Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » LJUBAV » Jesu li sve Mostarke iste ? » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (4): « prethodna 1 2 3 [4] Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
SKITNICA SKITNICA is a Male
mofo beba


Poruka: 3
pokretac teme Thread Started by SKITNICA

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

11.gif nisam znao da ce ova tema izazvati ovoliko odgovora,

u svakom slucaju jee... ima istine sto rece neko gore znas san san pa san se udaria... 13.gif

ali ipak moram priznat lijepe ste vi Mostarke.... mmmmmm .... moj buraz bi rekao njami .... 10.gif 33.gif

nego jedan komentar je bio od te Maje "joj ja sam ti takav tabijasus" ...... a ja njoj bolan nemeres biti veci no sto je moja baba bila tu sam skolu prosao, a ona je jos uz to krajiskinja bila ....

U svakom slucaju Maja je Maja bila

Ajd cujemo se

10-10-2005 01:03 SKITNICA is offline Posalji email za SKITNICA Pregledaj poruke od SKITNICA Dodaj SKITNICA u listu prijatelja
Zivcho
Gost


Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

E brato....tako ti je to kad sa onima iz plemena Maja petljas


Koji te djavo na taj belaj tjerao hehehheh

10-10-2005 02:27
Aleksandra Aleksandra is a Female
moforaja




Poruka: 10252
Location: Mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

reci mu Zivcho reci 07.gif 35.gif



11.gif

___________________________________________________________________






          10-10-2005 02:38 Aleksandra is offline Posalji Email za Aleksandra Pregledaj poruke od Aleksandra Dodaj Aleksandra u listu prijatelja
          Mahalusa Mahalusa is a Female
          gusterica




          Poruka: 96
          Location: Mahala

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          Ma bola mostarke su zakon, kakve bosanke i bosance to je prolazno.. 13.gif
          a bola ima ti i gorih od Maje a i boljih..pa ti izaberi kako ces, a ima i mostarki sto nece za bosance vec samo ko igra 35.gif pa eto vidi kako ces

          ___________________________________________________________________
          I feel the rhythm, but I just don't know the dance!!

          10-28-2005 10:48 Mahalusa is offline Pregledaj poruke od Mahalusa Dodaj Mahalusa u listu prijatelja
          Stranica (4): « prethodna 1 2 3 [4] nove poruke | aktuelne teme | forum
          Postavi novu temu Odgovori
          Go to:
          preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com