Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » LJUBAV » cuvate li????? » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (3): « prethodna 1 2 [3] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
tweetymo tweetymo is a Female
moforaja




Poruka: 3089
Location: dvica kruzno oko hita

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

cuvam sve i najmanju sitnicu

___________________________________________________________________
Hendikepirano dijete nit' je bolesno nit' zarazno. Ono samo traži da bude prihvaæeno u našoj/svojoj zajednici. 97% neæe preuzeti ovu poruku kao status, ako si ti jedna/jedan od 3% preuzet æeš ovu poruku bar na jedan dan !

11-06-2008 11:17 tweetymo is offline Posalji email za tweetymo Pregledaj poruke od tweetymo Dodaj tweetymo u listu prijatelja
funkyg funkyg is a Female
bazencic




Poruka: 4040
Location: starMo-Vela havle

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Cuvam od prve ljubavi ono bas sitne papirice sa casa dopisivanje i to,a pisma od ostalih canca su tu do duse od dvije samo,tesko mi se odvojiti od toga,ipak obiljezilo je to moj zivot,dio je mene i imam osjecaj kad bi bacila to da bi bacila i sebe.

___________________________________________________________________



      11-06-2008 11:32 funkyg is offline Pregledaj poruke od funkyg Dodaj funkyg u listu prijatelja
      CuriiCa_mo CuriiCa_mo is a Female
      rodjena




      Poruka: 909
      Location: HARLEM

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      nesto da...nesto ne...
      a i to sto cuvam....evo da me neko sad ubije ako znam gdje je....

      sad ste me zaintrigirali...odoh traziti 19.gif

      ___________________________________________________________________

        To nisam ja, to je moja tastatura
      11.gif

      11-06-2008 13:17 CuriiCa_mo is offline Posalji Email za CuriiCa_mo Pregledaj poruke od CuriiCa_mo Dodaj CuriiCa_mo u listu prijatelja AIM Screenname: LeliiCaa
      tweetymo tweetymo is a Female
      moforaja




      Poruka: 3089
      Location: dvica kruzno oko hita

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      curice nadje li ista

      ___________________________________________________________________
      Hendikepirano dijete nit' je bolesno nit' zarazno. Ono samo traži da bude prihvaæeno u našoj/svojoj zajednici. 97% neæe preuzeti ovu poruku kao status, ako si ti jedna/jedan od 3% preuzet æeš ovu poruku bar na jedan dan !

      11-06-2008 13:20 tweetymo is offline Posalji email za tweetymo Pregledaj poruke od tweetymo Dodaj tweetymo u listu prijatelja
      Carmela Carmela is a Female
      vjeciti optimist




      Poruka: 7603
      Location: ja nisam odavle

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Gluho bilo pa gdje vi to sve èuvate 30.gif

      ___________________________________________________________________

        Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

      11-06-2008 13:31 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
      Sandy Sandy is a Female
      moforaja




      Poruka: 3842
      Location: kod Hita...

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      carmela ja imam jos pisma od raje iz skole sto su billi u vojsci 13.gif

      zao mi bilo bacati, imam punu kutiju 13.gif

      11-06-2008 13:33 Sandy is offline Posalji Email za Sandy Pregledaj poruke od Sandy Dodaj Sandy u listu prijatelja
      Sandy Sandy is a Female
      moforaja




      Poruka: 3842
      Location: kod Hita...

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      a selila sam od tada bar 20 puta 19.gif

      11-06-2008 13:33 Sandy is offline Posalji Email za Sandy Pregledaj poruke od Sandy Dodaj Sandy u listu prijatelja
      Mostarka83 Mostarka83 is a Female
      Legally Blonde




      Poruka: 3490
      Location: U Cernici

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Jok. Imam jos 2-3 slike ali i te su ko zna gdje.

      Mislim da treba neke stvari iz proslosti i ostaviti tamo. Lijepo se je podsjetiti i sve to, ali ti onda cijeli dan bude bljak 07.gif

      Vako zivim u sadasnjosti , za buducnost18.gif

      ___________________________________________________________________
      JaMojaTi.gif

      11-06-2008 13:37 Mostarka83 is offline Posalji email za Mostarka83 Pregledaj poruke od Mostarka83 Dodaj Mostarka83 u listu prijatelja
      Carmela Carmela is a Female
      vjeciti optimist




      Poruka: 7603
      Location: ja nisam odavle

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od Sandy:

        carmela ja imam jos pisma od raje iz skole sto su billi u vojsci 13.gif

        zao mi bilo bacati, imam punu kutiju 13.gif


      smiley24.gif 13.gif
      Ma malo se šalim....imam i ja jednu "kutijicu" uspomena.

      ___________________________________________________________________

        Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

      11-06-2008 13:40 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
      Mostarka83 Mostarka83 is a Female
      Legally Blonde




      Poruka: 3490
      Location: U Cernici

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Naravno neke slike iz skolskih dana cuvam, one sto su "prezivjele" u ratu, i uvijek ih se rado sjetim.

      ___________________________________________________________________
      JaMojaTi.gif

      11-06-2008 13:45 Mostarka83 is offline Posalji email za Mostarka83 Pregledaj poruke od Mostarka83 Dodaj Mostarka83 u listu prijatelja
      BlackSoul BlackSoul is a Female
      seka




      Poruka: 905
      Location: Tamo gdje se dobro osjecam, gdje je zivot jednostavan i lak, tamo gdje ljudi gledaju ljude kao osobe koje su kao i oni sami, tamo gdje se raja uzajmno postuje i cijeni... eto... tu bi voljela da se nalazim... a inace sam u Hügelsheim-u (baden baden)

      RE: cuvate li????? Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od GARAVUSA:

        .... uspomene na vase ,, bivshe ,,

        pisma , slike , pokloncice , porukice , mailove .....


        ja samo ono sto mi se bas svidi , i sto me dirnulo tada nekada ...



          imam jednu dzinovsku cokoladu , cuvam je i svaki put kad mi se jede slatko , a nema nista drugo dodjem u iskusenje , al se eto svaki put znam saulisati i eno je jos cijela
        05.gif
      Gara jel jos cuvas tu cokoladu il je iskusenje jace ipak bilo 11.gif

      ___________________________________________________________________
      29.gif

      11-06-2008 16:16 BlackSoul is offline Posalji Email za BlackSoul Pregledaj poruke od BlackSoul Dodaj BlackSoul u listu prijatelja
      LADY_MO LADY_MO is a Female
      seka




      Poruka: 593
      Location: Mostar

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Zavisi na kakav smo se nacin rastali i koji je poklon.Oni sa kojima sam se na ruzan nacin rastala nemam nista od njih, ne zelim da me ista podsjeca na tu osobu, a sa onim sto sam na lijep nacin imam pokoji poklon. Zivot ide dalje jos ja trebam cuvat papire i pravit smece po kuci, svakako cu opet pobacat sve.
      Sad imam divnu i posebnu osobu u svom zivotu i mislim da nije fer prema njemu da cuvam neke gluposti sto ce me sjecat na bivseg momka.

      ___________________________________________________________________

        35.gif

        11-06-2008 17:18 LADY_MO is offline Pregledaj poruke od LADY_MO Dodaj LADY_MO u listu prijatelja
        Borna Borna is a Female
        samo sto nisam




        Poruka: 1023
        Location: èardak ni na nebu,ni na zemlji

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        možda ,vi neudate, još èuvate sitnice 10.gif

        a mi, ostale, samo u glavi 14.gif

        ___________________________________________________________________

          11-06-2008 19:50 Borna is offline Pregledaj poruke od Borna Dodaj Borna u listu prijatelja
          LADY_MO LADY_MO is a Female
          seka




          Poruka: 593
          Location: Mostar

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Meni to samo smeta. Svakako sve pobacam na kraju, ako ne ja, onda moja mama sve sto joj stoji na putu 11.gif
          Sve mede od bivsih sam dala bratovoj maloj, smetaju mi. Imam sad svog velikog medu, hehe

          ___________________________________________________________________

            35.gif

            11-07-2008 19:27 LADY_MO is offline Pregledaj poruke od LADY_MO Dodaj LADY_MO u listu prijatelja
            Mo-beba Mo-beba is a Female
            Momentalno na daljinskom




            Poruka: 7486
            Location: Trebinje-Mostar

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            ma kakvi 01.gif

            sve vec davno pobacano 01.gif 10.gif

            ___________________________________________________________________
            Ne postoji beskraj koji ja ne mogu prosiriti,ne postoji zelja u kojoj ti ne zivis,ne postoji dubina veca od moje ljubavi niti ja postojim bez tebe najdrazi Volim te girl_zaljubljena.gif


              33.gif

              11-26-2008 23:15 Mo-beba is offline Posalji email za Mo-beba Pregledaj poruke od Mo-beba Dodaj Mo-beba u listu prijatelja
              Pipi Duga Carapa
              SexNepoznat



              Poruka: 2170
              Location: Ako nisam u Jazzbini, potrazite me u Pecini

              RE: cuvate li????? Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  citat od GARAVUSA:

                .... uspomene na vase ,, bivshe ,,

                pisma , slike , pokloncice , porukice , mailove .....


                ja samo ono sto mi se bas svidi , i sto me dirnulo tada nekada ...



                imam jednu dzinovsku cokoladu , cuvam je i svaki put kad mi se jede slatko , a nema nista drugo dodjem u iskusenje , al se eto svaki put znam saulisati i eno je jos cijela 05.gif


              Ama nista...sve unisteo, baceno u smece...
              Procitah nedavno, neko rece : "Razmisljati o bivsima je mentalna masturbacija"

              Obavezna sam cuvati samo slike bivseg muza i male, ali i to je u kutijama u podrumu...
              Zivot ide dalje...

              11-27-2008 14:46 Pipi Duga Carapa is offline Pregledaj poruke od Pipi Duga Carapa Dodaj Pipi Duga Carapa u listu prijatelja
              goodGirl goodGirl is a Female
              rodjena


              Poruka: 848

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Cuvam ako mi nesto treba i svidja mi se. 11.gif Nikad iz sentimentalnosti. Uvijek bacim. 12.gif

              ___________________________________________________________________
              ciao

              11-27-2008 17:49 goodGirl is offline Pregledaj poruke od goodGirl Dodaj goodGirl u listu prijatelja
              vujke vujke is a Male
              bice nesto od mene




              Poruka: 296
              Location: iz æaletovih jajcadi

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              sliku i broj telefona.zlu ne trebalo 19.gif 13.gif

              ___________________________________________________________________
              i'm ready when you are,senor

              11-27-2008 21:42 vujke is offline Pregledaj poruke od vujke Dodaj vujke u listu prijatelja
              Stranica (3): « prethodna 1 2 [3] nove poruke | aktuelne teme | forum
              Postavi novu temu Odgovori
              Go to:
              preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com