Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » RELIGIJA, FILOZOFIJA I PSIHOLOGIJA » Nauci o Dzennetu ( usput i o Bosnjacima) » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (3): « prethodna 1 [2] 3 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
green green is a Male
Super Moderator


Poruka: 7086
Location: BiH

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od prowler2:

    Nevjerovatan video. Vechi je kralj od Seme 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif



haha, možda je ovo Sema, glavom i bradom.

___________________________________________________________________

    05-13-2014 15:58 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
    prowler2 prowler2 is a Male
    moforaja


    Poruka: 5249
    Location: usa

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ne vjerujem. Sema nema muda da to napravi. 01.gif

    05-13-2014 16:11 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
    green green is a Male
    Super Moderator


    Poruka: 7086
    Location: BiH

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ali koji su ovo likovi... pazi samo psihologije i držanja

    uvijek me je zanimalo, ovaj sa videa je sigurno rodom iz Torlakovca kod Jajca, ili neke druge selendre, a zašto se peèi i izvræe akcenat, valjda da bude uvjerljiviji publici? sve i jedan hodža, ovi novijeg kova... izvrèu akcenat i neprirodno prièaju naš jezik. ne ulazim u akcenat kad prièaju arapski, ali naðe rijeèi skroz izvrnuto i vještaèki govore.

    to je psihološka slika: "ja sam važan, ja sam frajer, ovo je mojih pet minuta"

    pogledajte prvih pet minuta videa, frajer nijednu rijeè na našem jeziku ne izgovori kako treba, to neka moda, šta li... da izgleda školovaniji, važniji, ko æe ga znati zašto...

    ___________________________________________________________________

      05-13-2014 16:19 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
      prowler2 prowler2 is a Male
      moforaja


      Poruka: 5249
      Location: usa

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Naravno/. To godi uhu nashih ljudi . Kad ima accent nekoda iz arabije ...uhhh on mora da je u pravu ...

      05-13-2014 16:21 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
      prowler2 prowler2 is a Male
      moforaja


      Poruka: 5249
      Location: usa

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Govorim opchenito. Kad neki tajkun iz rusije dodje u Srbiju ...ohhh svi padaju na koljena ispred njega , kad dodje Hrvat sa shvapskim akcentom u HR ohhh svi svrshavaju ...to je nasha bolest ...

      05-13-2014 16:23 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
      refleksija refleksija is a Female
      moforaja




      Poruka: 3364
      Location: dark side

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ovaj se gadja vecim govnima nego sto to politicari rade...prestala gledat kad mi je na Brenu udario hahah

      ___________________________________________________________________


        Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

        broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane refleksija dana 05-13-2014 u 18:30.

        05-13-2014 18:29 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
        refleksija refleksija is a Female
        moforaja




        Poruka: 3364
        Location: dark side

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        i moram nadodati...ovakvi video uraci..toliko negativno djeluju na Islam kao religiju i stavljaju Islam u potpuno pogresan kontekst...zato mi se i ne svidja izmedju ostalog...Brenu mu halalit ne mogu

        ___________________________________________________________________


          Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

          05-13-2014 18:32 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
          green green is a Male
          Super Moderator


          Poruka: 7086
          Location: BiH

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          èuj kaže: ko na Sudnjem danu dobije Knjigu u desnu ruku, položio je... ide u dženet 13.gif

          a šta æemo ako nema desne ruke? 21.gif

          ili šta æemo mi ljevaci... slaba nam desnica, a Knjiga pogolema, poteška...

          ___________________________________________________________________

            05-13-2014 18:42 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
            prowler2 prowler2 is a Male
            moforaja


            Poruka: 5249
            Location: usa

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                citat od refleksija:

              i moram nadodati...ovakvi video uraci..toliko negativno djeluju na Islam kao religiju i stavljaju Islam u potpuno pogresan kontekst...zato mi se i ne svidja izmedju ostalog...Brenu mu halalit ne mogu
            Ne kota to ovo biche zvano Svemir ... niti che ikad skontat.

            05-13-2014 18:54 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
            refleksija refleksija is a Female
            moforaja




            Poruka: 3364
            Location: dark side

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            ja u dzehenem svakako...kao dijete nakupila grijeha...ljevoruka,prvo pismo cirilica...

            ___________________________________________________________________


              Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

              05-13-2014 18:55 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
              prowler2 prowler2 is a Male
              moforaja


              Poruka: 5249
              Location: usa

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Jao jao ... ode ti .. I josh zensko .... aman jarabi .... 02.gif

              05-13-2014 18:58 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
              tana tana is a Male
              rigorozni




              Poruka: 17887
              Location: na prinudnom radu :)

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              a i vi svakakve gluposti gledate, ko sto je ovaj video gore

              ___________________________________________________________________
              kad ce mostar mama?

              05-13-2014 20:57 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
              prowler2 prowler2 is a Male
              moforaja


              Poruka: 5249
              Location: usa

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Pa postavljen je na ovom forumu . Zbog chega ne pogledati ?

              05-13-2014 21:17 prowler2 is offline Pregledaj poruke od prowler2 Dodaj prowler2 u listu prijatelja
              tana tana is a Male
              rigorozni




              Poruka: 17887
              Location: na prinudnom radu :)

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              salim se bola, svako ima pravo da gleda sta hoce 10.gif

              mene licno ovakvi klipovi ne zanimaju, te ih ne gledam

              ___________________________________________________________________
              kad ce mostar mama?

              05-13-2014 22:04 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
              zorokrik zorokrik is a Male
              samo sto nisam




              Poruka: 1340
              Location: St.Marino

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              21.gif

              18.gif 25.gif

              ___________________________________________________________________

                bar_dan.gif

                05-13-2014 22:55 zorokrik is offline Pregledaj poruke od zorokrik Dodaj zorokrik u listu prijatelja
                semirizsvemira semirizsvemira is a Male
                raja


                Poruka: 1860
                pokretac teme Thread Started by semirizsvemira

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    citat od berber:

                  Ja vjerujem u dragog Allaha!
                  I vazda sam i vazda cu mu biti zahvalan za svu njegovu dobrotu!
                  Ali nisam od onih koji "u ime Allaha"progone,ponizavaju i vrijedjaju druge insane!
                Pa sto ne radis ono sto je naredio Allah 19.gif Tana kaze musliman a ovo mu gluposti . Da mi je znati ko je vama dobar musliman . ne valja Ceric( medju sedam napriznatijih alima u svijetu) , Zukorlic , ne valja nijedan sto ima bradu a vecina hodza ima bradu , ne valja Ahmed didat , ne valja Khalid yasin , ne valja dr Zakir Naik .Mehmed ef Handzic tahmetli imo bradu i isto prico ko ovaj danas , ne bas isto jer bi zavrsio u kakvoj komunistickoj jami , pa ef Rahm Husein Djozo , sve poznati alimi pa do Kardawija . Naravno ovima sto mrze Islam ne valja ni jedan( refka i cetalji protiv kojih se ovaj gore borac ABiH borii sa 15 Godina ) , najbolji su im muslimani u zemlji ali ne mogu vjerovati da neko moze reci da je musliman a mrzi islamske ucenjake .Ne mogu vjerovati da neko kaze da voli i vjeruje u allaha a ne zna nabrojati osnovne islamske i imanske satre niti zna kako se klanja . To bi bilo isto da ja kazem da volim fudbal a kazem da ne volim kada pada puno golova ili preokrenem na emisiju o ekologiji a na drugom kanalu finale Kupa Sampiona , bez veze mi . Ili ja kazem da sam fudbaler a me igram nigdje ni u jednom timu 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 19.gif Ja mislim da vi imate slike Karadzica i Mladica i Bobana i Tudjmana u kucama i da s enjima klanjate i molite i zahvaljujete sto ste zivi zbrisali iz ogavne BiH pune nakvim muslemana vjernika sto poste i klanjaju se Allahu 19.gif Za podrum i Bobana i rasu spremni

                ___________________________________________________________________
                "Da li je Kur`an od vjeènosti za to ne pitam. Da je on knjiga nad knjigama vjerujem iz muslimanske dužnosti!"
                (Johann Wolfgang Goethe)

                05-13-2014 23:03 semirizsvemira is offline Pregledaj poruke od semirizsvemira Dodaj semirizsvemira u listu prijatelja
                semirizsvemira semirizsvemira is a Male
                raja


                Poruka: 1860
                pokretac teme Thread Started by semirizsvemira

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                Sad ce doc Pasha i reci da ja zachatavam temu 13.gif 13.gif 13.gif jao foruma i nakarade .kakva kasaba takav i forum 13.gif Cetnicko komunisticka alijansa 13.gif

                ___________________________________________________________________
                "Da li je Kur`an od vjeènosti za to ne pitam. Da je on knjiga nad knjigama vjerujem iz muslimanske dužnosti!"
                (Johann Wolfgang Goethe)

                05-13-2014 23:10 semirizsvemira is offline Pregledaj poruke od semirizsvemira Dodaj semirizsvemira u listu prijatelja
                vjetar vjetar is a Male
                moforaja


                Poruka: 13977
                Location: dk

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    citat od semirizsvemira:

                      citat od berber:

                    Ja vjerujem u dragog Allaha!
                    I vazda sam i vazda cu mu biti zahvalan za svu njegovu dobrotu!
                    Ali nisam od onih koji "u ime Allaha"progone,ponizavaju i vrijedjaju druge insane!
                  Pa sto ne radis ono sto je naredio Allah 19.gif Tana kaze musliman a ovo mu gluposti . Da mi je znati ko je vama dobar musliman . ne valja Ceric( medju sedam napriznatijih alima u svijetu) , Zukorlic , ne valja nijedan sto ima bradu a vecina hodza ima bradu , ne valja Ahmed didat , ne valja Khalid yasin , ne valja dr Zakir Naik .Mehmed ef Handzic tahmetli imo bradu i isto prico ko ovaj danas , ne bas isto jer bi zavrsio u kakvoj komunistickoj jami , pa ef Rahm Husein Djozo , sve poznati alimi pa do Kardawija . Naravno ovima sto mrze Islam ne valja ni jedan( refka i cetalji protiv kojih se ovaj gore borac ABiH borii sa 15 Godina ) , najbolji su im muslimani u zemlji ali ne mogu vjerovati da neko moze reci da je musliman a mrzi islamske ucenjake .Ne mogu vjerovati da neko kaze da voli i vjeruje u allaha a ne zna nabrojati osnovne islamske i imanske satre niti zna kako se klanja . To bi bilo isto da ja kazem da volim fudbal a kazem da ne volim kada pada puno golova ili preokrenem na emisiju o ekologiji a na drugom kanalu finale Kupa Sampiona , bez veze mi . Ili ja kazem da sam fudbaler a me igram nigdje ni u jednom timu 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 19.gif Ja mislim da vi imate slike Karadzica i Mladica i Bobana i Tudjmana u kucama i da s enjima klanjate i molite i zahvaljujete sto ste zivi zbrisali iz ogavne BiH pune nakvim muslemana vjernika sto poste i klanjaju se Allahu 19.gif Za podrum i Bobana i rasu spremni





                ..haj mi sad poimenice ove koje si nabrojao imaju zena .

                ___________________________________________________________________
                laku vam noc pijuni

                spavajte ko lavovi i ko kraljevi

                05-13-2014 23:12 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
                semirizsvemira semirizsvemira is a Male
                raja


                Poruka: 1860
                pokretac teme Thread Started by semirizsvemira

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                Ja s tobom istovaro lubenicu . Ma nisam ja iz fukarske familije 19.gif Evo i zaboravio si i bosanski . U izvini znam ti ne pricas bosanski , ti si ucio srpski 19.gif

                ___________________________________________________________________
                "Da li je Kur`an od vjeènosti za to ne pitam. Da je on knjiga nad knjigama vjerujem iz muslimanske dužnosti!"
                (Johann Wolfgang Goethe)

                05-13-2014 23:15 semirizsvemira is offline Pregledaj poruke od semirizsvemira Dodaj semirizsvemira u listu prijatelja
                vjetar vjetar is a Male
                moforaja


                Poruka: 13977
                Location: dk

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                ..dok sirotinja koja klanja i posti i ide u dzamiju kao i oni vjedva da mogu prehraniti svoju familiju

                ..ni jedan pd tih Alima ne zivi zivotm obicnog covjeka ,vec zive zivotima sultana i vezira i bahatao najedaju svoje guzice nafaizima

                ___________________________________________________________________
                laku vam noc pijuni

                spavajte ko lavovi i ko kraljevi

                broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 05-13-2014 u 23:18.

                05-13-2014 23:15 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
                Stranica (3): « prethodna 1 [2] 3 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
                Postavi novu temu Odgovori
                Go to:
                preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com