Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » ISTORIJA / POVIJEST » Miroslav Krle » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (2): « prethodna 1 [2] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
el-tozzinjo el-tozzinjo is a Male
majkin fakin




Poruka: 2333
Location: on island, located on Dharma: station number 6 - the Orchid.

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

hm, ne znam...andric jeste pitkiji ali me znaju umoriti njegove rpedugacke recenice sa lmnostvom zareza..i mislim da tu gubi ostrinu u formi ...s druge strane krlezin stil je brilijantan, jer bas drzi paznju..e sad, sto rece blagajac...jeste tezak, jaaako je tezak...zahtijeva maksimalnu koncentraciju...ali mkad udjete u krlezin svijet, odatle nema povratka... :)

09-04-2009 14:58 el-tozzinjo is offline Pregledaj poruke od el-tozzinjo Dodaj el-tozzinjo u listu prijatelja
Hogar Hogar is a Male
moforaja


Poruka: 2729
Location: daleko
pokretac teme Thread Started by Hogar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od el-tozzinjo:

    hm, ne znam...andric jeste pitkiji ali me znaju umoriti njegove rpedugacke recenice sa lmnostvom zareza..i mislim da tu gubi ostrinu u formi ...s druge strane krlezin stil je brilijantan, jer bas drzi paznju..e sad, sto rece blagajac...jeste tezak, jaaako je tezak...zahtijeva maksimalnu koncentraciju...
      )


    Upravo se o tome radi, uci u Krlezin svijet 01.gif .

    ___________________________________________________________________
    lose,lose MSP

    09-09-2009 13:27 Hogar is offline Pregledaj poruke od Hogar Dodaj Hogar u listu prijatelja
    Stranica (2): « prethodna 1 [2] nove poruke | aktuelne teme | forum
    Postavi novu temu Odgovori
    Go to:
    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com