Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » NOSTALGIJA » Psd " Prenj" 5 Votes - Average Rating: 4.805 Votes - Average Rating: 4.805 Votes - Average Rating: 4.805 Votes - Average Rating: 4.805 Votes - Average Rating: 4.80 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (62): « prva ... « prethodna 22 23 24 [25] 26 27 28 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
john smith's john smith's is a Male
trudim se




Poruka: 169

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od tana:


    ...de tita ti namjesti taj sex u profilu 05.gif


mozda co'ek nezna da ga namjesti 19.gif


nego pokazo mij e Sejo Pintul nacrt za B Vode.
Prva liga...Kuca ce da bude veca nego prije...
dnevni boravak i kuhinja open plan sa kaminom + terasa itd.
U planu je i vjetrenjaca za struju...
(sad ce neko okle pare?...izgleda da se i to sredjuje
tako da izgradja nove kuce izgleda dosta realno...

Pored toga zbavili su i 5 kontejnera koji ce valjda
biti rasporedjeni 3 na Prenj, 1 na Cvrsnicu i 1 na Velez...
cekaju da dobiju helikopter pa da ih izbace...

01-09-2004 17:57 john smith's is offline Pregledaj poruke od john smith's Dodaj john smith's u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17887
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

e golemo materemi, jedva cekam da odemo na bijele vode

parola: niko se nije smrzo od vrucine

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

01-09-2004 18:07 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
Plastic Plastic is a Male
moforaja


Poruka: 2533
Location: space
pokretac teme Thread Started by Plastic

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

BLAGO TI SE GRASAK.... kad cu ja ...... 16.gif 26.gif

01-09-2004 20:43 Plastic is offline Posalji email za Plastic Pregledaj poruke od Plastic Dodaj Plastic u listu prijatelja
Plastic Plastic is a Male
moforaja


Poruka: 2533
Location: space
pokretac teme Thread Started by Plastic

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Haj drago mi je da se ova tema ponovo "probudila", fino vas je cuti kako se falite kako vam je dobro bilo
Haj nek je nekom

01-09-2004 20:45 Plastic is offline Posalji email za Plastic Pregledaj poruke od Plastic Dodaj Plastic u listu prijatelja
Grasak
SexNepoznat



Poruka: 129

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od tana:

    hajde ....... dje su te slike

    grasak, de tita ti namjesti taj sex u profilu 05.gif



Hocuali prvo moram razviti osam rolni filma pa skenirati 28.gif Puno posla ali sve za raju 10.gif

01-10-2004 17:09 Grasak is offline Posalji Email za Grasak Pregledaj poruke od Grasak Dodaj Grasak u listu prijatelja
Plastic Plastic is a Male
moforaja


Poruka: 2533
Location: space
pokretac teme Thread Started by Plastic

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Grasak, ja se taman obradovo, vidim da si na forumu i reko evo slika, ali .... corak.... sinoc sam se cuo sa Anesom, kaze" bio je Grasak pa smo ga vodili na Rujiste" pa reko ko da si marhlukast p anisi znao sam, ali taki so to GSS-ovci, vole oni malo da se pohvale.... 04.gif 10.gif

01-10-2004 17:14 Plastic is offline Posalji email za Plastic Pregledaj poruke od Plastic Dodaj Plastic u listu prijatelja
VraGicA VraGicA is a Female
trudim se




Poruka: 193
Location: Rujiste, odma ispod doma desno

Shocked Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice


    nego pokazo mij e Sejo Pintul nacrt za B Vode.
    Prva liga...Kuca ce da bude veca nego prije...
    dnevni boravak i kuhinja open plan sa kaminom + terasa itd.
    U planu je i vjetrenjaca za struju...
    (sad ce neko okle pare?...izgleda da se i to sredjuje
    tako da izgradja nove kuce izgleda dosta realno...

    Pored toga zbavili su i 5 kontejnera koji ce valjda
    biti rasporedjeni 3 na Prenj, 1 na Cvrsnicu i 1 na Velez...
    cekaju da dobiju helikopter pa da ih izbace...


Chuj hoche da prave kuchu na Bjelim Vodama a josh se nisu sjetili da izgrade Velki Dom na Rujishtu. Onako ona rushevina onde stoji i niko da se sjeti da sve to fino ochisti i izgradi, dosta vam onaj mali dom sa tri sobe i onom malom salom 21.gif 21.gif 21.gif

___________________________________________________________________
~102~

    ~102~

    01-10-2004 22:34 VraGicA is offline Posalji Email za VraGicA Pregledaj poruke od VraGicA Dodaj VraGicA u listu prijatelja
    tana tana is a Male
    rigorozni




    Poruka: 17887
    Location: na prinudnom radu :)

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    ako mene pitas ja bi radije da naprave onaj na bijelim vodama prvo, pa onda rujiste.

    na rujiste se svakako ode samo u prolazu kada ides na bijele vode.

    ___________________________________________________________________
    kad ce mostar mama?

    01-11-2004 06:40 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
    OMAHA OMAHA is a Male
    Mitsubishi sa zvjezdanim krovom




    Poruka: 1488
    Location: XYZ

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Bilo sta da naprave...
    dobro ce bit! 19.gif


    Ne krijem da sam skeptican! 21.gif

    01-11-2004 11:46 OMAHA is offline Pregledaj poruke od OMAHA Dodaj OMAHA u listu prijatelja
    Plastic Plastic is a Male
    moforaja


    Poruka: 2533
    Location: space
    pokretac teme Thread Started by Plastic

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Tako je tana, Rujiste je za penzionere....Zivile Bijele vode, Vilin klanac a boga mi i Jezerce 10.gif

    01-11-2004 16:53 Plastic is offline Posalji email za Plastic Pregledaj poruke od Plastic Dodaj Plastic u listu prijatelja
    Grasak
    SexNepoznat



    Poruka: 129

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Amir:

      Grasak, ja se taman obradovo, vidim da si na forumu i reko evo slika, ali .... corak.... sinoc sam se cuo sa Anesom, kaze" bio je Grasak pa smo ga vodili na Rujiste" pa reko ko da si marhlukast p anisi znao sam, ali taki so to GSS-ovci, vole oni malo da se pohvale.... 04.gif 10.gif


    Jes' Amire vodili su me na Rujiste! Prvo su me zvali na sastanak Predsjednisva u prostorije te me onda zvali da skoknemo do Rujista!
    To sto se tice kuca treba prvo izgraditi kucu za planinare a to su B. Vode i Jezerce. Rujiste je uzurpirano i unakazeno bespravno napravljenim vikendicama tako da vise ne lici na planinu.

    01-11-2004 17:25 Grasak is offline Posalji Email za Grasak Pregledaj poruke od Grasak Dodaj Grasak u listu prijatelja
    VraGicA VraGicA is a Female
    trudim se




    Poruka: 193
    Location: Rujiste, odma ispod doma desno

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Tu imash pravo Grasak meni se smucilo kad sam vidila kako su unakazili prirodu jeste vidili kolko je samo kucha napravljeno uz put kad se ide prema Nuri i Selimu 21.gif Meni stvarno Rujiste izgleda zalosno al tu sam se skoro odgojila pa mi je mozda zato tolko krivo.Da se ja pitam popalila bi sve novonapravljene kuchice

    ___________________________________________________________________
    ~102~

      ~102~

      01-11-2004 18:14 VraGicA is offline Posalji Email za VraGicA Pregledaj poruke od VraGicA Dodaj VraGicA u listu prijatelja
      Plastic Plastic is a Male
      moforaja


      Poruka: 2533
      Location: space
      pokretac teme Thread Started by Plastic

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Grasak, ma kad smo se mi zadrzvali na Rujistu, nikad brate, a da mi nije zao Ruijista, jest iz duse, sto Vragica kaze tu sam se odgojio... ali ako bi mene pitali, ali sigurno nece.. ja bi pravio B. Vode, Klanac, Jezerce,

      01-11-2004 21:49 Plastic is offline Posalji email za Plastic Pregledaj poruke od Plastic Dodaj Plastic u listu prijatelja
      Grasak
      SexNepoznat



      Poruka: 129

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Svi smo mi krenuli sa Rujista! Prvo na Rujiste pa onda dalje!

      01-13-2004 07:30 Grasak is offline Posalji Email za Grasak Pregledaj poruke od Grasak Dodaj Grasak u listu prijatelja
      Plastic Plastic is a Male
      moforaja


      Poruka: 2533
      Location: space
      pokretac teme Thread Started by Plastic

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      jA, A KOLIKO SI SE ZADRZAVO GORE? Ja bi odma amaglio dalje, ali nekada nisam imao te srece, nekada bi me Stha ulovio da iscjepam drva, i eto ti belaja" A sto ja"? ima li iko drugi, kako vazda na mene naleti, valjda osjeti LIJENOST u meni 04.gif

      01-13-2004 15:43 Plastic is offline Posalji email za Plastic Pregledaj poruke od Plastic Dodaj Plastic u listu prijatelja
      OMAHA OMAHA is a Male
      Mitsubishi sa zvjezdanim krovom




      Poruka: 1488
      Location: XYZ

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Danas sam stroknuo par fotografija, dok sam se svrckao svojim privatnim avionom iznad Alpa 23.gif



      Zavalio snjeg pravo!


      Klikni da pogledas u stvarnoj velicini

      01-20-2004 00:31 OMAHA is offline Pregledaj poruke od OMAHA Dodaj OMAHA u listu prijatelja
      OMAHA OMAHA is a Male
      Mitsubishi sa zvjezdanim krovom




      Poruka: 1488
      Location: XYZ

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Ima li ko da bacimo turu 14.gif

      24.gif 25.gif 24.gif


      Klikni da pogledas u stvarnoj velicini

      01-20-2004 00:34 OMAHA is offline Pregledaj poruke od OMAHA Dodaj OMAHA u listu prijatelja
      daors daors is a Male
      brato




      Poruka: 817
      Location: Mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      'ta ce Alpe
      Omaha
      jel ti ovo mamlazni

      da je meni i jedrilicom preko Rujista

      ___________________________________________________________________
      Budi na kojoj si

      01-20-2004 00:40 daors is offline Posalji Email za daors Homepage of daors Pregledaj poruke od daors Dodaj daors u listu prijatelja
      OMAHA OMAHA is a Male
      Mitsubishi sa zvjezdanim krovom




      Poruka: 1488
      Location: XYZ

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Ma provozat cu te ja...
      nego cekam da malo prosire onaj aerodrom u Mostaru
      da mogu spustit moj 747-400 13.gif

      01-20-2004 00:43 OMAHA is offline Pregledaj poruke od OMAHA Dodaj OMAHA u listu prijatelja
      daors daors is a Male
      brato




      Poruka: 817
      Location: Mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      cuj prosire

      qq
      ta nes slijetat u sirinu

      tesko ces to docekat
      eno britanci posadili lavandu oko aerodroma

      ___________________________________________________________________
      Budi na kojoj si

      01-20-2004 00:47 daors is offline Posalji Email za daors Homepage of daors Pregledaj poruke od daors Dodaj daors u listu prijatelja
      Stranica (62): « prva ... « prethodna 22 23 24 [25] 26 27 28 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
      Postavi novu temu Odgovori
      Go to:
      preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com