Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » NOSTALGIJA » Starinska 1 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (43): « prva ... « prethodna 24 25 26 [27] 28 29 30 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
beli beli is a Male
moforaja




Poruka: 4109
Location: USA

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od supa93:

    ...haj mi ponesi stvari majke ti!!! (skolska najbolja)

10.gif ali za mene je ubjedljivo najbolja
Daj mi griz.... 04.gif 04.gif

___________________________________________________________________
audicija u Holiwoodu sutra akshamli...
autobus iza Hita polazi oko sedam ujutru, ako vozac ne potegne prethodne noci....
Princ cuvaj mjesto na seciji....

08-03-2005 17:45 beli is offline Posalji Email za beli Pregledaj poruke od beli Dodaj beli u listu prijatelja
Plastic Plastic is a Male
moforaja


Poruka: 2533
Location: space
pokretac teme Thread Started by Plastic

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

ima ih sto su pjluckali po svom sendvicu da se raja nebi grebala!!! 21.gif 13.gif

08-03-2005 19:21 Plastic is offline Posalji email za Plastic Pregledaj poruke od Plastic Dodaj Plastic u listu prijatelja
habiba75 habiba75 is a Female
raja




Poruka: 2341
Location: lebdim

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Princ-s-Neretve:

    ih svaki ponedeljak bio pazarni dan !! 13.gif

    Jel starinska kad odes u majke ili nene i pitash para a ona odma izvadi i Grudnjaka i kaze eo ti sine idi kupi sebi sladoled ! 13.gif

jasta je nego strainska ako ti nena nosi grudnjak 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif
moja ugradila silikone 13.gif 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
JESAM LI VAM GOVORILA!?

08-03-2005 19:23 habiba75 is offline Pregledaj poruke od habiba75 Dodaj habiba75 u listu prijatelja
Plastic Plastic is a Male
moforaja


Poruka: 2533
Location: space
pokretac teme Thread Started by Plastic

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

uzmes "gumu" sa tocka od kolica-starinskih, naravno, savijes komad zice i gonjas tu gumu ko tocak!!! 13.gif

08-03-2005 19:47 Plastic is offline Posalji email za Plastic Pregledaj poruke od Plastic Dodaj Plastic u listu prijatelja
Black_Mamba Black_Mamba is a Female
rodjena




Poruka: 1055

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

a nacrtash hemiskom sat na ruci ? lijevoj naravno

a flomasterima obojis nokte jedan zuti jedan crveni jedan lila

___________________________________________________________________
Eh kakve je Pesta kupleraje imala

08-03-2005 20:59 Black_Mamba is offline Pregledaj poruke od Black_Mamba Dodaj Black_Mamba u listu prijatelja
metallica metallica is a Male
moforaja




Poruka: 8228
Location: CH.WILLA(uglavnom)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Aleksandra:

    jel starinska

    halo jel to mljekara

    nije

    kako nije kad je krava na telefonu........



    a jednom se ovo desilo mojoj baki

    i ona rekla

    da nisi vo ne bi kravu trazio


    05.gif



13.gif 13.gif 13.gif

tako sam ja jednom kad sam bio mali nazvao i pitao ono ''dobar dan jeli to klaonica'' pa onda ide'' kako nije kad je bik/krava na tel.''

a frajer meni kaze ''jest klaonica je evo sad smo ti mamu zaklali '' 24.gif 13.gif 13.gif

ja se sjebo 11.gif

___________________________________________________________________

    08-03-2005 21:05 metallica is offline Posalji email za metallica Pregledaj poruke od metallica Dodaj metallica u listu prijatelja
    shpica shpica is a Female
    hrcak




    Poruka: 2339
    Location: visim sa plafona

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Amir:

      uzmes "gumu" sa tocka od kolica-starinskih, naravno, savijes komad zice i gonjas tu gumu ko tocak!!! 13.gif


    13.gif 13.gif

    jes jes, dje se toga sjeti

    a nosit' k'o lafo staklo preko ulice, a nidje nista - prazan prostor....a oni auti staju misle da stvarno nosimo staklo.....i mi onda fino svak na svoju stranu, ostane vozac gleda, nista mu jasno nije heeehh

    a jel' starinska napunit' vode u kesice i bacat' na narod s vrha zgrade

    ili kad neko dodje (ali ako se ne bojis degeneka) izmaknut' stolicu pa da zatetura, ili se u najboljem slucaju zgovna na pod, a ti ahahahahaha

    ___________________________________________________________________
    nopityA.gif

    08-04-2005 05:00 shpica is offline Posalji email za shpica Pregledaj poruke od shpica Dodaj shpica u listu prijatelja
    GARAVUSA GARAVUSA is a Female
    Misiica ljeta 07




    Poruka: 8664
    Location: Holland

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    jel starinska , sto mi Pasa rece u sred Fejiceve

    Gara hos li da ti kupim kospica , ono fisecic i trjebi usput,

    vala mi zao sad sto ti reko necu 10.gif

    ___________________________________________________________________

      NIJE LAKO BITI JA ! ! !

    08-08-2005 23:01 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
    Princ-s-Neretve Princ-s-Neretve is a Male
    Licnost godine '05




    Poruka: 9968
    Location: Eo me tu sam !!

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    budale 21.gif 13.gif

    ___________________________________________________________________


      Kompleks je ko qrac kad se digne jebaji ga 19.gif
        13.gif

        08-08-2005 23:06 Princ-s-Neretve is offline Posalji Email za Princ-s-Neretve Pregledaj poruke od Princ-s-Neretve Dodaj Princ-s-Neretve u listu prijatelja
        Plastic Plastic is a Male
        moforaja


        Poruka: 2533
        Location: space
        pokretac teme Thread Started by Plastic

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        zakaciti stipavicu za nogavicu dok vozis biciklo!!
        kad te ko dijete sjednu na gepek tod bicikla i kazu"dobro noge rasiri"

        08-27-2005 17:23 Plastic is offline Posalji email za Plastic Pregledaj poruke od Plastic Dodaj Plastic u listu prijatelja
        Plastic Plastic is a Male
        moforaja


        Poruka: 2533
        Location: space
        pokretac teme Thread Started by Plastic

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        jesi li ti mahnit ili ti noge smrde???!! 13.gif

        broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Plastic dana 08-27-2005 u 17:24.

        08-27-2005 17:24 Plastic is offline Posalji email za Plastic Pregledaj poruke od Plastic Dodaj Plastic u listu prijatelja
        GARAVUSA GARAVUSA is a Female
        Misiica ljeta 07




        Poruka: 8664
        Location: Holland

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif 13.gif jojjjj dobraaaaaaa 13.gif

        ___________________________________________________________________

          NIJE LAKO BITI JA ! ! !

        08-27-2005 18:42 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
        GARAVUSA GARAVUSA is a Female
        Misiica ljeta 07




        Poruka: 8664
        Location: Holland

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        hihihihi nemogu mu zamislit lice , al je fora cudo 13.gif

        ___________________________________________________________________

          NIJE LAKO BITI JA ! ! !

        08-27-2005 22:45 GARAVUSA is offline Pregledaj poruke od GARAVUSA Dodaj GARAVUSA u listu prijatelja
        nepoznat
        Gost


        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Ovo nije starinska, ZIVA ISTINA..neki dan ja kod drugarice na vratima (Helen) i ono kucam - taman da prstom stisnem na zvono kad' ceduljica pored - "Udji tusiram se....!"


        Kontam; zamisli 'ebo te da je Kalle (komsija) pokuc'o STA BI BILO!? 29.gif 19.gif

        08-27-2005 22:49
        Princ-s-Neretve Princ-s-Neretve is a Male
        Licnost godine '05




        Poruka: 9968
        Location: Eo me tu sam !!

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        pade mi nesto na pamet oni nasi starinski obicaji 07.gif 10.gif

        jel starinski

        -mjenjat gumu na gachama

        -nosit kese u prodavnicu

        -spustit guverner na poncu prema dole da bude ko "petobrzinac"

        -odkuhavat bjeli ves u loncu

        -kupati se sedmicno ko djeca svake nedelje

        haj dajte josh malo sjecanja 07.gif

        ___________________________________________________________________


          Kompleks je ko qrac kad se digne jebaji ga 19.gif
            13.gif

            03-03-2006 22:02 Princ-s-Neretve is offline Posalji Email za Princ-s-Neretve Pregledaj poruke od Princ-s-Neretve Dodaj Princ-s-Neretve u listu prijatelja
            KULJE1969 KULJE1969 is a Male
            raja




            Poruka: 1794
            Location: Brace Krpo 19

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            A jeli starinska pod stepenicama ceka nekoliko cura samih pod stepenicama za bb2 i doci kod njih i sve misle da ces ti gore ,a ti sjednes i kad se okrenu da vide ima li neki drugi da ne idu same posto ih je strah ti protrcis uz stepenice.Mozete zamisliti koliko se deru da stanem i jos im se kad dodjes do vrha kroz sumu privuces i pred njih iskocis da im dah stane ili kad se podje u grad stanes negdje gdje prolazi najvise cura i zezas ih koliko su sminke nabacile.I da ne zaboravim onu starinsku novcanik zakacen za konac ili onaj silk sto se nabacuje na rolu ,ako niste ribari onda pitajte one sto jesu neka vam objasne sta je silk

            03-04-2006 06:07 KULJE1969 is offline Pregledaj poruke od KULJE1969 Dodaj KULJE1969 u listu prijatelja
            fubina fubina is a Female
            mofo beba


            Poruka: 1
            Location: mostar

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            joj kad se sjetim,kad mi stara napravi sendvic stavi dva japraka u dvije snite hljeba,u zemlju propast( a da me je sad njenog japraka dala bi sve na svjetu).

            03-04-2006 06:42 fubina is offline Pregledaj poruke od fubina Dodaj fubina u listu prijatelja
            cernica67 cernica67 is a Male
            puter


            Poruka: 127
            Location: USA

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Meni je nena rahmetli znala obrisati lice pljuvackom. Malo obali ruku i kaze hodi sine da te nena obrise. E da mi je bogdo sad ziva pa neka me brise, samo da je gledam. Umrla kad je meni bilo 13, rahmet joj dusi.

            03-04-2006 15:56 cernica67 is offline Posalji email za cernica67 Pregledaj poruke od cernica67 Dodaj cernica67 u listu prijatelja
            LanaMo LanaMo is a Female
            moforaja




            Poruka: 2125
            Location: Svugdje Pomalo...Pretezno vise tu nego tamo...

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            cernica67 33.gif

            ima i ona "Nisam dovoljno bogat...da kupujem jeftine stvari"....

            ko biva bolje kupiti jednu ali vrijednu..nego nabiridzati sto jeftini stvari... 10.gif

            ___________________________________________________________________
            Ne misli da je trenutak sreæe nešto maleno!

            03-05-2006 03:40 LanaMo is offline Pregledaj poruke od LanaMo Dodaj LanaMo u listu prijatelja
            chocho
            SexNepoznat

            Poruka: 31
            Location: mostar

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Je li starinska otici u trafiku i kupiti benzin za upaljac u malim smedjim gumenim"mjehurima-bochicama" 18.gif

            ___________________________________________________________________
            smile341.gif goga beze

            03-05-2006 04:56 chocho is offline Pregledaj poruke od chocho Dodaj chocho u listu prijatelja
            Stranica (43): « prva ... « prethodna 24 25 26 [27] 28 29 30 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
            Postavi novu temu Odgovori
            Go to:
            preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com