Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » RELIGIJA, FILOZOFIJA I PSIHOLOGIJA » **Realnost vremena** 2 Votes - Average Rating: 5.002 Votes - Average Rating: 5.002 Votes - Average Rating: 5.002 Votes - Average Rating: 5.002 Votes - Average Rating: 5.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (4): « prethodna 1 [2] 3 4 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
taja_ch taja_ch is a Female
cernichka




Poruka: 1358
Location: U najljepsem gradu na svijetu!

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od shpica:

    fakat, nemoj se iznenaditi ako ti "bahnem" 13.gif 13.gif

    lausanne, montreux, vevey, geneve, ahhhhh 26.gif 26.gif najljepsi godisnji odmor mog zivota!



13.gif 10.gif

a sve ti je to tu u komshiluku 02.gif 10.gif

___________________________________________________________________

    La sagesse d'une personne se reconnais par sa patience...

    11.gif

    08-21-2004 19:54 taja_ch is offline Posalji email za taja_ch Pregledaj poruke od taja_ch Dodaj taja_ch u listu prijatelja
    nepoznat
    Gost


    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Vidi sta mi uradise od teme, maaama.... 26.gif

    08-21-2004 20:10
    shpica shpica is a Female
    hrcak




    Poruka: 2339
    Location: visim sa plafona

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ooops, vracamo se na temu iste minute!!!! 08.gif 08.gif

    ___________________________________________________________________
    nopityA.gif

    08-21-2004 20:11 shpica is offline Posalji email za shpica Pregledaj poruke od shpica Dodaj shpica u listu prijatelja
    taja_ch taja_ch is a Female
    cernichka




    Poruka: 1358
    Location: U najljepsem gradu na svijetu!

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    shpica kriva 19.gif 13.gif

    ___________________________________________________________________

      La sagesse d'une personne se reconnais par sa patience...

      11.gif

      08-21-2004 20:12 taja_ch is offline Posalji email za taja_ch Pregledaj poruke od taja_ch Dodaj taja_ch u listu prijatelja
      taja_ch taja_ch is a Female
      cernichka




      Poruka: 1358
      Location: U najljepsem gradu na svijetu!

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      sorry enigma 33.gif

      ___________________________________________________________________

        La sagesse d'une personne se reconnais par sa patience...

        11.gif

        08-21-2004 20:13 taja_ch is offline Posalji email za taja_ch Pregledaj poruke od taja_ch Dodaj taja_ch u listu prijatelja
        shpica shpica is a Female
        hrcak




        Poruka: 2339
        Location: visim sa plafona

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        volila bih cuti i ostale clanove foruma....sta misle o ovoj temi....hajmo please please 23.gif

        ___________________________________________________________________
        nopityA.gif

        08-21-2004 21:10 shpica is offline Posalji email za shpica Pregledaj poruke od shpica Dodaj shpica u listu prijatelja
        obrisana
        Gost


        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        tema je vanj taka , gledajuci sa jedne strane

        ali baca u depresiju ,ako covjek malo dublje zadje , sa druge strane

        zasto onda barkati o vremenu i prostoru

        ima jedna Andriceva misao koja glasi :

        "Svi smo mi vec mrtvi , samo se redom sahranjujemo."

        08-21-2004 21:44
        shpica shpica is a Female
        hrcak




        Poruka: 2339
        Location: visim sa plafona

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        oj moja lelo, pa ne mozemo citav zivot zivjeti pesimisticki....doslo bi nam da ga skoncamo u neka doba 16.gif

        ___________________________________________________________________
        nopityA.gif

        08-21-2004 21:45 shpica is offline Posalji email za shpica Pregledaj poruke od shpica Dodaj shpica u listu prijatelja
        inga inga is a Female
        bice nesto od mene




        Poruka: 343

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        kao sto su ti ostali rekli tema ti je cudo 10.gif HVALA TI STO SI JE POSTAVILA!! 05.gif
        vi ste vec rekli puno stvari,pa nebih da se ponavljam...vecina nas zivi u nekoj brzini,jer nam je nametnut taj tempo zivota od sredine u kojoj zivimo...poslje odredjenog vremena eksplodiram i kazem sebi da cu pokusati koliko toliko da nesto promjenim...ali kada...to traje nkoliko dana i onda se opet lagano vratis u kolotecinu...nazalost 16.gif ...
        sad sam se zaklela,u ponedjeljak imam zadnji ispit,necu vise raditi 100%,preselit cu u predivnu kucu u prirodi sa predivnim pogledom,naci cu vise vremena i prostora za mene...kupit cu neki dobar foto aparat i slikati neke male svijetove,neznam..pcele ,mrave,cvijece...zaklela sam se da cu promjeniti svoj zivot jer nemam vremena za sebe i za uzivanja u sitnicama...ja vam se sad usput i jadam...nadam se da cete mi oprosti 29.gif .
        mislim da bi sve bilo drugacije da imamo vise vremena...
        neki dan sam na papir pisala svoje ciljeve... 24.gif slozila sam ih sve po redu,i lakse mi je,kao da sam vec nesto napravila. 29.gif
        previse premjena u prekratkom periodu...to je moj "problem"i ako su sve bile pozitivne,ali se ne navikava svak istim tempom...


        ....haj prekini vise 08.gif



















        shpica bujrum kad ti se toliko svidjelo(nadam se da ti se svidja lugano)10.gif

        ___________________________________________________________________
        ~263~

        08-21-2004 21:46 inga is offline Pregledaj poruke od inga Dodaj inga u listu prijatelja
        shpica shpica is a Female
        hrcak




        Poruka: 2339
        Location: visim sa plafona

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        inga, nisam bila u lugano. sljedeci put ako bog da.....

        za foto aparat....sto bolji mozes priustiti vjeruj mi neces se pokajati. meni su najdrazi Nikon.....imam 2, jedan 35mm (Nikon N80) a drugi digitalni 6 megapixels (Nikon D100). jes' da kostaju ruku i nogu i po' litra krvi ali ne zalim sekunde. sto rekose (opet ja) moji najdrazi pjevaci.....cuvaj svoje memorije, to je sve sto ti na kraju ostaje.....a memorije su u slikama!!

        ___________________________________________________________________
        nopityA.gif

        08-21-2004 21:49 shpica is offline Posalji email za shpica Pregledaj poruke od shpica Dodaj shpica u listu prijatelja
        obrisana
        Gost


        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od shpica:

          oj moja lelo, pa ne mozemo citav zivot zivjeti pesimisticki....doslo bi nam da ga skoncamo u neka doba 16.gif


        mora da ja nisam shvatila dobro temu

        ucinilo mi se da je napisana bas u pesimistickom tonu



        a ja sam ipak optimista i mislim da zivot treba zivjeti , a ne razmisljati o prolaznosti trenutaka

        broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane obrisana dana 08-21-2004 u 22:08.

        08-21-2004 22:07
        shpica shpica is a Female
        hrcak




        Poruka: 2339
        Location: visim sa plafona

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        ja sam temu shvatila kao osvrtanje na to da se svakodnevno vrtimo u krug i da treba nekad zastati i pogledati oko sebe.....uhvatiti momenat mira.

        ali kontam te sad 10.gif

        ___________________________________________________________________
        nopityA.gif

        08-21-2004 22:13 shpica is offline Posalji email za shpica Pregledaj poruke od shpica Dodaj shpica u listu prijatelja
        nepoznat
        Gost


        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Lelic, tema mozda djeluje pesimisticki protkano...ali, ustvari nije. 01.gif

        Pokusala sam zakociti na autobanu zivota i odshlajfati prozor,
        da me pomiluju ruke vjetra a suncevi zraci umiju moje lice.
        Evo Inga je jasno dotakla poentu topika. A Shpica kompletirala. 10.gif


        Zahvaljujem na pohvalama...i vi ste dio teme. 11.gif

        broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane nepoznat dana 08-21-2004 u 22:17.

        08-21-2004 22:15
        inga inga is a Female
        bice nesto od mene




        Poruka: 343

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        treba se potruditi da ne razmisljamo o ruznim stvarima iz proslosti,uciti na greska za bolju buducnost.
        slike su cudo 10.gif cesto gledam slike jer me podsjecaju samo na lijepe trenutke,drage osobe...
        tek sad pocinjem nalaziti sebe(ako se moze tako reci)...tek sad shvatam sta zelim od zivota i srecom imam uz sebe predivnu osobu(mog muzica) koji me podrzava u svemu... 27.gif

        ___________________________________________________________________
        ~263~

        08-21-2004 22:18 inga is offline Pregledaj poruke od inga Dodaj inga u listu prijatelja
        shpica shpica is a Female
        hrcak




        Poruka: 2339
        Location: visim sa plafona

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        draga inga, nije bitno koliko traje to "pronalazenje sebe" - bitno je da se nadjes i uzivas u tome sto odaberes i zelis od zivota.

        zalim samo osobe koji se nikad ne nadjose, a po 30-40 godina u guzicu strpali.....

        ___________________________________________________________________
        nopityA.gif

        08-21-2004 22:21 shpica is offline Posalji email za shpica Pregledaj poruke od shpica Dodaj shpica u listu prijatelja
        nepoznat
        Gost


        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            citat od nidže veze:

          ...ali vrijeme ipak brzo leti
          ni okrenula se nisam 30, god djeca velika
          prosla sam svasta ali ipak pomislim da nisam nista
          ali eto
          kao sto kazes
          plutam u rijeci zivota...pa kud me odnese

          p.s.enigma super tema 10.gif



        Veza S vezom, 01.gif imas ogromno bogatstvo - svoju familiju.
        Zastani cesce i napravi feedback (misli) pa ces i sama uociti koliko toga si postigla, odradila i doprinjela, ne samo za sebe, nego za svoju djecu, muza i na kraju krajeva za svoju rodbinu i poznanike...

        08-21-2004 22:26
        inga inga is a Female
        bice nesto od mene




        Poruka: 343

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        jasta shpica 10.gif tuzno je to...
        godinaMA se evo selim(ako nista drugo...)nikako da skontam gdje mi je kuca ,gdje pripadam...panika...gdje da pocnem graditi svoj zivot.i kad sam se najmanje nadala upoznala sam covjeka svog zivota i shvatila da je moj dom uz njega...(jesam romanticna 19.gif ).u braku smo skoro 2 godine(...jos 2 dana 04.gif )i tek sad smo se snasli u pravom smislu rijeci.potrudili smo se,bili kod njegovih skoro godinu dana,zivili od jedne plate i uz pomoc njegovih roditelja i sta ja znam,nije nista strasno ali mi nije bilo lako preselit se u tudju kucu,iako su divni ljudi,vidjati jdenom mjesecno svoje i tako neke stvari...sad se polako navikajem jer stvari idu nabolje...ja zivim od ljubavi,ljubavi koju dajem i ljubavi koju mi pruzaju...to me cini sretnom...mozda sam maaaalo skrenula s teme...trpite me 19.gif
        isprazni se ja,isprica se... 04.gif

        ___________________________________________________________________
        ~263~

        broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane inga dana 08-21-2004 u 22:31.

        08-21-2004 22:31 inga is offline Pregledaj poruke od inga Dodaj inga u listu prijatelja
        Branto Branto is a Female
        seka




        Poruka: 703
        Location: MEKLAUDLAND

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Enigma...sta li to tebe puca 12.gif

        ___________________________________________________________________
        ahtung ahtung

          ahtung ahtung
          01.gif ~287~ ~289~ smile332.gif SMRT MATERACIJU

          08-21-2004 22:35 Branto is offline Posalji Email za Branto Pregledaj poruke od Branto Dodaj Branto u listu prijatelja
          shpica shpica is a Female
          hrcak




          Poruka: 2339
          Location: visim sa plafona

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od inga:

            jasta shpica 10.gif tuzno je to...
            godinaMA se evo selim(ako nista drugo...)nikako da skontam gdje mi je kuca ,gdje pripadam...panika...gdje da pocnem graditi svoj zivot.i kad sam se najmanje nadala upoznala sam covjeka svog zivota i shvatila da je moj dom uz njega...(jesam romanticna 19.gif ).u braku smo skoro 2 godine(...jos 2 dana 04.gif )i tek sad smo se snasli u pravom smislu rijeci.potrudili smo se,bili kod njegovih skoro godinu dana,zivili od jedne plate i uz pomoc njegovih roditelja i sta ja znam,nije nista strasno ali mi nije bilo lako preselit se u tudju kucu,iako su divni ljudi,vidjati jdenom mjesecno svoje i tako neke stvari...sad se polako navikajem jer stvari idu nabolje...ja zivim od ljubavi,ljubavi koju dajem i ljubavi koju mi pruzaju...to me cini sretnom...mozda sam maaaalo skrenula s teme...trpite me 19.gif
            isprazni se ja,isprica se... 04.gif


          samo se ti prazni, drago mi je cuti da si sretna. ovo i jeste mjesto za podijeliti sve....bar ja mislim da se niko ne buni ako podijelimo sve jedni s drugima.

          ja sam vise prestala razmisljati o tome gdje mi je dom, kuca je nesto drugo toga se ima, ali dom je poseban. kontam....dijete planete to sam ja 13.gif 18.gif

          ___________________________________________________________________
          nopityA.gif

          08-21-2004 22:37 shpica is offline Posalji email za shpica Pregledaj poruke od shpica Dodaj shpica u listu prijatelja
          nepoznat
          Gost


          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od Branto:

            Enigma...sta li to tebe puca 12.gif


          Trenutno wisky, sa kockom leda.
          Ako nisi
            busy
          mogu ti koju kapljicu nacijedit'. 05.gif

          08-21-2004 22:38
          Stranica (4): « prethodna 1 [2] 3 4 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
          Postavi novu temu Odgovori
          Go to:
          preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com