Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » RELIGIJA, FILOZOFIJA I PSIHOLOGIJA » Ogranicenja Misli i Djela » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (2): « prethodna 1 [2] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Sjeta Sjeta is a Female
seka




Poruka: 528
pokretac teme Thread Started by Sjeta

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

bravo asja.

misli su cudo. furas jedno, a serviras sta ti se prohtije.

___________________________________________________________________

    02-24-2003 17:13 Sjeta is offline Pregledaj poruke od Sjeta Dodaj Sjeta u listu prijatelja
    iznogud iznogud is a Male
    o'shta ti je to?


    Poruka: 170

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    problem je kad imas prijatelje i oni nisu kao i ti. pocinjes bivati ogranicen... htio ili ne.

    02-25-2003 01:35 iznogud is offline Pregledaj poruke od iznogud Dodaj iznogud u listu prijatelja
    Sjeta Sjeta is a Female
    seka




    Poruka: 528
    pokretac teme Thread Started by Sjeta

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ja nisam tako IZN

    ja promjenim svoje prijatelje .... 05.gif


    postanu k'o i ja ... NE ograniceni

    ___________________________________________________________________

      02-25-2003 02:04 Sjeta is offline Pregledaj poruke od Sjeta Dodaj Sjeta u listu prijatelja
      Asja
      Ruzica



      Poruka: 337

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od iznogud:

        problem je kad imas prijatelje i oni nisu kao i ti. pocinjes bivati ogranicen... htio ili ne.


      Bilo bi dosadno da smo svi isti.

      02-25-2003 10:51 Asja is offline Posalji email za Asja Pregledaj poruke od Asja Dodaj Asja u listu prijatelja
      iznogud iznogud is a Male
      o'shta ti je to?


      Poruka: 170

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      poenta je da iz obzira prema drugima moras uvesti sebi ogranicenja... ako ne, ubrzo ces ostati - sam.

      02-26-2003 02:20 iznogud is offline Pregledaj poruke od iznogud Dodaj iznogud u listu prijatelja
      nepoznata
      Gost


      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od iznogud:

        poenta je da iz obzira prema drugima moras uvesti sebi ogranicenja... ako ne, ubrzo ces ostati - sam.


      tacno 10.gif ali je najbolje ako te priihvate kakav jesi 01.gif

      02-26-2003 04:10
      Asja
      Ruzica



      Poruka: 337

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od iznogud:

        poenta je da iz obzira prema drugima moras uvesti sebi ogranicenja... ako ne, ubrzo ces ostati - sam.


      To je tacno.

      Medjutim, ljudi smo. I navikli da u svakodnevnom ophodjenju razmisljamo prije nekog poteza (kako ko doduse 29.gif )

      Ali pun je svijet i boema i skitnica i vukova samotnjaka.
      To je ta razlika.

      02-26-2003 07:26 Asja is offline Posalji email za Asja Pregledaj poruke od Asja Dodaj Asja u listu prijatelja
      iznogud iznogud is a Male
      o'shta ti je to?


      Poruka: 170

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Radije bih rekao da je svijet pun - neprilagodjenih ljudi. Ljudi koji nisu u stanju drzati korak sa prostorom i vremenom, koje zivot guta. Bojim se, ako nastavim, krenut cu u analizu drustva a to mi ne treba. Krecem da nastavim vjezbat matematiku ima sat vremena.

      02-26-2003 07:42 iznogud is offline Pregledaj poruke od iznogud Dodaj iznogud u listu prijatelja
      Asja
      Ruzica



      Poruka: 337

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Nisi jedini. 29.gif I ja sam ustala ranije da ucim a evo me polemisem ovdje ima sat vremena.

      02-26-2003 08:23 Asja is offline Posalji email za Asja Pregledaj poruke od Asja Dodaj Asja u listu prijatelja
      Asja
      Ruzica



      Poruka: 337

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ALI:

      Nastavice se...

      02-26-2003 08:24 Asja is offline Posalji email za Asja Pregledaj poruke od Asja Dodaj Asja u listu prijatelja
      iznogud iznogud is a Male
      o'shta ti je to?


      Poruka: 170

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Je'l to stvarno odoshmo uchit?

      02-26-2003 08:26 iznogud is offline Pregledaj poruke od iznogud Dodaj iznogud u listu prijatelja
      Asja
      Ruzica



      Poruka: 337

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Evo jos samo 10 minuta.

      02-26-2003 08:40 Asja is offline Posalji email za Asja Pregledaj poruke od Asja Dodaj Asja u listu prijatelja
      iznogud iznogud is a Male
      o'shta ti je to?


      Poruka: 170

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      LOL
      Tako i ja govorim od jedanaest i dvadeset. Evo petnaest je do dva... moj Laki. Sutra ispit.

      02-26-2003 08:44 iznogud is offline Pregledaj poruke od iznogud Dodaj iznogud u listu prijatelja
      Asja
      Ruzica



      Poruka: 337

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Meni u subotu.
      100, 99, 98, 97....kreni!

      02-26-2003 08:50 Asja is offline Posalji email za Asja Pregledaj poruke od Asja Dodaj Asja u listu prijatelja
      Maggie Maggie is a Female
      moforaja




      Poruka: 2736
      Location: daleko

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Dobra tema, hajde da je malo osvjezimo i da se nadovezemo 07.gif

      Ja se licno cesto osjecam ogranicena odgojem (citaj postovanjem prema starijim). Malo sam popustila od kada sam na ovom dijelu svijeta, ali i dan danas kad nesto uradim, mislim, sta ce mi mama reci. 21.gif

      Recimo, moja mama mrzi plavu kosu. Kada sam se prvi put ofarbala u plavo (prije 4-5 godina), nisam joj rekla jedno 3 mjeseca, sve me kobiva bilo strah. A sta ce mi s jednog kraja svijeta na drugi.

      Imam i nekih drugih ogranicenja, ali hajde da vidim sta vi drugi mislite 05.gif

      ___________________________________________________________________

        12-08-2003 23:08 Maggie is offline Posalji email za Maggie Pregledaj poruke od Maggie Dodaj Maggie u listu prijatelja
        Aleksandra Aleksandra is a Female
        moforaja




        Poruka: 10252
        Location: Mostar

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Bez ogranicenja!!!

        Kultura je nesto drugo,kao i postovanje prema nekim osobama.

        ___________________________________________________________________






                12-09-2003 07:49 Aleksandra is offline Posalji Email za Aleksandra Pregledaj poruke od Aleksandra Dodaj Aleksandra u listu prijatelja
                refleksija refleksija is a Female
                moforaja




                Poruka: 3364
                Location: dark side

                RE: Ogranicenja Misli i Djela Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    citat od Sjeta:

                  Koliko su vam ogrnicene misli i djela ....

                  naravno ogranicenja postoje, kulturna, odgojna, zakonska, licna, moralna, itd itd

                  koliko vam ta ogranicenja smetaju i koliko postujete ogranicenja

                  kad su u pitanju vase misli

                  i vasa djela ...

                pa ja sam ta ogranicenja u svojoj glavi prevazisla a inace ne volim nametnue norme ponasanja.
                trudim se svakom i svakoj situaciji pristupiti bez ikakvih predhodnih predrasuda, onako istrazivacki.

                ___________________________________________________________________


                  Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

                  12-26-2005 19:38 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
                  Stranica (2): « prethodna 1 [2] nove poruke | aktuelne teme | forum
                  Postavi novu temu Odgovori
                  Go to:
                  preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com