Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » RELIGIJA, FILOZOFIJA I PSIHOLOGIJA » Danasnja Hutba: Nova godina i Djeda Mraz su daleko od islama » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (22): « prva ... « prethodna 18 19 20 [21] 22 sljedeca » Postavi novu temu Thread is closed
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
green green is a Male
Super Moderator


Poruka: 7086
Location: BiH

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od -Svjetlost-:


      WJ0t4TqTXv4


samo da citiram, jer si stavio mrtav link

12-30-2013 16:40 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
-Svjetlost- -Svjetlost- is a Male
raja




Poruka: 1736
Location: :)
pokretac teme Thread Started by -Svjetlost-

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

hvala Green

sto ispane tako?? Mislim da sam uradio kao uvijek

12-30-2013 16:47 -Svjetlost- is offline Posalji email za -Svjetlost- Homepage of -Svjetlost- Pregledaj poruke od -Svjetlost- Dodaj -Svjetlost- u listu prijatelja
chaba chaba is a Male
moforaja




Poruka: 2558
Location: EU

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od -Svjetlost-:

        citat od Viribus:

      Rusija planira održati Olimpijske igre na kostima naših predaka, na kostima mnogih, mnogih mrtvih muslimana, pokopanih na teritoriju naše zemlje na Crnom moru i mi kao mudžahedini dužni smo to sprijeèiti, koristeæi sve metode koje nam dozvoljava naš Alah, rekao je voða èeèenskih pobunjenika Doku Umarov još u srpnju na snimci objavljenoj na YouTubeu.

      Pozvao je militante na maksimalnu silu kako bi sprijeèili održavanje zimskih Olimpijskih igara u Sochiju u veljaèi 2014. godine. Vladimir Putin obeæao je kako æe sigurnost najskupljih zimskih OI ikada biti maksimalna.,

      Smiješno i jadno je da im Alah dopušta ovakve postupke ,a da im ne dozvoljava slaviti Novu godinu i susjedu èestitati Božiæ.


    je li ovaj Doku reprezentant Islama??? I dont think so!!!

    Isto da ja tebi kazem .... Ja ne mogu da shvatim kako vama vjera nalaze razumjevanje a vidi sta. Brejvik u ime krscanstva uradi


da vjernici imaju 1 % samokritiènosti koliko imaju kritike prema drugima, ozbiljno bih ih shvatio i puno više cijenio.
nit su svi katolici odgovorni za dretelj, niti svi muslimani podržavaju napade u volgogradu ovih dana, ali ja ne èuh ni onda nijednog popa niti sada nekog imama da se ograðuje od zla koje je naneseno nedužnim ljudima. a kad "njihovi" stradaju puna usta svima "naše" nesreæe i "njihovog" zla.
teško mi je vjerovati da se tako ponašaju Božji ljudi.
ja da sam lider neke vjerske skupine i da netko civile ubija u moje ime, pa krv bih propišao da izrazim sauèešæe žrtvama i dokažem da se grozim takvog naèina borbe...
ovako smješne ispadaju te interesdžije u haljinama

12-30-2013 16:56 chaba is offline Pregledaj poruke od chaba Dodaj chaba u listu prijatelja
green green is a Male
Super Moderator


Poruka: 7086
Location: BiH

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od -Svjetlost-:

    sto ispane tako?? Mislim da sam uradio kao uvijek


stare i youtu.BE linkove ne prepoznaje, to jest ostane krivi youtube link...
uvijek provjeriš, sve ispred / (sleša) treba biti pobrisano, ako to ne uradi automatski skripta, onda ruèno pobrišeš...

krivi link: [.YOUTUBE]ttp://youtu.be/
    WJ0t4TqTXv4
[/YOUTUBE.]
pravi link [.YOUTUBE]
    WJ0t4TqTXv4
[/YOUTUBE.]

___________________________________________________________________

    12-30-2013 17:23 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
    -Svjetlost- -Svjetlost- is a Male
    raja




    Poruka: 1736
    Location: :)
    pokretac teme Thread Started by -Svjetlost-

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ok, hvala 10.gif

    12-30-2013 18:07 -Svjetlost- is offline Posalji email za -Svjetlost- Homepage of -Svjetlost- Pregledaj poruke od -Svjetlost- Dodaj -Svjetlost- u listu prijatelja
    Viribus Viribus is a Male
    moforaja


    Poruka: 5295

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od pravimostarac:

      evo ti dva odgovora pa odaberi koji hoces

      da li je vjera odoboravala da se muslimani u BiH kolju, siluju i zatvaraju na heliodrom


      drugi odgovr

      NE SERI

      proberi koji hoces


    dobar ti je odgovor, samo se malo otari. 14.gif

    12-30-2013 18:23 Viribus is offline Posalji email za Viribus Pregledaj poruke od Viribus Dodaj Viribus u listu prijatelja
    pravimostarac
    SexNepoznat

    Poruka: 3132
    Location: Zaluto

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    tendenciozno i maliciozno pitanje zahtijevaju i adekvatan odgovor

    ___________________________________________________________________
    Do not lose sleep over what the Almighty has bestowed on others. What is not meant for you will never be yours. Be thankful for what YOU have.

    12-30-2013 18:41 pravimostarac is offline Pregledaj poruke od pravimostarac Dodaj pravimostarac u listu prijatelja
    makso makso is a Male
    Super Moderator




    Poruka: 2849
    Location: andaluzija

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    kruske vs. jabuke ne ide 16.gif 16.gif 16.gif

    Kakve veze ima islam sa ratnim klanjima?
    Kakve veze imaju arapi sa nama?

    Jesu li arapi dobri samo zato sto su muslimani?
    Koji su onda arapi dobri? Jer bi trebali znati da se ne podnose izmedju sebe.

    Koja je islamska struja validna? Koja treba da se slusa, koja je prava i zbog cega???

    Ne mozemo na normalne islamske teme odmah pocinjati o spominjanju rata i genocida. Znamo svi da je rat bio. Kakve veze ima rat sa novom godinom i bozicem koji se slave 2000 godina prije rata u BiH

    Ne znam sta misli pokretac teme, ali ja mislim da bi bilo u red da se pociste svi postovi koji nemaju veze sa hudbom. MOzemo zdravo raspravljati o hudbi, ili ako nista to pokusati, ali ovdje svaka tema ode u sto PM


    21.gif

    ___________________________________________________________________
    prest'o sam 18.gif

    12-31-2013 00:42 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
    vjetar vjetar is a Male
    moforaja


    Poruka: 13977
    Location: dk

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ..josh uvjek se i nezna ko stoji iz ovog terotizma u rusiji

    ..dosta puta su posle rata nashi lideri optuzivali drugu stranu na kraju ispanu bash njihovi a ne oni koje optuzujemo ..odmjeren politicar ce uvjek sacekat izvkestaj istrage pa tek onda osuditi to djelo .

    ..terorizam je vid borbe ,ali nije legalan i zbog toga bi ga trebalo osudjivat

    ___________________________________________________________________
    laku vam noc pijuni

    spavajte ko lavovi i ko kraljevi

    12-31-2013 01:13 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
    refleksija refleksija is a Female
    moforaja




    Poruka: 3364
    Location: dark side

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      http://www.bljesak.info/mob/clanak/72898


    Ovo je meni ruzno i negativno i licno me zanima gdje u Kuranu pise da je zabranjeno cestitati novu godinu? Bas ruzna poruka

    ___________________________________________________________________


      Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

      12-31-2013 01:23 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
      makso makso is a Male
      Super Moderator




      Poruka: 2849
      Location: andaluzija

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Da se nadovezem, Refla....

      mene stid, kada vidim u novinama to sto vidim 21.gif

      Prije nekoliko stranica sam spomenuo rahmetli Jasera Arafata, koji je isao na svaku ponocnu Misu i bio prvi u redu. On je meni veci musliman nego ovi udbasi.

      Do prije su se trkali da budu u prvom redu svi nasi Reisovi, episkopi, nadbiskupi, pa za njima obicni imami, fratri i popovi da izadju na TV i da pokazu 'tolerantnost i suzivot'

      Sada od jednom 'ne smiju se cestitati krscanski praznici'

      Je li se to islam preko noci promijenio?
      Jesu li prijasnji muslimani bili nevjernici a ovi novi vjernici?

      Ili je u ovim novim ubrizgan kompleks koji spominje vjetar.

      ___________________________________________________________________
      prest'o sam 18.gif

      12-31-2013 11:27 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
      makso makso is a Male
      Super Moderator




      Poruka: 2849
      Location: andaluzija

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od vjetar:

        ..josh uvjek se i nezna ko stoji iz ovog terotizma u rusiji

        ..dosta puta su posle rata nashi lideri optuzivali drugu stranu na kraju ispanu bash njihovi a ne oni koje optuzujemo ..odmjeren politicar ce uvjek sacekat izvkestaj istrage pa tek onda osuditi to djelo .

        ..terorizam je vid borbe ,ali nije legalan i zbog toga bi ga trebalo osudjivat


      Vjetre, opet se slazem sa tobom.
      Prije nekoliko stranica, zajedno sa rahmetli Arafatom, sam spomenuo i Dzohara Dudajeva, kojeg su mucki i teroristicki likvidirali rusi.

      Vec je dokazano je da mnogo atentata 'podmednuto' od strane KGB da bi putin ili neki drugi dobili izbore, ili politicke poene.

      A kad imas 'islamistu' sa druge strane, koji propagira dzihad, vrlo je lako bilo sta svaliti na njega.

      Jedva cekaju 'cetnici' i 'ustase', da opravdaju svoje zlocine govoreci da su branili Evropu od Islama. Eto im besplatnih argumenata

      21.gif 21.gif

      ___________________________________________________________________
      prest'o sam 18.gif

      12-31-2013 11:33 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
      abraxas abraxas is a Male
      moforaja




      Poruka: 6999
      Location: Jazzbina Abraxas

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Ima li ijedna vjera, ideologija, filozofija,ina pripadnost ...zbog koje nije nekome pala glava ili se za njim zamandalila vrata? Zato......... 10.gif

      12-31-2013 13:07 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
      vjetar vjetar is a Male
      moforaja


      Poruka: 13977
      Location: dk

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      ..uvjek su to neki veci ciljevi ,najmanje se tu radi na religiskoj osnovi .jer u principu covjek moze religiju upraznjavati u svojoj kuci bez obzira kakve religiske slobode ljudi bile u bilo kojoj drzavi ..sad da bi nekome oduzeo rudnike bogate zlatom ili rudom ,shumama rjecnim potencijalom energijom ili recimo kao sto je danas u Arapskom svjetu slucaj sa naftom ,kako doci do toga da se to oduzme vec religijom .Jugoslavija se ne bi nikad urushila da nije bilo religiskog osnova ,jer mogli smo biti u crnogorci i slovenci i makedonci bosanci nikad se ne bi srushila ta drzava da nisu za osnov stavili religiju ,cim to imash odma si 80 % uspjeo u rushenju neke drzave ..svi ratovi koji se vode oni su na ekonomskoj osnovi a religija se dodaje radi boje i da ljudi misle da je to primarni i osnovni uzrok nekog sukoba

      ___________________________________________________________________
      laku vam noc pijuni

      spavajte ko lavovi i ko kraljevi

      12-31-2013 13:18 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
      green green is a Male
      Super Moderator


      Poruka: 7086
      Location: BiH

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od abraxas:

        Ima li ijedna vjera, ideologija, filozofija,ina pripadnost ...zbog koje nije nekome pala glava ili se za njim zamandalila vrata? Zato......... 10.gif


      bravo, bravo...
      svi su oni zaslužili pakao vjeèni... zato se toliko i boje smrti i Boga 21.gif

      ___________________________________________________________________

        12-31-2013 13:28 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
        refleksija refleksija is a Female
        moforaja




        Poruka: 3364
        Location: dark side

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        i da se nadovezem...upravo dobih od mog poslovnog partnera iz Saudijske Arabije cestitku za novu godinu...i to fina cestitka s jelkom 01.gif

        ___________________________________________________________________


          Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

          12-31-2013 13:45 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
          djemila djemila is a Female
          Naj-Moder 2008




          Poruka: 11491
          Location: Mostar

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Vjerujem ti Refla.

          Propaganda je najjace oruzje, to znamo..

          zar vjerujemo svim novinama, novinarima...?!?

          ___________________________________________________________________
          Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

          12-31-2013 13:52 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
          abraxas abraxas is a Male
          moforaja




          Poruka: 6999
          Location: Jazzbina Abraxas

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Ne vjerujemo.

          12-31-2013 13:55 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
          abraxas abraxas is a Male
          moforaja




          Poruka: 6999
          Location: Jazzbina Abraxas

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Ne vjeruj:
          ženama
          Refli
          Djemili
          vjernicima
          nevjernicima
          novinarima
          propovjednicima
          prijateljima
          MOFI
          Abri
          pjesnicima
          doktorima.
          Svi lažu
          svi lažemo
          lažem, dakle postojim
          laž je sve na svijetu
          samo bol je istinita.

          12-31-2013 14:00 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
          djemila djemila is a Female
          Naj-Moder 2008




          Poruka: 11491
          Location: Mostar

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Evo prolazi vrijeme Deda Mraza, jeli vrijeme da i ovoj temi dodje kraj ?

          Nikad se necemo sloziti,... ne moramo...oprecna su misljenja..ali je malo dojadilo da se tako "mlati"religijom...

          Tumace se bozije knjige kako kome odgovara...

          kako je sad moguce da smo mnogi od nas procitali knjige...ako smo citali naisli smo sigurno na poruku da je jedan Bog.

          i ne hulite Boga....



          Sretna Nova godina!

          ___________________________________________________________________
          Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

          12-31-2013 14:00 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
          Stranica (22): « prva ... « prethodna 18 19 20 [21] 22 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
          Postavi novu temu Thread is closed
          Go to:
          preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com