Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » RAZNO » AUTO MOTO KLUB » Vozacka dozvola » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (6): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
LanaMo LanaMo is a Female
moforaja




Poruka: 2125
Location: Svugdje Pomalo...Pretezno vise tu nego tamo...

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Joj da je bogdo nemam..mrzim voziti to je bruka. 21.gif ..vozim ima 7 godina...jer ovdje u americi nema...cim 16 to se odma za volan sjeda...ne sto hoces..nego sto se mora...jer bez auta se da izvinete ni popisati nemozes..nije kao kod nas sve.. na preskok...

___________________________________________________________________
Ne misli da je trenutak sreæe nešto maleno!

05-19-2005 15:23 LanaMo is offline Pregledaj poruke od LanaMo Dodaj LanaMo u listu prijatelja
Tekija Tekija is a Female
seka




Poruka: 584

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Polozila 90-te god u Mostaru na testovima prodjem iz prve,a voznju plozila od treceg puta 13.gif

Prvi put prodjem kroz crveno 27.gif
Drugi put prodjem na dnevnoj voznji, obore me na nocnoj udjem na poligon sa dugim svjetlima 21.gif
Treci put sreca 19.gif polozim
Vise me bilo sramota se pojavljivati na onim salterima da zakazem sljedeci termin za polaganje bruka staremi 27.gif

E onda zarati odem u njemacku tu nisam ni pokusala voziti jednostavno me strah bilo oni autoputeva.To ti je isto kad seljak dodje u grad 13.gif

Znaci 6 god nisam vozila 29.gif
Dodjem u Ameriku jos gore 21.gif moram hos, neces moras polagati.
Al ovdje polaganje je mala maca u odnosu na Mostar.Provozala policajca oko policijske stanice kaze on meni stani,ja stala kaze on meni polozila si 19.gif Nije me covjek peglo 5 min.

05-19-2005 15:39 Tekija is offline Homepage of Tekija Pregledaj poruke od Tekija Dodaj Tekija u listu prijatelja
nepoznat
Gost


Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Na (prvim) testovima pala (falio mi jedan bod 08.gif )
na voznji od prvi put' polozim. 05.gif

05-19-2005 15:42
Princ-s-Neretve Princ-s-Neretve is a Male
Licnost godine '05




Poruka: 9968
Location: Eo me tu sam !!

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Tekija:

    Polozila 90-te god u Mostaru na testovima prodjem iz prve,a voznju plozila od treceg puta 13.gif

    Prvi put prodjem kroz crveno 27.gif
    Drugi put prodjem na dnevnoj voznji, obore me na nocnoj udjem na poligon sa dugim svjetlima 21.gif
    Treci put sreca 19.gif polozim
    Vise me bilo sramota se pojavljivati na onim salterima da zakazem sljedeci termin za polaganje bruka staremi 27.gif

    E onda zarati odem u njemacku tu nisam ni pokusala voziti jednostavno me strah bilo oni autoputeva.To ti je isto kad seljak dodje u grad 13.gif

    Znaci 6 god nisam vozila 29.gif
    Dodjem u Ameriku jos gore 21.gif moram hos, neces moras polagati.
    Al ovdje polaganje je mala maca u odnosu na Mostar.Provozala policajca oko policijske stanice kaze on meni stani,ja stala kaze on meni polozila si 19.gif Nije me covjek peglo 5 min.



i stobom u Auto sjes, eo sacu djes sta ima 21.gif 35.gif

Ma ja ovde polozio vozacki iz prve nakva Njonja (Kineskinja) mi bila instruktor mores mislit ona da mi govori kako se vozi 13.gif Jebo majku sjeli mi ja ni engleskog neznam kaze ona meni Have you been driving before? Ja kazem YES YES tacu samo sam to znao. Pita odakle si ja govorim Bosnia i Herzegovina you know war refugee panic i tako to vidim ja lagano zena propada u zemlju sasrala se 13.gif Kaze Meni you are very smart for your age ! Meni tek 16 bilo ja govorim ja Iam smart I have KLIKERS hahahahhahaha ma nema eo ti boga ja sam se valjao od smejha, gleda ona u mene i smije se kaze what ? I tako prodjem ja sa 94 poena od 100 nisam samo jednom glave okrenuo i to je to ! 10.gif

___________________________________________________________________


    Kompleks je ko qrac kad se digne jebaji ga 19.gif
      13.gif

      05-19-2005 16:15 Princ-s-Neretve is offline Posalji Email za Princ-s-Neretve Pregledaj poruke od Princ-s-Neretve Dodaj Princ-s-Neretve u listu prijatelja
      Tekija Tekija is a Female
      seka




      Poruka: 584

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat
      I have KLIKERS
      -------------------------------

      13.gif 13.gif 04.gif 04.gif 13.gif 13.gif 24.gif 19.gif

      05-19-2005 16:22 Tekija is offline Homepage of Tekija Pregledaj poruke od Tekija Dodaj Tekija u listu prijatelja
      Princ-s-Neretve Princ-s-Neretve is a Male
      Licnost godine '05




      Poruka: 9968
      Location: Eo me tu sam !!

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ta se smijes kako cu joj objasnit jadna ! 21.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif eo i dan danas se tome smijem !!! 13.gif

      ___________________________________________________________________


        Kompleks je ko qrac kad se digne jebaji ga 19.gif
          13.gif

          05-19-2005 16:24 Princ-s-Neretve is offline Posalji Email za Princ-s-Neretve Pregledaj poruke od Princ-s-Neretve Dodaj Princ-s-Neretve u listu prijatelja
          Tekija Tekija is a Female
          seka




          Poruka: 584

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          13.gif dobar si ,ma nek si ti samo proso 10.gif

          05-19-2005 16:26 Tekija is offline Homepage of Tekija Pregledaj poruke od Tekija Dodaj Tekija u listu prijatelja
          Maggie Maggie is a Female
          moforaja




          Poruka: 2736
          Location: daleko

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          polozila 96-e iz prve 01.gif volim voziti, posebno na duge staze, po noci

          nista mi nije 10 sati za volanom na autoputu 10.gif


          ima jedno dva mjeseca sam naucila da vozim auto s mjenjacem i pravo mi se svidja 23.gif
          ljepse osjecaj nego s automatikom 18.gif

          ___________________________________________________________________

            05-19-2005 18:49 Maggie is offline Posalji email za Maggie Pregledaj poruke od Maggie Dodaj Maggie u listu prijatelja
            Ferrari Ferrari is a Male
            mister foruma '03, '04




            Poruka: 1841
            Location: Maranello
            pokretac teme Thread Started by Ferrari

            Zvechky Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Bojim se da nisam bas dobro razumio situaciju ,
            ali evo da pokusam 02.gif


            Ako je bila puna Linija izmedju ta dva Auta
            onda ga je tvoja Prijateljica imala pravo preci sa desne strane ,
            uz to da nije isla brze od maksimalno dozvoljene brzine.
            Ali ako je bila isprekidana Linija onda ga niposto nije smjela prestici s' desne strane .
            Jer se je taj ljevi mogo vratiti na desnu traku i tu bi onda bio sudar.A kolko ja znam na Autoputu pravo uvjek ima onaj koji je na ljevoj strani .
            Tj. koji je na 'brzoj' traci 11.gif
            Nadam se da sam u pravu , davno sam polago , a za svaki slucaj
            cu pitat prijatelja koji
            upravo polaze vozacki , on bi to igurno trebo znati.

            ___________________________________________________________________
            Signatur wird geladen ... ... bitte warten !

            05-19-2005 19:58 Ferrari is offline Pregledaj poruke od Ferrari Dodaj Ferrari u listu prijatelja
            gubitnik gubitnik is a Male
            ne more meda


            Poruka: 47
            Location: na njenim usnama

            RE: Vozacka dozvola Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                citat od Ferrari:

              Haj da vidimo kad ste polozili ,
              koje kategorije imate ,
              i koliko vam znaci vozacka ?



              ja sam polozio jos davne 1990 ,
              mada sam kreno sa polaganjem 1988 (nisam imo ni 18 godina)
              ali sam na pola polaganja otiso u vojsku ,
              i onda polozio kad sam se vratio iz vojske.


              Trenutno imam samo B kategoriju , i vec nekoliko puta sam bio iskupio
              sve papire da polozim A , C , E i svaki put ispadne nesto 'vaznije'
              ali sad sam rjesio ici do kraja i nadam se da cu kad se vratim sa odmora
              konacno uplatiti A , C , E , sjesti uzeti testove u ruke i to 'odraditi'.



              A vozacka mi mnogo znaci , jednostavno ne mogu bez auta .
              Poso mi nije direktno vezan za vozacku , ali bez obzira
              poslije radnog vremena i vikendom sam uvjek na 'tockovima'.


            Eto ja brato nikad ocima nisam auto-skole vidio, a ima vise od 15 godina da ceram po cijeloj evropi. Vozacka ? Kategorija ? Ma koju god hoces, i kakvu god kategoriju hoces

            05-19-2005 21:08 gubitnik is offline Pregledaj poruke od gubitnik Dodaj gubitnik u listu prijatelja
            zvechka zvechka is a Female
            samo sto nisam


            Poruka: 1374
            Location: Somewhere nice

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Ferarri to je bilo na onoj autocesti sa cetiri pasa i svi ovi automobili su vozili u istom pravcu,

            a posto su prosli taj dio gdje je bilo ogranicenje, naravno da je cijela kolona pritisnula po

            gasu. Vjerovatno je i crta bila isprekidana. Sta je onaj stari kombi mislio da ce ih sve prestici 28.gif

            Znaci bio je sporiji od njh i nije bilo opasnosti da dodje auto iz suprotnog pravca.

            Ili bi ona morala smanjiti sigurno na 60 da je on prestigne, ma totalno bezveze

            situacija, a ovdje obaraju samo tako, da raja prevoze vise sati sa instruktorima i uplate

            vise ispitnih voznji 23.gif

            05-19-2005 21:23 zvechka is offline Pregledaj poruke od zvechka Dodaj zvechka u listu prijatelja
            Maggie Maggie is a Female
            moforaja




            Poruka: 2736
            Location: daleko

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            evo ti pravila po americkim autoputevima:

            desna linija je 'spora", znaci ako vozis po ogranicenju, drzi se te

            lijeva je "brza", ako ti se neko nabije u gepek, dok si u lijevoj, ti se trebas pomaknuti u desnu, jer vozis sporije, a on te ne smije preteci s desne strane

            kontas 02.gif

            ___________________________________________________________________

              05-19-2005 21:33 Maggie is offline Posalji email za Maggie Pregledaj poruke od Maggie Dodaj Maggie u listu prijatelja
              zvechka zvechka is a Female
              samo sto nisam


              Poruka: 1374
              Location: Somewhere nice

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Ma vi ne kontate 35.gif

              To pravilo vazi i ovdje Maggie, ali on je htio da pretice kolonu koja je ubrzavala.

              Ma ko ga ****, iduci put ce biti pazljivija i na takve cake.

              A sto se tice ovih sto ti se zabiju u gepek, moj svekar ih ne spusta, kaze i ja vozim

              vise nego sto je dozvoljno 04.gif

              05-19-2005 21:38 zvechka is offline Pregledaj poruke od zvechka Dodaj zvechka u listu prijatelja
              Princ-s-Neretve Princ-s-Neretve is a Male
              Licnost godine '05




              Poruka: 9968
              Location: Eo me tu sam !!

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              ma jes to tako moja Meggie samo imas oni kineza i japanera sto se nabiju u ljevu traku i usladjaju a meni se rogovi dignu !! 08.gif 07.gif

              ALi odano ih prepoznajem vise sbaki kineski vozac ima kutiju maramica pozadi ili one heklane stoljnjake po sicevima odma znas da su oni !!! 13.gif

              Tako jednom mi tek dosli u Ameriku i vozi nas Adja i jadan uleti on u Jednosmjernu ulicu ono ONE WAY i nista vozimo se mi kad odjednom ljudi blicaju gledam sta je ovo kad ce ti Adja u pm okle me ovliko ljudi zna tek dosao ! 13.gif ma nema ja pao od smjeha !!

              ___________________________________________________________________


                Kompleks je ko qrac kad se digne jebaji ga 19.gif
                  13.gif

                  05-19-2005 21:38 Princ-s-Neretve is offline Posalji Email za Princ-s-Neretve Pregledaj poruke od Princ-s-Neretve Dodaj Princ-s-Neretve u listu prijatelja
                  First Lady First Lady is a Female
                  samo sto nisam




                  Poruka: 1404
                  Location: NY

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                      citat od Maggie:

                    evo ti pravila po americkim autoputevima:

                    desna linija je 'spora", znaci ako vozis po ogranicenju, drzi se te

                    lijeva je "brza", ako ti se neko nabije u gepek, dok si u lijevoj, ti se trebas pomaknuti u desnu, jer vozis sporije, a on te ne smije preteci s desne strane

                    kontas 02.gif


                  nisam primjetila da neko ovo prati...pogotovo NJ i NY (drugo nigdje nisam ni bila 29.gif )
                  lijeva traka je meni se cini uvijek najsporija... sve suprotno rade 21.gif

                  ___________________________________________________________________
                  Live, and let LIVE!!!

                  05-19-2005 21:40 First Lady is offline Posalji email za First Lady Pregledaj poruke od First Lady Dodaj First Lady u listu prijatelja
                  Maggie Maggie is a Female
                  moforaja




                  Poruka: 2736
                  Location: daleko

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                      citat od Princ-s-Neretve:

                    ma jes to tako moja Meggie samo imas oni kineza i japanera sto se nabiju u ljevu traku i usladjaju a meni se rogovi dignu !! 08.gif 07.gif


                  zato se ja njemu nabijem u guzicu i blicam 18.gif

                  vidi coek da kreten nece popustiti i odustane 07.gif

                  ___________________________________________________________________

                    05-19-2005 21:41 Maggie is offline Posalji email za Maggie Pregledaj poruke od Maggie Dodaj Maggie u listu prijatelja
                    Maggie Maggie is a Female
                    moforaja




                    Poruka: 2736
                    Location: daleko

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    lady, ne znam po gradu i okolici, ni ovdje nisam na to obracala paznju, ali sam bogami highway-a provozala prilicno i svi su taki

                    desna linija bi po pravilu trebala da bude spora

                    a po zakonu s desne strane ne smijes preteci

                    naravno mozes ti, ali ako te habate 29.gif

                    ___________________________________________________________________

                      05-19-2005 21:44 Maggie is offline Posalji email za Maggie Pregledaj poruke od Maggie Dodaj Maggie u listu prijatelja
                      First Lady First Lady is a Female
                      samo sto nisam




                      Poruka: 1404
                      Location: NY

                      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                      13.gif maggie 10.gif

                      pa, kazu muskarci agresivno voze 11.gif

                      ___________________________________________________________________
                      Live, and let LIVE!!!

                      05-19-2005 21:45 First Lady is offline Posalji email za First Lady Pregledaj poruke od First Lady Dodaj First Lady u listu prijatelja
                      Maggie Maggie is a Female
                      moforaja




                      Poruka: 2736
                      Location: daleko

                      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                      ti sto to kazu, ne znaju mene 19.gif

                      ___________________________________________________________________

                        05-19-2005 21:46 Maggie is offline Posalji email za Maggie Pregledaj poruke od Maggie Dodaj Maggie u listu prijatelja
                        zvechka zvechka is a Female
                        samo sto nisam


                        Poruka: 1374
                        Location: Somewhere nice

                        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                        Sto nisi blize Maggie da idemo na kakvu zensku trku 02.gif 10.gif

                        05-19-2005 21:50 zvechka is offline Pregledaj poruke od zvechka Dodaj zvechka u listu prijatelja
                        Stranica (6): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
                        Postavi novu temu Odgovori
                        Go to:
                        preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com