Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » U KRUGU PORODICE » Zajednicki novcanik ili ne??? » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (11): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
refleksija refleksija is a Female
moforaja




Poruka: 3364
Location: dark side

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od tulpe:

    pa mozes ti stediti svoje pare.. niko ti ne brani, samo lijepo je kad i zena ulozi od svog novca nesto, ako ga ima u familiju ..ako ima 33.gif


kako ustediti novac ako ne radis...o tome govorim ja...sta, zena pitam uza, daj mi novac da kupim hljeb i daj mi da ustedim nesto...
to novac iz familije, ne kontam

@pasa da, finansijski neovisna bez odvojenog novcanika...dakle da ne pitam muza da kupim uloske ili da m ida novac da kupim hljeb, odem na ciscenje lica itd...
moje misljenje je da je veliki hendikep ako zena ovisi o muskarcu.....sta ne daj boze njemu nesto bude i ne moze radit vise...kako nakon recimo 20 odian sto si domacica da pocnes radit...nikako vala....

ne znam, ja licno ne bih sebi dozvolila da finansijski ovisim o bilo kome...ne govorim ja o tome je li nesto zajednicko ili ne...hvala bogu s muzem sve djelim i nikad nisam rekla ovo je moje ili tvoje....

___________________________________________________________________


    Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane refleksija dana 01-14-2011 u 19:59.

    01-14-2011 19:57 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
    tana tana is a Male
    rigorozni




    Poruka: 17887
    Location: na prinudnom radu :)

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    sve sto napisa tigrica stoji.

    zar moze drugacije? ne mogu ni zamisliti ..... jebo ti ove amerikance sto imaju odvojene bankovne racune, t anisu nam oni mjerilo. kad se to dogodi nama bosancima to ce biti znak da smo ama bas SVE zaboravili ko sto i sta smo.

    ___________________________________________________________________
    kad ce mostar mama?

    01-14-2011 20:06 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
    tulpe tulpe is a Female
    wicked


    Poruka: 3040

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    evo da ponovim ovoj refleksiji.. ti radis, znaci pare su tvoje... muz radi - muz uzdrzava zenu i priustava joj sve sto joj je potrebno.njoj moze biti potrebna sauna, yahta... dijamantni prsten ili tako 01.gif znaci svr sto treba zeni, a on to zna. zna on to najbolje 01.gif tako je ispravno za mene, i nema kompromisa 01.gif a tvoj novcanik je tvoj samo ..

    01-14-2011 22:36 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
    tulpe tulpe is a Female
    wicked


    Poruka: 3040

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    pis. 01.gif

    01-14-2011 22:38 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
    abraxas abraxas is a Male
    moforaja




    Poruka: 6999
    Location: Jazzbina Abraxas

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ma jok ....ovako treba: sve zajednièko.Poznajem par koji imaju i zajednièkog ljubavnika.....

    01-14-2011 22:39 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
    Omar Omar is a Male
    moforaja




    Poruka: 1897
    Location: Mostar u srcu
    pokretac teme Thread Started by Omar

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Definitivno ja sam za "zajednicki novcanik u braku"...Zajednicka stednja(sto ne znaci odricanje vec mudro raspolaganje),
    placanje racuna,troshenje se podrazumjeva....U brak ulazim sa namjerom da on traje....
    Brak je za mene obaveza...Kad mogu sebe da dam...,nije mi teshko podijeliti i novcanik,smatram da zajednicki dogovor
    kucu gradi i ucvrshcuje odnos medju partnerima...
    Brak se u sushtini mora graditi kao "Preduzece"....svako ima svoje zadatke i obaveze zarad zajednickog profita.... 10.gif

    01-14-2011 22:45 Omar is offline Pregledaj poruke od Omar Dodaj Omar u listu prijatelja
    tulpe tulpe is a Female
    wicked


    Poruka: 3040

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    niko mene ne slusa..vi svi izgleda samo na svoj dzep gledate. niko nije u pravu. samo ja sam u pravu.. 10.gif

    01-14-2011 23:09 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
    Blagajac Blagajac is a Male
    raja




    Poruka: 1972
    Location: Nederland

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ja nikad neznam koliko imamo para samo ako su pri kraju sve je kod zene jer mene lako prevare ovi posteni ljudi okolo

    ___________________________________________________________________


      [
        B]PUSTI ME DA SE RAHAT PATIM[/B]

      01-14-2011 23:17 Blagajac is offline Pregledaj poruke od Blagajac Dodaj Blagajac u listu prijatelja
      GARAVUSA GARAVUSA is a Female
      Misiica ljeta 07




      Poruka: 8664
      Location: Holland

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Ja vam nemam novcanik nikako ukoliko dodju tako i odu neam ih kad ,,pohranit,, 02.gif

      Ovo ja cisto da nebude off 05.gif ,a ustvari samo sam htjela reci Omaru da ima divno ime 10.gif

      ___________________________________________________________________

        NIJE LAKO BITI JA ! ! !

      01-14-2011 23:22 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
      tulpe tulpe is a Female
      wicked


      Poruka: 3040

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      omar - dug zivot. jes bas lijepo, garavusa

      01-14-2011 23:25 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
      Omar Omar is a Male
      moforaja




      Poruka: 1897
      Location: Mostar u srcu
      pokretac teme Thread Started by Omar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od GARAVUSA:

        Ja vam nemam novcanik nikako ukoliko dodju tako i odu neam ih kad ,,pohranit,, 02.gif

        Ovo ja cisto da nebude off 05.gif ,a ustvari samo sam htjela reci Omaru da ima divno ime 10.gif



      Hvala "Garavusa"... 33.gif 01.gif

      01-14-2011 23:47 Omar is offline Pregledaj poruke od Omar Dodaj Omar u listu prijatelja
      Omar Omar is a Male
      moforaja




      Poruka: 1897
      Location: Mostar u srcu
      pokretac teme Thread Started by Omar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od tulpe:

        omar - dug zivot. jes bas lijepo, garavusa


      Tulpe takodje dug i zdrav zivot... 10.gif

      01-14-2011 23:48 Omar is offline Pregledaj poruke od Omar Dodaj Omar u listu prijatelja
      Sevels Sevels is a Male
      moderator tra-la-la




      Poruka: 6556
      Location: Cernica-Mo-London

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od tulpe:

        niko mene ne slusa..vi svi izgleda samo na svoj dzep gledate. niko nije u pravu. samo ja sam u pravu.. 10.gif


      bogme ja te slusam i nije cudo sto to sve jos zelis 35.gif
      bona u tebe samo prava,a dje su obaveze 11.gif
      zena je pravi stub kuce iako to ne izgleda,vladar u sjeni 11.gif
      a to za reprezentaciju tek na kraju dolazi 27.gif

      ___________________________________________________________________
      volim te svojse-volim te svekoliko...djenabetu moj

      13.gif basket.gif basket.gif basket.gif 26.gif basket.gif basket.gif basket.gif 13.gif
      "Za mudru osobu cijeli je svijet uèitelj, a za budalu je cijeli univerzum pun neprijatelja." Charaka

      01-14-2011 23:56 Sevels is offline Pregledaj poruke od Sevels Dodaj Sevels u listu prijatelja
      Sevels Sevels is a Male
      moderator tra-la-la




      Poruka: 6556
      Location: Cernica-Mo-London

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od Omar:

            citat od GARAVUSA:

          Ja vam nemam novcanik nikako ukoliko dodju tako i odu neam ih kad ,,pohranit,, 02.gif

          Ovo ja cisto da nebude off 05.gif ,a ustvari samo sam htjela reci Omaru da ima divno ime 10.gif



        Hvala "Garavusa"... 33.gif 01.gif


      Opa vidi ih...
      de se vas dvoje malo izmaknite,blizu ste mi sjeli 35.gif

      ___________________________________________________________________
      volim te svojse-volim te svekoliko...djenabetu moj

      13.gif basket.gif basket.gif basket.gif 26.gif basket.gif basket.gif basket.gif 13.gif
      "Za mudru osobu cijeli je svijet uèitelj, a za budalu je cijeli univerzum pun neprijatelja." Charaka

      01-14-2011 23:58 Sevels is offline Pregledaj poruke od Sevels Dodaj Sevels u listu prijatelja
      Omar Omar is a Male
      moforaja




      Poruka: 1897
      Location: Mostar u srcu
      pokretac teme Thread Started by Omar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od tana:

        sve sto napisa tigrica stoji.

        zar moze drugacije? ne mogu ni zamisliti ..... jebo ti ove amerikance sto imaju odvojene bankovne racune, t anisu nam oni mjerilo. kad se to dogodi nama bosancima to ce biti znak da smo ama bas SVE zaboravili ko sto i sta smo.


      Ako dvoje zive skupa,a svako troshi svoje pare,onda tu hljeba nema,ne treba ni da zive skupa,kakav
      je to zajednicki zivot,znaci....Volimo se zivimo skupa ali mi pare ne diraj...Smijeshno i zalosno,,Zato se u Amera 99% brakova divorce... 21.gif

      01-14-2011 23:58 Omar is offline Pregledaj poruke od Omar Dodaj Omar u listu prijatelja
      Omar Omar is a Male
      moforaja




      Poruka: 1897
      Location: Mostar u srcu
      pokretac teme Thread Started by Omar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od Sevels:

            citat od Omar:

              citat od GARAVUSA:

            Ja vam nemam novcanik nikako ukoliko dodju tako i odu neam ih kad ,,pohranit,, 02.gif

            Ovo ja cisto da nebude off 05.gif ,a ustvari samo sam htjela reci Omaru da ima divno ime 10.gif



          Hvala "Garavusa"... 33.gif 01.gif


        Opa vidi ih...
        de se vas dvoje malo izmaknite,blizu ste mi sjeli 35.gif


      ...... 35.gif

      Sta mai.. 10.gif

      01-15-2011 00:03 Omar is offline Pregledaj poruke od Omar Dodaj Omar u listu prijatelja
      tulpe tulpe is a Female
      wicked


      Poruka: 3040

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od Sevels:

            citat od tulpe:

          niko mene ne slusa..vi svi izgleda samo na svoj dzep gledate. niko nije u pravu. samo ja sam u pravu.. 10.gif


        bogme ja te slusam i nije cudo sto to sve jos zelis 35.gif
        bona u tebe samo prava,a dje su obaveze 11.gif
        zena je pravi stub kuce iako to ne izgleda,vladar u sjeni 11.gif
        a to za reprezentaciju tek na kraju dolazi 27.gif


      to ti nije tacno. u to su ukljucene i obaveze. vidis da ne slusas. nisam ja lutka, sta bola reprezentacija... od krvi i mesa sam. i nisam ni mati mu ni sestra... vi ste svi ludi..

      01-15-2011 00:19 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
      Sevels Sevels is a Male
      moderator tra-la-la




      Poruka: 6556
      Location: Cernica-Mo-London

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Omare,mane stani 10.gif tishu ko bari shidi na geskr....citat,Zijo (okac) 13.gif 13.gif 13.gif
      hebes vaki petak,hahahaa

      @tulpe
      ma nismo moja tulpe,razmisli 10.gif
      ljubav na prvom mjestu pa postovanje i onda ko 'beje' lovushu...sve radi ko sahat 10.gif
      a ovako ja te donirat a ti me skenirat i kad zarulja crkne ko me 'beje'...vakat za remonta 35.gif

      ___________________________________________________________________
      volim te svojse-volim te svekoliko...djenabetu moj

      13.gif basket.gif basket.gif basket.gif 26.gif basket.gif basket.gif basket.gif 13.gif
      "Za mudru osobu cijeli je svijet uèitelj, a za budalu je cijeli univerzum pun neprijatelja." Charaka

      01-15-2011 00:48 Sevels is offline Pregledaj poruke od Sevels Dodaj Sevels u listu prijatelja
      Omar Omar is a Male
      moforaja




      Poruka: 1897
      Location: Mostar u srcu
      pokretac teme Thread Started by Omar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Ja mislim da sa onima koji su finansijski neodgovorni i koji su sami sebi najvazniji
      (znaju samo da uzimaju,a ne da daju nishta za uzvrat)....Ne treba ni ulaziti u kombinacije.....
      Preko noci mogu da te dovedu do prosjackog shtapa,i da izgubis sve sto si godinama stvarao....




      Radujte se dushe,sitne prodane,
      Od iste ste rdje skovane.....

      01-15-2011 00:52 Omar is offline Pregledaj poruke od Omar Dodaj Omar u listu prijatelja
      Omar Omar is a Male
      moforaja




      Poruka: 1897
      Location: Mostar u srcu
      pokretac teme Thread Started by Omar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od Sevels:

        Omare,mane stani 10.gif tishu ko bari shidi na geskr....citat,Zijo (okac) 13.gif 13.gif 13.gif
        hebes vaki petak,hahahaa

        @tulpe
        ma nismo moja tulpe,razmisli 10.gif
        ljubav na prvom mjestu pa postovanje i onda ko 'beje' lovushu...sve radi ko sahat 10.gif
        a ovako ja te donirat a ti me skenirat i kad zarulja crkne ko me 'beje'...vakat za remonta 35.gif


      Okle ti G.Beganovic pade na um..... 02.gif

      treba traziti zenu koja umije s parama,makar...
      @Ne bila ribetina na kvadrat,ljepota nestaje jako brzo,
      a chisti rachuni i "Respect su jako dobra stvar".... 10.gif

      01-15-2011 01:19 Omar is offline Pregledaj poruke od Omar Dodaj Omar u listu prijatelja
      Stranica (11): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
      Postavi novu temu Odgovori
      Go to:
      preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com