Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » NOSTALGIJA » ***H O D O Lj U B Lj A od R I C I N E*** 1 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (29): « prva ... « prethodna 19 20 21 [22] 23 24 25 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Provler2 Provler2 is a Male
moforaja




Poruka: 3154
Location: usa

RE: Prozivamo se ????? Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Ricina:

    Djemka, Luka .... 21.gif
    Pa...pojedinci me hakaju da pisem "srceparajuce" price, da izmisljam,da "offiram" i sl...
    Oni ne shvataju da su to price obicnih ljudi , malo "nakicene" sa moje strane da bude bolje opisano... Ovih mjeseci nisam imao bas inspiraciju, ali cu potraziti po stanu, imam negdje papire koje sam pisao prosle godine... Tu imam nekoliko prica, pa cu izabrati jednu...

    Pozdrav... 10.gif
Jeli ovo na moju adresu ? 02.gif

04-13-2011 19:22 Provler2 is offline Pregledaj poruke od Provler2 Dodaj Provler2 u listu prijatelja
Ricina Ricina is a Male
raja




Poruka: 1932
Location: Predaleko od Mostara
pokretac teme Thread Started by Ricina

.. Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Svi se cesu gdje ih svrbi....

Samo za mog prijatelja Provlera2 , evo jedna slika.... 10.gif

Iron Maiden gostuje u Svedskoj...

___________________________________________________________________
"Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

broj ispravljanja poruke: 3, zadnji put od strane Ricina dana 04-13-2011 u 19:35.

04-13-2011 19:33 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
Provler2 Provler2 is a Male
moforaja




Poruka: 3154
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Svaka chast 10.gif Ovao me je rah Beko ( ustao sam se na spomen njehovog imena ) zajebavao . 10.gif

04-13-2011 19:36 Provler2 is offline Pregledaj poruke od Provler2 Dodaj Provler2 u listu prijatelja
Ricina Ricina is a Male
raja




Poruka: 1932
Location: Predaleko od Mostara
pokretac teme Thread Started by Ricina

... Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Mozda smo ja i rah. Beko iste skole zajebavanja ili neki rod ?? 01.gif

Puno puta sam sa pok. Tozom popio pica zajedno i sa daidjama pred Corbinim kaficem kod HIT-a.... Dobra stara vremena...
Caki ( radio je kod Corbe i svercovao markama) je u istom gradu gdje sam i ja. Bio je i izbacivac kod Bale. Svetozar Medan-Caki ako neko ne zna po nadimku. Nije dobro sa zdravljem...

___________________________________________________________________
"Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Ricina dana 04-13-2011 u 19:47.

04-13-2011 19:44 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
Provler2 Provler2 is a Male
moforaja




Poruka: 3154
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Vidim da jeste 10.gif Nekad sam se znao pravo naljutiti na Edijeve i Bekine zajebancije vizavi muzike koju sam slushao 13.gif sad vidim da su to bila , shto vi kazete : " Dobra stara vremena " .

04-13-2011 19:48 Provler2 is offline Pregledaj poruke od Provler2 Dodaj Provler2 u listu prijatelja
Ricina Ricina is a Male
raja




Poruka: 1932
Location: Predaleko od Mostara
pokretac teme Thread Started by Ricina

.. Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ja sam najvise bio u onom "polu-buretu" u pecini.... Uvijek je bila ista ekipa....Pero hipik (Dzidic) , Melk, Djoka hipik , Mago, Salko konobar, Tiho Misic konobar, Marinko konobar, Cafet, ponekad Oma Batlak, Greta nezaobilazna, i jos kamara raje i tadasnjih hipika i rokera... Pecina je radila od 1975-1980- Nikad ljepsa ljeta nisam dozivio....

___________________________________________________________________
"Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

04-13-2011 19:56 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
Viribus Viribus is a Male
moforaja


Poruka: 5295

Re: .. Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Ricina:

    Ja sam najvise bio u onom "polu-buretu" u pecini.... Uvijek je bila ista ekipa....Pero hipik (Dzidic) , Melk, Djoka hipik , Mago, Salko konobar, Tiho Misic konobar, Marinko konobar, Cafet, ponekad Oma Batlak, Greta nezaobilazna, i jos kamara raje i tadasnjih hipika i rokera... Pecina je radila od 1975-1980- Nikad ljepsa ljeta nisam dozivio....


i ti si bio hipik sjeèam se!šta se stidiš priznati.? 35.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif

04-13-2011 20:00 Viribus is offline Posalji email za Viribus Pregledaj poruke od Viribus Dodaj Viribus u listu prijatelja
Provler2 Provler2 is a Male
moforaja




Poruka: 3154
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ja sam malo mladja generacija , ali mi je Beko Rah. prichao o tim danima. 10.gif

04-13-2011 20:00 Provler2 is offline Pregledaj poruke od Provler2 Dodaj Provler2 u listu prijatelja
Ricina Ricina is a Male
raja




Poruka: 1932
Location: Predaleko od Mostara
pokretac teme Thread Started by Ricina

-- Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Vidi generacije sto me haka...Sta je "Curibuse".. Jesam...i ja sam volio i dan danas volim hipike jer nisu bili zli i pokvareni kao vecina danas. Uzimali su drogu,alkohol, druzili se i zivili prirodno bez opterecenja.
Svaka cast...Pravi ljudi. Bez vjere,bez nacije i svi su bili isti .
Znam Provler...Ti si mladji 10-tak godina od mene.

Viribuse.Viribuse.... 35.gif 35.gif

___________________________________________________________________
"Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane Ricina dana 04-13-2011 u 20:08.

04-13-2011 20:07 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
Viribus Viribus is a Male
moforaja


Poruka: 5295

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

kojeg Beku spominjete? 21.gif

sve si u pravu, danas važi ona seljaèka,; JEDNO RADI , DRUGO MISLI I TREÆE GOVORI."

04-13-2011 20:12 Viribus is offline Posalji email za Viribus Pregledaj poruke od Viribus Dodaj Viribus u listu prijatelja
Provler2 Provler2 is a Male
moforaja




Poruka: 3154
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Bekir A.... Ubili ga bojovnici. 38.gif

04-13-2011 20:31 Provler2 is offline Pregledaj poruke od Provler2 Dodaj Provler2 u listu prijatelja
Ricina Ricina is a Male
raja




Poruka: 1932
Location: Predaleko od Mostara
pokretac teme Thread Started by Ricina

Beko Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Spominjemo mog rah. brata Bekira-Beku Asovica sto je drzao pecinu diskoteku 1975-80 sa Kuljom Soljicem.Evo slike mog brata Bekira.
Ubijen je u Krpicevoj 20.4.1993 sa jos 10-tak civila. Snajper sa Stare Gimnazije , HVO "Bruno Busic" pukovnija.

___________________________________________________________________
"Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

broj ispravljanja poruke: 5, zadnji put od strane Ricina dana 04-13-2011 u 20:44.

04-13-2011 20:32 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
Provler2 Provler2 is a Male
moforaja




Poruka: 3154
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif samo za Beku 26.gif

04-13-2011 20:33 Provler2 is offline Pregledaj poruke od Provler2 Dodaj Provler2 u listu prijatelja
djemila djemila is a Female
Naj-Moder 2008




Poruka: 11491
Location: Mostar

RE: Beko Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Ricina:

    Spominjemo mog rah. brata Bekira-Beku sto je drzao pecinu diskoteku 1975-80 sa Kuljom Soljicem.Evo slike mog brata Bekira.
    Ubijen je u Krpicevoj 20.4.1993 sa jos 10-tak civila. Snajper sa Stare Gimnazije , HVO "Bruno Busic" pukovnija.


Ricina, meni se ova slika nikako ne otvara..htjela sam je postaviti u JPG - formatu ali ne otvara .se..

PS..kad ovo vidis, sklonicu ovaj post. da ne offiramo lijepu temu

___________________________________________________________________
Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

04-13-2011 20:38 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
Provler2 Provler2 is a Male
moforaja




Poruka: 3154
Location: usa

RE: Beko Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Ricina:

    Spominjemo mog rah. brata Bekira-Beku Asovica sto je drzao pecinu diskoteku 1975-80 sa Kuljom Soljicem.Evo slike mog brata Bekira.
    Ubijen je u Krpicevoj 20.4.1993 sa jos 10-tak civila. Snajper sa Stare Gimnazije , HVO "Bruno Busic" pukovnija.
Moj car 26.gif

04-13-2011 20:40 Provler2 is offline Pregledaj poruke od Provler2 Dodaj Provler2 u listu prijatelja
djemila djemila is a Female
Naj-Moder 2008




Poruka: 11491
Location: Mostar

Ricina evo slike Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

33.gif

___________________________________________________________________
Nije znanje Znanje znati....vec je znanje Znanje dati...

04-13-2011 20:41 djemila is offline Pregledaj poruke od djemila Dodaj djemila u listu prijatelja
Viribus Viribus is a Male
moforaja


Poruka: 5295

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

33.gif 33.gif 33.gif

04-13-2011 20:43 Viribus is offline Posalji email za Viribus Pregledaj poruke od Viribus Dodaj Viribus u listu prijatelja
Provler2 Provler2 is a Male
moforaja




Poruka: 3154
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Hvala na slici Ricina 26.gif

04-13-2011 20:45 Provler2 is offline Pregledaj poruke od Provler2 Dodaj Provler2 u listu prijatelja
Ricina Ricina is a Male
raja




Poruka: 1932
Location: Predaleko od Mostara
pokretac teme Thread Started by Ricina

-- Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Sjecas li se sada Viribuse ? Ostao je do zadnjeg dana vjeran svojim opredjeljenjima i svome gradu Mostaru.
Za koji dan, 20.4. je punih 18 godina kako je ubijen...

Hvala Djemila... Hvala Provler2...

___________________________________________________________________
"Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

broj ispravljanja poruke: 3, zadnji put od strane Ricina dana 04-13-2011 u 22:08.

04-13-2011 20:46 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
Provler2 Provler2 is a Male
moforaja




Poruka: 3154
Location: usa

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ovo je bila gromada od ljudine 33.gif

04-13-2011 20:46 Provler2 is offline Pregledaj poruke od Provler2 Dodaj Provler2 u listu prijatelja
Stranica (29): « prva ... « prethodna 19 20 21 [22] 23 24 25 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com