Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » RAZNO » SVAŠTARA » Ovisni o laznim prijateljima na Facebooku » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (2): « prethodna 1 [2] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
narona narona is a Female
samo sto nisam




Poruka: 1446
Location: tamo daleko....

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Meni je Facebook super stvar,pa nemas vremena svakom stalno slati e-maile i pisma,onako

poruku ostaviti i dati nekome do znanja da ga se sjetis i slike razmjeniti je meni licno OK

stvar 10.gif

Osim toga ima i na FB privatna posta , cak i chat 01.gif

___________________________________________________________________

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane narona dana 12-04-2009 u 19:46.

    12-04-2009 19:41 narona is offline Pregledaj poruke od narona Dodaj narona u listu prijatelja
    asataN asataN is a Female
    moforaja




    Poruka: 4110

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    treba ici u korak s vremenom......Ima ljudi koji se jos uvijek pasaju da imaju tv ili kompjuter....Za mene licno je to glupost treba se informisati i sve koristiti u svrhu olaksavanja zivota sebi . Nekad mi jednostavno citav dan uljepsa kad se probudim i vidim nove slike bratica i braticne, ili poruku nekoga s kim sam davno izgubila kontakt. Rodbina mi je razbacana po svijetu, a svi se lijepo nadjemo na fb.... 10.gif

    ___________________________________________________________________

      12-04-2009 20:37 asataN is offline Pregledaj poruke od asataN Dodaj asataN u listu prijatelja
      refleksija refleksija is a Female
      moforaja




      Poruka: 3364
      Location: dark side

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      na face-u sam nasla drama stare raje pa i rodbine za koju nisam ni znala ili nismo ni bili prije u kontaktu...sto se tice slika bas me briga hoce li ih neko zloupotrijebit...da sam o tome razmisljala ne bi ni jednu stavila...

      ___________________________________________________________________


        Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

        broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane refleksija dana 12-05-2009 u 00:02.

        12-04-2009 23:59 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
        asataN asataN is a Female
        moforaja




        Poruka: 4110

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Ima opcija da ti samo vide oni koji su ti prijatelji.....

        ___________________________________________________________________

          12-05-2009 00:01 asataN is offline Pregledaj poruke od asataN Dodaj asataN u listu prijatelja
          refleksija refleksija is a Female
          moforaja




          Poruka: 3364
          Location: dark side

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od asataN:

            Ima opcija da ti samo vide oni koji su ti prijatelji.....


          znam da ima 01.gif

          ali bez obizra na to forumi, internet stranice i ostale internet zavrzlame....kad se osoba registrira odmah treba biti svjesna da dio privatnosti prebacuje u internet svijet....ko to ne moze da shvati nek odmah ugasi komjuter...

          ___________________________________________________________________


            Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

            12-05-2009 00:04 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
            mostarac na sluzenom mostarac na sluzenom is a Male
            moforaja




            Poruka: 2481
            Location: milano

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            ja imam samo pozitivne price da nema interneta 10.gif

            ___________________________________________________________________
            Kad si ljut -broj do cetri ,kad si jako ljut-psuj

            12-05-2009 00:08 mostarac na sluzenom is offline Pregledaj poruke od mostarac na sluzenom Dodaj mostarac na sluzenom u listu prijatelja
            asataN asataN is a Female
            moforaja




            Poruka: 4110

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            za sve je tako.....neki dan me zove telemarketer a telefon i kaze jeste li vi ta (prezime), jeli vam to adresa, broj telefona ocito zna....Nemam pojma odakle mu ove informacije jer ne popunjavam nikad one gluposti osvojite ovo-osvojite ono.....I pricu mi udari za neke novine kao 3 mjeseca besplatno, samo mu treba moje ime....E rekoh neka hvala ne citam 13.gif ...

            ___________________________________________________________________

              12-05-2009 00:09 asataN is offline Pregledaj poruke od asataN Dodaj asataN u listu prijatelja
              Stranica (2): « prethodna 1 [2] nove poruke | aktuelne teme | forum
              Postavi novu temu Odgovori
              Go to:
              preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com