Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » RAZNO » SVAŠTARA » Pomoc Svedani i Norvezani » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (3): « prethodna 1 2 [3] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Kutljaca Kutljaca is a Female
Kuharica ipo




Poruka: 6617
Location: V.I.P

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ma koje..on meni nis ne vjeruje..ovo je prosuce.. 13.gif 13.gif i kad je dosao emir balic kod nas ja sva ponosna emirrrrrrrrrrr balic skace na glaviccccccccc , a sestra mjenja farbe 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
simply the best

01-18-2008 22:21 Kutljaca is offline Posalji Email za Kutljaca Pregledaj poruke od Kutljaca Dodaj Kutljaca u listu prijatelja
Hogar Hogar is a Male
moforaja


Poruka: 2729
Location: daleko

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od TUTI:

    evo ovde da iskoristim priliku naravno ako cvijetic 33.gif nema nista protiv da mi neko kaze iz Svedske jesu li i tamo ista pitanja kao i ovde 13.gif 13.gif 13.gif trives du,er du Muslim ,feirer dere Jul, tenker dere en dag reiste hjemme i tako svih ovih godina ista pitanja 13.gif 13.gif


13.gif 13.gif 13.gif Tuti kralju 10.gif

___________________________________________________________________
lose,lose MSP

01-22-2008 21:46 Hogar is offline Pregledaj poruke od Hogar Dodaj Hogar u listu prijatelja
Hogar Hogar is a Male
moforaja


Poruka: 2729
Location: daleko

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od metallica:

        citat od maja_mostar:

      odma se sjetim kad je tata englezima rekao: macka djamp u bazen....legenda 13.gif


    jedan moj jaran je "svabicama" na moru rekao za nesto "NAJN MOGEN" (nije moguce) 04.gif 04.gif


Ovu sam cuo od starije raje (ali sam ga cuo u vise verzija,tako da je upitno je li se to bash njima desilo 01.gif ). Otishli oni na more i sad dvojica znaju engleski trojica ne znaju o ko ovi sto znaju ce im pomagat da bare Shvabice. Prva lekcija je bila da se nauci pitanje "Koliko je sati" samo da se stupi u kontakt a onda ce pantomime 13.gif
Naravno ovi sto su znali (drag im ciganluk) kazu da se to na engleskom kaze "What is your name". Isto vece scena u disku, jedan od brata prilazi laganim hodom prema prvoj "zhrtvi", pokazuje prstom na lijevu ruku i s jakim mostarskim akcentom pita "What is your name", curi naravno nije nista jasno i blijedo ga gleda, a on uporan 02.gif "What is your name", da bi strankinja sa "plavi eyes" na kraju rekla SEIKO 13.gif

___________________________________________________________________
lose,lose MSP

01-22-2008 21:55 Hogar is offline Pregledaj poruke od Hogar Dodaj Hogar u listu prijatelja
Stranica (3): « prethodna 1 2 [3] nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com