Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » FORUMAŠI » HUMANITARNE AKCIJE » Elma Boskailo 1 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (9): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
tweetymo tweetymo is a Female
moforaja




Poruka: 3089
Location: dvica kruzno oko hita

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Cema sta reci nego svaka ti cast 10.gif 33.gif

___________________________________________________________________
Hendikepirano dijete nit' je bolesno nit' zarazno. Ono samo traži da bude prihvaæeno u našoj/svojoj zajednici. 97% neæe preuzeti ovu poruku kao status, ako si ti jedna/jedan od 3% preuzet æeš ovu poruku bar na jedan dan !

11-29-2008 18:07 tweetymo is offline Posalji email za tweetymo Pregledaj poruke od tweetymo Dodaj tweetymo u listu prijatelja
cema cema is a Male
rodjeni


Poruka: 923
Location: Tako daleko ali sa rajom tako blizu

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

26.gif 26.gif 26.gif 26.gif 26.gif 26.gif 26.gif 26.gif 26.gif 26.gif 26.gif 26.gif




MEDATORI JAVITE SE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



26.gif 26.gif 26.gif 26.gif 26.gif 26.gif 26.gif 26.gif 26.gif 26.gif 26.gif 26.gif

___________________________________________________________________
MOSTAR U SRCU VELEZ DO GROBA A POSLJE CEMO VIDJET 10.gif

11-29-2008 18:11 cema is offline Posalji Email za cema Homepage of cema Pregledaj poruke od cema Dodaj cema u listu prijatelja
dadana dadana is a Female
samo sto nisam




Poruka: 1123
Location: Helvetia

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ja neznam sta ocekivati od moderatora. Tema je jako osjetljiva a moderatori nemogu sami odlucivati sta ce se raditi sa prikupljenim novcem.

Ko zeli pomoci moze direktno uplatiti. Ili da neko ispred mofe preuzme to na sebe, (npr. pokretac teme) i svi njemu salju i onda on sve zajedno uplati odjednom.

Pa koliko bilo za vrijedno je 10.gif 33.gif

___________________________________________________________________

    Nema para na ovome svijetu, koje mogu rupe na dusi da zakrpe

11-29-2008 18:23 dadana is offline Posalji Email za dadana Pregledaj poruke od dadana Dodaj dadana u listu prijatelja
cema cema is a Male
rodjeni


Poruka: 923
Location: Tako daleko ali sa rajom tako blizu

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Dadana to je istina da medatori ne mogu sami odlucivat samo sam od njih trazio njihovo misljenje da se tema novogodisnji paketici prebaci pod ovu akciju posto smatram da paketici mogu i da malo sacekaju a ovaj mladi zivot i opaka bolest ne.Koliko sam svatio Tweety nije u mostaru tako da slanje novca na nju bi radili dupli posao to treba neko od nasih clanova iz mostara da preuzme nase .

___________________________________________________________________
MOSTAR U SRCU VELEZ DO GROBA A POSLJE CEMO VIDJET 10.gif

11-29-2008 18:36 cema is offline Posalji Email za cema Homepage of cema Pregledaj poruke od cema Dodaj cema u listu prijatelja
tweetymo tweetymo is a Female
moforaja




Poruka: 3089
Location: dvica kruzno oko hita

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

cema jesam u mostaru al ne jos za dugo
vec prvom polovicom mjeseca idem za sarajevo pa za njemacku

___________________________________________________________________
Hendikepirano dijete nit' je bolesno nit' zarazno. Ono samo traži da bude prihvaæeno u našoj/svojoj zajednici. 97% neæe preuzeti ovu poruku kao status, ako si ti jedna/jedan od 3% preuzet æeš ovu poruku bar na jedan dan !

11-29-2008 18:50 tweetymo is offline Posalji email za tweetymo Pregledaj poruke od tweetymo Dodaj tweetymo u listu prijatelja
cema cema is a Male
rodjeni


Poruka: 923
Location: Tako daleko ali sa rajom tako blizu

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Uh mislio sam da si u Svici
Izvini moja greska 10.gif

Ok ima li pobogu iko jos od raje dole ko bi preuzeo to na sebe i odradio to za nas ?

___________________________________________________________________
MOSTAR U SRCU VELEZ DO GROBA A POSLJE CEMO VIDJET 10.gif

11-29-2008 18:56 cema is offline Posalji Email za cema Homepage of cema Pregledaj poruke od cema Dodaj cema u listu prijatelja
dadana dadana is a Female
samo sto nisam




Poruka: 1123
Location: Helvetia

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ja sam mislila na Sany a ona je u Njemackoj. I mi bi iz Evrope mogli njoj u roku tri cetri dana svi spremiti svoj doprinos i ona to sve fino uplati na Elmin racun. Naravno, samo ako se Sany slaze. Moze onda poslati zainteresiranima Adresu preko pp-a.

Kako god odlucite ja se slazem, i nevidim razloga zasto bi to morao neko biti ko je dole. Jer i ova lova od Akcije Novogodisnji paketici je koliko sam upratila jos kod Aide a ne kod ovih sto su u Mostaru.

___________________________________________________________________

    Nema para na ovome svijetu, koje mogu rupe na dusi da zakrpe

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane dadana dana 11-29-2008 u 19:57.

11-29-2008 19:02 dadana is offline Posalji Email za dadana Pregledaj poruke od dadana Dodaj dadana u listu prijatelja
tweetymo tweetymo is a Female
moforaja




Poruka: 3089
Location: dvica kruzno oko hita

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ne znam do sad je aleks i jos par njih vodlo humanitarne akcije e sad ne mogu ja nikome naturat na silu ja bi stvarno to preuzela na sebe da ne putujem skoro

___________________________________________________________________
Hendikepirano dijete nit' je bolesno nit' zarazno. Ono samo traži da bude prihvaæeno u našoj/svojoj zajednici. 97% neæe preuzeti ovu poruku kao status, ako si ti jedna/jedan od 3% preuzet æeš ovu poruku bar na jedan dan !

11-29-2008 19:03 tweetymo is offline Posalji email za tweetymo Pregledaj poruke od tweetymo Dodaj tweetymo u listu prijatelja
cema cema is a Male
rodjeni


Poruka: 923
Location: Tako daleko ali sa rajom tako blizu

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od dadana:

    Ja sam mislila na Sany a ona je u Njemackoj. I mi bi iz Evrope mogli njoj u roku tri cetri dana svi spremiti svoj doprinos i ona to sve fino uplati na Lejlin racun. Naravno, samo ako se Sany slaze. Moze onda poslati zainteresiranima Adresu preko pp-a.

    Kako god odlucite ja se slazem, i nevidim razloga zasto bi to morao neko biti ko je dole. Jer i ova lova od Akcije Novogodisnji paketici je koliko sam upratila jos kod Aide a ne kod ovih sto su u Mostaru.


Ja se isto slazem nema problema samo sam mislio da se lova odma uplacuje na racun u MO tako da bi se platila samo jedna trasankcija ali nema veze kako god samo da se odradi 10.gif

___________________________________________________________________
MOSTAR U SRCU VELEZ DO GROBA A POSLJE CEMO VIDJET 10.gif

11-29-2008 19:44 cema is offline Posalji Email za cema Homepage of cema Pregledaj poruke od cema Dodaj cema u listu prijatelja
dadana dadana is a Female
samo sto nisam




Poruka: 1123
Location: Helvetia

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Samo da se jos Sany izjasni jer ona je pokretac teme i ja saljem svoj doprinos, a nadam se i ostali pa cener, cener. Nakupi se toga.

Zrno po zrno pogaca 10.gif

___________________________________________________________________

    Nema para na ovome svijetu, koje mogu rupe na dusi da zakrpe

11-29-2008 19:49 dadana is offline Posalji Email za dadana Pregledaj poruke od dadana Dodaj dadana u listu prijatelja
dadana dadana is a Female
samo sto nisam




Poruka: 1123
Location: Helvetia

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Evo gledam na forumu nas trenutno 80 pa da nas se bar pola javi i podrzi akciju, veliko je

hajmo raja ko moze, pa koliko bilo 10.gif 10.gif nikad neznamo ne daj boze hoceli nama ili nasem nekom slicna pomoc ustrebati.

___________________________________________________________________

    Nema para na ovome svijetu, koje mogu rupe na dusi da zakrpe

11-29-2008 19:54 dadana is offline Posalji Email za dadana Pregledaj poruke od dadana Dodaj dadana u listu prijatelja
djemila djemila is a Female
Naj-Moder 2008




Poruka: 11483
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od cema:

    26.gif 26.gif 26.gif 26.gif 26.gif 26.gif 26.gif 26.gif 26.gif 26.gif 26.gif 26.gif




    MEDATORI JAVITE SE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



    26.gif 26.gif 26.gif 26.gif 26.gif 26.gif 26.gif 26.gif 26.gif 26.gif 26.gif 26.gif


Cema, evo jednog moderatora

a i da su svi prisutni, ni jedan a niti bilo ko ima pravo da upravlja tudjim uplacenim novcem,, jedino ako se ucesnici akcije sloze.

Tebi svala cast na humanosti,

meni je zao, sto nije oprije ova vijest dosla do foruma, inace vratila sam se iz Mostara prije dva dana i mogla sam na sebe, (kao i ranije akcije) preuzeti.

ali u Mostaru ima MOFO- tim i postoji racun na koji se mogu pare slati.

___________________________________________________________________
Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

11-29-2008 19:59 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
djemila djemila is a Female
Naj-Moder 2008




Poruka: 11483
Location: Mostar

Racun u Mostaru, MOfo TIM Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od djemila:

    DRESDNER BANK ,FRANKFURT

    SWIFT:DRESDEFF

    Account no :08 081 268/00/888


    VAKUFSKA BANKA DD SARAJEVO

    SWIFT:VAKUBA22


    Anes Orucevic

    poziv 5061-05-470227


    IBAN:BA39 1604608500014445
- MOFO TIM

___________________________________________________________________
Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

11-29-2008 20:01 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
djemila djemila is a Female
Naj-Moder 2008




Poruka: 11483
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od dadana:

    Evo gledam na forumu nas trenutno 80 pa da nas se bar pola javi i podrzi akciju, veliko je

    hajmo raja ko moze, pa koliko bilo 10.gif 10.gif nikad neznamo ne daj boze hoceli nama ili nasem nekom slicna pomoc ustrebati.

Vidjece raja, pomoce...nije prvi put da su podrzali akcije, humani smo mi..dokazali vise puta

10.gif

Ima dosta slucajeva, gdje je finansijska pomoc potrebna, raja se dazovu,

uvjerila se prije 4 dana kad sam posjetila Kemu Dedovica 33.gif

___________________________________________________________________
Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

11-29-2008 20:04 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
Aleksandra Aleksandra is a Female
moforaja




Poruka: 10252
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ne znam zasto komplikujte

imate racun osobe kojoj zelite da pomognete
novac uplacujte direktno
svaka uplata ce stici najkasnije za 7 dana

___________________________________________________________________






          11-29-2008 20:25 Aleksandra is offline Posalji Email za Aleksandra Pregledaj poruke od Aleksandra Dodaj Aleksandra u listu prijatelja
          Aleksandra Aleksandra is a Female
          moforaja




          Poruka: 10252
          Location: Mostar

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          .

          ___________________________________________________________________






                  broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Aleksandra dana 11-29-2008 u 20:27.

                  11-29-2008 20:26 Aleksandra is offline Posalji Email za Aleksandra Pregledaj poruke od Aleksandra Dodaj Aleksandra u listu prijatelja
                  bosonoga bosonoga is a Female
                  lela




                  Poruka: 2804
                  Location: daleka polja

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  prije par dana sam poslala novac za paketice
                  novac je u mostaru
                  citajuci ovu temu mislim da bih rado da taj novac ode za ovu akciju

                  dobro bi bilo da se moze odvojiti nesto novca skupljenog za novogidsnje paketice
                  i uruciti bolesnoj djevojci
                  ovo je samo jedan prijedlog
                  naravno niko ne moze odluciti u ime onih koji su vec uplatili za novogodisnje paketice
                  dobro bi bilo da popricamo i dogovorimo se ..sta i kako

                  ___________________________________________________________________
                  ^¨tamo me nema , ovdje nisam ^¨ jok.gif

                  11-29-2008 20:32 bosonoga is offline Pregledaj poruke od bosonoga Dodaj bosonoga u listu prijatelja
                  Zilha Zilha is a Female
                  Mashala forumasica 2008




                  Poruka: 1481

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  Evo i ja cu odvojiti koliko toliko da pomognem bilo kako ovoj djevojci.
                  Gledala sam sinoc prilog na tv-u, jako tuzno.

                  Mislim da bi ovoj djevojci bilo potrebnije pomoci, ipak je pitanje zivota i smrti.

                  Djeca nek su ziva i zdrava, bit ce jos Novih godina, a pitanje je hoce li Elma docekati ijednu vise.

                  Eto kad se formira tim koji ce skupljati pare i ja cu se prikljuciti akciji 33.gif 33.gif

                  ___________________________________________________________________

                    bomba.gif

                    11-29-2008 21:13 Zilha is offline Homepage of Zilha Pregledaj poruke od Zilha Dodaj Zilha u listu prijatelja AIM Screenname: lll YIM Screenname: lll
                    Sunshine Sunshine is a Female
                    moforaja




                    Poruka: 2365
                    Location: ..na suncanoj strani zivota

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    Slazem se s Bosom 10.gif
                    Ja cu isto odvojiti nesto novca i uplatiti,i ako bilo jos na kakav nacin mogu pomoci tu sam!

                    ___________________________________________________________________


                      jao u onog Blagajca potpisa 04.gif
                      Sunshine je saznala vrlo intrigantnu, krajnje neoèekivanu istinu:
                      Blagajac voli da se igra sa barbikama.... 13.gif 13.gif


                        23.gif

                        11-29-2008 21:24 Sunshine is offline Posalji email za Sunshine Pregledaj poruke od Sunshine Dodaj Sunshine u listu prijatelja
                        sany sany is a Female
                        seka




                        Poruka: 673
                        Location: njemacka
                        pokretac teme Thread Started by sany

                        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                        10.gif svaka cast,ako ko moze neka pomogne,ja u akciji novogodisnji paketici nisam ucestvovala,kao da sam znala da ce novac biti negdje drugo potrebniji,sve sam nesto cekala pa zato mislim da se nemam prava ni mjesati u to.
                        Ja sam novac poslala western unionom a sifru i iznos na broj mob Elmine mame...
                        svaka cast raja najbolji ste 33.gif 33.gif 33.gif

                        ___________________________________________________________________
                        Bogat si tek kad imas nesto sto nikada ne mozes kupiti novcem.....

                        11-29-2008 22:14 sany is offline Pregledaj poruke od sany Dodaj sany u listu prijatelja
                        Stranica (9): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
                        Postavi novu temu Odgovori
                        Go to:
                        preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com