Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » U KRUGU PORODICE » blizi se odmor- skidanje salufa » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (2): « prethodna 1 [2] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
hanka-kafanka hanka-kafanka is a Female
trudim se


Poruka: 193
Location: u nebesima
pokretac teme Thread Started by hanka-kafanka

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od mostarac na sluzenom:

    35.gif burek buredjici ....... 01.gif



    pazim na liniju 04.gif


daj malo 13.gif 13.gif 35.gif

___________________________________________________________________
Od cega strijepis na pocetku,to ti se na kraju desi 23.gif

03-30-2011 14:57 hanka-kafanka is offline Pregledaj poruke od hanka-kafanka Dodaj hanka-kafanka u listu prijatelja
refleksija refleksija is a Female
moforaja




Poruka: 3364
Location: dark side

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    http://www.bljesak.info/web/article.aspx?a=a9104ab9-0e8a-4337-94af-a2421603f372&c=5de70792-d2d5-4648-8125-5206af0d3357



eto prijedlog za slijedeci odmor 02.gif

___________________________________________________________________


    Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

    09-12-2011 20:57 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
    Morpheus
    tozzinjo



    Poruka: 1137

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    marihuana zatvara receptore za slatko i onda ti se nenormalno slatko jede.mozda ako covjek redovno duva, to se uskladi nekako, ali buduci da sam ja kampanjac (znam da dunem 3 dana zaredom a znam po pola godine i jace da uopst ene duvam jer mi se ne duva) , ja znam da svaki put kad dunem , ooopasno mi se jede nesto, a posebno slatko nesto...obicno spucam u minut i po jednu milku sa grozdjicama ili s kekosom, ili neke toblerone velike, to mi je doza 02.gif

    ___________________________________________________________________



      ...vise sam zaboravio nego sto su mnogi procitali ...

        nije mostar vise ona djevojka bujnih njedara, zanosnih kukova i socnih usta. danas je mostar cangrizava stara baba koja se sjeca kako je nekad bila ljepotica.

      09-12-2011 21:06 Morpheus is offline Pregledaj poruke od Morpheus Dodaj Morpheus u listu prijatelja
      refleksija refleksija is a Female
      moforaja




      Poruka: 3364
      Location: dark side

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od Morpheus:

        marihuana zatvara receptore za slatko i onda ti se nenormalno slatko jede.mozda ako covjek redovno duva, to se uskladi nekako, ali buduci da sam ja kampanjac (znam da dunem 3 dana zaredom a znam po pola godine i jace da uopst ene duvam jer mi se ne duva) , ja znam da svaki put kad dunem , ooopasno mi se jede nesto, a posebno slatko nesto...obicno spucam u minut i po jednu milku sa grozdjicama ili s kekosom, ili neke toblerone velike, to mi je doza 02.gif


      samo...nista bez tegle nutelle 02.gif

      ma procitah ovo na bljesku....provjereno znam ne mrsha se bio redovan pusac ili kapmanjac

      ___________________________________________________________________


        Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

        09-12-2011 21:20 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
        Morpheus
        tozzinjo



        Poruka: 1137

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        uh nutela s plazmom mlijekom i bananom u palacinkama mmmmmmmmmm isto tako redovno kad se marihuana konzumira heheheeh

        sto bi rekao nas zajednicki poznanik, veliki filozof s panjevine - ko nema u glavi, ima u Drogama . idi vidi mu status 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

        ___________________________________________________________________



          ...vise sam zaboravio nego sto su mnogi procitali ...

            nije mostar vise ona djevojka bujnih njedara, zanosnih kukova i socnih usta. danas je mostar cangrizava stara baba koja se sjeca kako je nekad bila ljepotica.

          09-12-2011 21:24 Morpheus is offline Pregledaj poruke od Morpheus Dodaj Morpheus u listu prijatelja
          refleksija refleksija is a Female
          moforaja




          Poruka: 3364
          Location: dark side

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          hahaha eno vidjela sam...ali znam da mi je jednom njegov pekmez od sljiva dobro dosao....hahaha mislim kad smo kod marihuane vec hahaha

          ___________________________________________________________________


            Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

            09-12-2011 21:47 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
            Stranica (2): « prethodna 1 [2] nove poruke | aktuelne teme | forum
            Postavi novu temu Odgovori
            Go to:
            preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com