Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » TAZE IZ MAGAZE » Oru » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (4): « prethodna 1 2 [3] 4 sljedeca » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9503
Location: uh jebo te

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od -Svjetlost-:

    A ONAJ SMAJLI JE BOLESTAN I IZIGRAVANJE SA ISLAMOM ...... BOLESNO JE DA OVAJ SMAJLI UOPSTE POSTOJI GDJE PISE ALLAHU EKBER

    FRAZU KOJU MI MUSLIMANI SVAKODNEVNO GOVORIMO KAD KLANJAMO

    JA SE OSJECAM UGROZENO KAO MUSLIMAN KAD OVAJ SMAJLI VIDIM FUJ!!!!

    MODERATORI BOJTE SE ALLAHA STO SE S ISLAMOM ISMIJAVATE NA OVAJ NACIN POGOTOVO MODERATORI KOJI SU MUSLIMANI.... BUDITE SIGURNI DA CE VAS ALLAH PITATI ZA OVAJ BOLESNI SMAJLI!!!



nije ti kritika uopste na mjestu niti ga moderi koriste niti su ga kreirali a najmanje se ismijavaju Allahu dz.s.
svi mi koji vidimo, bez razlike na vjeru i opredjeljenje a moderiramo, da nesto nije u redu i da vrijedja pripadnike neke vjere reagujemo na te poetove ili slicice
Allahu Akbar tekbir koji mi muslimani donosimo dok ucimo u ovom smjaliju po mom misljenju nije ni na kakav nacin ismijavan ili minimiziran
ako jesete molim te da mi objasnis kako i zasto
unaprijed Hvala!
kako vazda po nama brade mi moje? 23.gif

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

10-29-2011 11:43 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
green green is a Male
Super Moderator


Poruka: 7086
Location: BiH

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Omare, pojavio se novi snimak ŠAHBAZA!

Kaže lik koji snima... vidi puca pravim mecima, sve praši... 29.gif

    http://www.source.ba/clanak/374942767979/vijesti/ Jo%C5%A1%20jedan%20snimak%20Ja%C5%A1arevi%C4%87a%20kako%20puca%20na%20ambas
    adu/?ref=tiker

___________________________________________________________________

    10-29-2011 11:57 green is offline Pregledaj poruke od green Dodaj green u listu prijatelja
    abraxas abraxas is a Male
    moforaja




    Poruka: 6999
    Location: Jazzbina Abraxas

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Allahu dž.s. uèini sve što je u Tvojoj moæi da mladi i orni momci imaju djevojke da se imaju gdje ispucati. Hvala Ti Bože, znam da ti to možeš 33.gif

    10-29-2011 12:02 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
    Litice Litice is a Male
    moforaja


    Poruka: 3411
    Location: Melbourne

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Moze Bog , moze.

    ___________________________________________________________________
    33.gif

    10-29-2011 12:16 Litice is offline Pregledaj poruke od Litice Dodaj Litice u listu prijatelja
    djelda djelda is a Male
    raja




    Poruka: 1646
    Location: dolina grka
    pokretac teme Thread Started by djelda

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        citat od Omar:

      Stare mi moje,ovdje se ukinuse kad gledaju one policajce iz cose cure,a okolo ljudi normalno setaju jos cekaju da se upali
      zeleno na semaforu,a murija koda igra "Eberecke eber tude... 27.gif


    Dobro - bilo je ''malo'' nejasnoæa'' oko svega ovoga što se tièe Policije itd.....

    Meðutim.....

    Moje personalno mišljenje je da je Policija - posebno jedinica za specijalne namjene MUP-a FBiH odradila - ODLIÈAN posao..... 10.gif

    Od dolaska JSN MUP-a do neutralisanja ovog hableèine - proteklo je svega 10 - 12 minuta....

    Još jednom svaka èast - posebno momku koji je uspio sa jednim metkom da pogodi ovog metuzalema u nogu i tako ga ostavi živog a onesposobljenog !! 10.gif

    Ipak treba pogoditi èovjeka u pokretu u natkoljenicu - svaka mu èast 10.gif

    Eh sad debata.... ova policija koja se sakrivala okolo po æošama - zapravo nije nadležna u ovakvim situacijama poduzeti gotovo ništa - ipak èovjek je sa dugom cijevi rafalao okolo - a oni su naoružani samo sa liènim naouružanjem tj. pištoljima ( efektivini domet cca 50 m ) - možeš mislit da su otvorili paljbu iz pištolja po njemu - bilo bih ranjenih na sve strane - ne zaboravite nedaleko parkirani autobus i tramvaj pun ljudi - preko puta je škola - muzej - tržni centar itd...

    Opet kažem moje personalno mišljenje - posao Policije odraðen za 10 - ke 10.gif

    Neznam bi li ovako situaciju riješili i neki elitni Policajci iz '' naprednijih '' država ! 10.gif

    ___________________________________________________________________
    Koliko god je rijetka istiska ljubav, još je mnogo rjeðe istinsko prijateljstvo !!! zivjeli.gif

    10-29-2011 13:03 djelda is offline Posalji email za djelda Pregledaj poruke od djelda Dodaj djelda u listu prijatelja
    Magistar Magistar is a Male
    moforaja




    Poruka: 2667

    Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

    Ne bih i ja baš pohvalio, jer ipak je sve trajalo preko 45 minuta, i sama sluèajnost pa nije bilo poginulih.

    Ovdje se definitivno radi o jednostavnom spoju mentalno poremeæene osobe i pripadništva jednom opasnom pokretu. Po mojoj procjeni, tipovi kao ovaj hafis od juèer, mogu se široko zlouporabljivati u bilo kojem politièkom konceptu, ne samo u islamistièkom (što je danas u svijetu in).

    Ono juèer je bila smijurija, a ne teroristièki napad. Nigdje veze.

    Meðutim, jedno je uznemirujuæe. Koliko god prali i umivali juèerašnju reakciju države na ovakav izazov, donosi se jednostavan zakljuèak: potpuni amaterizam.

    Ono što hoæu da kažem: držati 45 minuta èitavo središte jednog glavnog grada u šah poziciji, jedan èovjek, teško bi bilo izvesti igdje u svijetu. Samo igrom sluèaja nije bilo žrtava.
    Da se to desilo u Rimu, Parizu, Londonu, pa i Zagrebu, to se ne bi prepustilo sluèajnosti i sretnim okolnostima, i ne vjerujem da bi sve trajalo duže od 5 minuta. I bila bi sutradan dženaza.

    Situacija pomahnitalog èovjeka s automatskom puškom u središtu jednog urbanog grada, prepunog ljudi i prolaznika, jednostavno imperativno nalaže tu vstu djelovanja. Takva su pravila.

    Opet æu reæi, tu je ulogu odigrala samo jedna doista velika sreæa, a ne nekakva sposobnost države i njenog sigurnosnog aparata.

    ___________________________________________________________________

      10-29-2011 13:33 Magistar is offline Posalji Email za Magistar Pregledaj poruke od Magistar Dodaj Magistar u listu prijatelja
      -Svjetlost- -Svjetlost- is a Male
      raja




      Poruka: 1736
      Location: :)

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od pasha:

            citat od -Svjetlost-:

          A ONAJ SMAJLI JE BOLESTAN I IZIGRAVANJE SA ISLAMOM ...... BOLESNO JE DA OVAJ SMAJLI UOPSTE POSTOJI GDJE PISE ALLAHU EKBER

          FRAZU KOJU MI MUSLIMANI SVAKODNEVNO GOVORIMO KAD KLANJAMO

          JA SE OSJECAM UGROZENO KAO MUSLIMAN KAD OVAJ SMAJLI VIDIM FUJ!!!!

          MODERATORI BOJTE SE ALLAHA STO SE S ISLAMOM ISMIJAVATE NA OVAJ NACIN POGOTOVO MODERATORI KOJI SU MUSLIMANI.... BUDITE SIGURNI DA CE VAS ALLAH PITATI ZA OVAJ BOLESNI SMAJLI!!!



        nije ti kritika uopste na mjestu niti ga moderi koriste niti su ga kreirali a najmanje se ismijavaju Allahu dz.s.
        svi mi koji vidimo, bez razlike na vjeru i opredjeljenje a moderiramo, da nesto nije u redu i da vrijedja pripadnike neke vjere reagujemo na te poetove ili slicice
        Allahu Akbar tekbir koji mi muslimani donosimo dok ucimo u ovom smjaliju po mom misljenju nije ni na kakav nacin ismijavan ili minimiziran
        ako jesete molim te da mi objasnis kako i zasto
        unaprijed Hvala!
        kako vazda po nama brade mi moje? 23.gif


      Ne znam Shefe ...

      Moderatori su odgovorni valjda ili sta ja znam ... zato na vas.... svakako nista personalno ...

      meni je stvarno bolestan smajli ali to je moje misljenje. ne znam ko ga napravi...

      10-29-2011 13:40 -Svjetlost- is offline Posalji email za -Svjetlost- Homepage of -Svjetlost- Pregledaj poruke od -Svjetlost- Dodaj -Svjetlost- u listu prijatelja
      pasha pasha is a Male
      Super Moderator




      Poruka: 9503
      Location: uh jebo te

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      smjali je mozda bolestan i to je poenta da smajli bude odraz raspolozenja ili poruka forumasa
      u ovom slucaju ja ne vidim nikakvu ruznu gestu da se Allah dz.s. minimizira ili ismijava ili nedaj boze negira
      shefe poselami babu od Pashe!

      ___________________________________________________________________

        neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
      Oscar Wilde

      10-29-2011 13:57 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
      pasha pasha is a Male
      Super Moderator




      Poruka: 9503
      Location: uh jebo te

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od djelda:

            citat od Omar:

          Stare mi moje,ovdje se ukinuse kad gledaju one policajce iz cose cure,a okolo ljudi normalno setaju jos cekaju da se upali
          zeleno na semaforu,a murija koda igra "Eberecke eber tude... 27.gif


        Dobro - bilo je ''malo'' nejasnoæa'' oko svega ovoga što se tièe Policije itd.....

        Meðutim.....

        Moje personalno mišljenje je da je Policija - posebno jedinica za specijalne namjene MUP-a FBiH odradila - ODLIÈAN posao..... 10.gif

        Od dolaska JSN MUP-a do neutralisanja ovog hableèine - proteklo je svega 10 - 12 minuta....

        Još jednom svaka èast - posebno momku koji je uspio sa jednim metkom da pogodi ovog metuzalema u nogu i tako ga ostavi živog a onesposobljenog !! 10.gif

        Ipak treba pogoditi èovjeka u pokretu u natkoljenicu - svaka mu èast 10.gif

        Eh sad debata.... ova policija koja se sakrivala okolo po æošama - zapravo nije nadležna u ovakvim situacijama poduzeti gotovo ništa - ipak èovjek je sa dugom cijevi rafalao okolo - a oni su naoružani samo sa liènim naouružanjem tj. pištoljima ( efektivini domet cca 50 m ) - možeš mislit da su otvorili paljbu iz pištolja po njemu - bilo bih ranjenih na sve strane - ne zaboravite nedaleko parkirani autobus i tramvaj pun ljudi - preko puta je škola - muzej - tržni centar itd...

        Opet kažem moje personalno mišljenje - posao Policije odraðen za 10 - ke 10.gif

        Neznam bi li ovako situaciju riješili i neki elitni Policajci iz '' naprednijih '' država ! 10.gif


      slazem se ovdje u potpunosti s tobom i policija ima proceduru kako i kada ce reagovati i dali je u njenoj nadleznosti
      ovo je islo munjevitom brzinom covjece, neki izgleda na shvataju, pomislio bih da su cekali iza coska da se ovo desi
      gledao sam slucajeve gdje policiji trebalo satima da reaguju i rijese slucaj

      ___________________________________________________________________

        neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
      Oscar Wilde

      10-29-2011 14:02 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
      abraxas abraxas is a Male
      moforaja




      Poruka: 6999
      Location: Jazzbina Abraxas

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      U mome rodnom gradu su hafizi držali središte u šahu èetiri godine a policija nije reagovala.Èak štaviše, hafizi su èinili nesmetano zulume svih vrsta i nikome ništa. Sagledavajuæi sve te okolnosti meni je policija bila uèinkovita.

      10-29-2011 14:24 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
      pravimostarac
      SexNepoznat

      Poruka: 3132
      Location: Zaluto

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Pohvatat pa deportovat i uputiti na trajno institucionarno/ kucno ljecenje u Saudijsku Arabiju

      proporcionalno broju muslimana nema nijedne drzave u svijetu sa vishe TZv vehabija
      ja necuh da su vehabije napravile ikad ikakvu pizdariju u Saudijskoj Arabiji



      Abraksa hafizi su ljudi koji znaju Kuran napamet
      ovi sumnjam da znaju sastavit dvije prostoprosirene suvisle recenice
      neznaju kupit ni dovoljno shtofa

      ___________________________________________________________________
      Do not lose sleep over what the Almighty has bestowed on others. What is not meant for you will never be yours. Be thankful for what YOU have.

      broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane pravimostarac dana 10-29-2011 u 14:33.

      10-29-2011 14:32 pravimostarac is offline Pregledaj poruke od pravimostarac Dodaj pravimostarac u listu prijatelja
      abraxas abraxas is a Male
      moforaja




      Poruka: 6999
      Location: Jazzbina Abraxas

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Znam ko su hafizi ali ovi su s magisterijem. Ovakvi znaju i Kuran i Sveto pismo napamet a po potrebi i Komunistièki manifest.Kontaš?

      10-29-2011 14:37 abraxas is offline Pregledaj poruke od abraxas Dodaj abraxas u listu prijatelja
      makso makso is a Male
      Super Moderator




      Poruka: 2849
      Location: andaluzija

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od Magistar:
        no što hoæu da kažem: držati 45 minuta èitavo središte jednog glavnog grada u šah poziciji, jedan èovjek, teško bi bilo izvesti igdje u svijetu. Samo igrom sluèaja nije bilo žrtava.
        Da se to desilo u Rimu, Parizu, Londonu, pa i Zagrebu, to se ne bi prepustilo sluèajnosti i sretnim okolnostima, i ne vjerujem da bi sve trajalo duže od 5 minuta. I bila bi sutradan dženaza.


      10.gif Odavno te ne vidjam, Mago 11.gif

      Samo ukratko da komentiram ovaj dio tvog posta, ostalo je +-OK

      Cak i na zapadu, lokalna policija u praksi samo sluzi za stavljanje prometnih i drugih kazni.
      Nacionalna ili federalna policija mora da slijedi protokol. A zajebano je odluku donijeti. Obicni policajac, ili vojnik, nije bitno, mora cekati odobrenje zapovjednika.
      Osim u slucaju da je njihov zivot u opasnosti.

      Iz ovih nekoliko videa koje sam vidio, hafis je opalio nekoliko puta, ali nikad nije ciljao policajci niti prolaznike.

      U bilo kom evropskom gradu bi se desilo isto ili gore, a u americi bi bilo barem 10 poginulih, od cega terorista 11.gif i 7-8 prolaznika. A od tih 7-8 prolaznika policija bi ustrijelila polovinu u unakrsnoj vatri (kolateralna steta) 13.gif

      I da, hvala bogu da se nista ozbiljno nije desilo 21.gif

      ___________________________________________________________________
      prest'o sam 18.gif

      10-29-2011 14:40 makso is offline Pregledaj poruke od makso Dodaj makso u listu prijatelja
      pravimostarac
      SexNepoznat

      Poruka: 3132
      Location: Zaluto

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      Ono kad kvarmajstoru kazes majstore 10.gif

      Najpozvaniji ovdje je Rijaset da reaguje, ovo nema puno veze sa drzavom ili drzavnim uredjenjem
      Bilo je nekih mlakih reakcija u proslosti
      Obzirom da se oni boje i cuvaju svoju guzu sumnjam da ce ista biti

      ___________________________________________________________________
      Do not lose sleep over what the Almighty has bestowed on others. What is not meant for you will never be yours. Be thankful for what YOU have.

      10-29-2011 14:44 pravimostarac is offline Pregledaj poruke od pravimostarac Dodaj pravimostarac u listu prijatelja
      HaraIzMostara HaraIzMostara is a Male
      Administrator




      Poruka: 6329
      Location: Boston,MA

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      evo gledam americku televiziju, juce kasno popodne su pustili vijest i kazali da je neko pucao na ambasadu ali da ga je policija ranila i uhapsila. evo jutros niko i ne spominje.

      ___________________________________________________________________
      zzzzik ~ 모스타

      10-29-2011 15:19 HaraIzMostara is offline Posalji Email za HaraIzMostara Pregledaj poruke od HaraIzMostara Dodaj HaraIzMostara u listu prijatelja
      -Svjetlost- -Svjetlost- is a Male
      raja




      Poruka: 1736
      Location: :)

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od pasha:

        smjali je mozda bolestan i to je poenta da smajli bude odraz raspolozenja ili poruka forumasa
        u ovom slucaju ja ne vidim nikakvu ruznu gestu da se Allah dz.s. minimizira ili ismijava ili nedaj boze negira
        shefe poselami babu od Pashe!


      hocu alejkumu selam bas se neki dan vratio iz Mostara..... ljui ko god.ima problema s ledjima nek ide u onog specijaliste u Split... ne mogu vjerovat... mashaAllah

      tata skoro nije mogao hodat a sada hvala Bogu skoro nema bolova... ovo je pravi doktor nije neki abraka dabra

      10-29-2011 16:21 -Svjetlost- is offline Posalji email za -Svjetlost- Homepage of -Svjetlost- Pregledaj poruke od -Svjetlost- Dodaj -Svjetlost- u listu prijatelja
      pasha pasha is a Male
      Super Moderator




      Poruka: 9503
      Location: uh jebo te

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od -Svjetlost-:

            citat od pasha:

          smjali je mozda bolestan i to je poenta da smajli bude odraz raspolozenja ili poruka forumasa
          u ovom slucaju ja ne vidim nikakvu ruznu gestu da se Allah dz.s. minimizira ili ismijava ili nedaj boze negira
          shefe poselami babu od Pashe!


        hocu alejkumu selam bas se neki dan vratio iz Mostara..... ljui ko god.ima problema s ledjima nek ide u onog specijaliste u Split... ne mogu vjerovat... mashaAllah

        tata skoro nije mogao hodat a sada hvala Bogu skoro nema bolova... ovo je pravi doktor nije neki abraka dabra


      znam pricao mi je adze V. da mu je taj u Splitu mnogo pomogao super 10.gif

      ___________________________________________________________________

        neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
      Oscar Wilde

      10-29-2011 16:36 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
      Omar Omar is a Male
      moforaja




      Poruka: 1897
      Location: Mostar u srcu

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      @Ma ja znam samo jedno:
      _Isti oni koji su 1995g.krojili odijelo i sudbinu je i dan -danas kroje...' i to kako se njima navije'
      -ebe se njima puno za nase potrebe i zelje....
      -Za njih smo "POLIGON i EKSPERIMENT BILI'''....Za njih cemo to i ostati......
      -A ovo sve juce sto se desilo je za njih p.... dim.... 15.gif

      10-29-2011 18:28 Omar is offline Pregledaj poruke od Omar Dodaj Omar u listu prijatelja
      -Svjetlost- -Svjetlost- is a Male
      raja




      Poruka: 1736
      Location: :)

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice




      Nekoliko minuta ''legitimne'' MRŽNJE

      subota, 05 novembar 2011 10:21

      Najoštrije osuðujemo svaki oblik nasilja i terorizma. Zgrožavamo se nad neljudskim i teroristièkim èinom koji se je desio 28.10.2011. god., u Sarajevu.

      Istovremeno, veoma smo zabrinuti neprofesionalnošæu velikog broja medija, te opštim generaliziranjem stvari. Zahvaljujuæi ponajviše medijima, u društvu je formirana takva atmosfera i mišljenje da je gotovo svaki vjernik koji prakticira islamska obilježja, ujedno i potencijalni terorista.

      Nakon ovog nemilog dogaðaja koji se je desio u Sarajevu, a koji je potresao svakog normalnog èovjeka, na mnogim forumima su se pojavili gnusni komentari, koji pozivaju na javni linè, progone, silovanja i ubistva muslimana. Pitamo se: ''Da li su relevantne institucije i hoæe li uopšte procesuirati ovakve sluèajeve u kojima se otvoreno poziva na progone, silovanja i ubistva vjernika...''?

      (pozivuraj.com / muslim-media.org)

        Ci9lLZiuM60&feature=player_embedded

      11-05-2011 18:04 -Svjetlost- is offline Posalji email za -Svjetlost- Homepage of -Svjetlost- Pregledaj poruke od -Svjetlost- Dodaj -Svjetlost- u listu prijatelja
      cybertronic cybertronic is a Male
      ne more meda




      Poruka: 42

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        YtL4KvJYS4Q

      11-13-2011 21:53 cybertronic is offline Pregledaj poruke od cybertronic Dodaj cybertronic u listu prijatelja
      Stranica (4): « prethodna 1 2 [3] 4 sljedeca » nove poruke | aktuelne teme | forum
      Postavi novu temu Odgovori
      Go to:
      preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com