Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » RAZNO » SVAŠTARA » sta smo naucili iz americkih filmova.... » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (2): « prethodna 1 [2] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
grozdana grozdana is a Female
samo sto nisam




Poruka: 1047

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

evo sam upravo pogledala jedan americki film i naucila sljedece:

u misiji na mjesec a u cilju spasavanja planete Zemlje poginuce Ruskinja i Njemac
Amerikanac(spasitelj) prezivjece i uz njega posljednji preostali Rus (neko mora spasioca dosoferirati nazad na Zemlju)

___________________________________________________________________

    05-14-2009 22:45 grozdana is offline Posalji email za grozdana Pregledaj poruke od grozdana Dodaj grozdana u listu prijatelja
    grozdana grozdana is a Female
    samo sto nisam




    Poruka: 1047

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ja zaboravih:

    ovaj junacki Amerikanac htio je casno poginuti zajedno sa ruskinjom i Njemcem,
    no je ovaj Rus(sofer) pritisnuo gas.....kukavica ruska, neamericka 35.gif

    ___________________________________________________________________

      05-14-2009 22:48 grozdana is offline Posalji email za grozdana Pregledaj poruke od grozdana Dodaj grozdana u listu prijatelja
      cheri cheri is a Female
      moder u peMziji




      Poruka: 3810
      Location: Svizzera

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od grozdana:

        ja zaboravih:

        ovaj junacki Amerikanac htio je casno poginuti zajedno sa ruskinjom i Njemcem,
        no je ovaj Rus(sofer) pritisnuo gas.....kukavica ruska, neamericka 35.gif


      Da se film ne zove slucajno Armageddon?

      05-14-2009 22:57 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
      grozdana grozdana is a Female
      samo sto nisam




      Poruka: 1047

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      nije Armagedon
      ovo je bio "last impact"
      trebalo je da Mjesec udari u Zemlju pa su poslali tipa da raspolovi Mjesec(ovo ja karikiram scenario, nije bas tako jednostavno)
      uglavnom prezive Amerikanac i sofer

      ___________________________________________________________________

        05-14-2009 23:08 grozdana is offline Posalji email za grozdana Pregledaj poruke od grozdana Dodaj grozdana u listu prijatelja
        cheri cheri is a Female
        moder u peMziji




        Poruka: 3810
        Location: Svizzera

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od grozdana:

          nije Armagedon
          ovo je bio "last impact"
          trebalo je da Mjesec udari u Zemlju pa su poslali tipa da raspolovi Mjesec(ovo ja karikiram scenario, nije bas tako jednostavno)
          uglavnom prezive Amerikanac i sofer

        E, dobro, hvala ti. Ja taman maloprije okrenula na Rai 3 vidim neki film, Bruce W. posao s ekipom da razbija asteroid,kcerka mu ostala na Zemlji, a vidim ima i Rus s njima u svemirskom brodu, pa velim, sta mi uradi Grozdana, rece mi sve sta ce bit'. 13.gif 13.gif 13.gif
        Moja ti, pa u koliko je to filmova on razbijao ove asteroide. 02.gif

        05-14-2009 23:14 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
        cheri cheri is a Female
        moder u peMziji




        Poruka: 3810
        Location: Svizzera

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        A taman ga pocela gledat', taman se uzivila. 01.gif

        broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane cheri dana 05-14-2009 u 23:16.

        05-14-2009 23:15 cheri is offline Posalji email za cheri Pregledaj poruke od cheri Dodaj cheri u listu prijatelja
        el-tozzinjo el-tozzinjo is a Male
        majkin fakin




        Poruka: 2333
        Location: on island, located on Dharma: station number 6 - the Orchid.
        pokretac teme Thread Started by el-tozzinjo

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        nemoj slucajno gledati taken!!!!! grrrrrrrrr

        bangkok dangerous sa nikolasom kejdzom nije losh film...pogledaj to

        05-14-2009 23:36 el-tozzinjo is offline Pregledaj poruke od el-tozzinjo Dodaj el-tozzinjo u listu prijatelja
        mostar2 mostar2 is a Female
        moforaja




        Poruka: 4907
        Location: centar2,Mostar

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od MoJaVi:

          meni se svidjaju 30 i 44 10.gif



        Imamo isto misljenje 33.gif 30,,,i 44 10.gif

        ___________________________________________________________________
        ...lepo je znati da postojiš u mom životu...nije bitno otkad,koliko, a ni zašto.Lepo je otvoriti oèi i jednostavno znati da si blizu..........." 01.gif 01.gif 33.gif

        05-15-2009 01:43 mostar2 is offline Posalji email za mostar2 Pregledaj poruke od mostar2 Dodaj mostar2 u listu prijatelja
        R2-D2 R2-D2 is a Male
        BUKACHAAAAA


        Poruka: 5594
        Location: La La Land

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od el-tozzinjo:

          bangkok dangerous sa nikolasom kejdzom nije losh film...pogledaj to

        Nadam se da se shalish???????

        ___________________________________________________________________
        I am sick,demented,perverted,arogant,sarcastic egomaniac and I am a living god ..
        Sha-Shi is my name..and off course,

          I do piss excellence in the morning..

        05-15-2009 04:13 R2-D2 is offline Pregledaj poruke od R2-D2 Dodaj R2-D2 u listu prijatelja
        MoJaVi
        SexNepoznat


        Poruka: 1705

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od R2-D2:

              citat od el-tozzinjo:

            bangkok dangerous sa nikolasom kejdzom nije losh film...pogledaj to

          Nadam se da se shalish???????



        13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

        05-15-2009 04:48 MoJaVi is offline Posalji email za MoJaVi Pregledaj poruke od MoJaVi Dodaj MoJaVi u listu prijatelja
        Stranica (2): « prethodna 1 [2] nove poruke | aktuelne teme | forum
        Postavi novu temu Odgovori
        Go to:
        preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com