Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » RAZNO » AUTO MOTO KLUB » koliko... » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (2): « prethodna 1 [2] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
asataN asataN is a Female
moforaja




Poruka: 4110
pokretac teme Thread Started by asataN

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

tako sam i skontala .....oba-tri puta 29.gif

___________________________________________________________________

    11-27-2008 17:00 asataN is offline Pregledaj poruke od asataN Dodaj asataN u listu prijatelja
    metallica metallica is a Male
    moforaja




    Poruka: 8228
    Location: CH.WILLA(uglavnom)

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    moras steci neke "mehanicke" navike kad sjednes u auto i upalis obavezno prvo pogledaj u komandnu tablu i ako nista crveno ili zuto ne "svjetluca" 02.gif mozes voziti i pogledaj na onaj mali "displej" tamo ti pise ako ti fali tecnosti u hladnjaku ili za brisace, ako ti je nivo ulja nizak i slicne stvari 01.gif 10.gif

    i onda nema zime a rucna kocnica neka ti je uvjek dignuta i kad je auto parkiran jer ako je rijetko koristis moze se desiti da je uhvati korozija ili da se metal stegne od hladnoce pa kad ti bas zatreba ti povuces a ona pukne to se meni davno desilo i onda su me majstori ovome naucili ja kad god izlazim iz auta povucem rucnu 2/3 "zupca" za svaki slucaj 10.gif

    ___________________________________________________________________

      broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane metallica dana 11-27-2008 u 17:13.

      11-27-2008 17:10 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
      sany sany is a Female
      seka




      Poruka: 673
      Location: njemacka

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Metalni svaka cast.ti si jedini muskarac koji prizna da je nekad nesto zijanio oko auta.
      33.gif
      Nato samo ti polako,sve ce doci na svoje,desnom stranom 10.gif
      Ja sam ponovo prvacic iako vec 12 god imam vozacku-sad polazem za ovu njemacku,ma gore me trta uhvatila nego prvi put 35.gif

      ___________________________________________________________________
      Bogat si tek kad imas nesto sto nikada ne mozes kupiti novcem.....

      11-28-2008 10:23 sany is offline Pregledaj poruke od sany Dodaj sany u listu prijatelja
      kaokakao kaokakao is a Female
      raja


      Poruka: 1583
      Location: A11-A@

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od asataN:

        21.gif ko ce mi sad dizati rucnu kocnicu .........p.s. opet sam posla voziti pod rucnom 29.gif


      13.gif 13.gif ma, ti si još i ok - moj kolega je nedavno na polaganju vozaèkog, na semaforu krenuo u rikverc. Jedva skont'o mjenjaè 13.gif 13.gif 13.gif naravno, nije položio i još nema hrabrosti da pokuša ponovo

      ___________________________________________________________________
      = Ne sanjamo svi jednako i to nikome ne smeta. A zašto svima smetamo kada smo drugaèije budni? =

      11-28-2008 16:51 kaokakao is offline Posalji email za kaokakao Pregledaj poruke od kaokakao Dodaj kaokakao u listu prijatelja
      Japrak Japrak is a Male
      moforaja




      Poruka: 2118
      Location: kad bi i ja znao

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od asataN:

        pa radi neki djavo , samo sto se nista ne vidi 13.gif

      jesili probala upaliti ih 13.gif 13.gif

      ___________________________________________________________________

        11-28-2008 18:40 Japrak is offline Pregledaj poruke od Japrak Dodaj Japrak u listu prijatelja
        Krule Krule is a Male
        Notorious




        Poruka: 2013
        Location: eeeee da ti je znat

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        ima i zmigavac kad naprijed ides

        ___________________________________________________________________
        Rumenka,pripazi na ponasanje Rumenka,nemoj da te ovde posadim kao zumbul, j**** li ti majku...Radovan III

        11-29-2008 01:42 Krule is offline Pregledaj poruke od Krule Dodaj Krule u listu prijatelja
        asataN asataN is a Female
        moforaja




        Poruka: 4110
        pokretac teme Thread Started by asataN

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        ma ruku kroz prozor i mahnes ......ta ces trositi sijalice 05.gif

        ___________________________________________________________________

          11-29-2008 01:43 asataN is offline Pregledaj poruke od asataN Dodaj asataN u listu prijatelja
          Stranica (2): « prethodna 1 [2] nove poruke | aktuelne teme | forum
          Postavi novu temu Odgovori
          Go to:
          preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com