Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » SPORT » Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine 1 Votes - Average Rating: 3.001 Votes - Average Rating: 3.001 Votes - Average Rating: 3.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (109): « prva ... « prethodna 22 23 24 [25] 26 27 28 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
bjelopoljac bjelopoljac is a Male
bice nesto od mene


Poruka: 350
Location: USA

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Uh,uh ovo je trebalo biti za djeldu ne za greena.

      citat od bjelopoljac:

    Svaka cast green, bas tako ni blizu penala. Da je sudija bio dalje, pa rekao bih ok, mozda nije dobro vidio, ali se vidi da je sve jasno kao dan, samo je trebalo nesto tako da se desi, tako blizu i to je to, penal iz aviona. Ali nicija nije vjecno, pa nece ni ovima 10.gif

        citat od djelda:

          citat od taxi:

        Jebiga,èuj nije penal???


      Ne bih se složio a tobom Taxi.....

        http://www.slike.hr/slika/penal-5e107.jpg.html


      I evo još jedna 02.gif

        http://www.slike.hr/slika/penal2-f192c.jpg.html

10-14-2011 02:16 bjelopoljac is offline Pregledaj poruke od bjelopoljac Dodaj bjelopoljac u listu prijatelja
bjelopoljac bjelopoljac is a Male
bice nesto od mene


Poruka: 350
Location: USA

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Uh realista, mozda i ti fulnes, ja bih rekao docekali da im vratiom za ono od prije dvije godine. Pomozi Bozeee 10.gif

      citat od REALISTA:

        citat od makso:

      16.gif

      hebiga.

      Ovo je bila tipicna sumnjiva situacija kada sudija ide na ruku velikima.

      Veliki:
      njemacka, engleska, spanija, brazil,..... manchester, inter, madrid....

      Mali:
      bjelorusija, bosna, irska, cheska, ..... dinamo, sion, rubin kazan.....


      Svi smo znali da ako dodje do toga da ce svirati, i doslo 16.gif

      Da je bogdo Dzeko dao jos koji 26.gif . 26.gif Dobar je dzeko bio, ali u zadnjem momentu nije imao snage da shutira ili lijevom nogom ne moze meda. Da smo imali Messija, Ronalda ili mozda Ibru da dadne dzekine golove.....

      Nego raja, nismo mi izgubili sinoc. Mi smo izgubili u Sarajevu protiv francuza, u albaniji ona dva boda, u rumuniji....

      Steta


      Hajmo zmajevi

      P.S.
      Realista, nemoj nas vise proklinjati, pusti nas da sanjamo. Sanjati je dzabe. HAjde sada, tita ti, reci da cemo proci baraz 11.gif 11.gif 11.gif
      10.gif




    PROCI cemo baraz samo ako nas Portugal ne zapadne 10.gif

    Bojim se opet PLATINIJA i kompanije ako nas Portugal zapadne...ali valjda nece 11.gif

    U svakom slucaju Maksime, spremi zastave i rekvizite i idemo grlima podrzati nase gdje god igrali 10.gif

    Kontam ako budemo igrali protiv Hrvatske onda ce se sigurno igrati na Kosevu sa obzirom da ce biti veliko interesovanje i gostujucih navijaca...a Kosevo nam i nije tako sretno 21.gif

    I jos nesto...niko ne spominje onu diverziju od sinoc u lozi naseg komentatora sa BHTV? Nije bilo tona sa njim negdje od 80. minute pa do kraja, pa se ukljucio drugi iz studija. Ko je iskljucio kablove nasem komentatoru?!

10-14-2011 02:18 bjelopoljac is offline Pregledaj poruke od bjelopoljac Dodaj bjelopoljac u listu prijatelja
bjelopoljac bjelopoljac is a Male
bice nesto od mene


Poruka: 350
Location: USA

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Za taj prekrsaj nijed dobio ni zuti karton, a Spahi dade zuti a nije ga ni tako, ama bas ni tako, ali sta ces 21.gif

      citat od green:

      Snimak pristizanja bh. navijaèa na stadion u Parizu, zagrijavanje naših igraèa, privatni snimci Ibrièiæa i ostalih...

        6Zbiwt0XDBI&feature=player_embedded#!


      Nažalost, ostali smo bez još jednog igraèa, Mensur Mujdža je slomio stopalo, u onom pogibeljnom startu, kada ga je srušio Maluda. 21.gif

10-14-2011 02:22 bjelopoljac is offline Pregledaj poruke od bjelopoljac Dodaj bjelopoljac u listu prijatelja
bjelopoljac bjelopoljac is a Male
bice nesto od mene


Poruka: 350
Location: USA

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Evo jednog dobrog iz sutra.ba


Nesretnik sam od malena

Gorka knedla u grlu i potmula bol u prsima ni nakon prespavane noæi ne odlaze u fade out. Zašto? Kako?? Do kad??? Pitanja bez odgovora i vraæanje filma unazad ne prestaju. I neæe još dugo. Vraæanja filma koji je 77 minuta imao sve karakteristike najljepše bajke, koji je milione Bosanaca i Hercegovaca držao u transu neusporedivim, barem kad je fudbalska reprezentacija zemlje stalnog bola u pitanju, sa bilo èim dosad viðenim. 77 minuta smo živjeli na rubu znanosti, razgoraèenih oèiju i zadržanog daha gledali kako „Zmajevi“ èerupaju „Galske pijetlove“ u njihovom zlatom optoèenom i najreprezentativnijem kokošinjcu, pariškom Stade de France-u. Svako malo bi se uštinuli za obraz u drhtavoj polunamjeri da se probudimo iz sna kojeg smo punim pluæima udisali više od 5/6 sinoænjeg meèa. Utakmice koja je odluèivala o tome ko æe veæ danas ovjeravati pasoš i tražiti smještaj na Istoku Evrope u junu iduæe, a ko na kazneni 4-dnevni rad u rudniku baražita tokom novembra ove godine.


I onda je jedna save as „sigurna“ lopta izmigoljila iz nogu kapitena Bosne i Hercegovine na rubu našeg šesnaesterca i na samo par metara od oèiju kiltaša Thomsona došla do nogu Samira Nasria koji nam se odluèio pokakiti u san. Buðenje je, tako bolno i teško iz preslatke omame kojoj je još samo 12-ak minuta falilo da preraste u skidanje do gola i euforièno forsiranje korita Miljacke sve do Ljubogošte, obznanio škotski djelilac nepravde, jedva doèekavši da puhne u gajde koje su nas, još bunovne, natjerale da skupa sa Asmirom Begoviæem pokušamo zaustaviti vrijeme i sprijeèiti francuskog Alžirca da nas skine sa leteæeg æilima na kojem smo svi skupa do tog momenta furali filmove koje nam nikakve gudre ni stimulansi nisu mogli obezbijediti.





Njima nas je ovoga puta snadbjela fudbalska reprezentacija BiH koja je moæne „Les Tricolores“ tokom prvih 45 minuta sabila na njihovu polovinu i držala u položaju sakrivanja iza posljednjih greda kokošinjca kojim se orilo „Bosna je šampion, o-o-o-o-o!“. Posjed lopte, udarci na i u okvir gola, dominacija, pete, guranje kroz noge, igra kratkih i taènih pasova, ulasci èak i Saše Papca u protivnièki 5-erac... Sve je bilo na našoj strani. Sve. I dok smo polako i strpljivo gradili šanse od kojih je ona Džekina iz 24. minute morala, tako se bar nama èinilo, u gol, Francuzi su samo jednom, u 9. minuti zaprijetili preko Remya kojem je lopta (sreæom i na vrijeme) pobjegla u situaciji kada se našao sam ispred Hasagiæa. U 40. se, pak, minuti zatresla i stala Planeta.

Edin Džeko je primio loptu na rubu 16-erca i nas 20-ak unezvjerenih kod Porkya Prejedoviæa, 15-ak hiljada na Stade de France-u, te milioni ispred TV ekrana širom treæe kugle od Sunca je pomislilo, a tek poneki stigli naglas izustiti: „Okreni se i pucaj!“. „Dijamant“ se i okrenuo oko francuskog Marokanca ragbijaške graðe Adila Ramia koji se prije utakmice nije ustezao da Miralema Pjaniæa nazove „plaèipi.kom“ i „crybejbiovcem“, nezadovoljan, šta li, njegovim ponašanjem tokom susreta Lillea i Lyona proteklih sezona. Okrenuo se i ostavio Arapina da sa nevjericom i suzama u oèima gleda kako mu centarfor Manchester Citya veæ pri prijemu lopte bježi jedan, pa zatim i drugi korak, te loptu šalje dovoljno daleko od ruku Huge Llorisa, a u isto vrijeme dovoljno blizu (za sve nas) prave, a za „Dilaša“ pogrešne strane francuskih rašlji.






1:0 i zemljotres u kojeg smo se digli i u kojem su èepovi višegodišnje frustracije prštali kao da izlaze iz haubica, vbr-ova i minobacaèa èija nam je grmljivina prije 20-tak godina prekinula živote i odvela ih u ovaj, manje ili više pregledan æorsokak. Tajni prolaz iz slijepe ulice na blještavu èistinu evropske pozornice (barem kada je najvažnija „sporedna“ stvar u pitanju) èinio se nakon Džekinog gola i prvog poluvremena kojeg je favorizovani domaæin doèekao na klecavim koljenima i isplaženog jezika širi i veæi od Trijumfalne kapije. Hladan zrak, pomenuto štipanje i cupkanje uz mantre koje smo tokom 15-minutne pauze upražnjavali ispred ulaza u Porkyeve dveri samo su nas još više uvjerili u predragu istinu da smo upravo nazoèili 45-minutnoj najveæosti BH reprezentacije u njenoj povijesti.



No, kako to obièno i kad su naše, „domaæe“, bajke u pitanju biva, kraj je bio miljama daleko od happy enda. Džaba. Ne možeš, izgleda, ni oèekivat da te sreæa ispoštuje do kraja. Ni preèka u koju je Begoviæ par minuta prije izjednaèenja skrenuo Nasriev slobodnjak, a Pandža stigao da loptu izbije u korner nije na kraju bila uteg na vagi (ne)sreæe koji bi sve pogoðene preèke i stative u Lisabonu prije 2 godine doveo u stanje ravnoteže. Morao je škotski ovèar zakrabuljen u fudbalskog sudiju da u nastavku puše u Uefine gajde i po notama koje su uhu nekoæ èièkave i vitke nogometne poete, a danas proæelave i ukrmljene visosti sa trona evropske fudbalske federacije mnogo ugodnije. Note koje su imale 3 osnovne partiture: 1. Svirati faulove za domaæina. 2. Dijeliti žute kartone gostima. 3. Svirati i penal za domaæina, ako drugog naèina za izjednaèenje ne bude. Craig Thomson je na poluvremenu uredno zaduženu kajdanku morao ispoštovati u drugih 45 minuta. Sasvim svejedno odsvirao posljednju partituru u 77. ili 97. minuti. I 45 minuta nastavka bi se, da je zatrebalo, produžilo u 55 ili koliko veæ. Izmislio bi se neki, irelevantan i nebulozan razlog, sasvim sigurno. Tako, nažalost po BiH, stoje stvari u nogometnoj i svakoj drugoj Evropi. Velike ribe veèeraju male.



Ali neka, neka im na „èast“ koju su još davno, oproštajem Zizoua i strmoglavom koji je uslijedio nakon SP 2006. izgubili i koje æe se opet uhvatiti k'o i grožða na tisovini pored Seine koja još uvijek, na samo lišæu starog drveæa razumljivom entskom, prièa o nekoæ najboljoj reprezentacije Evrope i Svijeta. Ovakvi Francuzi dalje od Platinievog zaštitnièkog ogrtaèa i mrvi koje se pod njim gomilaju padajuæi sa bogatih sofri Uefinih švedskih stolova ne mogu. Guzovaèin plafon je, za sada, još uvijek samo na plasmanu u završnicu. A tamo je teško, puno teže krasti od nekoga koji sa surovom realom i minorizacijom nema ništa. Španije, Njemaèke, Holandije... Rendez-vous coqs!



Baraž je, tako, ponovo naša opcija i samar teškog, nesnošljivog koksa treba još mjesec dana tegariti uz blatnjavo brdo sa kojeg æe se 11. ili. 12. novembra kroz smog i izmaglicu ukazati reflektorima obasjano Bilino polje. Prije toga æe vožnju u knockout fazi kvalifikacija startovati neèija bagava ruka koja æe sutra (èetvrtak, 13. 10. 2011.) u Krakowu iz povlaštene æase izvuæi ime reprezentacije o kojoj æemo dumati u narednih 30-ak dana. E pa ko bi to, ovoga puta i nakon svega mogao biti?



Portugal, dobro poznat i nemio rival iz prošloga baraža i u ovim je kvalifikacijama zaribao na kraju izgubivši sinoæ u Kopenhagenu utakmicu u kojoj mu je i bod garantovao kartu za Poljsku i Ukrajinu. „Danish Dynamite“ je golovima Krohn-Dehlia u 13. i Bendntnera u 63. minuti vodio sa 2:0 da bi Kristina tek u sudaèkoj nadoknadi uspjela da smanji na, za „Palhacose“ nedovoljnih, 1:2.





Na konaènoj tabeli grupe H Portugal je tek ukupnoj gol-razlici zahvaljujuæi završio ispred Norveške, no ne treba se zavaravati. „Selecção“ je fudbalska velesila i protivnik kakvog u doigravanju ne želimo ni pod razno. Ako ništa drugo, još uvijek svježe memorisanoj tragediji „Baraž 2009“ zahvaljujuæi. Protivnik od kojeg teško, vjerovatno i teže nego što je to bio sluèaj sa Francuzima možemo biti bolji. Dakle, „Bagavi“, nemoj Portugal!



„Kockasti vragovi“ iz susjedstva možda i nisu što su nekoæ bili, no znamo svi zašto ni njih ne bi. Rijeèka Kantrida je sinoæ jedva doèekala da se Latvijci golovima Eduarda i Mandžukiæa polože na pleæa, no preokret kojeg su Grci u svom stilu priredili u Tbilisiu vratio je i reprezentaciju Hrvatske u baraž sa kojim su se nakon 0:2 u Atini prošloga petka komšije veæ bile, skoro pa pomirile.






Uz svu klimavost i užarenost klupe koja Slavena Biliæa trese izmeðu velikih aspiracija javnosti sa jedne i nešto skromnijih moguænosti i rezultata s druge strane, uz svo mjerkanje prvih jedanaest njihovih i naših, nemoj „Bagavi“ ni Hrvatsku. Nemoj mira ti u kuæi!



Èesi? Mogu Èesi. Nije bilo neizvjesnosti u Kaunasu kojim je „Národní tým“ predvoðen dvostrukim strijelcima Kadlecom i Rezekom protutnjao slavivši sa uvjerljivih 4:1 protiv nezaintersovane Litve.






Èeška je tako utakmicu u Alicanteu u kojoj su Škoti trebali èudo gurnula u sjenu nebitnosti, pa je sa susreta u kojem je „La Furia Roja“ dokazala superiortnost vrijedno spomenuti samo da je David Silva upisao 2 gola i asistenciju za pobjedu od 3:1.






Nit' je Èeška sila kakva je bila, niti je BiH topovsko meso u svijetu fudbala kakvo je možda i bilo tokom kvalifikacija za EURO 2000 (Èesi slavili 2 puta, 3:1 na Koševu i 3:0 u Teplicama). Moglo bi se sa Èesima poigrati lopte. Svijetla obraza.

Posljednji po rejtingu, a možda i prvi na listi želja od nosioca koji bi „Zmajeve“ u novom „biti ili ne biti“ novembarskom okršaju mogao da zapadne jeste reprezentacija Republike Irske. U susretu odluke kojeg su na dablinskoj „Aviva areni“ igrali protiv najprijatnijeg iznenaðenja ovih kvalifikacija – Armenije, trebali su samo bod, ali su nakon neopravdanog iskljuèenja golmana gostiju u 26. minuti i nes(p)retnog autogola Aleksanyana u 43. uspjeli doæi do sva 3, slavivši na kraju sa minimalnih 2:1.





Pa iako se u strahu onoga kojeg su zmije ujedale i od guštera prièinjavaju troglave ale, a mešetarenje i režija iz Nyona èini uvijek moguæom opcijom koja našu reprezentaciju u ovakvim situacijama po pravilu gura u poziciju naguženog, imali bi se u eventualnom dvoboju sa „Momcima u zelenom“ pravo èemu nadati . Možda i konaèno dosanjanom happy endu?



Teške psihe nikad dosta. Novi je, skoro pa sunèan, dan. Zlatno žuta jesen je polako, ali sigurno zajezdila ka još jednoj sivo-smeðosti u kojoj nas èeka najnovija, k'o tuè teška središnjica studenog novembra. Zasad samo bez požutjelih Papca i Pandže. A za metar ko zna s kim i bez koga?


Štagod da se u Krakowu sutra desi, kakogod da se ova gorèina iz usta spere, a knedla nezadovoljštine skotrlja niz grlo, morat æemo svi skupa, i oni na terenu i mi u gledalištu, iz svega izaæi jaèi. Morat æemo ili nas biti neæe. Nema druge, nema treæe. Nek' nam je sa sreæom. Ako te nevidljive, slatke opsjene na ovom Svijetu uopšte ima za humanoide II reda èije neskidive oklope pogrbljeni nastavljamo nositi.


(Sanjin Latifiæ/SUTRA.BA)

10-14-2011 02:51 bjelopoljac is offline Pregledaj poruke od bjelopoljac Dodaj bjelopoljac u listu prijatelja
makso makso is a Male
Super Moderator




Poruka: 2849
Location: andaluzija

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ako napada 2 metra snijega u Novembru, mozda zguzimo Portugalce tamo kod nas 10.gif

Hajmo zmajevi 10.gif

___________________________________________________________________
prest'o sam 18.gif

10-14-2011 09:20 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
taxi taxi is a Male
Liska mjeseca avgusta




Poruka: 18170
Location: M&R

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

bio je penal.... nije smio onako....Spahiæ 21.gif

___________________________________________________________________

    10-14-2011 10:12 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
    avenue-gang avenue-gang is a Male
    trudim se


    Poruka: 174
    Location: dharma station

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    bilo bi mi drago, jakod rago da prodje i crna gora.
    za razliku od drugih koji se nasladjuju turskom ili hrvatskom, meni se u principu zivo jebe i za jedne i za druge. realno, simpatisem hrvatsku iz razloga sto smo jnekad bili zajednicka drzava i sto imam i tog dijela krvfi, samo sto po meni posotji razlika izmedju "simpatisem" i pojma "navijam".
    navijam za bh u ovim mecevima, logicno. to mi je otadzbina. navijam za crnu goru takdoje, to je zemlja mojih predaka. simpatisem hrvatsku zbog gore napomenutih stvari i simpatisme irsku jer je s ostrvs kao i meni najomiljenija reprezentacija na svijetu - engleska. jebe mi se sto nekom zvuci kao glupiranje, ali ja sam nakon onog groznog rata na balkanu odabrao da pratim engleze i da navijam z anjih i kad se sastaju sa bh ili srbijom. jednostavno, toliko se frustracija u meni napunilo oko nacija i nacionalizama. kuci imam jednu zastavu s ljiljanima i jednu manju zastavu srbije. obe ne znam gdje su mi, negdje su u ormarima medju postlejinom ili gdje god da su. ali zato union jack ne znam koliko imam, da nabrojim. od dvije zastave, marame, majica, cekera..ma cak i nekoliko pari charapa sa union jackom.

    stoga, zakljuucak mi je - svi smo "nashi", samo za neke navijam a neke simpatisem..

    ___________________________________________________________________
    pametni se glupiraju, glupi se prave pametni....

    10-14-2011 10:20 avenue-gang is offline Pregledaj poruke od avenue-gang Dodaj avenue-gang u listu prijatelja
    makso makso is a Male
    Super Moderator




    Poruka: 2849
    Location: andaluzija

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Nu toze, veci unionista nego pravi emglezi 11.gif

    ___________________________________________________________________
    prest'o sam 18.gif

    10-14-2011 10:27 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
    djelda djelda is a Male
    raja




    Poruka: 1646
    Location: dolina grka

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ponovno po ko zna koji put - stavlja se sumnja na rad i sr 38.gif nja koja radi UEFA....

    Pojavio se juèer na nekom od foruma text '' imam dojavu'' i èovjek je napisao sve parove baraža 01.gif

    Napisao je text oko 12:45 znaèi 15 min prije izvlaèenja i pogodio sve 29.gif

    Haj nebitno....

    Postavlja se još par pitanja...

    Kako je moguæe da Irska za pobjede nad Andorom i Armenijom nagraðena sa oko 900 bodova, dok je naš nacionalni tim za pobjedu protiv Luksemburga i remi sa Francuskom dobio tek 180 poena.

    Kako je moguæe da Turska polufinalist Eura iz 2008 god. nebude nosioc baraža, a recimo Irska može ( od 2002 nisu nikada igrali na nekom veæem takmièenju ) ....

    Naravno izmišljeno bodovanje kako bi kompezirali Ircima ono izbacivvanje rukom od Francuza - i još im metnu Estoniju u baraž.... 29.gif

    Inaèe ovo sa nosiocima je meni niðe veze - ako se brate u baražu onda sve u jedan šešir i da svaki selektor izvuèe svog protivnika i æao...

    Ovi da su ''nosioci'' ili bolji po bilo èemu - pa valjda nebi bili u baražu.... 35.gif

    ___________________________________________________________________
    Koliko god je rijetka istiska ljubav, još je mnogo rjeðe istinsko prijateljstvo !!! zivjeli.gif

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane djelda dana 10-14-2011 u 10:59.

    10-14-2011 10:56 djelda is offline Posalji email za djelda Pregledaj poruke od djelda Dodaj djelda u listu prijatelja
    djelda djelda is a Male
    raja




    Poruka: 1646
    Location: dolina grka

    Salihamidžiæ se vraæa !?? Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      http://www.vijesti.ba/sport/fudbal/54788-Salihamidzic-vraca-reprezentaciju.html

    ___________________________________________________________________
    Koliko god je rijetka istiska ljubav, još je mnogo rjeðe istinsko prijateljstvo !!! zivjeli.gif

    10-14-2011 11:00 djelda is offline Posalji email za djelda Pregledaj poruke od djelda Dodaj djelda u listu prijatelja
    green green is a Male
    Super Moderator


    Poruka: 7086
    Location: BiH
    pokretac teme Thread Started by green

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Na SportSport.ba kažu da Salihamidžiæ više nije državljanin BiH.

    ___________________________________________________________________

      10-14-2011 11:23 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
      zappa zappa is a Male
      brato




      Poruka: 538
      Location: evropska unija

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Nakon što je Portugal izvukao Bosnu i Hercegovinu u dodatnim kvalifikacijama za Europsko prvenstvo 2012. godine u Ukrajini i Poljskoj, portugalski nogometni savez ozbiljno je poèeo razmišljati o vrlo zanimljivoj ideji.

      Španjolski dnevnik "El Mundo" prenosi vijest da portugalski nogometni savez ozbiljno razmišlja o opciji Josea Mourinha da vodi reprezentaciju u dvije utakmice play-offa protiv BiH, prenosi TotalSport.

      Sadašnji trener Paulo Bento i nije najpopularniji u Portugalu, a dodatni gnjev na sebe navukao je nakon poraza u kljuènoj utakmici kvalifikacija protiv Danske (2:1).

      Mourinho je trebao preuzeti reprezentaciju Portugala još na poèetku kvalifikacija za EURO, ali se Realu ta ideja i nije previše svidjela, te je u skladu s tim i odbijena.

      Ova dva suparnika srela su se i u doigravanju za Svjetsko prvenstvo 2010. godine i tada je Portugal teško stigao do pobjede. Portugalski tehnièki direktor reprezentacije, Carlos Godinho, nije bio prezadovoljan žrijebom.

      - Ovo nije protivnik kojem smo se nadali, rekao je nakon izvlaèenja parova.

      ___________________________________________________________________
      arguing over the internet is like a participating at the Special Olympics.Even if you win ... you are still retarded

      10-14-2011 12:58 zappa is offline Posalji email za zappa Pregledaj poruke od zappa Dodaj zappa u listu prijatelja
      garinca garinca is a Male
      rodjeni


      Poruka: 989

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od taxi:

        Ja ne mogu da shvatim da se gleda na utakmicu samo navijaèki!!??
        Nikako realno,ono ko realista. 01.gif

        Hajmo ovako:
        kad je penal???
        Kad ga sudija svira. 10.gif
        kad je ofsajd??
        Kad ga sudija svira. 10.gif
        Kad je nama zadnji put jedan sudija sudio ovako realno kao u Parizu??
        Nije odavno.
        Svirao je ofsajd koji nije postojao,a to niko ne spominje.Hasagiæ se vrtio ko šilježe,nije znao jeli skretnièar ili mašinovoða....sreæa pa onaj mahao,pa glavni svirao.Pošteno?pa ,ne znam baš jeli bilo pošteno što je svirao? Iako mi je bilo drago,ruku na srce.
        Prekršaj na Spahiæu? Nije sviran,znaèi,nije bio.Penal na nasriu? Sviran,znaèi bio je.
        Bila stvar.
        opet ponavljam,da je Оeko dao ono što je trebao dati..... niko ne bi spomenuo ovaj penal.
        Da je Spahiæ izbio loptu ,a ne glumio ..... ne bi sudija imao šta svirati.

        Zar ne vidimo da je do nas? Da smo baksuzi?
        Protiv Danske falio nam jedan jedini gol.
        Protiv Portugala ,nije htjela u gol ,mislim na tekmu u Lisabonu.
        Protiv Francuske,opet falio jedan gol.

        Nismo mi mentalno jaki za jake utakmice,i nismo mentalno jaki da pošteno sagledamo èinjenice.

        No,nadam se da æe nas krenuti napokon u ovom baražu.
        Samo meda na dušu .... 10.gif


      ma pusti tu demagogiju...cuj penal je kad ga sudija svira...kao da je sudija bog iz one tanine teme...sudije grijese...i ovdje je sudija napravio gresku...prekrsaj je bio , ali ne u sesneastercu...i onda to nije penal nego sudijska greska...za ove druge sudijske odluke mogu samo reci da ih ja nisam ni komentarisao...komentarisao sam samo penal...
      a sto se tice ovoga "do koga je"...tu se slazemo...uvjek je do nas...kao i u zivotu...za mene nije nesreca pogoditi precku...to je neznanje...a znanje je izgraditi akciju ili napad i plasirati loptu metar od precke ili stative u mrezu a da je golman ni u snu ne moze sprjeciti da udje gdje joj je mjesto...mi smo direktni plasman na EP izgubili u bukurestu , a ne u parizu...

      10-14-2011 13:08 garinca is offline Pregledaj poruke od garinca Dodaj garinca u listu prijatelja
      taxi taxi is a Male
      Liska mjeseca avgusta




      Poruka: 18170
      Location: M&R

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od garinca:

        [quote][b]
        ...mi smo direktni plasman na EP izgubili u bukurestu , a ne u parizu...


      a ja ,vidiš,mislim da smo prokockali šansu u Albaniji....gdje smo "zijanili " dva boda,nepotrebno. 29.gif

      ___________________________________________________________________

        10-14-2011 13:30 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
        pasha pasha is a Male
        Super Moderator




        Poruka: 9503
        Location: uh jebo te

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        sudija nije musko 13.gif

        ___________________________________________________________________

          neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
        Oscar Wilde

        10-14-2011 17:26 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
        bjelopoljac bjelopoljac is a Male
        bice nesto od mene


        Poruka: 350
        Location: USA

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Svaka na mjestu 10.gif

            citat od djelda:

          Ponovno po ko zna koji put - stavlja se sumnja na rad i sr 38.gif nja koja radi UEFA....

          Pojavio se juèer na nekom od foruma text '' imam dojavu'' i èovjek je napisao sve parove baraža 01.gif

          Napisao je text oko 12:45 znaèi 15 min prije izvlaèenja i pogodio sve 29.gif

          Haj nebitno....

          Postavlja se još par pitanja...

          Kako je moguæe da Irska za pobjede nad Andorom i Armenijom nagraðena sa oko 900 bodova, dok je naš nacionalni tim za pobjedu protiv Luksemburga i remi sa Francuskom dobio tek 180 poena.

          Kako je moguæe da Turska polufinalist Eura iz 2008 god. nebude nosioc baraža, a recimo Irska može ( od 2002 nisu nikada igrali na nekom veæem takmièenju ) ....

          Naravno izmišljeno bodovanje kako bi kompezirali Ircima ono izbacivvanje rukom od Francuza - i još im metnu Estoniju u baraž.... 29.gif

          Inaèe ovo sa nosiocima je meni niðe veze - ako se brate u baražu onda sve u jedan šešir i da svaki selektor izvuèe svog protivnika i æao...

          Ovi da su ''nosioci'' ili bolji po bilo èemu - pa valjda nebi bili u baražu.... 35.gif

        10-15-2011 02:32 bjelopoljac is offline Pregledaj poruke od bjelopoljac Dodaj bjelopoljac u listu prijatelja
        taxi taxi is a Male
        Liska mjeseca avgusta




        Poruka: 18170
        Location: M&R

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        po kljuèu,po kljuèuuuu...... eto ,i svijet se ugledao na BiH ...... 13.gif 13.gif

        ___________________________________________________________________

          10-15-2011 10:22 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
          ria ria is a Female
          miss foruma 2010




          Poruka: 3067
          Location: mostar

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          .....ima li igdje jeftino šljemova nabavit 14.gif 02.gif

          ___________________________________________________________________
          girl_ahaa.gif

          10-15-2011 11:03 ria is offline Pregledaj poruke od ria Dodaj ria u listu prijatelja
          green green is a Male
          Super Moderator


          Poruka: 7086
          Location: BiH
          pokretac teme Thread Started by green

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Kako je arapski komentator doživio Džekin gol u Parizu... 13.gif

              BUdHK6YsaEg&feature=player_embedded

          ___________________________________________________________________

            broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane green dana 10-16-2011 u 12:33.

            10-16-2011 12:32 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
            abraxas abraxas is a Male
            moforaja




            Poruka: 6999
            Location: Jazzbina Abraxas

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Imam meda....dobar i za nervni sistem. 01.gif

            10-17-2011 07:35 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
            Stranica (109): « prva ... « prethodna 22 23 24 [25] 26 27 28 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
            Postavi novu temu Odgovori
            Go to:
            preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com