Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » NOSTALGIJA » Zasto su Mostarci koji su vani sretniji? 2 Votes - Average Rating: 5.002 Votes - Average Rating: 5.002 Votes - Average Rating: 5.002 Votes - Average Rating: 5.002 Votes - Average Rating: 5.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (20): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
GARAVUSA GARAVUSA is a Female
Misiica ljeta 07




Poruka: 8664
Location: Holland

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Branto:

        citat od VolimRodjene:

          citat od GARAVUSA:

        EEEEEEE svaka cast za tex predivna setnja gradom , procitah je u jednom dahu 10.gif

        samo nemoj reci da nema Mostara i da ga je sve manje , nemoj ruzno cut

        Most ce stariti sa novim generacijama, koscela ce za godinu dvije biti opet ona koscela ,

        i ostale stvari ce naleci ili ce mo se jednostavno naviknuti na ove ,, nove ,, stvari , i mi i vi malo teze , ali

        naseg Mostara ima , Mostar ce biti dok postoji ijedan Mostarac 10.gif 33.gif


      zato sam i rekao da volim kada vi dodjete ovamo, jer njega ce i biti dok ima nas.


    Rodjeni 18.gif
    da nije ovo Misin tekst 24.gif






MA CIJI GOD DA JE CUPA SRCE IZ GRUDI , BAS JE NAPISANO SA PUNO LJUBAVI 10.gif

___________________________________________________________________

    NIJE LAKO BITI JA ! ! !

03-28-2005 23:47 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
kapljica
Gost


Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Boni njegov je tekst(znam iz pouzdanih izvora) 01.gif

03-28-2005 23:53
GARAVUSA GARAVUSA is a Female
Misiica ljeta 07




Poruka: 8664
Location: Holland

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Imam i ja 3 teksta predivna onako bas dozivljaji , samo nemam ,, autorska prava ,, cim dobijem kacim ih

A autor po meni ima samo taki talenat steta da sve to cuva za sebe i raju

___________________________________________________________________

    NIJE LAKO BITI JA ! ! !

03-29-2005 00:01 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
mostarka79 mostarka79 is a Female
bice nesto od mene




Poruka: 561
Location: SWE

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

volimrodjene...joj tebe pesimiste.fina setnja i spominjanje ali brate kad ovo neko procita nije da pane u depresiju nego se sa dusom rastaje....de bolan malo trzni se ,nije sve tako tuzno.mostar zivi i snama i bez nas.samo znaj kako god da je u mostaru,teza je tudjina...tudja zemlja tuga golema...nadam se da si skontao.
pozdrav od tvoje vrsnjakinje...lele

05-14-2005 11:32 mostarka79 is offline Pregledaj poruke od mostarka79 Dodaj mostarka79 u listu prijatelja
Mahalusa Mahalusa is a Female
gusterica




Poruka: 96
Location: Mahala

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

VOLIMRODJENE,
ko ti kaze da je sretan u "zapadu" il dje je LAZE....u zivotu nisam vise mahniti ljudi na jednom mjestu srela.... 21.gif
Lijepiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Mostar

___________________________________________________________________
I feel the rhythm, but I just don't know the dance!!

05-14-2005 12:11 Mahalusa is offline Pregledaj poruke od Mahalusa Dodaj Mahalusa u listu prijatelja
M^M
SexNepoznat



Poruka: 443
Location: Dusom: 43.22, 17.50, Tijelom: 42.37, 71.03

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

VolimRodjene, svaka cast! 10.gif

Imas pice na ljeto... ma hebo pice, imas gajbu. 01.gif

___________________________________________________________________
"...Niko na svijetu, provjerite, nema tako lijepo, pitomo, tepanje za svoj klub. U masi navijackih, divljih, ratobornih, zivotinjskih naziva, izmedju tigrova, lavova, svinja, pijetlova, zmajeva, grobara izdvaja se to pitomo RODJENI..."
Senad Hadzifejzovic

05-14-2005 13:55 M^M is offline Posalji Email za M^M Pregledaj poruke od M^M Dodaj M^M u listu prijatelja
kapljica
Gost


Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ovi sto govore da je teze u tudjuni i da je lijepi mostar pa nek se brate vrate, zapocnu neki biznis pa nas pesimiste zaposle 35.gif

05-14-2005 15:55
Selmic Selmic is a Female
puterica


Poruka: 83

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od kapljica:

    ovi sto govore da je teze u tudjuni i da je lijepi mostar pa nek se brate vrate, zapocnu neki biznis pa nas pesimiste zaposle 35.gif


potpisujem

___________________________________________________________________
.

05-14-2005 16:24 Selmic is offline Posalji email za Selmic Pregledaj poruke od Selmic Dodaj Selmic u listu prijatelja
Mahalusa Mahalusa is a Female
gusterica




Poruka: 96
Location: Mahala

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Kapljice to je normala...i evo da se POHVALIM 35.gif
iduce god na ljeto, stanujem u MO 04.gif
akoBogda

___________________________________________________________________
I feel the rhythm, but I just don't know the dance!!

05-14-2005 18:44 Mahalusa is offline Pregledaj poruke od Mahalusa Dodaj Mahalusa u listu prijatelja
kapljica
Gost


Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Moja zar neces i ove godine cccc nista od tebe
ove godine ce ti Mostar biti ljepsi nego iduce 35.gif 04.gif

05-14-2005 19:36
nepoznat
Gost


Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Sve je relativno i dobro i lose...ja obicno kazem (parafraziram);
"jednom sam nogom ovdje a drugom dole - medzunozjem "lebdim" nad Svabijom!"

05-14-2005 19:40
Mahalusa Mahalusa is a Female
gusterica




Poruka: 96
Location: Mahala

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od kapljica:

    Moja zar neces i ove godine cccc nista od tebe
    ove godine ce ti Mostar biti ljepsi nego iduce 35.gif 04.gif



moja moja,eto mene i ovo ljeto,samo eto iduce ljeto sam NAPOKON u svom gradu i necuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu iz njega 365 dana ni do vrapcica a ne nedje drugo 04.gif

___________________________________________________________________
I feel the rhythm, but I just don't know the dance!!

05-14-2005 20:15 Mahalusa is offline Pregledaj poruke od Mahalusa Dodaj Mahalusa u listu prijatelja
nepoznat
Gost


Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Nakon 38 dana Mahalusi ce biti pun klinac i korpa mostarskih mahalusa i onda ce plakit' : hocuuuuu vvaaannnnnn! :-p :)




Jebo majku, jes covjek nezadovoljan, mi koji smo vani - daj nam dole,
oni koji su dole, vazda nabrajaju;
"Eeee, blago Vama preko crte, daje nama tamo gdje ste Vi!"


Pa da si lud pobudalio bi...;)

05-14-2005 20:20
Zadavalica Zadavalica is a Female
bice nesto od mene




Poruka: 1632
Location: s dna kace

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

potpisujem Enigma 10.gif

___________________________________________________________________
...ko ne pamti, iznova prozivljava...

05-14-2005 20:27 Zadavalica is offline Posalji Email za Zadavalica Pregledaj poruke od Zadavalica Dodaj Zadavalica u listu prijatelja
Aleksandra Aleksandra is a Female
moforaja




Poruka: 10252
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ja sam se vratila prije 5 godina. sama. bilo mi je tesko bezbroj puta. sigurna sam da bi mi bilo tesko da sam bilo gdje drugo. zivot je takav. ne mazi vise nikoga. samo je prema nekom manje, a prema nekom vise surov.

nisam se pokajala sto sam se vratila. isto bi me svugdje cekalo. ovdje sam bar spokojna, bez obzira na sva s*anja koja je opisao Rodjeni. mostar je moj i niko mi ga ne moze oduzeti, nijedna politika, nijedan rat ni jos 100.000.000 slepera seljaka i seljacina.

kada dodju dani sivila i depre ne prepustam im se. nikad mi niko vise nece ceifa pobrkati, a posebno kreature koje mi sekiraju Rodjenog. poslije loseg dana dodje novi dan i idem dalje. ne zatvaram oci pred ljepotom koju vidim i koju nista na ovom svijetu ne moze unistiti, a ne detalji sto ih je novo vrijeme donijelo.

kako se organizujes tako ti je. danas je drugo vrijeme, i da nije bilo rata bilo bi dosta toga drukcije. ide se u korak s vremenom.

ne bih zivjela u svedskoj, norveskoj, danskoj, njemackoj nema te sile. jedino me pucaju nyc i london, onako.. radi nekih situacija. zalim jedino sto nisam u mogucnosti da se tamo ispaljujem kad god pozelim.


sta hocu da kazem,

ma dobro ti je svugdje kad si ti sam dobar 10.gif

___________________________________________________________________






          05-14-2005 20:51 Aleksandra is offline Posalji Email za Aleksandra Pregledaj poruke od Aleksandra Dodaj Aleksandra u listu prijatelja
          Zadavalica Zadavalica is a Female
          bice nesto od mene




          Poruka: 1632
          Location: s dna kace

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          bona Sandra ,shta mi udarash na muku,chuj ne bi zivjela u Svedskoj nikad

          ja sam se vracala 2 puta vec(i opet cu)i oba sam puta rekla nikad vishe necu nogom krochiti u Svedsku,pa me evo i opet u njoj 16.gif

          zato nikad ne reci nikad 10.gif

          ___________________________________________________________________
          ...ko ne pamti, iznova prozivljava...

          05-14-2005 21:04 Zadavalica is offline Posalji Email za Zadavalica Pregledaj poruke od Zadavalica Dodaj Zadavalica u listu prijatelja
          Aleksandra Aleksandra is a Female
          moforaja




          Poruka: 10252
          Location: Mostar

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          sila boga ne moli. vazda bilo i bice. ne znam ni ja koliko cu zivjeti u mostaru.

          ali......shvatas sta hocu da kazem 33.gif

          ___________________________________________________________________






                  05-14-2005 21:08 Aleksandra is offline Posalji Email za Aleksandra Pregledaj poruke od Aleksandra Dodaj Aleksandra u listu prijatelja
                  Black_Mamba Black_Mamba is a Female
                  rodjena




                  Poruka: 1055

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  Dom mi je ondje gdje sam ja. Mene ne puca nista haman, trudim se da se dobro osjecam i ovdje i dole. Nasla sam se u fuckin' svidn pravo .Svedi su mi dobri. Situirala se pa se lijepo mogu se ispalit kad hocu i gdje hocu. Obicno hocu u Mostar pa tako i bude, 2 puta godisnje sad za sa. Kad mi dosadi ovo sto radim i kad skupim neku finu kintu odo napravit neki biznis dole i eto tako. Nista nema od udaranja glavom u zid i kontanja "eee da mi je". Make it happens. Treba se potkovati za sve, pa tako i za povratak. Kenjam li? :))))))))

                  ___________________________________________________________________
                  Eh kakve je Pesta kupleraje imala

                  05-14-2005 23:29 Black_Mamba is offline Pregledaj poruke od Black_Mamba Dodaj Black_Mamba u listu prijatelja
                  Aleksandra Aleksandra is a Female
                  moforaja




                  Poruka: 10252
                  Location: Mostar

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  ma jok.(tacka) 13.gif 13.gif 13.gif

                  ___________________________________________________________________






                          05-14-2005 23:51 Aleksandra is offline Posalji Email za Aleksandra Pregledaj poruke od Aleksandra Dodaj Aleksandra u listu prijatelja
                          antiprotivan antiprotivan is a Male
                          moforaja




                          Poruka: 2825
                          Location: Norway

                          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                              citat od Black_Mamba:

                            Kenjam li? :))))))))


                          majketi, jesi to ugradila internet i laptop i u cenifu ??

                          ___________________________________________________________________

                            21.gif

                            05-14-2005 23:53 antiprotivan is offline Pregledaj poruke od antiprotivan Dodaj antiprotivan u listu prijatelja
                            Stranica (20): « prethodna 1 [2] 3 4 5 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
                            Postavi novu temu Odgovori
                            Go to:
                            preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com