Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » NAUKA I DRUŠTVO » RELIGIJA, FILOZOFIJA I PSIHOLOGIJA » ***Socijalizam kao religija..ili...*** » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (6): « prethodna 1 2 [3] 4 5 6 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Zivcho
Gost


Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

E sad ces vidjet' kad Abi dodje pa ti i on kaze kako se sjeca i da to sto ti kazes kako je bilo nema veze s' vezom...i ja mu vjerujem...nekako mi uvjerljivo zvuci 19.gif 18.gif

Bolje je bilo u ratu, a bolje je i u BiH danas nego sto je prije bilo (naravno, kad dodjes na mjesec dana a onda odes ponovo...negdje dalekoooo 11.gif )

06-01-2006 21:40
al capone al capone is a Male
moforaja




Poruka: 5015
Location: grad andjela

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Zivcho:

        citat od abaidi:

      jugonostalgicari..

      ni poslije toliko godina ne kontate..



    Balije, ustase i cetnici....

    hvala vam za proteklih nekoliko godina u kojima skontah 10.gif

a sta si to skont'o 14.gif

___________________________________________________________________



    http://www.youtube.com/watch?v=yqErQ-OeIoY

    06-01-2006 22:26 al capone is offline Posalji email za al capone Homepage of al capone Pregledaj poruke od al capone Dodaj al capone u listu prijatelja AIM Screenname: shef YIM Screenname: no name
    al capone al capone is a Male
    moforaja




    Poruka: 5015
    Location: grad andjela

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od TigricaX:

          citat od abaidi:

        ne tigrice ne sjecam 35.gif
        vidim ja koliko se meni ljudi obratilo..i na koji nacin..a isto tako vidim da su napisali samo ono pozitivno iz onog sistema..medjutim negativne stvari niko ne spominje..jako mi je zao sto cu te razocarati...al njihova podrska mi ni najmanje ne treba..naviko sam protiv svih.. 35.gif


      Abi, tema je Socijalizam - ne Utopija 11.gif 35.gif
      Nema sistema koji je apsolutno pozitivan, a ja bih vazda prije izabrala negativne stvari iz onog sistema prije negativnih stvari iz ovog sad. 10.gif

    sreca pa postoji dijaspora... 18.gif

    ___________________________________________________________________



      http://www.youtube.com/watch?v=yqErQ-OeIoY

      06-01-2006 22:27 al capone is offline Posalji email za al capone Homepage of al capone Pregledaj poruke od al capone Dodaj al capone u listu prijatelja AIM Screenname: shef YIM Screenname: no name
      Miron Miron is a Male
      brato




      Poruka: 722
      Location: Graz, A

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      E Abi sad me stvarno iznenadjujes 04.gif
      Pa bola za nikad nisu cuo pjesnicku slobodu (da ne sppominjem sad aluzije, aliegorije isl... 13.gif )

      06-01-2006 22:28 Miron is offline Pregledaj poruke od Miron Dodaj Miron u listu prijatelja
      al capone al capone is a Male
      moforaja




      Poruka: 5015
      Location: grad andjela

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od Zivcho:

        E sad ces vidjet' kad Abi dodje pa ti i on kaze kako se sjeca i da to sto ti kazes kako je bilo nema veze s' vezom...i ja mu vjerujem...nekako mi uvjerljivo zvuci 19.gif 18.gif

        Bolje je bilo u ratu, a bolje je i u BiH danas nego sto je prije bilo (naravno, kad dodjes na mjesec dana a onda odes ponovo...negdje dalekoooo 11.gif )

      jasta je nego bolje bilo..
      barem si znao ko ti je neprijatelj..
      de napisi jos koju pametnu nisi odavno 13.gif
      opet bi u ''brastvo i jedintvo'' 13.gif

      ___________________________________________________________________



        http://www.youtube.com/watch?v=yqErQ-OeIoY

        06-01-2006 22:30 al capone is offline Posalji email za al capone Homepage of al capone Pregledaj poruke od al capone Dodaj al capone u listu prijatelja AIM Screenname: shef YIM Screenname: no name
        cok cok is a Male
        liska mjeseca maja


        Poruka: 5450
        Location: seher mostar

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        abi diskutuje o politici 21.gif 26.gif 26.gif 26.gif putuj evropo nemoj vise cekati na nas 13.gif 13.gif 13.gif

        ___________________________________________________________________
        28.gif BICE BOLJE,NEKO VICE 28.gifKAZUU 18.gif

        06-01-2006 22:31 cok is offline Pregledaj poruke od cok Dodaj cok u listu prijatelja
        refleksija refleksija is a Female
        moforaja




        Poruka: 3364
        Location: dark side

        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        opet prcio vas rat vise!
        jebli vas oni,nasi,vasi ne zivi niko od toga. narodu je dosta tih glupih prica neprijatelji su nam ovi ili oni. bola kakav neprijatelj???
        meni su trenutno najveci neprijatelji ovi politicari na vlasti svih boja i nacija. i ne samo meni nego svima!
        dosta je vise!

        joj sto se dobro ispraznit na forumu kad su ti ti dani u mjesecu 11.gif

        ___________________________________________________________________


          Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

          06-01-2006 22:37 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
          cok cok is a Male
          liska mjeseca maja


          Poruka: 5450
          Location: seher mostar

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          13.gif nemoj mi kampanje SDP prosipat ovuda oni na vlasti sto trebali bi vas na vlast eno ste i hidroelektrane preselili tamo 08.gif 08.gif ni jedne vise 08.gif SDA do groba

          ___________________________________________________________________
          28.gif BICE BOLJE,NEKO VICE 28.gifKAZUU 18.gif

          06-01-2006 22:40 cok is offline Pregledaj poruke od cok Dodaj cok u listu prijatelja
          refleksija refleksija is a Female
          moforaja




          Poruka: 3364
          Location: dark side

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od cok:

            13.gif nemoj mi kampanje SDP prosipat ovuda oni na vlasti sto trebali bi vas na vlast eno ste i hidroelektrane preselili tamo 08.gif 08.gif ni jedne vise 08.gif SDA do groba

          35.gif
          ovo nije kampanja nego moje licno misljenje. to sto je istina sto govorim nisam ja kriva 35.gif
          i to sto sam ljevicar ne znaci da sam u SDP-u 35.gif

          ___________________________________________________________________


            Crkvena zvona i ezan se sve jace cuju da bi nadglasali kurlanje praznih stomaka!

            06-01-2006 22:42 refleksija is offline Pregledaj poruke od refleksija Dodaj refleksija u listu prijatelja
            Zivcho
            Gost


            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                citat od abaidi:

              de napisi jos koju pametnu nisi odavno 13.gif



            Ne'am e'o kad od tebe 10.gif

            Uzivam u vjerodostojnim iskazima baziranim na tvom licnom iskustvu iz perioda socijalizma i SFRJ 10.gif

            Nego...sta ono bi "socijalizam"?? 29.gif 18.gif

            I kako se ono zove trenutno stanje koje vlada u "nasoj savrsenoj BiH"? 29.gif (pa makar i mjesec dana preko ljeta 10.gif )

            06-01-2006 22:45
            Zivcho
            Gost


            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                citat od refleksija:

              opet prcio vas rat vise!
              jebli vas oni,nasi,vasi ne zivi niko od toga. narodu je dosta tih glupih prica neprijatelji su nam ovi ili oni. bola kakav neprijatelj???
              meni su trenutno najveci neprijatelji ovi politicari na vlasti svih boja i nacija. i ne samo meni nego svima!
              dosta je vise!

              joj sto se dobro ispraznit na forumu kad su ti ti dani u mjesecu 11.gif


            Okle bona ti znas ko su ti prijatelji a ko neprijatelji...

            ti si jedna obicna jugonostalgicarka koja nema pravo glasa....ne zivis vise u socijalistickoj nego u "savrsenoj" ( 13.gif ) BiH...ma sta god ono "savrseno" znacilo pojedinima 11.gif 18.gif

            06-01-2006 22:47
            obrisana
            Gost


            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            neka bolan Zivcho ...ohani 17.gif

            ne cujem sta mi Mishko kaze

            nesto ga slabo razumijem 28.gif 18.gif

            06-01-2006 22:56
            al capone al capone is a Male
            moforaja




            Poruka: 5015
            Location: grad andjela

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            zivcho de mi jos koju dubokoumnu napishi 13.gif

            ___________________________________________________________________



              http://www.youtube.com/watch?v=yqErQ-OeIoY

              06-01-2006 23:00 al capone is offline Posalji email za al capone Homepage of al capone Pregledaj poruke od al capone Dodaj al capone u listu prijatelja AIM Screenname: shef YIM Screenname: no name
              Zivcho
              Gost


              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  citat od Lela:

                neka bolan Zivcho ...ohani 17.gif

                ne cujem sta mi Mishko kaze

                nesto ga slabo razumijem 28.gif 18.gif


              kare Mile nece vise ucestvovat' na ovoj temi jerbo bi ga neko mog'o pogresno protumacit' da on ima nesto protiv komunista i njihovog pokreta...

              ...i ode plakat' nad prefarbanim grafitom u Sjevernom Logoru. 18.gif

              06-01-2006 23:00
              Zivcho
              Gost


              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  citat od abaidi:

                zivcho de mi jos koju dubokoumnu napishi 13.gif


              ama sramota me brato pored svih ovih tvojih izjava bilo sta napisati...

              nekako, zvucim neuvjerljivo...

              nisam zivio u vremenu Tita i SFRJ pa ne znam kako je to bilo...

              odoh ja malo o Sarajevskom atentatu...tamo sam bio prisutan....iako nisam bio rodjen 10.gif 18.gif

              06-01-2006 23:03
              al capone al capone is a Male
              moforaja




              Poruka: 5015
              Location: grad andjela

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              jes u titinom vremenu si plaho razmisljao o sistemu 18.gif

              odoh ne mogu vise slusat ove izljeve inteligencije 10.gif

              ___________________________________________________________________



                http://www.youtube.com/watch?v=yqErQ-OeIoY

                06-01-2006 23:17 al capone is offline Posalji email za al capone Homepage of al capone Pregledaj poruke od al capone Dodaj al capone u listu prijatelja AIM Screenname: shef YIM Screenname: no name
                Rondo Rondo is a Male
                stalni dopisnik


                Poruka: 1085

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                Beli, haj molim te definisi mi socijalizam pa da se mogu i ja ukljuciti..jer koliko ja znam ono sto smo imali u SFRJ nije bio socijalizam...
                I BiH nikada nije bila socijalisticka federativna republika Bosna i Hercegovina nego samo Socijalisticka Republika...SFR je bila Juga

                Tigrice, sta je utopija za tebe?

                Brate bubate se pojmovima pa dolazi do zabune i onda je lako se svadjati...
                Ali evo vam jedno pitanje: Pa sto puce ta zemlja?
                Eto vi stariji, za koga ste glasali na izborima 1990?
                Ne mojte mi sada suplje, ja za SDP, ja za reformiste..da je tuzlanski forum povjerovao bi vam...ali ovako sumnjam...jer je troglava neman odnjela pobjedu VASIM glasovima!!!
                I sta ste ocekivali od Karadzica psihijatra i pjesnika, Kljujica ciji je najveci domet knjiga o Hasetu fubaleru ili Alije koji je pola zivota odrobijao pa nije znao jeli noc ili dan vani a kamoli da drzavu pravi..
                VI STE GLASALI ZA NJIH!!!ZA NJIH TROJE U KOALICIJI!!!
                Kontali Svicu vam obecali pa ste poletili a donesen nam je samo deveti krug pakla...
                A sada kukala nam majka....
                Tile jeste bio frajer ali brate poskida Savku i Miku u Hrvatskoj a Latinku i Nizica u Srbiji...samo da je njih ostavio..sada bi bili u EU GARANT i to kao Jugoslavija...
                I zasto vise taj sindrom velikih vodja? sa jedne starne Tito a s druge sta ja znam, Slobo, Franjo i Ale...Imali naroda tu?
                Jesmo li zaista toliko intelektualni invalidi da nam treba opijum za mase (citaj religija, vidis kako se Mishko navuko a za Avdu Abdulaha da i ne govorim jer ako ne postavi jednu temu dnevno sa kuranskim sadrzajem dobije abstinenciju) ili neka utopija a la socijalizam da mozemo funkcionisati kao barem kakvi takvi ljudi???
                A za ove mladje bih rekao :Zemlja koja ima ovakvu omladinu ne treba se brinuti za svoju buducnost!!! NOT!!!

                06-01-2006 23:23 Rondo is offline Posalji email za Rondo Pregledaj poruke od Rondo Dodaj Rondo u listu prijatelja
                Zivcho
                Gost


                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    citat od abaidi:

                  jes u titinom vremenu si plaho razmisljao o sistemu 18.gif

                  odoh ne mogu vise slusat ove izljeve inteligencije 10.gif



                Hajd' ti polako... 18.gif samo nisi fer...mi smo pazljivo saslusali tvoja izlaganja...

                e'o ne moras nas vise slusati, ali poslusaj ovo 10.gif

                  25.gif 18.gif

                  06-01-2006 23:25
                  obrisana
                  Gost


                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                      citat od Rondo:


                    VI STE GLASALI ZA NJIH!!!ZA NJIH TROJE U KOALICIJI!!!


                  koji su ti ovo "VI" i kako mozes reci ako napisem da sam glasala za

                  SDP ili Reformiste ...da lazem 08.gif 08.gif

                  de Rondo , potegnu mi zivac iz petnih zila

                  NISMO GLASALI ZA NJIH !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                  06-01-2006 23:30
                  Rondo Rondo is a Male
                  stalni dopisnik


                  Poruka: 1085

                  Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                      citat od Lela:

                        citat od Rondo:


                      VI STE GLASALI ZA NJIH!!!ZA NJIH TROJE U KOALICIJI!!!


                    koji su ti ovo "VI" i kako mozes reci ako napisem da sam glasala za

                    SDP ili Reformiste ...da lazem 08.gif 08.gif

                    de Rondo , potegnu mi zivac iz petnih zila

                    NISMO GLASALI ZA NJIH !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


                  Pa kako pobjedise onda Lelo???
                  Duhovi glasali mozda??
                  Da, da svi VI Lelo sto ste glasali na izborima 1990..
                  Kako je stajalo procentulano na izborima 1990?
                  80% nacionalne stranke!!!20% gradjanske...
                  A raju na forumu uzmi samo kao uzorak cijele populacije i eto ti!!!

                  06-01-2006 23:35 Rondo is offline Posalji email za Rondo Pregledaj poruke od Rondo Dodaj Rondo u listu prijatelja
                  Stranica (6): « prethodna 1 2 [3] 4 5 6 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
                  Postavi novu temu Odgovori
                  Go to:
                  preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com