Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » SPORT » POMOC - FK LOKOMOTIVI - i MALOJ MOSTARSOJ RAJI 1 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.001 Votes - Average Rating: 5.00 » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (85): « prethodna 1 2 [3] 4 5 6 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
EAGLES EAGLES is a Male
bice nesto od mene




Poruka: 486
Location: kapija divljeg zapada

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od taxi:

    Kutija 84, imaš li ti "PayPal" ?
    Ako nemaš ,mislim da bi trebao nabaviti,jer dosta para ide na bankovne usluge,npr ako æu ja uplatiti 10 eura za Lokomotivu,moram platiti bankovne usluge 13,5 eura.
    Ista je cifra i ako æeš uplatiti 10 ,ili 50 ,ili 100 eura,ali mora se platiti.Tako da više zaraðiju banke,nego što Lokosi dobiju.
    Preko PayPala je "bezbolnije". 10.gif


To sam i ja kont'o....
Kod mene je cijena usluge 30$ bez obzira koliko saljem.

___________________________________________________________________
SAMO

    NISMO NA PRODAJU


      Walk on, walk on
      With hope in your
      heart
      And you'll never walk
      alone
      You'll never walk
      alone

      01-26-2009 15:18 EAGLES is offline Pregledaj poruke od EAGLES Dodaj EAGLES u listu prijatelja
      Edo Edo is a Male
      Bad Company




      Poruka: 2324
      Location: Somewhere in time......

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Ne obecavam nista za sigurno ali cu prosiriti vijest o skupljanju love za Lokose...

      Tek sam preselio u Norvesku tako da me bas svi Mostarci ovdje i neznaju ali sam se ipak uklopio sa nekoliko koji igraju lopte ovdje pa sam tako i pokusao organizovati donacije i za nasu dragu Elmu. Iako zivi ovdje oko 700 Mostaraca nisu se bas svi odazvali.

      Ali cim pustim korijene ovdje vidjet cu sta mogu da uradim 10.gif

      ___________________________________________________________________

      01-26-2009 19:46 Edo is offline Pregledaj poruke od Edo Dodaj Edo u listu prijatelja
      Kutija 84 Kutija 84 is a Male
      raja




      Poruka: 1728
      Location: Wiesbaden
      pokretac teme Thread Started by Kutija 84

      Pomoc nasoj Mostarskoj djeci Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Draga raja,
      sa ovim "Pay Palom" nije mi sve jasno, ja smo se i zena raspitali kakve su mogucnosti na taj nacin lovu poslati i pravo da vam kazem nisu nam nesto cista posla, lova moze doci ali moze i nedoci. Nije sto posto sigurno, mi cemo se jos raspitati, pa cemo sve objaviti na ovoj stranici, ali postoji jednostavnija mogucnost.
      Ovaj Autobus mi nismo ni planirali da cemo vec ovo ljeto uspijeti kupiti, a ako bude srece i podrske mozda i uspijemo vec ovo ljeto se svi zajedno provozamo Mostarom.
      Raja vi mozete i na ovaj nacin uplatiti. Jednostavno napisite na ovoj stranici koliko mjesecno ili odjednom izdvajate za Lokomotivin Autobus i tu lovu na ljeto kad dodjete u Mostar dadnete direktoru Lokomotive Saciru Jaganjcu, a on ce vam na to dati potvrdu sa pecatom Lokosa koju mozete na ovoj stranici pokazati.
      Drugi nacin je isto da posaljete preporuceno sa potpisom, na moju adresu i ja cu lovu staviti na konto i objaviti na ovoj stranici. ( rizik je posta ne osigurava lovu na preporucena pisma).
      Moja Adresa je u Firmi, tamo je sigurnije da ce doci u moje ruke:

      Fine Instruments GmbH
      z.Hd. Amir Jasarevic
      Humboldtstr. 14
      65189 Wiesbaden
      Deutschland

      Autobus za Lokose i Malu Mostarsku raju

      ___________________________________________________________________
      10.gif 33.gif

        33.gif 10.gif



          broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Kutija 84 dana 01-27-2009 u 00:53.

          01-27-2009 00:49 Kutija 84 is offline Pregledaj poruke od Kutija 84 Dodaj Kutija 84 u listu prijatelja
          taxi taxi is a Male
          Liska mjeseca avgusta




          Poruka: 18170
          Location: M&R

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Kutija ,ja znam da je sigurniji PayPal ,nego pismo,iz iskustva.
          Mislim da nema nikakvog rizika sa Paypalom,ali ako je neko imao problema ,onda vjerujem...
          Kažem, ako neko odluèi da uplaæuje mjeseèno,najlakše je PayPalom,a ne èekati ljeto ili slati pismom (ovdje èak više i neæe da šalju pisma sa parama,kažu uplati na raèun).
          A pošta ne garantuje preko neke minimalne vrijednosti,jer nisu svi zaposleni pošteni...

          Zato ,otvaraj PayPal . 10.gif

          ___________________________________________________________________

            01-27-2009 00:58 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
            taxi taxi is a Male
            Liska mjeseca avgusta




            Poruka: 18170
            Location: M&R

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            Ovdje možeš otvoriti konto.

              https://www.paypal.com/de/cgi-bin/webscr?cmd=_home&locale.x=de_DE

            ___________________________________________________________________

              01-27-2009 01:01 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
              Mo_NavijaC Mo_NavijaC is a Male
              Mister 07


              Poruka: 1176
              Location: Jamio kucu u Mahali

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              hajde vala raja pa valjda ce ga i nama nekad posuditi za gostovanja.hhahaa

              ___________________________________________________________________
              POBJEDIO SAM ANOREKSIJU...
              19.gif 19.gif

              01-27-2009 01:02 Mo_NavijaC is offline Homepage of Mo_NavijaC Pregledaj poruke od Mo_NavijaC Dodaj Mo_NavijaC u listu prijatelja
              mumin
              SexNepoznat



              Poruka: 1312
              Location: MOSTAR

              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                  citat od Mo_NavijaC:

                hajde vala raja pa valjda ce ga i nama nekad posuditi za gostovanja.hhahaa



              A šta vam to do sada nismo dali il posudili 11.gif

              ___________________________________________________________________

                01-27-2009 09:25 mumin is offline Pregledaj poruke od mumin Dodaj mumin u listu prijatelja
                zalik13 zalik13 is a Male
                moforaja




                Poruka: 4619
                Location: Rio de Zalik

                RE: Stadion Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                [quote]

                  citat od Kutija 84:

                Draga raja,
                Uprava Lokosa je u nase vrijeme toliko truda , znoja i odricanja ulozila da napravi Lokomotivu na koju je cijeli Mostar bio ponosan i svaki Mostarac koji nije uspio da zaigra u " Velezu" bio ponosan da je smio nositi dres Lokomotive. Ondasnja uprava na celu sa Milanom Sulentom, Hasom Sisicem, Galom , Ivom, Shelom i drugima ( nemojte se ljutiti koje imenom nisam spomeno) su nam napravili restoran i prostorije sa tombolom , na kojoj smo svi mi radili i zaradjivali lovu za randesa. Koliko su se angazovali dok nam nisu napravili sportski centar u Rodocu ( na kojem Lokosi nazalost neigraju iz svima nama poznatih razloga). Kao sto ove slike pokazuju sadasnja Lokosina dijeca su sretna da mogu igrati i u ovoj barustini samo im je problem kako doci do nje.

                Hajmo Mostarci " Nezaboravite odakle dolazite"
                ova dijeca trebaju nasu pomoc
                "SKUPIMO LOVU ZA JEDAN BUS"
                __________________________________________



                ovdje smo se skuipljali,igrali tombolu,hranili i kenjcijali.......

                broj ispravljanja poruke: 2, zadnji put od strane zalik13 dana 01-27-2009 u 23:40.

                01-27-2009 23:39 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
                pasha pasha is a Male
                Super Moderator




                Poruka: 9503
                Location: uh jebo te

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                e jes vala ovdje je tombola bila kad se sjetim krcato kroz prozor raja kupovala talone 10.gif

                ___________________________________________________________________

                  neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
                Oscar Wilde

                01-28-2009 00:40 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
                zalik13 zalik13 is a Male
                moforaja




                Poruka: 4619
                Location: Rio de Zalik

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    citat od pasha:

                  e jes vala ovdje je tombola bila kad se sjetim krcato kroz prozor raja kupovala talone 10.gif


                sjecas se Voje,prodaje flomastere i raje svi bulje u tiket a neko vrisne"moja"

                Avdiæ KADET 93godište i repezentativac

                01-28-2009 21:06 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
                zalik13 zalik13 is a Male
                moforaja




                Poruka: 4619
                Location: Rio de Zalik

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                Portal foruma mostarskaraja.com je na svojoj stranici donio obavjestenje za pomoc lokomotivi i maloj mostarskoj raji,cime se je ukljucio u sakupljanje pomoci.

                  http://www.mostarskaraja.com/


                01-28-2009 21:22 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
                zalik13 zalik13 is a Male
                moforaja




                Poruka: 4619
                Location: Rio de Zalik

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane zalik13 dana 01-28-2009 u 22:13.

                01-28-2009 22:13 zalik13 is offline Posalji Email za zalik13 Pregledaj poruke od zalik13 Dodaj zalik13 u listu prijatelja
                Behma Behma is a Male
                rodjeni


                Poruka: 766
                Location: zemlja dembelija

                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                Zalik
                Ja mislim ipak da je obratno ali neka ostane onako kako ti kazes.
                Bez uvrede Velez je Velez to zna Mumin i ostali Lokosi.
                Forza Velez (Mama volim te ali ne kao Velez)

                01-29-2009 10:17 Behma is offline Pregledaj poruke od Behma Dodaj Behma u listu prijatelja
                Kutija 84 Kutija 84 is a Male
                raja




                Poruka: 1728
                Location: Wiesbaden
                pokretac teme Thread Started by Kutija 84

                PayPal Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    citat od taxi:

                  Kutija ,ja znam da je sigurniji PayPal ,nego pismo,iz iskustva.
                  Mislim da nema nikakvog rizika sa Paypalom,ali ako je neko imao problema ,onda vjerujem...
                  Kažem, ako neko odluèi da uplaæuje mjeseèno,najlakše je PayPalom,a ne èekati ljeto ili slati pismom (ovdje èak više i neæe da šalju pisma sa parama,kažu uplati na raèun).
                  A pošta ne garantuje preko neke minimalne vrijednosti,jer nisu svi zaposleni pošteni...

                  Zato ,otvaraj PayPal . 10.gif


                Taxi brato,
                otvorio sam konto na PayPal-u i sad samo cekam da prodje ta njihova procedura oko prijave i provjere mog Bankovnogkonta.
                Nadam se za par dana ce sve biti Ok.

                Heja, heja Lokosi.

                ___________________________________________________________________
                10.gif 33.gif

                  33.gif 10.gif



                    broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Kutija 84 dana 01-29-2009 u 10:49.

                    01-29-2009 10:47 Kutija 84 is offline Pregledaj poruke od Kutija 84 Dodaj Kutija 84 u listu prijatelja
                    taxi taxi is a Male
                    Liska mjeseca avgusta




                    Poruka: 18170
                    Location: M&R

                    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                    10.gif

                    ___________________________________________________________________

                      01-29-2009 12:18 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
                      mumin
                      SexNepoznat



                      Poruka: 1312
                      Location: MOSTAR

                      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                          citat od taxi:

                        10.gif


                      Tase bola ti javljaš hebem te gluha 13.gif

                      ___________________________________________________________________

                        01-29-2009 13:52 mumin is offline Pregledaj poruke od mumin Dodaj mumin u listu prijatelja
                        taxi taxi is a Male
                        Liska mjeseca avgusta




                        Poruka: 18170
                        Location: M&R

                        Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                        jes to meni reko???

                        ___________________________________________________________________

                          01-29-2009 13:55 taxi is offline Posalji Email za taxi Pregledaj poruke od taxi Dodaj taxi u listu prijatelja
                          Kutija 84 Kutija 84 is a Male
                          raja




                          Poruka: 1728
                          Location: Wiesbaden
                          pokretac teme Thread Started by Kutija 84

                          Velez Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                              citat od Behma:

                            Zalik
                            Ja mislim ipak da je obratno ali neka ostane onako kako ti kazes.
                            Bez uvrede Velez je Velez to zna Mumin i ostali Lokosi.
                            Forza Velez (Mama volim te ali ne kao Velez)


                          Behma brato,
                          ja bih reko ovako: " Velez nam je bio svetinja, a Lokosi,APRO Mostar i Radobolja su se voljeli. "

                          ___________________________________________________________________
                          10.gif 33.gif

                            33.gif 10.gif



                              01-29-2009 16:30 Kutija 84 is offline Pregledaj poruke od Kutija 84 Dodaj Kutija 84 u listu prijatelja
                              mumin
                              SexNepoznat



                              Poruka: 1312
                              Location: MOSTAR

                              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                                  citat od taxi:

                                jes to meni reko???


                              Jok vego tebi

                              ___________________________________________________________________

                                01-29-2009 19:55 mumin is offline Pregledaj poruke od mumin Dodaj mumin u listu prijatelja
                                pasha pasha is a Male
                                Super Moderator




                                Poruka: 9503
                                Location: uh jebo te

                                Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                                ja samo da kazem da nisam zaboravio akciju
                                cekam da stavis taj paypal konto to mi je najlakse 10.gif

                                ___________________________________________________________________

                                  neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
                                Oscar Wilde

                                01-29-2009 20:01 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
                                Stranica (85): « prethodna 1 2 [3] 4 5 6 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
                                Postavi novu temu Odgovori
                                Go to:
                                preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com