Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » ŽENSKI KUTAK » Koza lica » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (3): « prethodna 1 2 [3] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Maggie Maggie is a Female
moforaja




Poruka: 2736
Location: daleko

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

uzmes onu germu iz kesice, tegle, sta ja znam i umutis mozda dvije supene kasike sa toplom vodom i dobijes pastu - dodaji vode koliko ti treba za kolicinu germe

podigni kosu s lica i natrackaj facu, sve osim ociju, znaci celo, bradu, nos, obraze - usiju

sjedi i cekaj

osusi se za jedno 15 minuta

onda ono valjas prstima i gulis, samo otpada i umij se



za kosu

smjesaj zumance i dodaj maslinovo ulje i zamuti, stavi u mikrovalnu 10 secundi da se ugrije,

natrackaj po kosi, stavi neku kesu ili ono za tush i zamotaj peskitrom, da odrzava malo topline

drzi koliko mozes duze, sat vremena ili citav dan, ako si kuci i da ti se

na kraju fino isperi i operi nekim blagim samponom

___________________________________________________________________

    01-07-2007 16:17 Maggie is offline Posalji email za Maggie Pregledaj poruke od Maggie Dodaj Maggie u listu prijatelja
    Hamsha Hamsha is a Female
    gusterica




    Poruka: 845
    Location: Penn Alps

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Mystica:

      hvala svima na savjetima, evo prestala sa mazanjima ..., samo ocistim sminku, operem mlakom vodom lice, ili sa djecijim sapunom...a vodu obozavam, uvijek je lochem....to je nesto najljepse....tako da mi toga sigurno ne nedostaje, to znam...

      namazala sam se samo jednom i to djecjom kremom ovih dana...ne volim ni da je previse suho...jer imam kao sto sam rekla mjesovitu kozu...

      imam jos pokoju puhicu, ali valjda ce proci dok ne podjem u Mostar...kako cu se ovaka pojaviti pa da me raja zahakaju 21.gif

    Sta bi na kraju 14.gif Imas li sada problema sa puhicama 14.gif

    Interesuje me jer mi u zadnje vrijeme kcerka ima slican problem.
    Haj javni mi sta si radila 33.gif


    Maggie, bas cu probati taj recept sa germom 33.gif

    ___________________________________________________________________
    Ne pada snijeg da pokrije brijeg vec da zvijeR 35.gif i ostave trag

    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Hamsha dana 01-08-2007 u 00:29.

    01-08-2007 00:29 Hamsha is offline Pregledaj poruke od Hamsha Dodaj Hamsha u listu prijatelja
    Stranica (3): « prethodna 1 2 [3] nove poruke | aktuelne teme | forum
    Postavi novu temu Odgovori
    Go to:
    preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com