Register Kalendar Lista Forumasa Administratori i Moderatori Pretraga Foruma Pitanja i Odgovori Forum
Moforaja » ZABAVA » LJUBAV » Razlika u godinama, postoji li dvojni moral? » Vozdra Gost [Sezame otvori se|Registruj se]
Zadnja Poruka | Prva Neprocitana Poruka Print Page | Preporuci Prijatelju | Dodaj Temu u Favorites
Stranica (11): « prethodna 1 2 3 [4] 5 6 7 sljedeca » ... zadnja » Postavi novu temu Odgovori
Autor
Odgovor/Poruka « Prethodna Tema | Slijedeca Tema »
Carmela Carmela is a Female
vjeciti optimist




Poruka: 7603
Location: ja nisam odavle

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Na šta misliš? Na onog mladjahnog je li? 19.gif

___________________________________________________________________

    Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Carmela dana 05-31-2006 u 21:55.

05-31-2006 21:55 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
cok cok is a Male
liska mjeseca maja


Poruka: 5450
Location: seher mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

pusti moral bola ko je to vidio cuj moral 21.gif 21.gif 26.gif

___________________________________________________________________
28.gif BICE BOLJE,NEKO VICE 28.gifKAZUU 18.gif

05-31-2006 21:58 cok is offline Pregledaj poruke od cok Dodaj cok u listu prijatelja
Nepoznata1
Gost


Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Carmela:

    Na šta misliš? Na onog mladjahnog je li? 19.gif


Ma na njega, boja, daj konkrenije o tome 19.gif






I puspasi se u AFZ 35.gif , nisi nam se jos pridruzila 04.gif

05-31-2006 23:13
cok cok is a Male
liska mjeseca maja


Poruka: 5450
Location: seher mostar

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

nedam joj ja da udje nije noge oprala 13.gif 13.gif 13.gif

___________________________________________________________________
28.gif BICE BOLJE,NEKO VICE 28.gifKAZUU 18.gif

05-31-2006 23:20 cok is offline Pregledaj poruke od cok Dodaj cok u listu prijatelja
Nepoznata1
Gost


Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

idi bola cuvaj prostoje AFZ-a, eno ih tuborg zaposjeo, ta ne placemo te da mi tjeras raju s teme 35.gif

05-31-2006 23:33
Carmela Carmela is a Female
vjeciti optimist




Poruka: 7603
Location: ja nisam odavle

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

      citat od Pipi Duga Carapa:

        citat od Carmela:

      Na šta misliš? Na onog mladjahnog je li? 19.gif


    Ma na njega, boja, daj konkrenije o tome 19.gif






    I puspasi se u AFZ 35.gif , nisi nam se jos pridruzila 04.gif


Radnja se dešava negdje pred rat, meni 21, njemu (1. varijanta "skoro 19" 02.gif ). Sve ide ko mlijeko, "mali" dovoljno zreo za "svoje godine", prièa za 10, izgled ne odaje godine, ma idila! Elem, jedno veèe sjedimo mi u Cernici u onom Garfildu, kad na vrata grupa nakih momèiæa i prilaze našem stolu. Taman se ja spremila da ih otipilm, kontam popilo se. No, jedan od njih upita ovog mog "jesi li proèitao lektiru". Meni slabo, kakva lektira, dobro znam ide u školu, maturant je i to, ali opet malo mi bilo neugodno. Èim su otišli, pitam ja njega šta je lektira, kad on meni ko iz topa "Na Drini æuprija". Meni tlak 100, "kakva bola na Drini æuprija, to se èita u 3. razredu" rekoh ja, a on skrušeno meni reèe " pa znaš ja sam 3. nisam mogao od stida reæi koliko mi je godina, zapravo nemam punih 18". Preprièala sam mu radnju do kraja, sutradan èestitala na petici i razgulila svojim putem ali bez njega.

Eto me tamo u AFŽ 18.gif

___________________________________________________________________

    Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

06-01-2006 10:10 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
Gianni Gianni is a Male
raja




Poruka: 2201
Location: North see

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

maloljetnike fata, Carmela Carmela 21.gif 21.gif 19.gif 04.gif 04.gif

___________________________________________________________________
There are no wrong choices; there are only different choices.

06-01-2006 11:08 Gianni is offline Posalji email za Gianni Homepage of Gianni Pregledaj poruke od Gianni Dodaj Gianni u listu prijatelja
Nepoznata1
Gost


Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

13.gif 13.gif 13.gif

Carmela, prica za 10-ku 10.gif 33.gif

06-01-2006 12:33
Nevia1 Nevia1 is a Female
bice nesto od mene




Poruka: 279

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

carmela pa sto to pusti 26.gif 26.gif 26.gif 13.gif 13.gif 13.gif
ne vjerujem da je samo carmela imala veselu andegdotu nego vjerujem da je skoro svatko od nas imao iskustva ako ne sa vezama,onda barem sa upucavanjima znatno mladjih i znatno starijih muskaraca....no,mozemo mi reci sto hocemo,ali budimo iskreni pa priznajmo da nam ego "naraste za par konfekcijskih brojeva" kad nam se krene upucavati neki djecarac...pred jedno mjesec dana izasla sam sa frendicama i neki deckic koji jos po majcinom mlijeku daje mi uletio sa spikom...i tako,pustila ja njega da cujem koja je nova prica-varalica u djiru,dobro se zabavila i kad mi je dosadilo govorim ja njemu da mi nije jasno sto se mene uhvatio pored svih tih mladih cura da bi mali dao jos jednu inekciju rasta mom egu sa komentarom da njemu ne smeta sto sam ja neke 2 godine starija od njega i da nebi trebalo ni meni....e,tu me zainteresiralo koliko mali stvarno ima godina pa sam ga pitala i on se onako ispravio u punoj velicini i sav ponosan rekao 19 i pol (unbelivible,pa ja sam skoro skoro toliko prometu,a nisam prerano pocela)....no,da nisam u dugoj vezi,sigurno bi zaglavila sa nekim znatno mladjim deckom jer mi ionako prilaze ugl decki od nekih 25,a sve ono sto je starije me gleda ko djevojcicu....
....a imam i jednu situaciju sa znatno starijim frajerom....imala sam nekih 17-18 godina (ugl.jos sam isla u skolu) i u jednom discu stala sam za sank pored jednog gospodina i pristojno cekala red da narucim pice...i taj "gospodin" je krenuo sa nekom pricom i ja pocela konverzaciju da bi mi u jednom trenutku prebacio ruku u kojoj su bili kljucevi od auta preko ramena i zazveckao sa njima pored uha uz spiku ajmo se provozati....nemogu opisati kako sam se napizdila,ali uspjela sam se izkontrolirati i sa smijeskom od uha do uha reci neka hvala,netreba imam doma tatu koji ima auto pa me vozi kad god mi treba okrenula se i otisla....

06-01-2006 13:23 Nevia1 is offline Pregledaj poruke od Nevia1 Dodaj Nevia1 u listu prijatelja
Carmela Carmela is a Female
vjeciti optimist




Poruka: 7603
Location: ja nisam odavle

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

Moja Nevia, pa i onda je bilo pedofilije, morala sam 13.gif šta, da me strpaju u zatvor? 04.gif

___________________________________________________________________

    Èovjek koji može pobijediti druge - jak je; èovjek koji pobijedi sebe - svemoæan je.

06-01-2006 14:20 Carmela is offline Pregledaj poruke od Carmela Dodaj Carmela u listu prijatelja
Nevia1 Nevia1 is a Female
bice nesto od mene




Poruka: 279

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

13.gif 13.gif 13.gif

06-01-2006 15:03 Nevia1 is offline Pregledaj poruke od Nevia1 Dodaj Nevia1 u listu prijatelja
Princ-s-Neretve Princ-s-Neretve is a Male
Licnost godine '05




Poruka: 9968
Location: Eo me tu sam !!

Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

zar toga josh ima 19.gif 04.gif a sto me nasmijaste zorom 07.gif 10.gif

___________________________________________________________________


    Kompleks je ko qrac kad se digne jebaji ga 19.gif
      13.gif

      06-01-2006 18:16 Princ-s-Neretve is offline Posalji Email za Princ-s-Neretve Pregledaj poruke od Princ-s-Neretve Dodaj Princ-s-Neretve u listu prijatelja
      Layla12 Layla12 is a Female
      trudim se




      Poruka: 195
      Location: Too daleko

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          citat od Carmela:

            citat od Pipi Duga Carapa:

              citat od Carmela:

            Na šta misliš? Na onog mladjahnog je li? 19.gif


          Ma na njega, boja, daj konkrenije o tome 19.gif






          I puspasi se u AFZ 35.gif , nisi nam se jos pridruzila 04.gif


        Radnja se dešava negdje pred rat, meni 21, njemu (1. varijanta "skoro 19" 02.gif ). Sve ide ko mlijeko, "mali" dovoljno zreo za "svoje godine", prièa za 10, izgled ne odaje godine, ma idila! Elem, jedno veèe sjedimo mi u Cernici u onom Garfildu, kad na vrata grupa nakih momèiæa i prilaze našem stolu. Taman se ja spremila da ih otipilm, kontam popilo se. No, jedan od njih upita ovog mog "jesi li proèitao lektiru". Meni slabo, kakva lektira, dobro znam ide u školu, maturant je i to, ali opet malo mi bilo neugodno. Èim su otišli, pitam ja njega šta je lektira, kad on meni ko iz topa "Na Drini æuprija". Meni tlak 100, "kakva bola na Drini æuprija, to se èita u 3. razredu" rekoh ja, a on skrušeno meni reèe " pa znaš ja sam 3. nisam mogao od stida reæi koliko mi je godina, zapravo nemam punih 18". Preprièala sam mu radnju do kraja, sutradan èestitala na petici i razgulila svojim putem ali bez njega.

        Eto me tamo u AFŽ 18.gif


      Cuj lektira 13.gif 13.gif 13.gif
      E sto me nasmija 13.gif 13.gif Svaka cast 10.gif

      ___________________________________________________________________
      mostarka.gif

      06-01-2006 20:28 Layla12 is offline Posalji email za Layla12 Pregledaj poruke od Layla12 Dodaj Layla12 u listu prijatelja
      Krofnica Krofnica is a Female
      miss foruma '04




      Poruka: 749

      Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

        10.gif

        ___________________________________________________________________

          broj ispravljanja poruke: 1, zadnji put od strane Krofnica dana 07-26-2006 u 07:13.

          07-26-2006 07:10 Krofnica is offline Posalji email za Krofnica Pregledaj poruke od Krofnica Dodaj Krofnica u listu prijatelja
          trambulin trambulin is a Male
          moforaja


          Poruka: 2260
          Location: mostar

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

          imo sam iskustvo sa jednom 10 godina starijom od mene!!!
          uglavnom ja sam ti se dobro stuko a i ona (pjani ko metle) 21.gif
          ona provaljena nimfomanka a ja klasicna zagoretina hebo bi zmiju u duvaru ako nema sta bolje 14.gif ljudi moji sjecam se da sam se probudio i napravio analizu kako je teko sex poput pravih forenzicara 18.gif poderani casafi, zavjese na podu,pokidane zaluzine (one jeftine plasticne) krvi na sve strane, komadi mojih noktiju svuda unaokolo koda mi je tigar grebo po zidovima, televizor se nageo na zid iza komode (sreca nije pao), otvoren ormar i sve na dnu ormara 14.gif (u ormaru se sexali), boli me guza 14.gif (kuku meni) 21.gif 21.gif
          sreca moja da se ne sijecam mogu mislit kako bi rigo i plako danima u kutu sobe zazivajuci majku 21.gif 21.gif 21.gif
          zato ljudi moji trazite sebi ravna sa godinama bar u priliku 10.gif

          ___________________________________________________________________
          masta umire zadnja

          07-26-2006 07:44 trambulin is offline Pregledaj poruke od trambulin Dodaj trambulin u listu prijatelja
          Sebastijan
          SexNepoznat



          Poruka: 62

          Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              citat od trambulin:

            imo sam iskustvo sa jednom 10 godina starijom od mene!!!
            uglavnom ja sam ti se dobro stuko a i ona (pjani ko metle) 21.gif
            ona provaljena nimfomanka a ja klasicna zagoretina hebo bi zmiju u duvaru ako nema sta bolje 14.gif ljudi moji sjecam se da sam se probudio i napravio analizu kako je teko sex poput pravih forenzicara 18.gif poderani casafi, zavjese na podu,pokidane zaluzine (one jeftine plasticne) krvi na sve strane, komadi mojih noktiju svuda unaokolo koda mi je tigar grebo po zidovima, televizor se nageo na zid iza komode (sreca nije pao), otvoren ormar i sve na dnu ormara 14.gif (u ormaru se sexali), boli me guza 14.gif (kuku meni) 21.gif 21.gif
            sreca moja da se ne sijecam mogu mislit kako bi rigo i plako danima u kutu sobe zazivajuci majku 21.gif 21.gif 21.gif
            zato ljudi moji trazite sebi ravna sa godinama bar u priliku 10.gif




          I sta bi kad si probudio(jel starinska 13.gif )

          Bola nebi da ste zaratili ccc

          ___________________________________________________________________

            07-26-2006 07:53 Sebastijan is offline Pregledaj poruke od Sebastijan Dodaj Sebastijan u listu prijatelja
            trambulin trambulin is a Male
            moforaja


            Poruka: 2260
            Location: mostar

            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

            pa zar nevidje potpisa da masta umire zadnja 13.gif 13.gif 13.gif 18.gif 18.gif 18.gif

            ___________________________________________________________________
            masta umire zadnja

            07-26-2006 07:55 trambulin is offline Pregledaj poruke od trambulin Dodaj trambulin u listu prijatelja
            Nepoznata1
            Gost


            Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

                citat od Krofnica:

                10.gif


              Krofnice, ovo stoji 10.gif
              Medjutim, temu sam postavila upravo zbog dvojnog morala po tom pitanju....

              Da pojednostavim:
              Da li bi na isti nacin gledala prijateljicu koja izlazi s 10 godina frajerom
              i prijatelja koji izlazi s 10 godina starijom zenom?

              Da li bi na isti nacin gledala to u svojoj i tudjoj kuci...
              Znaci, radi se o predrasudama i pitanju zasto su neke stvari dozvoljene jednom polu, a ne drugom...


              @trambuline

              13.gif 13.gif 13.gif

              Samo ti pusti mastu da radi...

              Evo me nasmija na sabahu 10.gif

              07-26-2006 09:31
              obrisana
              Gost


              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Postoji brate i to od kad je Svijeta i vijeka...
              Kod nas pogotovo...

              Ono nema nikakve veze, kad momak, covjek razveden, udovac sebi nadje djevojku 10-15 godina mladju... Svakome drago sto se "usrecio"... Tu srecu definisu oni koji to gledaju sa strane...

              Ali ako je taj isti sebi nasao neku 10-15 godina stariju... Bogami sumnjam da ce mu iko u lice reci, sta ce ti baba... Ali hoce kad se kafe ispijaju...
              I to nedo bog da momak nadje zenu razvedenu sa djetetom i uz to stariju 10-tak godina...
              Prvo familija, pa komsliuk, pa prijatelji... ne vjerujem da ce iko na pocetku podrzavati tu vezu...

              Ali ok. Moje misljenje je: ko j 38.gif e taj moral... LJudi su tu da pricaju i pricat ce... Nikad im svima nemozes ugoditi i zato i ne pokusavaj.
              Kako bi bilo lijepo, kad bi svak zivio svoj zivot, i pustio ljude da zive...
              A tek tada, kako bi nekima bilo dosadno uz kafu... nebi imale nikakvih tema...

              07-26-2006 12:01
              Nepoznata1
              Gost


              Odgovori i Citiraj         Odgovori Prijavi Moderatoru Idi na vrh Stranice

              Lijepo receno 10.gif

              Slazem se da treba pustit carsiju da pricai zivjeti svoj zivot, jer upravo tako i zivim 01.gif samo se pitam hocu li dozivjeti da vidim da ljudi prvo pometu ispred svojih vrata, pa onda komentarisu o smecu pred komsijinim...


              Temu sam otvorila inspirisana sljedecom pricom:

              Dvije poznanice/prijateljice/nesto izmedju...znaju se 15 godina, mada je jedna desetak godina starija od druge....
              Prva napusti muza prije sest godina i nadje srecu s tipom 10 godina mladjim od nje...
              Druga se nedavno zaljubi u bives muza ove prve i uda se za njega...14 godina je mladja od njega...

              Jednog dana mi dodje s pricom:
              "Jao one k 38.gif e kako moze biti s 10 godina mladjim tipom.."
              Ne vidjevsi da i za nju svi govore
              "Jao one k 38.gif e, udala se za starohana zbog para, k'o da nije imala mogucnost naci nekog svojih godina, nerazvedenog i bez djeteta...."

              Dvije stvari su me sokirale:

              1/ Kako ova koja ima toliko starijeg muza ne vidi da se i o njoj isto prica kao i o njenoj poznanici

              2/ Kako god okrenes i cim izadjes iz okvira zena je k 38.gif a...


              Uz to, na temu su stavljeni i komentari tipa:

              "Ma boli me za okolinu, ali kad bi to bila moja sestra, pokusao bih ju ubijediti da to ne radi"...

              Kako god okrenes kontradiktornosti, dvojni moral i zensko ima losu ulogu....

              Hoce li se to ikada promijeniti, pogotovo kod nas????

              07-26-2006 12:47
              Stranica (11): « prethodna 1 2 3 [4] 5 6 7 sljedeca » ... zadnja » nove poruke | aktuelne teme | forum
              Postavi novu temu Odgovori
              Go to:
              preveo sa engleskog: T&T   contact: admin@moforaja.com