Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » ISTORIJA / POVIJEST » Josip Broz Tito » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (31): « prva ... « prethodna 25 26 27 [28] 29 30 31 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
obrisana
Gost


Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

III Avnoj u Beogradu u avgustu 1945.


Klikni da pogledas u stvarnoj velicini

12-07-2006 01:30
a_m_r_a82 a_m_r_a82 is a Female
seka




Poruka: 629
Location: U.S.A-New York

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Prizor iz lova-Titova vila-bugojno naravno nema joj sada ni traga ni glasa sada se ponekad prave izleti,poneki ljubavni parovi...bio i ostao jedan i jedini Tito 33.gif

___________________________________________________________________

    12-07-2006 01:58 a_m_r_a82 is offline Homepage of a_m_r_a82 Pregledaj poruke od a_m_r_a82 Dodaj a_m_r_a82 u listu prijatelja AIM Screenname: x YIM Screenname: x
    Dzani Dzani is a Male
    moforaja




    Poruka: 2023
    Location: Coming near You!!

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    33.gif

    12-07-2006 01:59 Dzani is offline Posalji Email za Dzani Pregledaj poruke od Dzani Dodaj Dzani u listu prijatelja
    lupi
    SexNepoznat

    Poruka: 245

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    33.gif 33.gif 10.gif 10.gif 10.gif 33.gif 33.gif 33.gif 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif 10.gif 33.gif MARSAL. 33.gif 33.gif 33.gif

    12-23-2006 19:11 lupi is offline Pregledaj poruke od lupi Dodaj lupi u listu prijatelja
    Musala Musala is a Male
    rodjeni




    Poruka: 1304
    Location: pod pecinom izmedju Evrope i Lire

    BiH Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Zemljo moja 33.gif

    ___________________________________________________________________
    -Ja se ne slažem niti s jednom rijeèi koju si izgovorio, ali æu uvjek braniti tvoje pravo da ih izgovoriš.

    12-24-2006 17:40 Musala is offline Posalji email za Musala Pregledaj poruke od Musala Dodaj Musala u listu prijatelja
    Muntahta Muntahta is a Female
    moforaja




    Poruka: 8353
    Location: Tamo gdje je moja dusa.

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Dragi druze Tito,neka Ti je vjecna slava i hvala za sve ljepote u kojima sam nekad zivjela. 33.gif 33.gif 33.gif

    ___________________________________________________________________
    Prestani brinuti o tome ko te ne voli
    ko ima vise ili ko sta radi.
    Umjesto toga pocni cijeniti odnose sa onima koji te vole.

    05-25-2007 22:01 Muntahta is offline Pregledaj poruke od Muntahta Dodaj Muntahta u listu prijatelja
    Ceznja Ceznja is a Female
    moforaja




    Poruka: 3970
    Location: Bogu iza noga

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Lelo 10.gif

    ___________________________________________________________________
    "Ovdje noci nisu tako plave, ovdje sunce nema takav sjaj, ovdje nisu takve trave, ZEMLJO MOJA..."

    05-26-2007 19:22 Ceznja is offline Pregledaj poruke od Ceznja Dodaj Ceznja u listu prijatelja
    Trimusa Trimusa is a Male
    bice nesto od mene




    Poruka: 334
    Location: Cosak-navika iz skole

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Lela:

      Tito - Nikolae Causeski u Beogradu, 1976


    Ova bas i nije za pohvaliti.

    Ali boze moj svi grijesimo

    ___________________________________________________________________
    kis_my_ass.gif

    05-26-2007 19:34 Trimusa is offline Pregledaj poruke od Trimusa Dodaj Trimusa u listu prijatelja
    Rondo Rondo is a Male
    stalni dopisnik


    Poruka: 1085

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Eno dernek u Kumrovcu samo takav opet..ucesnici iz Slovenije, Hrvatske i BiH...

    Vise na

      www.dnevnik.hr

    05-26-2007 20:27 Rondo is offline Posalji email za Rondo Pregledaj poruke od Rondo Dodaj Rondo u listu prijatelja
    Krempi Krempi is a Male
    avenija kruzno




    Poruka: 127
    Location: podrum

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Smrt Fasizmu

    05-27-2007 00:53 Krempi is offline Pregledaj poruke od Krempi Dodaj Krempi u listu prijatelja
    _RED_ARMY_ZALIK_ _RED_ARMY_ZALIK_ is a Male
    raja




    Poruka: 1665
    Location: Na zidicu... ispod borova...

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    sloboda narodu

    ___________________________________________________________________



      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane HAHAHAHAHA dana 08-03-2010 u 21:06

      05-27-2007 01:04 _RED_ARMY_ZALIK_ is offline Posalji email za _RED_ARMY_ZALIK_ Homepage of _RED_ARMY_ZALIK_ Pregledaj poruke od _RED_ARMY_ZALIK_ Dodaj _RED_ARMY_ZALIK_ u listu prijatelja
      mostarka79 mostarka79 is a Female
      bice nesto od mene




      Poruka: 561
      Location: SWE

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Mi smo Titovi
      Tito je nas 33.gif 88 ruza za Tita

      09-24-2007 23:11 mostarka79 is offline Pregledaj poruke od mostarka79 Dodaj mostarka79 u listu prijatelja
      Gogi81 Gogi81 is a Male
      brato


      Poruka: 522
      Location: Atlanta

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      evo nako malo da se osvjezi tema.

      Neki dan u "Das Bild" stavili Tileta na 10 mjesto kao diktatora za ubistva od samo milijon

      Steta sto nije na prvom
      al eto to je moje misljenje...



      Kao tvoj vjecni Pionir

      33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif
      33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif
      33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif
      33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif
      33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif
      33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif
      33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif
      33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif
      33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif 33.gif

        ___________________________________________________________________
        jope ti
        -----------------------------------------------------------------------------
        Gogi81:

        The penis mightier than the sword.
        ---------------------------------------------------------------------------
        kore mi Sahbaz 13.gif 13.gif

        12-15-2007 04:45 Gogi81 is offline Posalji email za Gogi81 Pregledaj poruke od Gogi81 Dodaj Gogi81 u listu prijatelja
        Prika Prika is a Male
        brato




        Poruka: 867
        Location: Daleko

        Question Josip Broz Tito Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Tema je interesantna,pa reko da je i mi malo prodiskutujemo.

        Puno verzija ima o Titu.
        Ko je bio, kako se zvao, gdje je roðen itd?
        Njegov doktor Aleksandar Matunovic tvrdi da je bio Poljski Jevrejin i da se zvao Jozef Klajn.
        Drugi tvrde da je bio Austrijanac Josip Ambroz.
        Bilo kako bilo, jedino je sigurno da nije bio hrvat iz Kumrovca kako se predstavljao .
        Pitanje je i kad je roðen jer mi se èini da je imao vise od 88 godina. Izgledao je da ima bar 95.
        Na jednom americkom sajtu citao sam o jednom svajcarskom naucniku koji se bavio genetikom i 1936. otvorio prvu privatnu kliniku za obnavljanje organizma ( podmladjivanje) i presadjivanje stem celija .
        Pisalo je da su mnogi politicari i glumci sa zapada isli tamo na podmladjivanje ( Vinston Cercil, Sofija Loren ), a meðu njima navodno i Tito . Zanimljivo da je u to vrijeme postojala takva vrsta klinike.
        Citao sam izjave nekih obavijestajaca koji tvrde da je Tito bio stariji 3 godine nego što se predstavljao . Do 1937god je bio ista osoba,a poslije rata navodno ne,jer pravi Tito je poginuo kad je bio desant na Drvar.
        Molio bih sve koji znaju nešto više o porijeklu Titovom i imenu da napisu komentar ili ostave link sajta na kojem nešto piše o njemu.

        ___________________________________________________________________
        PS.Fuck Peter,Fuck Merry 05.gif

        04-05-2008 15:42 Prika is offline Pregledaj poruke od Prika Dodaj Prika u listu prijatelja
        denani denani is a Male
        moforaja




        Poruka: 8042

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Evo sad raja ceka da neko nesto prvi kaze /napise....

        pa evo....

        Rodio sam se u njegovo doba, zivio u njegovo doba....



        JEDAN JE TITO 33.gif 33.gif 33.gif


          http://nl.youtube.com/watch?v=E2N-WUeHwRo

        ___________________________________________________________________
        33.gif 33.gif 33.gif

        04-05-2008 16:10 denani is offline Posalji Email za denani Pregledaj poruke od denani Dodaj denani u listu prijatelja
        BlackSoul BlackSoul is a Female
        seka




        Poruka: 905
        Location: Tamo gdje se dobro osjecam, gdje je zivot jednostavan i lak, tamo gdje ljudi gledaju ljude kao osobe koje su kao i oni sami, tamo gdje se raja uzajmno postuje i cijeni... eto... tu bi voljela da se nalazim... a inace sam u Hügelsheim-u (baden baden)

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Nisam dozhivjela njegovo doba, ali su mi roditelji prenijeli prichom njegovu dobrotu 33.gif

          http://nl.youtube.com/watch?v=nRyCULC9b84


        ___________________________________________________________________
        29.gif

        04-05-2008 16:29 BlackSoul is offline Posalji Email za BlackSoul Pregledaj poruke od BlackSoul Dodaj BlackSoul u listu prijatelja
        zorokrik zorokrik is a Male
        samo sto nisam




        Poruka: 1340
        Location: St.Marino

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        Prika 10.gif

        Pusti Titu na miru,hajmo se zajebavat sa ovim zivim "Titama"

        Sa onim mrtvim smo imali bar malo dobrog zivota,a sa ovim sada 38.gif 38.gif 34.gif

        I eto mi cemo to rijesiti ko i sta je bio 21.gif 21.gif 10.gif

        10.gif 25.gif

        ___________________________________________________________________

          bar_dan.gif

          04-05-2008 17:08 zorokrik is offline Pregledaj poruke od zorokrik Dodaj zorokrik u listu prijatelja
          Sarajlija ba Sarajlija ba is a Male
          moforaja




          Poruka: 5981
          Location: U podrumu

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Jest interesantna tema, ali ovo su èinjenice:

          Josip Broz je roðen 7. svibnja 1892. u Kumrovcu u Hrvatskom Zagorju. U raznim su se dokumentima pojavljivali razni datumi roðenja, pa se u jednom dokumentu iz vremena kada je služio austrijsku vojsku navodi kao datum roðenja 25. svibnja 1892. Taj se datum veæ za vrijeme rata poèeo slaviti kao Titov roðendan, pa je i Hitler naredio desant na Drvar na taj dan 1944. g. Poslije rata, nastavilo se na taj dan slaviti Titov roðendan i tzv. Dan mladosti.

          Otac mu je bio težak Franjo Broz a majka Marija, roðena Javoršek, bila je Slovenka. Preci Brozovih u Zagorju mogu se pratiti sve do prve polovice XVI. stoljeæa. Josip je bio sedmi od petnaestoro djece. Godine 1901.-1905. u Kumrovcu je završio èetverogodišnju puèku školu. U slijedeæe dvije godine radi kao težak na imanju svojeg ujaka u Podsredi.

          Dalje neèu, nema smisla, zamoriti èu i tebe i one koji ovo prate - a i nešto smo i uèili u školama i tako........! zna se !

          Èinjenica je, da svi nekadašnji narodi zajednièke nam bivše domovine imaju i imali su samo jednog Maršala i možemo samo s poštovanjem govoriti o njemu. Tito je jedan od velikih državnika dvadesetog stoljeèa, kojeg je poštovao cijeli svijet - sjetite se samo slika sa ispraèaja u Beogradu. A za sve ostalo - slušajte Djoleta na linku što ga namjesti Denani u svom postu !

          ___________________________________________________________________
          Moj Mostare ko ti lomi grane,
          ko zavadi mostarske jarane,
          ko to tebi istoriju piše,
          ko to želi da te nejma više.

          04-05-2008 17:33 Sarajlija ba is offline Posalji Email za Sarajlija ba Pregledaj poruke od Sarajlija ba Dodaj Sarajlija ba u listu prijatelja
          glumica glumica is a Female
          Trn u oku


          Poruka: 4415

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          TITO JE TITO ZA SVE PRE I POSLIJE NJEGA...

          hepek na temu

          04-05-2008 17:36 glumica is offline Posalji Email za glumica Pregledaj poruke od glumica Dodaj glumica u listu prijatelja
          Sarajlija ba Sarajlija ba is a Male
          moforaja




          Poruka: 5981
          Location: U podrumu

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Zaboravih još ovo ! Bez komentara ! 33.gif

          ___________________________________________________________________
          Moj Mostare ko ti lomi grane,
          ko zavadi mostarske jarane,
          ko to tebi istoriju piše,
          ko to želi da te nejma više.

          04-05-2008 17:43 Sarajlija ba is offline Posalji Email za Sarajlija ba Pregledaj poruke od Sarajlija ba Dodaj Sarajlija ba u listu prijatelja
          Stranica (31): « prva ... « prethodna 25 26 27 [28] 29 30 31 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
          Postavi novu temu Odgovori
          Go to:
          preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com