Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » FORUMAŠI » IN MEMORIAM » ZAUVIJEK U NASHIM SRCIMA » Fazla Buljubasic 1 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (4): « prethodna 1 2 [3] 4 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Ricina Ricina is a Male
raja




Poruka: 1932
Location: Predaleko od Mostara

trafika... Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Prije kamaru godina, trafika na korzu pored citirasa i sportske prognoze, Ricina dzamija i mezar Mujage Komadine...
Muhajem sam isao kod Fazle u trafiku da kupim.. Imao sam blizu trafiku kod Bristola ali nije bilo Fazle tamo..
Popilo se tona piva na Rondou, druzio sam se i sa Hamom zvani " mrvicica" a i sami znate koliki je bio prije, ..vazda je bio cirkus dok je radio Hamo kao kondukter u autoprevozu..sale , zajebancije, Deva pecina kod Titovog mosta, ploca malo nize, kapak....i ledena Neretva.. Sedamdesete godine, vruca struca i kavada a moze i grozdje...Tu sam naucio i da plivam kada sam imao 5-6 godina...Bacise me u Neretvu,baksuzi, pa plivali oko mene i hakali me dok nisam poceo mahati rukama...Odnese me "pura" kao sibicu , puna usta Neretve , a oni cirkuzaju...
Kasnije sam i ja to radio, igralo se tavle, pila hladna piva iz Neretve, karpuza ukradena na tepi se hladila u mrezastom cekeru koji je neko ukrao od majke.... Omer Batlak, Enco "Vareni" , Djoka hipik, Melk, Pero hipik, ..Dobra stara vremena...
Dragi prijatelju, Fazla moj, neka ti je vjecni rahmet dusi ..Kad se bude pricalo o birvaktile vremenima, sjeticu se uvijek trafike na korzu i tebe....Tvoj Ricina

___________________________________________________________________
"Cega se pametan stidi , tim se budala ponosi" .. Ramadan Asovic

broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane Ricina dana 03-06-2007 u 16:04.

03-06-2007 12:56 Ricina is offline Posalji email za Ricina Pregledaj poruke od Ricina Dodaj Ricina u listu prijatelja
unija bass unija bass is a Male
trudim se




Poruka: 232
Location: NY(za sad)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Neka ti je rahmet lijepoj duši moj komšija 16.gif

03-06-2007 18:42 unija bass is offline Posalji Email za unija bass Pregledaj poruke od unija bass Dodaj unija bass u listu prijatelja
ali_baba
SexNepoznat

Poruka: 11

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

33.gif 33.gif 33.gif

03-06-2007 19:34 ali_baba is offline Pregledaj poruke od ali_baba Dodaj ali_baba u listu prijatelja
ali_baba
SexNepoznat

Poruka: 11

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

33.gif 33.gif 33.gif

03-06-2007 19:35 ali_baba is offline Pregledaj poruke od ali_baba Dodaj ali_baba u listu prijatelja
ali_baba
SexNepoznat

Poruka: 11

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

33.gif 33.gif 33.gif

03-06-2007 19:36 ali_baba is offline Pregledaj poruke od ali_baba Dodaj ali_baba u listu prijatelja
ali_baba
SexNepoznat

Poruka: 11

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

33.gif 33.gif 33.gif

03-06-2007 19:36 ali_baba is offline Pregledaj poruke od ali_baba Dodaj ali_baba u listu prijatelja
ali_baba
SexNepoznat

Poruka: 11

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

33.gif 33.gif 33.gif

03-06-2007 19:37 ali_baba is offline Pregledaj poruke od ali_baba Dodaj ali_baba u listu prijatelja
ali_baba
SexNepoznat

Poruka: 11

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

33.gif 33.gif 33.gif

03-06-2007 19:37 ali_baba is offline Pregledaj poruke od ali_baba Dodaj ali_baba u listu prijatelja
ali_baba
SexNepoznat

Poruka: 11

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

33.gif 33.gif 33.gif

03-06-2007 19:38 ali_baba is offline Pregledaj poruke od ali_baba Dodaj ali_baba u listu prijatelja
ali_baba
SexNepoznat

Poruka: 11

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

33.gif 33.gif 33.gif

03-06-2007 19:38 ali_baba is offline Pregledaj poruke od ali_baba Dodaj ali_baba u listu prijatelja
ali_baba
SexNepoznat

Poruka: 11

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

33.gif 33.gif 33.gif

03-06-2007 19:40 ali_baba is offline Pregledaj poruke od ali_baba Dodaj ali_baba u listu prijatelja
ali_baba
SexNepoznat

Poruka: 11

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

33.gif 33.gif 33.gif

03-06-2007 19:41 ali_baba is offline Pregledaj poruke od ali_baba Dodaj ali_baba u listu prijatelja
mela mela is a Female
ne more meda


Poruka: 41
Location: mostar

rahmet mu dusi.... Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

...

03-06-2007 19:49 mela is offline Posalji Email za mela Pregledaj poruke od mela Dodaj mela u listu prijatelja
ali_baba
SexNepoznat

Poruka: 11

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Familija Buljubasic se zahvaljuje svima koji su se sjetili i ovim putem oprostili od naseg dragog nam Fazle....

Bratic,Adnan sa familijom....

03-06-2007 20:41 ali_baba is offline Pregledaj poruke od ali_baba Dodaj ali_baba u listu prijatelja
BMW BMW is a Male
rodjeni




Poruka: 851

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Rahmet ti dusi 33.gif

___________________________________________________________________
Nemam potpis

03-06-2007 22:36 BMW is offline Posalji Email za BMW Pregledaj poruke od BMW Dodaj BMW u listu prijatelja
sanel76 sanel76 is a Male
mofo beba




Poruka: 45
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

RTV Mostar je u svojoj centralnoj informativnoj emisiji veèeras emitovala In memoriam posveæen Fazli.
Rahmet mu duši!

___________________________________________________________________
Pozdrav iz Mostara.

03-06-2007 22:40 sanel76 is offline Posalji Email za sanel76 Homepage of sanel76 Pregledaj poruke od sanel76 Dodaj sanel76 u listu prijatelja
sanel76 sanel76 is a Male
mofo beba




Poruka: 45
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Medij u kojem radim, hvala Bogu, ne zaboravlja ljude koji su poznati meðu rajom, mostarce... one koji i èine dušu ovog grada!

___________________________________________________________________
Pozdrav iz Mostara.

03-06-2007 23:25 sanel76 is offline Posalji Email za sanel76 Homepage of sanel76 Pregledaj poruke od sanel76 Dodaj sanel76 u listu prijatelja
Mara
SexNepoznat

Poruka: 806

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Dragi Fazla, kod tebe nesto kupit, bilo cigare, bilo novine, nije bilo samo "kupit", nego uvijek jedan mali fini razgovor (pogotovo o muzici i muzicarima) i uzivanje. Jer, bio si fine cehre, prava mostarska raja. Nek ti je laka zemlja mostarska prijatelju. 33.gif

_____________________________________________________________________

03-07-2007 11:12 Mara is offline Pregledaj poruke od Mara Dodaj Mara u listu prijatelja
PST PST is a Female
samo sto nisam




Poruka: 1156
Location: vazda u kuci

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

33.gif

03-08-2007 00:15 PST is offline Homepage of PST Pregledaj poruke od PST Dodaj PST u listu prijatelja
almonda almonda is a Female
seka


Poruka: 681
Location: NYC

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Joj Fazla pa zar nam ode i ti?

Ono kako sam radila u PBS-Osnovna banka Mostar,dugo godina, a isto tako bila i pusac dugo godina, odmah ispod prolaza je bila "Fazlina" trafika.
Kupiti nesto u njega je bio dozivljaj kao da ti sve besplatno daje.
Uvjek cirkus onaj pravi Mostarski.
Tada su bili u "miodi" citati oni ljubavni romani, pa bij znala svaki dan kupiti po jedan, i ono nako na poslu u letu procitati "e doba stara vremena"
Kad bih me Fazla ugledao odmah bi znao sta traszim.Ronhil i roman.
Posto je bilo vise vrsta romana, ja bih ga onako informativno pitala:
Ma ne znam moj Fazla koji cu? a on bi mi onako smijuci se rekao svaki dan
Ovaj, ovaj sve sam plako kad sam ga cito.
E moj Fazla lahka ti Mostarska zemlja, a familiji iskreno saucesce o porodice

Hazirovic 33.gif 33.gif 33.gif

___________________________________________________________________
Zivot nam vraca samo ono sto mi drugima dajemo.....

03-08-2007 00:52 almonda is offline Pregledaj poruke od almonda Dodaj almonda u listu prijatelja
Stranica (4): « prethodna 1 2 [3] 4 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com