Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » RAZNO » AUTO MOTO KLUB » ko se sjeca Wartburga » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (2): « prethodna 1 [2] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Ricina Ricina is a Male
raja




Poruka: 1932
Location: Predaleko od Mostara

Moze i ovaj... Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Evo starog izdanja Wartburga

___________________________________________________________________
"Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

12-15-2009 18:17 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
Ricina Ricina is a Male
raja




Poruka: 1932
Location: Predaleko od Mostara

A ovaj... Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ovo je moja malenkost imala 1982-83.... ( Bilo nekoliko u Mostaru...Bajevic, Perika taxista...). Ova na slici nije moja cura... 13.gif
Peugeot 504.. Dobra masina. Kupio od mog dragog zeta... Grasak ce ga sigurno poznati..Prodao sam ga njegovom burazeru iza Hita...Tu je bila berza auta svake nedelje...

___________________________________________________________________
"Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

broj ispravljanja poruke: 3, zadnji put od strane Ricina dana 12-15-2009 u 18:21.

12-15-2009 18:19 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
Ricina Ricina is a Male
raja




Poruka: 1932
Location: Predaleko od Mostara

.. Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

E ovo je Datsun...To mi je zet imao ali sam ga ja i Sence vise vozali nego on... 10.gif

___________________________________________________________________
"Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

12-15-2009 18:22 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
Ricina Ricina is a Male
raja




Poruka: 1932
Location: Predaleko od Mostara

A tek ovo Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ovo je auto peri-deri Renault 4

___________________________________________________________________
"Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

12-15-2009 18:23 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
tvrancic tvrancic is a Male
moforaja




Poruka: 5028
Location: Umag - Mostar

RE: A tek ovo Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Ricina:

    Ovo je auto peri-deri Renault 4

S mjenjaèem za tepe 10.gif 04.gif 04.gif

___________________________________________________________________

    12-15-2009 18:46 tvrancic is offline Posalji email za tvrancic Pregledaj poruke od tvrancic Dodaj tvrancic u listu prijatelja
    tana tana is a Male
    rigorozni




    Poruka: 17884
    Location: na prinudnom radu :)

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    hahahahha jes za cekera 13.gif 13.gif

    ___________________________________________________________________
    kad ce mostar mama?

    12-16-2009 19:41 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
    glumica glumica is a Female
    Trn u oku


    Poruka: 4415

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ovde samo jos fale sprki i njegov spacek 02.gif

    12-16-2009 23:05 glumica is offline Posalji Email za glumica Pregledaj poruke od glumica Dodaj glumica u listu prijatelja
    glumica glumica is a Female
    Trn u oku


    Poruka: 4415

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    i kad smo kod tajmera...
    na beogradskom sajmu je u toku ova izlozba:

    Vojni muzej predstavlja vozila, koja su deo kolekcije u kojima je Tito doèekivao najviše strane zvaniènike. Reè je o tehnièki najsavršenijim i najluksuznijim vozilima tog vremena, ne samo na nacionalnom nivou, veæ i svetskom nivou.

    Zato ima posetilaca Sajma kojima je najviše pažnje privukao "rols rojs", zato što izgleda atraktivnije od ostalih. Ima i onih kojima se najviše dopada Titov "mercedes", zato što asocira na period socijalizma.

    Unikat, Titov "mercedes pulman 600", jedino blindirano vozilo te marke, proizveden je u samo jednom primerku, iako je iz upotrebe je povuèen 1999. godine. Na Sajmu, upravo to vozilo privlaèi najveæu pažnju.

    Potporuènik Dejan Milivojeviæ, kustos Vojnog muzeja, objašanjava "da taj auto ima 4.1 tonu i da je zaista "pravo èudo da stoji na rasponu od èetiri metra iako ima toliku težinu".


    12-16-2009 23:12 glumica is offline Posalji Email za glumica Pregledaj poruke od glumica Dodaj glumica u listu prijatelja
    abraxas abraxas is a Male
    moforaja




    Poruka: 6999
    Location: Jazzbina Abraxas

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Mene Wartburg asoscira na Glumicu, ne znam zašto. I nisam to smio reæi ali kad si se veæ javila na ovu temu, ote mi se asocijacija s lanca.

    12-16-2009 23:20 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
    Stranica (2): « prethodna 1 [2] nove poruke | aktuelne teme | forum
    Postavi novu temu Odgovori
    Go to:
    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com