Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » MOSTAR NEKAD I SAD » TAZE IZ MAGAZE » U Mostaru otvoren najve » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (9): « prethodna 1 2 [3] 4 5 6 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
JABUKA JABUKA is a Female
avenija kruzno


Poruka: 134
Location: Skandinavija

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ima li prehrambenih radnji u tom centru?

05-02-2012 14:49 JABUKA is offline Pregledaj poruke od JABUKA Dodaj JABUKA u listu prijatelja
Carmela Carmela is a Female
vjeciti optimist




Poruka: 7603
Location: ja nisam odavle

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Da, ima, Konzum hipermarket

___________________________________________________________________

    Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

05-02-2012 15:10 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..kazu da je onaj konzum u trznici jeftiniji 01.gif

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 05-02-2012 u 15:15.

05-02-2012 15:15 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
Carmela Carmela is a Female
vjeciti optimist




Poruka: 7603
Location: ja nisam odavle

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Ne znam, ja u Tušu kupujem 01.gif

___________________________________________________________________

    Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

05-02-2012 15:16 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..meni je bliza trznica 01.gif vec tush

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

05-02-2012 15:27 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
Carmela Carmela is a Female
vjeciti optimist




Poruka: 7603
Location: ja nisam odavle

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

I meni, ali je u Tušu èistije

___________________________________________________________________

    Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

05-02-2012 15:29 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9503
Location: uh jebo te

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Viribus:

        citat od Carmela:

      anbilivibl 21.gif


    neznam šta vas privlaèi od te hrane, meni je bezveze, lijepi èevapi u lepinu.
    prije bi pojeo burek nego hamburger., jedino štao im je dobro su kolaèi.


radni mi kolega bio nekda vozac kamiona i napustio sada radi kao bravar
inace je seceras i pitam ga a kako ti tako mlad da to dobijes, ama mekdonald me unistio
po cijeli dan vozio i na kraju kad vise nije mogao padne po burgerima

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

05-02-2012 16:31 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
tulpe tulpe is a Female
wicked


Poruka: 3040

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Joj pasha sto i ti izvaljujes.. mogo je dobiti secer i od druge hrane, to zavisi koliko je covjek zdrav. Nije za koza sijeno.. inace nemam veze s McDonald'som niti me uopste interesuje, samo tvrdim da je hrana jako zdrava. Jedna od najhranjljivijih i vitalnijih proizvoda. I ja jedem redovno. I nista mi. To je do gena, do krvne grupe etc... Kad se razmislim, sta ja jedem i kako : kolike kolicine drugi bi dobili infarkte svi, a ne adipositas.

05-02-2012 16:43 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
tulpe tulpe is a Female
wicked


Poruka: 3040

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

21.gif 21.gif

05-02-2012 16:44 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
tulpe tulpe is a Female
wicked


Poruka: 3040

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Gdje ja nikad ne bi jela je burger king... i ostali, nigdje osim svoje ili McDonald's 02.gif

05-02-2012 16:50 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..da znash ko neznash .ne bi ga nikada pojela ..sve sto u McDonaldsu prodaju je u prahu 99% proizvda je pulver ..prah ..raspitaj se malo kod ljudi koji rade ..moja kcerka radila kao student kod njih ..kad bi joj neko platio da jede njihovu hrani ne bi je okusila ..do tada ratovo sa njom dok je bila djete i tinejdzer ..danas povraca na tu vrstu hrane

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane vjetar dana 05-02-2012 u 17:03.

05-02-2012 17:02 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
tulpe tulpe is a Female
wicked


Poruka: 3040

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

I u supermarktu je prah vjetre. Radi se o "svjezim" produktima, meso, salate, hljeb. Mislim da je sve kvalitetno, ali trebalo bi stvarno ispitati. Meni samo ide na zivce sto na svakom koraku cujem kritiku o McDonald'su a stvarno je dobra hrana. Mozda je samo neki ne mogu podnijeti..

05-02-2012 17:15 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..ne ..ona je ukusna u primamljujuca , ocaravajuca sa svojom aromom ..to je samo zahvaljjuci agensima koje stavljaju u obliku praha da ti stvori ukus i aromu i zadovoljstvo ..usudio bih se reci , ovo ne mogu dojazati ,ali sumnjam i u ovisnost ..dokazano je da fabrike za preradu duhana stvavljaju tvari koje te josh vishe nagone da pushish i stvore timovisnost o duhanu ..ljudi koji se navuku na te proizvode McD..postaju pravi ovisnici koje treba skidati kao sa droge

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

broj ispravljanja poruke: 3, zadnji put od strane vjetar dana 05-02-2012 u 17:22.

05-02-2012 17:20 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
pasha pasha is a Male
Super Moderator




Poruka: 9503
Location: uh jebo te

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

u shoping pa poslije u stari na cevape a ti se preplati na mcdonald 19.gif

___________________________________________________________________

    neki naprave radost gdje god odu, neki kad god odu.
Oscar Wilde

05-02-2012 17:36 pasha is offline Posalji Email za pasha Pregledaj poruke od pasha Dodaj pasha u listu prijatelja
tulpe tulpe is a Female
wicked


Poruka: 3040

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

E nes cevape bez mene 19.gif

05-02-2012 17:42 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
tulpe tulpe is a Female
wicked


Poruka: 3040

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Vjetre, mene ne treba skidati. A vjeruj mi da znam procijeniti kvalitetnu hranu. Radi se o kombinaciji, koja je perfektna, i ne moze se zamjeniti s necim drugim. Neko je stvarno ulozio truda da otkrije dobar ukus, i napravi dobar recept.. mozes reci sta hoces, ali hemije u McDonald'su ima jos najmanje. Sigurna sam. Mene ne mozes prevariti sto se tice hrane..

05-02-2012 17:46 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
vjetar vjetar is a Male
moforaja


Poruka: 13977
Location: dk

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

..tvoj izbor tulpe 33.gif

..o ukusima je neukusno raspravljat ..zato prekidam raspravu o McD

___________________________________________________________________
laku vam noc pijuni

spavajte ko lavovi i ko kraljevi

05-02-2012 17:50 vjetar is offline Pregledaj poruke od vjetar Dodaj vjetar u listu prijatelja
tulpe tulpe is a Female
wicked


Poruka: 3040

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

29.gif

05-02-2012 17:51 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
tana tana is a Male
rigorozni




Poruka: 17887
Location: na prinudnom radu :)

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

kakav mcdonalds. to je najgora hrana sto moze biti

___________________________________________________________________
kad ce mostar mama?

05-02-2012 18:19 tana is offline Posalji email za tana Homepage of tana Pregledaj poruke od tana Dodaj tana u listu prijatelja
tulpe tulpe is a Female
wicked


Poruka: 3040

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od tana:

    kakav mcdonalds. to je najgora hrana sto moze biti

08.gif 08.gif 08.gif

05-02-2012 20:02 tulpe is offline Pregledaj poruke od tulpe Dodaj tulpe u listu prijatelja
Stranica (9): « prethodna 1 2 [3] 4 5 6 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
Postavi novu temu Odgovori
Go to:
preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com