Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » RAZNO » AUTO MOTO KLUB » Golf i samo Golf » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (3): « prethodna 1 [2] 3 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
celmica celmica is a Female
MOtordzija




Poruka: 122
Location: Sarajevo

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Citam prije neki dan neku listu najkvalitetnijih automobila (tako nekako) u Auto Bild-u... prvo mjesto Toyota, a predzadnje VW sa komentarom (od VW je gori jos samo FIAT).


Golf zivi na slavi 1. i 2. ... a i kod nas je svako drugo auto golf 2 GT nesto...

___________________________________________________________________
Ovdje ni lokum nije rahat!

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane celmica dana 12-13-2003 u 12:21.

12-13-2003 12:18 celmica is offline Posalji Email za celmica Pregledaj poruke od celmica Dodaj celmica u listu prijatelja
crne spile crne spile is a Male
ne more meda




Poruka: 48

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od adis b:

    Isto Golf se pokazao u najgorim situacijama, tj. u ratu kad se nije imalo benzina

    Nema benzina, uspi loz ulje u golfa i pici ko lud 10.gif dobaci preko Igmana do Hercegovine


Koje loze brato?Na trafo ulju ga vozili.AAAAAAAA.Jes da pusi ali ide.
Najbolje auto, sigurno.Ja trenutno imam 2 golfa(zenin i moj)

12-16-2003 00:33 crne spile is offline Pregledaj poruke od crne spile Dodaj crne spile u listu prijatelja
adis b adis b is a Male
rambling reck




Poruka: 1083

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ja konto citavo vrijeme ulje sto se koristilo u Rajvosa za grijanje, valjda se zove loz ulje...

Haj dobro, josh sam bio mali pa nisam bio dobro upucen... 19.gif 18.gif

___________________________________________________________________
...

12-16-2003 14:55 adis b is offline Pregledaj poruke od adis b Dodaj adis b u listu prijatelja
Ferrari Ferrari is a Male
mister foruma '03, '04




Poruka: 1841
Location: Maranello
pokretac teme Thread Started by Ferrari

Ovo Golf Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Brzi od zvuka 13.gif


Klikni da pogledas u stvarnoj velicini

___________________________________________________________________
Signatur wird geladen ... ... bitte warten !

02-15-2004 01:07 Ferrari is offline Pregledaj poruke od Ferrari Dodaj Ferrari u listu prijatelja
OMAHA OMAHA is a Male
Mitsubishi sa zvjezdanim krovom




Poruka: 1488
Location: XYZ

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od celmica:

    Citam prije neki dan neku listu najkvalitetnijih automobila (tako nekako) u Auto Bild-u... prvo mjesto Toyota, a predzadnje VW sa komentarom (od VW je gori jos samo FIAT).


13.gif 13.gif 13.gif

Jes mi milo... 23.gif

02-20-2004 22:47 OMAHA is offline Pregledaj poruke od OMAHA Dodaj OMAHA u listu prijatelja
adis b adis b is a Male
rambling reck




Poruka: 1083

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od crne spile:

    Najbolje auto, sigurno.Ja trenutno imam 2 golfa(zenin i moj)


mislis zena ima dva golfa, njen i zajednicki 02.gif 04.gif 02.gif

___________________________________________________________________
...

02-20-2004 22:57 adis b is offline Pregledaj poruke od adis b Dodaj adis b u listu prijatelja
crne spile crne spile is a Male
ne more meda




Poruka: 48

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od adis b:

        citat od crne spile:

      Najbolje auto, sigurno.Ja trenutno imam 2 golfa(zenin i moj)


    mislis zena ima dva golfa, njen i zajednicki 02.gif 04.gif 02.gif


Ma jok bolan, njen i samo njen. 21.gif

02-21-2004 00:46 crne spile is offline Pregledaj poruke od crne spile Dodaj crne spile u listu prijatelja
Ferrari Ferrari is a Male
mister foruma '03, '04




Poruka: 1841
Location: Maranello
pokretac teme Thread Started by Ferrari

golf gti 5 generacija Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

legende ne umiru
golf gti petica je konacno izaso na trziste 10.gif


evo par slika


gti petica

    http://wcm.krone.at/krone/C00/S91/A2/object_id__5664/hxslide/index.html



gti jedinica


    http://wcm.krone.at/krone/C00/S91/A2/object_id__5665/hxslide/index.html



malo podataka

200 konja fsi motor
od 0 - do 100 kmh 7,2 sekunde
cjena u njemackoj od 24.000 €

___________________________________________________________________
Signatur wird geladen ... ... bitte warten !

11-10-2004 21:06 Ferrari is offline Pregledaj poruke od Ferrari Dodaj Ferrari u listu prijatelja
Princ-s-Neretve Princ-s-Neretve is a Male
Licnost godine '05




Poruka: 9968
Location: Eo me tu sam !!

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Nisu losi samo mi maska malo drukcija !!! 10.gif Nikako se naviknut !!! 10.gif

___________________________________________________________________


    Kompleks je ko qrac kad se digne jebaji ga 19.gif
      13.gif

      11-10-2004 21:09 Princ-s-Neretve is offline Posalji Email za Princ-s-Neretve Pregledaj poruke od Princ-s-Neretve Dodaj Princ-s-Neretve u listu prijatelja
      BISCANIN2
      SexNepoznat

      Poruka: 52

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Pa zar je golf auto ,to je više prevozno za shvabe koji rade po šumama da umjesto traktora ili pravog auta doðu u po šume na radno mjesto.
      Golfu kecu skidam kapu a ostalo su sepeti.
      Najgora je dvica ono je stvarno nevjerovatno kakva skalamerija ,nemožeš preæ 20 km a da te ne zabole ledja a u retrovizor nemožeš pogledat od vibracija i još ti samo falo šljemofoni za normalnu komunikaciju .
      Meni je iskreno žao raje koja je prinuðena vozati se wv sepetima i još masno plaæat kad se kupuje i koja ne zna šta propušta u životu ..
      Meni vožnja znaèi užitak ,a to mi pruža alfa i peugeot .O BMW I MERCEDESU NEÆU NI DA POMIŠLJAM PRESKUPI SU.
      E moji golfaši ko vam je kriv kad neznate uživat .

      ___________________________________________________________________
      zdravlja,para ili use ,nase i podase

      11-11-2004 16:36 BISCANIN2 is offline Pregledaj poruke od BISCANIN2 Dodaj BISCANIN2 u listu prijatelja
      Ferrari Ferrari is a Male
      mister foruma '03, '04




      Poruka: 1841
      Location: Maranello
      pokretac teme Thread Started by Ferrari

      RE: Golf i samo Golf Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Prodan 24.000.000 Golf 02.gif


      8. novembra je sa proizvodne trake u Wolfsburgu sišao 24-milioniti Golf. Proizvodnja Golfa startala je davne 1974-e godine, a do danas je imao 5 generacijskih evolucija. Golf je i danas najprodavaniji model u Evropi, i opæenito najprodavaniji model Volkswagen Grupe.

      Samo prošle godine, širom svijeta prodano je 719.000 golfova, a ako se ovaj rezultat ponovi i sljedece godine, uskoro možemo oèekivati i 25-milioniti primjerak. Ovaj Volkswagenov model se izraðuje u 7 tvornica, a pored Evrope prodaje i u USA, Japanu i Korei.

      U Evropi, pored Njemaèke, najviše kupaca dolazi iz Velike Britanije, Francuske i Italije.

      ___________________________________________________________________
      Signatur wird geladen ... ... bitte warten !

      11-10-2005 22:00 Ferrari is offline Pregledaj poruke od Ferrari Dodaj Ferrari u listu prijatelja
      Ferrari Ferrari is a Male
      mister foruma '03, '04




      Poruka: 1841
      Location: Maranello
      pokretac teme Thread Started by Ferrari

      Golf VI Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Posto se Golf V tako lose prodaje kao ni jedan do sad ,
      VW je odlucio da novog Golfa VI dvije godine ranije izbaci na trziste .
      Novi je trebo izaci 2010 , a izaci ce 2008.
      Nece to biti potpuno novo Auto , nego ce na Bazi Golfa V , napraviti novu karoseriju .

      Evo i jednog teksta





          Tu se nalaze i par najnovih VW modela osim Golfa samo klikaj
            10.gif

            ___________________________________________________________________
            Signatur wird geladen ... ... bitte warten !

            broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Ferrari dana 04-11-2006 u 12:47.

            04-11-2006 12:40 Ferrari is offline Pregledaj poruke od Ferrari Dodaj Ferrari u listu prijatelja
            Princ-s-Neretve Princ-s-Neretve is a Male
            Licnost godine '05




            Poruka: 9968
            Location: Eo me tu sam !!

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            auuuuuuuu jes mocan ovaj novi Sirroco drama samo da mu je auspuh na drugom mjestu ! 10.gif Kad ovo ide u prodaju Feraari ? 14.gif

            ___________________________________________________________________


              Kompleks je ko qrac kad se digne jebaji ga 19.gif
                13.gif

                04-11-2006 16:43 Princ-s-Neretve is offline Posalji Email za Princ-s-Neretve Pregledaj poruke od Princ-s-Neretve Dodaj Princ-s-Neretve u listu prijatelja
                Ferrari Ferrari is a Male
                mister foruma '03, '04




                Poruka: 1841
                Location: Maranello
                pokretac teme Thread Started by Ferrari

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    citat od Princ-s-Neretve:

                  auuuuuuuu jes mocan ovaj novi Sirroco drama samo da mu je auspuh na drugom mjestu ! 10.gif Kad ovo ide u prodaju Feraari ? 14.gif


                Prince jos par slika , obrati paznju na
                13, 14, 15 i 16 sliku 11.gif


                  ___________________________________________________________________
                  Signatur wird geladen ... ... bitte warten !

                  04-11-2006 17:17 Ferrari is offline Pregledaj poruke od Ferrari Dodaj Ferrari u listu prijatelja
                  Princ-s-Neretve Princ-s-Neretve is a Male
                  Licnost godine '05




                  Poruka: 9968
                  Location: Eo me tu sam !!

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  eo tamn gledam 07.gif 10.gif

                  Dobar dobar samo me onaj Cabrio posjeca na CL klassu mercedesa ovaj Passat nije losh nego nekako glomazan 14.gif

                  Jetta nova mi nikako ne pase 14.gif

                  Ali Sirroco me iznenadio 27.gif

                  ___________________________________________________________________


                    Kompleks je ko qrac kad se digne jebaji ga 19.gif
                      13.gif

                      04-11-2006 17:24 Princ-s-Neretve is offline Posalji Email za Princ-s-Neretve Pregledaj poruke od Princ-s-Neretve Dodaj Princ-s-Neretve u listu prijatelja
                      Ferrari Ferrari is a Male
                      mister foruma '03, '04




                      Poruka: 1841
                      Location: Maranello
                      pokretac teme Thread Started by Ferrari

                      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                      Jos malo Slika najboljeg Auta svih vremena 02.gif

                        http://www.sat1.at/auto/news/bilder/content/33481/index_1.php


                      Sad bi se nekad trebo pojaviti na trzistu novi Golf 6

                      ___________________________________________________________________
                      Signatur wird geladen ... ... bitte warten !

                      09-13-2008 23:46 Ferrari is offline Pregledaj poruke od Ferrari Dodaj Ferrari u listu prijatelja
                      al capone al capone is a Male
                      moforaja




                      Poruka: 5015
                      Location: grad andjela

                      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                      kakav golf rinaka od auta....
                      isto secija.... 02.gif

                      ___________________________________________________________________



                        http://www.youtube.com/watch?v=yqErQ-OeIoY

                        09-14-2008 01:12 al capone is offline Posalji email za al capone Homepage of al capone Pregledaj poruke od al capone Dodaj al capone u listu prijatelja AIM Screenname: shef YIM Screenname: no name
                        metallica metallica is a Male
                        moforaja




                        Poruka: 8228
                        Location: CH.WILLA(uglavnom)

                        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                        vidio sam neke slike "6-ice" vala nisu bilo nesto "inovativni" i mastoviti 28.gif skoro isti kao 5-ica 28.gif

                        meni je novi "Shiroko" sladak pravo 01.gif


                        ali dzaba ti ovde i VW i BMW i Mecka kad morash da strepish dali ce doci "braca" da ti ga maznu i da traze otkup ako uopste zovnu jer ako im se svidi nece te ni nazvati 21.gif


                        zato "made in Japan" auta Extra a lovpovi (ovi nashi niti znaju ukrasti nit ih kupci ukradenoh volzila traze) 02.gif 04.gif

                        ___________________________________________________________________

                          broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane metallica dana 09-14-2008 u 13:23.

                          09-14-2008 13:21 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
                          Ferrari Ferrari is a Male
                          mister foruma '03, '04




                          Poruka: 1841
                          Location: Maranello
                          pokretac teme Thread Started by Ferrari

                          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                          dje si al capone 13.gif
                          pa bola cuj secija , hahahha
                          ta neces spavati u njemu ,
                          otidji od tacke a do tacke b , zato auta i sluze . 02.gif
                          ali zato znas da vozis kvalitet made in germany
                          i da ako mu mjenjas redovno ulje i filtere , mozes
                          bit siguran u njemga da te nikad nece izdat .

                          ne znam sve na jednu stranu , ali golf je za mene auto ,
                          sve sto je ispod njega , je 'nako (za nevolju dobro), a sto je iznad njega
                          je preseravanje . za normalnu familiju je golf idealno auto ,
                          oim toga ima ga u raznim varijantama , od kabrija , kupea , karavana ....
                          pa izvoli uzmi sta ti odgovara .



                          evo jos par slika novog scirocc-a
                          koji isto uskoro izlazi (ili je mozda vec izasao 11.gif )

                            http://www.autobild.de/artikel/vw-scirocco-offiziell-enthuellt_591395.html

                          ___________________________________________________________________
                          Signatur wird geladen ... ... bitte warten !

                          09-17-2008 20:26 Ferrari is offline Pregledaj poruke od Ferrari Dodaj Ferrari u listu prijatelja
                          al capone al capone is a Male
                          moforaja




                          Poruka: 5015
                          Location: grad andjela

                          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                          dje si ferrari 13.gif
                          pa bola ne uzima se bibi..
                          samo za gradsku voznju... 13.gif
                          predji s golfom neku malo vecu kilometrazu..
                          pa se onda javi...
                          i reci da nije secija...
                          cuj made in germany..ok mercedes i bmw dobri su..
                          golf je promasaj zesci...
                          btw kurcenje je uzimat najnovije..al ko ima djep za to eto ga tamo..
                          ja bih vazda prije uzeo bmw 7-8 godina starog...
                          nego naj novijeg golfa... 02.gif
                          sto se tice udobnosti...
                          golf nije ni blizu pezoa.. 02.gif

                          ___________________________________________________________________



                            http://www.youtube.com/watch?v=yqErQ-OeIoY

                            09-17-2008 20:40 al capone is offline Posalji email za al capone Homepage of al capone Pregledaj poruke od al capone Dodaj al capone u listu prijatelja AIM Screenname: shef YIM Screenname: no name
                            Stranica (3): « prethodna 1 [2] 3 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
                            Postavi novu temu Odgovori
                            Go to:
                            preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com