družili. Sjajna glumica”.

    Upravnik Ateljea 212 i glumac Svetozar Cvetkoviæ seæa se da je Sonju upoznao kada je bio na drugoj godini fakulteta. „Tada su me zvali iz moje gimnazije da doðem i vidim izvedbu jedne talentovane osobe. Sonja je tada zaista, zraèila neverovatnom lepotom i talentom. Kasnije se nismo intenzivno družili, ali sam imao veliko poštovanje prema svemu što je radila. Bila je veliki radnik sa posebnim pristupom poslu, pa su i rezultati koje je ostavila za sobom zapaženi. Njen odlazak iz naših života je velika tragedija. Tužno je što smo ostali bez svega što je mogla da uradi”, rekao je Cvetkoviæ za „Novosti”.

    Reditelj Slobodan Šijan, koji je sa Sonjom snimao jedan od svojih najboljih filmova, „Davitelj protiv davitelja”, na veoma potresan naèin oprostio se od slavne glumice. „Sonja Saviæ je bila jedinstveno stvorenje naše glume - kombinacija lepote i glamura jedne Grete Garbo sa temperamentom i alternativnim sistemom vrednosti jedne Džulijet Luis”, kaže Šijan za Pres.

    „Mogla je da igra uloge od retardirane nakaze poput zvonara Bogorodièine crkve do uzvišene, patetiène kraljice Kristine. Njena lepota i njen glumaèki dar bili su dopunjeni izvanrednom izražajnošæu pokreta, a njeno prisustvo na sceni ili u kadru isijavalo je nešto primarno biološko, fizièko, gotovo animalno, ukroæeno intelektualnim. Bol od borbe ta dva primarna principa u njenom biæu ocrtavao se na njenom licu i na tom bolu ona je izgradila svoju glumu. Mnogo æe mi nedostajati njena urbana, izranavljena duša, koja kao sluèajno izranja iza nekog beogradskog æoška, usred noæi, obavijena tim u isto vreme krhkim i snažnim telom, i koja, posle brze tirade o beznadežnom stanju ove naše skuèene balkanske civilizacije, ponovo nestaje u mraku, u koji je sada i konaèno otišla”, zakljuèuje reditelj Slobodan Šijan.

    Sonja Saviæ dobila je nadimak „devojka iz grada” posle pojavljivanja u spotu za istoimenu pesmu Miroslava Iliæa, koja je snimljena 1972. godine. U vreme snimanja Sonja je bila izuzetno lepa devojka i ova njena uloga ostala je upamæena i do današnjih dana. Miroslav Iliæ kaže da ga je vest o Sonjinoj smrti šokirala:

    „Šokiran sam i veoma tužan zbog smrti moje drage ´devojke iz grada´. Znali smo se veoma dugo, jer je njena pokojna majka iz istog kraja kao i moja, pa se naše prijateljstvo razvijalo po razlièitim osnovama. Uprkos tom zemljaèko-kolegijalnom uvažavanju i porodiènom prijateljstvu nas dvoje se nismo èuli u proteklih pet godina. Verovatno je do toga došlo zbog njenog naèina života”, rekao je Miroslav Iliæ za Pres.

    Sonja Saviæ preminula je u utorak uveèe svom stanu u Kursulinoj ulici u Beogradu u 47. godini života.

    ___________________________________________________________________
    play listen your mind and try to be brave
    hey ready or not i am coming on your way

    http://myspace.com/monolitband

    09-25-2008 16:31 slobiani is offline Pregledaj poruke od slobiani Dodaj slobiani u listu prijatelja
    Carmela Carmela is a Female
    vjeciti optimist




    Poruka: 7603
    Location: ja nisam odavle
    pokretac teme Thread Started by Carmela

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Svaka im èast na komentarima! To su pravi ljudi i veliki umjetnici, baš kao što je i Sonja bila 33.gif

    ___________________________________________________________________

      Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

    09-25-2008 18:07 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
    kaokakao kaokakao is a Female
    raja


    Poruka: 1583
    Location: A11-A@

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Za Sonju 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif

    ___________________________________________________________________
    = Ne sanjamo svi jednako i to nikome ne smeta. A zašto svima smetamo kada smo drugaèije budni? =

    09-25-2008 22:43 kaokakao is offline Posalji email za kaokakao Pregledaj poruke od kaokakao Dodaj kaokakao u listu prijatelja
    Aleksandra Aleksandra is a Female
    moforaja




    Poruka: 10252
    Location: Mostar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    26.gif 26.gif 26.gif 26.gif 26.gif

    ___________________________________________________________________






            09-25-2008 22:56 Aleksandra is offline Posalji Email za Aleksandra Pregledaj poruke od Aleksandra Dodaj Aleksandra u listu prijatelja
            zuaniceva zuaniceva is a Female
            ne more meda


            Poruka: 28
            Location: Chicago

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            poznavala sam Sonju iz vremena kada je dolazila sa svojim kolegama, mojim vrsnjacima na Dane Teatra Mladih (prve ili druge-davno je to bilo). Veliki gubitak! 33.gif

            09-26-2008 09:22 zuaniceva is offline Pregledaj poruke od zuaniceva Dodaj zuaniceva u listu prijatelja
            Aleksandra Aleksandra is a Female
            moforaja




            Poruka: 10252
            Location: Mostar

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            meni je fakat zao ...

            isti osjecaj kao i kad je neki dan umro dino dvornik
            ne znam ljude, a osjecam se kao da nema nekoga ko mi je vrlo blizak bio

            kod nje sam cijenila uvijek to sto je bila SVOJA...i nije mi bilo lako citati ovo sto su njene kolege rekle o njoj 26.gif 26.gif


            RIP

            33.gif
            33.gif 33.gif
            33.gif 33.gif 33.gif
            33.gif 33.gif 33.gif 33.gif
            33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif
            33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif
            33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif

            ___________________________________________________________________






                    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Aleksandra dana 09-26-2008 u 10:32.

                    09-26-2008 10:12 Aleksandra is offline Posalji Email za Aleksandra Pregledaj poruke od Aleksandra Dodaj Aleksandra u listu prijatelja
                    luka ters
                    SexNepoznat



                    Poruka: 5212
                    Location: on the face of the place

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    zaredalo žestoko ...

                    sve probrani...

                    sonja 33.gif dino 33.gif richard 33.gif

                    ___________________________________________________________________
                    "... Zbog èega primatima nikada ne iskljuèuju elektriku, oni u principu i onako rijetko èitaju
                    a i to što èitaju - krive stvari èitaju, pa zašto im onda ne iskljuèuju elektriku..."

                    09-26-2008 10:30 luka ters is offline Posalji email za luka ters Pregledaj poruke od luka ters Dodaj luka ters u listu prijatelja
                    bosonoga bosonoga is a Female
                    lela




                    Poruka: 2804
                    Location: daleka polja

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    Pokoj joj dusi 33.gif 33.gif
                    Bila je izvrsna!!!
                    Meni licno je bila perfektna ,kao Una, iz istoimenog filma .Ona i Rade Serbedzija 10.gif

                    "Nikola, imas jos jednog skota pred vratima... Nikola nisam ti ja maaaaajka, silazi dole"
                    ..Mi nismo Andjeli

                    33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif

                    ___________________________________________________________________
                    ^¨tamo me nema , ovdje nisam ^¨ jok.gif

                    09-26-2008 10:47 bosonoga is offline Pregledaj poruke od bosonoga Dodaj bosonoga u listu prijatelja
                    Carmela Carmela is a Female
                    vjeciti optimist




                    Poruka: 7603
                    Location: ja nisam odavle
                    pokretac teme Thread Started by Carmela

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                        citat od Aleksandra:

                      meni je fakat zao ...

                      isti osjecaj kao i kad je neki dan umro dino dvornik
                      ne znam ljude, a osjecam se kao da nema nekoga ko mi je vrlo blizak bio

                      kod nje sam cijenila uvijek to sto je bila SVOJA...i nije mi bilo lako citati ovo sto su njene kolege rekle o njoj 26.gif 26.gif


                      RIP

                      33.gif
                      33.gif 33.gif
                      33.gif 33.gif 33.gif
                      33.gif 33.gif 33.gif 33.gif
                      33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif
                      33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif
                      33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif


                    Baš tako, uz Sonjine filmove i Dinovu muziku smo rasli u jednom sretnom i slobodnom vremenu.
                    Pokoj im vjeèni 33.gif

                    ___________________________________________________________________

                      Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

                    09-26-2008 11:15 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
                    Mara
                    SexNepoznat

                    Poruka: 806

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    Za mene je Sonja glumacki bila u istom rangu sa Jodie Foster.
                    Sonja pocivaj u miru 33.gif i nek ti je laka zemlja balkanska.

                    ____________________________________________________________________

                    09-26-2008 13:24 Mara is offline Pregledaj poruke od Mara Dodaj Mara u listu prijatelja
                    dida62
                    SexNepoznat

                    Poruka: 1517

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    33.gif

                    09-26-2008 15:03 dida62 is offline Posalji email za dida62 Pregledaj poruke od dida62 Dodaj dida62 u listu prijatelja
                    Aleksandra Aleksandra is a Female
                    moforaja




                    Poruka: 10252
                    Location: Mostar

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    evo upravo ide film sa Sonjom u glavnoj ulozi na RTS-u

                    u ovom filmiu nadimak joj je Deèko ...


                    33.gif
                    33.gif 33.gif
                    33.gif 33.gif 33.gif
                    33.gif 33.gif 33.gif 33.gif
                    33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif
                    33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif
                    33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif



                    33.gif

                    ___________________________________________________________________






                            09-26-2008 23:35 Aleksandra is offline Posalji Email za Aleksandra Pregledaj poruke od Aleksandra Dodaj Aleksandra u listu prijatelja
                            Stranica (3): « prethodna 1 [2] 3 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
                            Postavi novu temu Odgovori
                            Go to:
                            preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com